Розова долина (Казанлък)

BGSupporters форум

Розова долина (Казанлък)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:3
10.08.2019 18:00 2 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:0
17.08.2019 18:00 3 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:2
24.08.2019 18:00 4 кръг Д Несебър (Несебър) 4:1
31.08.2019 18:00 5 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:0
07.09.2019 17:00 6 кръг Д Карнобат (Карнобат) 3:1
15.09.2019 17:00 7 кръг Г Сокол (Марково) 1:2
21.09.2019 17:00 8 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:1
28.09.2019 17:00 9 кръг Г Миньор (Раднево) 1:1
05.10.2019 16:00 10 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 5:0
12.10.2019 16:00 11 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:3
19.10.2019 16:00 12 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 5:1
24.10.2019 17:00 13 кръг Г Созопол (Созопол) 0:3
31.10.2019 14:30 14 кръг Г Гигант (Съединение) 0:2
09.11.2019 14:30 15 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) 3:1
17.11.2019 14:30 16 кръг Г Левски (Карлово) -:-
23.11.2019 14:30 17 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 18 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 19 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 20 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 21 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 22 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 23 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 24 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 25 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 26 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
- 27 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 28 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 29 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 30 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
- 31 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 32 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) -:-
- 33 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 34 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Гигант (Съединение) 15 8 2 5 21:17 26
7 Миньор (Раднево) 15 6 7 2 24:12 25
8 Розова долина (Казанлък) 15 7 3 5 31:21 24
9 ФК Хасково 1957 (Хасково) 15 5 4 6 22:22 19
10 Борислав 2009 (Първомай) 15 5 2 8 22:29 17
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Стара Загора / Финал
07.08.2019 18:00 - Д Миньор (Раднево) 0:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Стара Загора / Финал
29.10.2019 14:30 - Д Миньор (Раднево) 3:1
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Първи кръг
06.11.2019 14:30 - Г Загорец (Нова Загора) 0:5
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
06.07.2019 18:00 - Д ФК Хасково 1957 (Хасково) 2:2
10.07.2019 18:00 - Д Созопол (Созопол) 2:2
17.07.2019 18:00 - Г Берое /юн.ст./ (Стара Загора) 2:5
20.07.2019 18:00 - Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:1
24.07.2019 18:00 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
27.07.2019 09:45 - Д Миньор (Раднево) 2:1

Розова долина (Казанлък)

ЮСВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2019 15:00 1 кръг Г Загорец (Нова Загора) 3:1
03.10.2019 15:00 2 кръг Г Миньор (Раднево) 4:1
10.10.2019 15:00 3 кръг Д Ботев (Гълъбово) 3:0
отложен 4 кръг Г ПССГ Чирпан (Чирпан) -:-
отложен 5 кръг Д Арсенал (Казанлък) -:-
31.10.2019 15:00 6 кръг Д Загорец (Нова Загора) 3:0
07.11.2019 15:00 7 кръг Д Миньор (Раднево) 3:1
14.11.2019 15:00 8 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
21.11.2019 15:00 9 кръг Д ПССГ Чирпан (Чирпан) -:-
28.11.2019 15:00 10 кръг Г Арсенал (Казанлък) -:-
- 11 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 12 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
- 13 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
- 14 кръг Г ПССГ Чирпан (Чирпан) -:-
- 15 кръг Д Арсенал (Казанлък) -:-
- 16 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 17 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
- 18 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
- 19 кръг Д ПССГ Чирпан (Чирпан) -:-
- 20 кръг Г Арсенал (Казанлък) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арсенал (Казанлък) 6 5 1 0 19:2 16
2 Розова долина (Казанлък) 5 5 0 0 16:3 15
3 ПССГ Чирпан (Чирпан) 5 2 2 1 8:6 8
4 Миньор (Раднево) 6 1 0 5 11:17 3
5 Загорец (Нова Загора) 5 0 2 3 5:16 2

Розова долина (Казанлък)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 17:00 1 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:0
15.09.2019 12:00 2 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:3
02.10.2019 11:00 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
21.09.2019 10:00 4 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:1
25.09.2019 17:00 5 кръг Д Верея (Стара Загора) 4:0
29.09.2019 11:00 6 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 3:2
06.10.2019 11:00 7 кръг Д Ботев II (Пловдив) 1:0
13.10.2019 13:00 8 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:1
20.10.2019 11:00 9 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 5:1
30.10.2019 15:00 10 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:1
05.11.2019 15:00 11 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 1:0
10.11.2019 13:00 12 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:1
17.11.2019 11:00 13 кръг Г Пловдив (Пловдив) -:-
24.11.2019 11:00 14 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
01.12.2019 10:30 15 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
- 16 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 20 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 21 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 22 кръг Г Ботев II (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 24 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 25 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 27 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 28 кръг Д Пловдив (Пловдив) -:-
- 29 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 30 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Марица 1921 (Пловдив) 12 9 1 2 30:6 28
2 Розова долина (Казанлък) 12 7 3 2 23:11 24
3 Пловдив (Пловдив) 11 7 1 3 26:8 22
4 Спартак 1947 (Пловдив) 11 7 1 3 18:11 22
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 11 6 3 2 23:12 21

