Прециз (Монтана)

BGSupporters форум

Прециз (Монтана)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Чавдар (Троян) -:-
16.09.2023 13:00 2 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:4
30.10.2023 13:00 3 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 2:0
24.09.2023 13:00 4 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:3
01.10.2023 13:00 5 кръг Д Академик (Свищов) 2:1
08.10.2023 13:00 6 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 4:1
15.10.2023 13:00 7 кръг Д Лато (Алеково) 3:0
22.10.2023 13:00 8 кръг Г Ботев (Дебелец) 1:0
13.03.2024 14:00 9 кръг Д Ботев (Враца) 1:1
12.11.2023 13:00 10 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 2:3
19.11.2023 13:00 11 кръг Д Литекс (Ловеч) 7:0
10.03.2024 14:00 12 кръг Г Чавдар (Троян) 2:0
17.03.2024 14:00 13 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:2
24.03.2024 14:00 14 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:3
31.03.2024 14:00 15 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:6
07.04.2024 14:00 16 кръг Г Академик (Свищов) 1:4
14.04.2024 14:00 17 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
21.04.2024 14:00 18 кръг Г Лато (Алеково) -:-
28.04.2024 14:00 19 кръг Д Ботев (Дебелец) -:-
12.05.2024 14:00 20 кръг Г Ботев (Враца) -:-
19.05.2024 14:00 21 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
26.05.2024 14:00 22 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Монтана 1921 (Монтана) 13 8 3 2 38:11 27
5 Ботев (Враца) 14 8 3 3 43:24 27
6 Прециз (Монтана) 15 7 1 7 28:28 22
7 Янтра 2019 (Габрово) 15 6 3 6 25:21 21
8 Чавдар (Троян) 14 4 3 7 28:28 15

Прециз (Монтана)

Деца: Монтана - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 10:30 1 кръг Д Атлетик 77 (Козлодуй) 1:1
01.10.2023 10:30 2 кръг Г Ком (Берковица) 1:0
08.10.2023 10:30 3 кръг Д Дунав (Лом) 5:1
15.10.2023 10:30 4 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 4:4
22.10.2023 10:30 5 кръг Д ДФК Видин (Видин) 0:1
12.11.2023 10:30 6 кръг Д Ленчо (Якимово) 1:3
19.11.2023 10:30 7 кръг Г Околчица (Моравица) анл.
31.03.2024 10:30 8 кръг Г Атлетик 77 (Козлодуй) 1:1
07.04.2024 10:30 9 кръг Д Ком (Берковица) 4:2
14.04.2024 10:30 10 кръг Г Дунав (Лом) -:-
21.04.2024 10:30 11 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
28.04.2024 10:30 12 кръг Г ДФК Видин (Видин) -:-
12.05.2024 10:30 13 кръг Г Ленчо (Якимово) -:-
- 14 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ДФК Видин (Видин) 7 6 1 0 29:4 19
3 Ленчо (Якимово) 7 4 0 3 29:24 12
4 Прециз (Монтана) 8 3 3 2 17:13 12
5 Атлетик 77 (Козлодуй) 8 2 3 3 18:19 9
6 Ком (Берковица) 8 1 0 7 12:34 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници