Странджа Агрокорн 2014 (Средец)

BGSupporters форум

Странджа Агрокорн 2014 (Средец)

"А" ОФГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 17:00 1 кръг Д Локомотив (Бургас) 0:0
11.09.2016 17:00 2 кръг Г Странджанец (Царево) 10:0
17.09.2016 17:00 3 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:0
25.09.2016 17:00 4 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 5:0
01.10.2016 16:00 5 кръг Д Камено (Камено) 3:1
08.10.2016 16:00 6 кръг Г Свети Никола (Бургас) 5:0
15.10.2016 16:00 7 кръг Д Вихър (Айтос) 4:1
23.10.2016 16:00 8 кръг Г Ропотамо (Приморско) 7:0
29.10.2016 14:30 9 кръг Д Кошарица (Кошарица) 5:0
05.11.2016 14:30 10 кръг Д Русокастро (Русокастро) 4:0
13.11.2016 14:30 11 кръг Г Странджа (Малко Търново) анл.
19.11.2016 14:30 12 кръг Д Равда (Равда) 4:1
27.11.2016 14:30 13 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) 3:1
04.03.2017 15:30 14 кръг Г Локомотив (Бургас) -:-
- 15 кръг Д Странджанец (Царево) -:-
- 16 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:1
- 17 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) -:-
- 18 кръг Г Камено (Камено) -:-
- 19 кръг Д Свети Никола (Бургас) -:-
- 20 кръг Г Вихър (Айтос) -:-
- 21 кръг Д Ропотамо (Приморско) -:-
- 22 кръг Г Кошарица (Кошарица) -:-
- 23 кръг Г Русокастро (Русокастро) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг Г Равда (Равда) -:-
- 26 кръг Д Бяла река 1 (Зайчар) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 13 12 1 0 54:5 37
2 Локомотив (Бургас) 12 10 2 0 38:10 32
3 Вихър (Айтос) 14 9 2 3 40:18 29
4 Русокастро (Русокастро) 12 7 2 3 38:27 23
5 Черноморец 1919 (Бургас) 14 7 2 5 38:19 23
6 Свети Никола (Бургас) 13 7 1 5 26:18 22
7 Камено (Камено) 12 6 0 6 39:23 18
8 Ропотамо (Приморско) 13 5 0 8 24:45 15

Странджа Агрокорн 2014 (Средец)

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 09:30 1 кръг Д Карнобат (Карнобат) анл.
22.09.2016 09:30 2 кръг Г Поморие (Поморие) 1:5
- 3 кръг
почива
08.10.2016 09:30 4 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:6
15.10.2016 09:30 5 кръг Г Свети Никола (Бургас) 0:2
22.10.2016 09:30 6 кръг Д Несебър (Несебър) 0:1
01.11.2016 09:30 7 кръг Г Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 0:8
05.11.2016 10:00 8 кръг Д Тунджа 1915 (Ямбол) 1:4
12.11.2016 10:00 9 кръг Г Стралджа 2015 (Стралджа) 1:9
19.11.2016 10:00 10 кръг Д Ураган (Бояджик) 3:1
26.11.2016 09:30 11 кръг Г Созопол (Созопол) 0:1
- 12 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 13 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 16 кръг Д Свети Никола (Бургас) -:-
- 17 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 18 кръг Д Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) -:-
- 19 кръг Г Тунджа 1915 (Ямбол) -:-
- 20 кръг Д Стралджа 2015 (Стралджа) -:-
- 21 кръг Г Ураган (Бояджик) -:-
- 22 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Стралджа 2015 (Стралджа) 8 5 0 3 27:13 15
5 Поморие (Поморие) 9 4 1 4 20:15 13
6 Свети Никола (Бургас) 9 3 1 5 14:31 10
7 Ураган (Бояджик) 9 2 0 7 11:45 6
8 Созопол (Созопол) 9 2 0 7 12:27 6
9 Тунджа 1915 (Ямбол) 8 1 2 5 11:21 5
10 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 9 1 0 8 6:37 3
-- Карнобат (Карнобат) - 0 0 0 0:0 -

Странджа Агрокорн 2014 (Средец)

Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 11:00 1 кръг Д Карнобат (Карнобат) 0:4
22.09.2016 11:00 2 кръг Г Поморие (Поморие) 2:3
- 3 кръг
почива
08.10.2016 11:00 4 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:5
15.10.2016 11:00 5 кръг Г Свети Никола (Бургас) 3:0
22.10.2016 11:00 6 кръг Д Несебър (Несебър) 0:1
01.11.2016 11:00 7 кръг Г Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 0:2
05.11.2016 11:30 8 кръг Д Ямбол 2004 (Ямбол) 2:2
12.11.2016 10:00 9 кръг Г Локомотив (Бургас) 2:2
- 10 кръг
почива
26.11.2016 11:00 11 кръг Г Созопол (Созопол) 9:0
- 12 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 13 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 16 кръг Д Свети Никола (Бургас) -:-
- 17 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 18 кръг Д Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) -:-
- 19 кръг Г Ямбол 2004 (Ямбол) -:-
- 20 кръг Д Локомотив (Бургас) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Несебър (Несебър) 9 7 0 2 29:10 21
4 Ямбол 2004 (Ямбол) 9 6 1 2 30:11 19
5 Поморие (Поморие) 9 3 2 4 11:19 11
6 Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 9 3 1 5 16:16 10
7 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 9 2 2 5 18:19 8
8 Локомотив (Бургас) 9 2 2 5 18:24 8
9 Свети Никола (Бургас) 9 1 1 7 7:45 4
10 Созопол (Созопол) 9 0 1 8 8:64 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ БС 1 място
2014/2015 А ОФГ БС 1 място
2012/2013 А ОФГ БС 3 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 "В" група 15 място

Интернет страници