Розова долина (Казанлък)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 12:00 1 кръг Д Респект (Хасково) -:-
28.09.2019 12:00 2 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
отложен 3 кръг Д Ника (Сливен) -:-
12.10.2019 12:00 4 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
19.10.2019 12:00 5 кръг Г Арена (Ямбол) 0:4
отложен 6 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
02.11.2019 12:00 7 кръг Г Миньор (Раднево) 3:0
09.11.2019 12:00 8 кръг Д Ботев (Гълъбово) 6:1
16.11.2019 12:00 9 кръг Г Мъглиж (Мъглиж) -:-
23.11.2019 12:00 10 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
30.11.2019 12:00 11 кръг Г Арсенал (Казанлък) -:-
- 12 кръг Г Респект (Хасково) -:-
- 13 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 14 кръг Г Ника (Сливен) -:-
- 15 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 16 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
- 17 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
- 18 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
- 19 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
- 20 кръг Д Мъглиж (Мъглиж) -:-
- 21 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 22 кръг Д Арсенал (Казанлък) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Свиленград 1921 (Свиленград) 3 2 1 0 9:2 7
5 Мъглиж (Мъглиж) 5 2 1 2 11:15 7
6 Розова долина (Казанлък) 4 2 0 2 10:7 6
7 Сините камъни 2013 (Сливен) 4 2 0 2 10:8 6
8 Локомотив (Стара Загора) 4 1 2 1 8:13 5

Розова долина (Казанлък)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 10:00 1 кръг Д Респект (Хасково) -:-
- 2 кръг
почива
отложен 3 кръг Д Ника (Сливен) -:-
12.10.2019 10:00 4 кръг Д Чирпан (Чирпан) 11:1
19.10.2019 10:00 5 кръг Г Арена (Ямбол) 2:0
отложен 6 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
02.11.2019 10:00 7 кръг Г Миньор (Раднево) 8:0
09.11.2019 10:00 8 кръг Д Ботев (Гълъбово) 7:0
16.11.2019 10:00 9 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
23.11.2019 10:00 10 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
30.11.2019 10:00 11 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 12 кръг Г Респект (Хасково) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Ника (Сливен) -:-
- 15 кръг Г Чирпан (Чирпан) -:-
- 16 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
- 17 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 18 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
- 19 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
- 20 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 21 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 22 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Розова долина (Казанлък) 4 4 0 0 28:1 12
2 Сините камъни 2013 (Сливен) 4 4 0 0 21:1 12
3 Берое (Стара Загора) 4 3 0 1 22:3 9
4 Верея (Стара Загора) 3 3 0 0 8:2 9
5 Чирпан (Чирпан) 3 2 0 1 16:12 6

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 14.632 38
април 2019 5.275 84
март 2019 10.960 53
ноември 2018 6.592 81
октомври 2018 12.915 50
септември 2018 8.670 70
май 2018 14.143 34
април 2018 8.492 70
март 2018 12.864 46
ноември 2017 7.039 71
октомври 2017 11.839 49
септември 2017 7.832 71
август 2017 6.275 78
май 2017 7.482 70
април 2017 7.695 69
март 2017 12.737 45
ноември 2016 15.599 32
октомври 2016 9.119 60
септември 2016 8.110 66
август 2016 15.958 30
май 2016 15.906 30
април 2016 11.797 41
март 2016 11.676 42
ноември 2015 7.930 67
октомври 2015 11.847 41
август 2015 10.861 42
май 2015 7.511 58
април 2015 8.471 56
март 2015 11.737 44
декември 2014 10.178 53
октомври 2014 14.315 31
септември 2014 6.313 73
май 2014 12.456 48
април 2014 9.087 59
март 2014 5.610 78
ноември 2013 6.505 80
септември 2013 9.701 62
август 2013 7.813 71
май 2013 6.665 69
април 2013 17.159 33
март 2013 1.913 87
ноември 2012 12.697 49
октомври 2012 13.281 42
септември 2012 12.261 46
май 2012 8.838 70
април 2012 9.715 69
март 2012 6.841 78
ноември 2011 14.206 52
октомври 2011 1.906 103
септември 2011 13.143 57
август 2011 4.521 92
май 2011 5.004 92
април 2011 9.020 74
март 2011 5.979 89
ноември 2010 7.375 88
октомври 2010 10.893 68
септември 2010 11.391 68
август 2010 7.258 89
всички

Интернет страници