Левски (Карлово)

BGSupporters форум

Левски (Карлово)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2018 18:00 1 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 0:0
18.08.2018 18:00 2 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:6
26.08.2018 18:00 3 кръг Д Сокол (Марково) 0:0
01.09.2018 17:00 4 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:3
09.09.2018 17:00 5 кръг Д Карнобат (Карнобат) 3:0
15.09.2018 17:00 6 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:3
23.09.2018 17:00 7 кръг Д Созопол (Созопол) 0:0
29.09.2018 17:00 8 кръг Г Гигант (Съединение) 0:0
24.10.2018 16:00 9 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:1
14.10.2018 16:00 10 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 1:2
21.10.2018 16:00 11 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:1
27.10.2018 16:00 12 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
04.11.2018 14:30 13 кръг Д Розова долина (Казанлък) 3:1
10.11.2018 14:30 14 кръг Г Садово (Садово) 0:1
18.11.2018 14:30 15 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:0
24.11.2018 14:30 16 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1
02.12.2018 14:00 17 кръг Д Миньор (Раднево) 1:0
23.02.2019 18 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
02.03.2019 19 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
09.03.2019 20 кръг Г Сокол (Марково) -:-
16.03.2019 21 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
20.03.2019 22 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
23.03.2019 23 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
30.03.2019 24 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
06.04.2019 25 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
10.04.2019 26 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
13.04.2019 27 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) -:-
20.04.2019 28 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
27.04.2019 29 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
04.05.2019 30 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
11.05.2019 31 кръг Д Садово (Садово) -:-
18.05.2019 32 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
25.05.2019 33 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
01.06.2019 34 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Свиленград 1921 (Свиленград) 17 5 4 8 13:25 19
14 Карнобат (Карнобат) 17 5 3 9 17:31 18
15 Левски (Карлово) 17 4 5 8 10:21 17
16 Садово (Садово) 17 5 1 11 13:39 16
17 Димитровград 1947 (Димитровград) 17 4 3 10 15:26 15
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
10.10.2018 16:00 - Г Сокол (Марково) 0:5
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
18.07.2018 18:00 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:4
24.07.2018 18:30 - Г Ботев /юн.мл./ (Пловдив) 4:2
29.07.2018 18:00 - Г Атлетик (Куклен) 2:3

Левски (Карлово)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 10:30 1 кръг Д Сокол (Марково) 7:0
16.09.2018 12:00 2 кръг Г Гигант (Съединение) 8:2
22.09.2018 10:30 3 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 7:1
01.11.2018 11:30 4 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
06.10.2018 10:30 5 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:1
14.10.2018 10:30 6 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 4:2
20.10.2018 10:30 7 кръг Д Брестник 1948 II (Пловдив) 1:0
28.10.2018 10:30 8 кръг Г Садово (Садово) 8:0
03.11.2018 10:30 9 кръг Д Атлетик (Куклен) 10:0
10.11.2018 10:30 10 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:0
отложен 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
25.11.2018 10:30 12 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 6:0
08.12.2018 14:30 13 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 2:0
- 14 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 15 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 16 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 17 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Брестник 1948 II (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Садово (Садово) -:-
- 22 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 23 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Пловдив) 13 12 0 1 73:5 36
2 Левски (Карлово) 12 11 0 1 56:8 33
3 Локомотив 1926 (Пловдив) 12 10 1 1 61:8 31
4 Асеновец 2005 (Асеновград) 13 9 1 3 33:17 28
5 Марица 1921 (Пловдив) 13 9 1 3 54:12 28

Левски (Карлово)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2018 12:30 1 кръг Д Тополово (Тополово) 4:0
29.09.2018 10:30 2 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 1:0
07.10.2018 10:30 3 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 1:1
13.10.2018 10:30 4 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 2:2
21.10.2018 10:30 5 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:1
28.10.2018 10:30 6 кръг Д Кричим (Кричим) 5:0
04.11.2018 10:30 7 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 2:3
10.11.2018 12:30 8 кръг Д Раковски 2018 (Раковски) 4:1
18.11.2018 10:30 9 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:2
- 10 кръг Г Тополово (Тополово) -:-
- 11 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 12 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 13 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 14 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 15 кръг Г Кричим (Кричим) -:-
- 16 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Раковски 2018 (Раковски) -:-
- 18 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Тракия 06 (Стамболийски) 9 5 2 2 25:13 17
4 Юнайтед (Пловдив) 9 4 2 3 29:20 14
5 Левски (Карлово) 9 4 2 3 19:10 14
6 Металик 1938 (Сопот) 9 3 3 3 26:20 12
7 Борислав 2009 (Първомай) 9 3 1 5 12:27 10

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:11 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници