Вихър (Айтос)

BGSupporters форум

Вихър (Айтос)

"А" ОГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 17:00 1 кръг Д Странджанец (Царево) 1:2
17.09.2023 17:00 2 кръг Г Ропотамо (Приморско) 1:3
23.09.2023 17:00 3 кръг Д Камено (Камено) 1:4
01.10.2023 16:00 4 кръг Г Русокастро Зл.крепост (Русокастро) 0:2
07.10.2023 16:00 5 кръг Д Аполония Понтика (Созопол) 3:1
15.10.2023 16:00 6 кръг Г Българово 1948 (Българово) 5:2
21.10.2023 16:00 7 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 1:5
04.11.2023 14:30 8 кръг Г Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 4:0
11.11.2023 14:30 9 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:4
19.11.2023 14:30 10 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) 0:3
25.11.2023 14:30 11 кръг Д Балкан 1980 (Планиница) 3:0
10.03.2024 15:00 12 кръг Г Странджанец (Царево) 1:1
16.03.2024 15:00 13 кръг Д Ропотамо (Приморско) 0:0
24.03.2024 15:00 14 кръг Г Камено (Камено) 0:4
30.03.2024 15:00 15 кръг Д Русокастро Зл.крепост (Русокастро) 3:2
07.04.2024 17:00 16 кръг Г Аполония Понтика (Созопол) 1:2
13.04.2024 17:00 17 кръг Д Българово 1948 (Българово) -:-
21.04.2024 17:00 18 кръг Г Бургас спорт (Бургас) -:-
27.04.2024 17:00 19 кръг Д Странджа Агрокорн 2022 (Средец) -:-
11.05.2024 18:00 20 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
18.05.2024 18:00 21 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) -:-
26.05.2024 18:00 22 кръг Г Балкан 1980 (Планиница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Странджанец (Царево) 16 7 5 4 29:20 26
7 Балкан 1980 (Планиница) 16 7 3 6 42:30 24
8 Вихър (Айтос) 16 5 2 9 24:35 17
9 Аполония Понтика (Созопол) 15 5 0 10 30:42 15
10 Ропотамо (Приморско) 16 3 1 12 22:41 10

Вихър (Айтос)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2023 17:00 1 кръг Д Звезденбург (Бургас) 1:4
28.09.2023 17:00 2 кръг Г Тунджа 2009 (Мечкарево) 1:7
- 3 кръг
почива
12.10.2023 16:00 4 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:9
18.10.2023 16:00 5 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) 1:2
25.10.2023 15:00 6 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:5
01.11.2023 14:30 7 кръг Г Арена (Ямбол) 2:9
09.11.2023 14:30 8 кръг Д Кортен 2012 (Кортен) 7:4
15.11.2023 11:00 9 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 1:5
21.03.2024 15:00 10 кръг Г Звезденбург (Бургас) 0:9
27.03.2024 15:00 11 кръг Д Тунджа 2009 (Мечкарево) -:-
- 12 кръг
почива
10.04.2024 17:00 13 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
18.04.2024 17:00 14 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) -:-
24.04.2024 17:00 15 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
01.05.2024 17:00 16 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
09.05.2024 17:00 17 кръг Г Кортен 2012 (Кортен) -:-
16.05.2024 17:00 18 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Тунджа 2009 (Мечкарево) 9 4 0 5 28:25 12
6 ОФК Поморие (Поморие) 10 3 0 7 18:45 9
7 Карнобат (Карнобат) 9 2 1 6 14:25 7
8 Вихър (Айтос) 9 1 0 8 16:54 3
9 Кортен 2012 (Кортен) 9 1 0 8 18:58 3

Вихър (Айтос)

ЮМВ: Бургас - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 09:30 1 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 0:6
23.09.2023 09:30 2 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:19
30.09.2023 09:30 3 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) 3:5
07.10.2023 11:00 4 кръг Г Сунгурларска долина (Сунгурларе) 8:0
- 5 кръг
почива
21.10.2023 09:30 6 кръг Д Несебър (Несебър) 0:9
04.11.2023 13:30 7 кръг Г ФШ Руен юнайтед 2019 (Руен) 1:5
11.11.2023 09:30 8 кръг Д Карнобат (Карнобат) 4:2
18.11.2023 09:30 9 кръг Г Звезденбург (Бургас) 0:3
17.03.2024 10:00 10 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 0:10
23.03.2024 10:00 11 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:5
30.03.2024 10:00 12 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) 4:2
06.04.2024 12:00 13 кръг Д Сунгурларска долина (Сунгурларе) 8:2
- 14 кръг
почива
20.04.2024 10:00 15 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
27.04.2024 10:00 16 кръг Д ФШ Руен юнайтед 2019 (Руен) -:-
12.05.2024 10:00 17 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
18.05.2024 10:00 18 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ФШ Руен юнайтед 2019 (Руен) 12 4 2 6 30:43 14
6 Звезденбург (Бургас) 10 4 1 5 23:34 13
7 Вихър (Айтос) 12 4 0 8 28:68 12
8 ОФК Поморие (Поморие) 11 3 1 7 28:41 10
9 Сунгурларска долина (Сунгурларе) 11 0 0 11 2:92 0

Вихър (Айтос)

Деца: Бургас - Областна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 11:30 1 кръг Д Созопол (Созопол) 1:5
23.09.2023 11:30 2 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 8:5
30.09.2023 11:30 3 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) 0:3
08.10.2023 10:00 4 кръг Г Несебър II (Несебър) 0:3
15.10.2023 10:00 5 кръг Д Звезденбург II (Бургас) 2:0
21.10.2023 11:30 6 кръг Д Несебър (Несебър) 1:6
04.11.2023 10:00 7 кръг Г Камчийска долина (Трънак) 5:1
11.11.2023 11:30 8 кръг Д Карнобат (Карнобат) 0:3
18.11.2023 11:30 9 кръг Г Звезденбург (Бургас) 0:6
16.03.2024 10:00 10 кръг Г Созопол (Созопол) 0:10
23.03.2024 12:00 11 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 5:2
30.03.2024 12:00 12 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) 0:4
отложен 13 кръг Д Несебър II (Несебър) -:-
13.04.2024 10:00 14 кръг Г Звезденбург II (Бургас) -:-
20.04.2024 12:00 15 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
27.04.2024 12:00 16 кръг Д Камчийска долина (Трънак) -:-
12.05.2024 12:00 17 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
18.05.2024 12:00 18 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Звезденбург II (Бургас) 11 5 2 4 41:23 17
7 ОФК Поморие (Поморие) 13 4 2 7 29:38 14
8 Вихър (Айтос) 12 4 0 8 22:48 12
9 Нефтохимик 1962 (Бургас) 13 2 1 10 27:81 7
10 Камчийска долина (Трънак) 13 0 0 13 8:66 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ БС 5 място
2021/2022 А ОФГ БС 5 място
2020/2021 А ОФГ БС 5 място
2019/2020 А ОФГ БС 5 място
2018/2019 А ОФГ БС 1 място
2017/2018 А ОФГ БС 4 място
2016/2017 А ОФГ БС 5 място
2015/2016 А ОФГ БС 4 място
2014/2015 А ОФГ БС 3 място
2012/2013 А ОФГ БС 6 място

Интернет страници