Левски (Карлово)

BGSupporters форум

Левски (Карлово)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2018 18:00 1 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 0:0
18.08.2018 18:00 2 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:6
26.08.2018 18:00 3 кръг Д Сокол (Марково) 0:0
01.09.2018 17:00 4 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:3
09.09.2018 17:00 5 кръг Д Карнобат (Карнобат) 3:0
15.09.2018 17:00 6 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:3
23.09.2018 17:00 7 кръг Д Созопол (Созопол) 0:0
29.09.2018 17:00 8 кръг Г Гигант (Съединение) 0:0
24.10.2018 16:00 9 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:1
14.10.2018 16:00 10 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 1:2
21.10.2018 16:00 11 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:1
27.10.2018 16:00 12 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
04.11.2018 14:30 13 кръг Д Розова долина (Казанлък) 3:1
10.11.2018 14:30 14 кръг Г Садово (Садово) 0:1
18.11.2018 14:30 15 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:0
24.11.2018 14:30 16 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1
02.12.2018 14:00 17 кръг Д Миньор (Раднево) 1:0
23.02.2019 14:00 18 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 3:1
03.03.2019 15:00 19 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:0
09.03.2019 15:00 20 кръг Г Сокол (Марково) 0:3
17.03.2019 15:00 21 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:0
23.03.2019 15:00 22 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:0
31.03.2019 15:00 23 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0
06.04.2019 18:00 24 кръг Г Созопол (Созопол) 1:3
10.04.2019 17:00 25 кръг Д Гигант (Съединение) 0:0
13.04.2019 17:00 26 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:0
21.04.2019 17:00 27 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 0:2
25.04.2019 17:00 28 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
05.05.2019 18:00 29 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
08.05.2019 18:00 30 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
12.05.2019 18:00 31 кръг Д Садово (Садово) -:-
18.05.2019 18:00 32 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
26.05.2019 18:00 33 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
01.06.2019 18:00 34 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Сокол (Марково) 27 9 6 12 38:43 33
12 Борислав 2009 (Първомай) 27 10 2 15 37:38 32
13 Левски (Карлово) 27 7 9 11 19:30 30
14 Карнобат (Карнобат) 27 8 5 14 28:53 29
15 Димитровград 1947 (Димитровград) 27 8 3 16 22:37 27
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
10.10.2018 16:00 - Г Сокол (Марково) 0:5
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
18.07.2018 18:00 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:4
24.07.2018 18:30 - Г Ботев /юн.мл./ (Пловдив) 4:2
29.07.2018 18:00 - Г Атлетик (Куклен) 2:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
27.01.2019 11:30 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:2
30.01.2019 18:30 - Г Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд) 2:0
03.02.2019 14:00 - Д Трявна (Трявна) 4:0
10.02.2019 13:30 - Г Ботев /юн.мл./ (Пловдив) 2:2
17.02.2019 14:30 - Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:1

Левски (Карлово)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 10:30 1 кръг Д Сокол (Марково) 7:0
16.09.2018 12:00 2 кръг Г Гигант (Съединение) 8:2
22.09.2018 10:30 3 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 7:1
01.11.2018 11:30 4 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
06.10.2018 10:30 5 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:1
14.10.2018 10:30 6 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 4:2
20.10.2018 10:30 7 кръг Д Брестник 1948 II (Пловдив) 1:0
28.10.2018 10:30 8 кръг Г Садово (Садово) 8:0
03.11.2018 10:30 9 кръг Д Атлетик (Куклен) 10:0
10.11.2018 10:30 10 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:0
02.03.2019 11:00 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1
25.11.2018 10:30 12 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 6:0
08.12.2018 14:30 13 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 2:0
10.03.2019 10:30 14 кръг Г Сокол (Марково) 1:0
отложен 15 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
19.04.2019 15:00 16 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
отложен 17 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
03.04.2019 10:00 18 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:3
06.04.2019 10:30 19 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 3:0
отложен 20 кръг Г Брестник 1948 II (Пловдив) -:-
20.04.2019 10:30 21 кръг Д Садово (Садово) 3:0
27.04.2019 10:30 22 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
05.05.2019 10:30 23 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
11.05.2019 10:30 24 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
17.05.2019 18:00 25 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) -:-
25.05.2019 12:00 26 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Марица 1921 (Пловдив) 21 16 1 4 77:15 49
3 Локомотив 1926 (Пловдив) 21 15 3 3 84:16 48
4 Левски (Карлово) 18 15 0 3 66:15 45
5 Асеновец 2005 (Асеновград) 19 13 1 5 44:28 40
6 Спартак 1947 (Пловдив) 18 12 1 5 63:14 37

Левски (Карлово)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2018 12:30 1 кръг Д Тополово (Тополово) 4:0
29.09.2018 10:30 2 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 1:0
07.10.2018 10:30 3 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 1:1
13.10.2018 10:30 4 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 2:2
21.10.2018 10:30 5 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:1
28.10.2018 10:30 6 кръг Д Кричим (Кричим) 5:0
04.11.2018 10:30 7 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 2:3
10.11.2018 12:30 8 кръг Д Раковски 2018 (Раковски) 4:1
18.11.2018 10:30 9 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:2
24.03.2019 10:30 10 кръг Г Тополово (Тополово) 3:0
31.03.2019 10:30 11 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 4:2
06.04.2019 10:30 12 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 5:0
отложен 13 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
21.04.2019 10:30 14 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:0
27.04.2019 10:30 15 кръг Г Кричим (Кричим) -:-
05.05.2019 10:30 16 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
12.05.2019 10:30 17 кръг Г Раковски 2018 (Раковски) -:-
19.05.2019 10:30 18 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Атлетик (Куклен) 13 11 2 0 33:6 35
2 Юнайтед (Пловдив) 14 9 2 3 54:23 29
3 Левски (Карлово) 13 8 2 3 34:12 26
4 Тракия 06 (Стамболийски) 13 6 4 3 33:23 22
5 Брестник 1948 (Пловдив) 14 6 3 5 40:24 21

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:11 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници