Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев 57 СОУ (София)

Вихър (Строево)

Върба 1917 (Радомир)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Калояново (Калояново)

Кликач (Кликач)

Кула 04 (Кула)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Мадара 2010 (Мадара)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Олимекс (Покрайна)

Олимпиец (София)

Партизан (Доктор Йосифово)

Пирин (Гоце Делчев)

Раковски 2011 (Раковски)

Ресен 2012 (Ресен)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортист 1948 (Голям чардак)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Янтра 1919 (Габрово)

Тунджа 2006 (Ягода)

BGSupporters форум

Тунджа 2006 (Ягода)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 2:4
19.08.2017 18:00 2 кръг Г Арда (Кърджали) 0:6
27.08.2017 18:00 3 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:8
30.08.2017 18:00 4 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 0:1
03.09.2017 17:00 5 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) 0:4
09.09.2017 17:00 6 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:4
17.09.2017 17:00 7 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:3
22.09.2017 17:00 8 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
01.10.2017 17:00 9 кръг Д Верея II (Стара Загора) 1:1
08.10.2017 16:00 10 кръг Д Левски (Карлово) 0:2
14.10.2017 16:00 11 кръг Г Миньор (Раднево) 2:6
22.10.2017 16:00 12 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:3
28.10.2017 16:30 13 кръг Г Сокол (Марково) 1:5
05.11.2017 14:30 14 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:2
11.11.2017 14:30 15 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:5
19.11.2017 14:30 16 кръг Д Гигант (Съединение) 1:1
25.11.2017 14:30 17 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:4
24.02.2018 14:00 18 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 0:6
14.03.2018 15:00 19 кръг Д Арда (Кърджали) 0:12
10.03.2018 15:00 20 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:6
18.03.2018 15:00 21 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 0:3
24.03.2018 15:00 22 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 0:3
01.04.2018 16:00 23 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 0:3
05.04.2018 17:00 24 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
15.04.2018 17:00 25 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 0:3
18.04.2018 17:00 26 кръг Г Верея II (Стара Загора) 0:3
22.04.2018 17:00 27 кръг Г Левски (Карлово) 0:3
29.04.2018 17:00 28 кръг Д Миньор (Раднево) 0:3
05.05.2018 18:00 29 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:3
09.05.2018 18:00 30 кръг Д Сокол (Марково) 0:3
12.05.2018 18:00 31 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:3
20.05.2018 18:00 32 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:3
26.05.2018 18:00 33 кръг Г Гигант (Съединение) 0:3
03.06.2018 18:00 34 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Евроколеж (Пловдив) 34 12 6 16 63:71 42
15 Ямбол 1915 (Ямбол) 34 11 5 18 62:59 38
16 Раковски 2011 (Раковски) 34 11 2 21 44:65 35
17 Верея II (Стара Загора) 34 10 3 21 45:88 33
18 Тунджа 2006 (Ягода) 34 0 2 32 15:127 2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Стара Загора / 1/2 финали
04.10.2017 16:00 - Д Верея II (Стара Загора) 0:7
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
19.07.2017 18:00 - Г Евроколеж (Пловдив) 0:3

Тунджа 2006 (Ягода)

ЮСВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2017 15:00 1 кръг Г ПССГ Чирпан (Чирпан) 3:1
28.09.2017 15:00 2 кръг Д Миньор (Раднево) 0:3
05.10.2017 15:00 3 кръг Г Мъглиж (Мъглиж) 2:6
12.10.2017 15:00 4 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:12
19.10.2017 15:00 5 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 2:6
26.10.2017 15:00 6 кръг Г Чирпан (Чирпан) 0:3
02.11.2017 15:00 7 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:7
09.11.2017 15:00 8 кръг Г Арсенал (Казанлък) 0:9
16.11.2017 15:00 9 кръг Д Ботев (Гълъбово) 2:4
15.03.2018 15:00 10 кръг Д ПССГ Чирпан (Чирпан) 9:4
22.03.2018 15:00 11 кръг Г Миньор (Раднево) 0:3
29.03.2018 15:00 12 кръг Д Мъглиж (Мъглиж) 3:0
12.04.2018 15:00 13 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:3
19.04.2018 15:00 14 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 0:3
26.04.2018 15:00 15 кръг Д Чирпан (Чирпан) 0:3
03.05.2018 15:00 16 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:3
10.05.2018 15:00 17 кръг Д Арсенал (Казанлък) 0:3
17.05.2018 15:00 18 кръг Г Ботев (Гълъбово) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Миньор (Раднево) 18 6 2 10 36:38 20
7 Ботев (Гълъбово) 18 5 1 12 28:84 16
8 Мъглиж (Мъглиж) 18 4 1 13 29:57 13
9 Тунджа 2006 (Ягода) 18 3 0 15 22:76 9
10 ПССГ Чирпан (Чирпан) 18 1 0 17 18:163 3

Тунджа 2006 (Ягода)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 10:00 1 кръг Г Единство (Гурково) 0:3
30.09.2017 10:00 2 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 0:3
07.10.2017 10:00 3 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:1
14.10.2017 10:00 4 кръг Д Респект (Хасково) 1:4
21.10.2017 10:00 5 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:4
28.10.2017 10:00 6 кръг Г Чирпан (Чирпан) 0:5
04.11.2017 10:00 7 кръг Д Миньор (Раднево) 2:2
11.11.2017 10:00 8 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 0:5
18.11.2017 10:00 9 кръг Д Арсенал (Казанлък) 2:5
25.11.2017 10:00 10 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:14
02.12.2017 10:00 11 кръг Д Ботев (Гълъбово) 2:7
01.05.2018 10:00 12 кръг Д Единство (Гурково) 0:3
17.03.2018 10:00 13 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 0:8
25.04.2018 10:00 14 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:3
31.03.2018 10:00 15 кръг Г Респект (Хасково) 0:3
14.04.2018 10:00 16 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:3
21.04.2018 10:00 17 кръг Д Чирпан (Чирпан) 0:3
28.04.2018 10:00 18 кръг Г Миньор (Раднево) 0:3
04.05.2018 10:00 19 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 0:3
12.05.2018 10:00 20 кръг Г Арсенал (Казанлък) 0:3
19.05.2018 10:00 21 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:3
26.05.2018 10:00 22 кръг Г Ботев (Гълъбово) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Респект (Хасково) 22 9 2 11 42:47 29
9 Арсенал (Казанлък) 22 7 1 14 58:80 22
10 Загорец (Нова Загора) 22 7 0 15 36:96 21
11 Единство (Гурково) 22 3 0 19 22:106 9
12 Тунджа 2006 (Ягода) 22 0 1 21 7:91 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 18 място
2016/2017 А ОФГ СЗ 3 място
2015/2016 А ОФГ СЗ 6 място
2014/2015 А ОФГ СЗ 6 място
2012/2013 А ОФГ СЗ 4 място
2011/2012 "В" група не завършва
2010/2011 "В" група 12 място
2009/2010 "В" група 10 място

Месечна ранглиста

месец точки място
март 2018 1.922 90
ноември 2017 3.201 85
октомври 2017 2.150 90
септември 2017 3.284 90
август 2017 1.607 91
септември 2011 1.885 105
август 2011 1.579 104
май 2011 13.441 49
април 2011 5.406 91
март 2011 9.958 66
ноември 2010 7.643 86
октомври 2010 9.550 79
септември 2010 13.650 50
август 2010 17.122 34
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници