Шампион (София)

BGSupporters форум

Шампион (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
26.09.2020 11:20 1 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:1
03.10.2020 12:30 2 кръг Г Урвич (Панчарево) анл.
- 3 кръг
почива
17.10.2020 11:20 4 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:11
24.10.2020 10:10 5 кръг Д БАМФ (София) 1:3
31.10.2020 12:30 6 кръг Г Победа 2013 (София) 5:4
07.11.2020 11:20 7 кръг Д Метал 2002 (Перник) 3:2
14.11.2020 12:30 8 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:1
21.11.2020 11:20 9 кръг Г Академик 1947 (София) 2:4
отложен 10 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
отложен 11 кръг Г Спорт за всички (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Лъвчетата (София) 7 5 2 0 35:8 17
4 Спорт за всички (София) 7 4 0 3 16:15 12
5 Шампион (София) 7 4 0 3 17:26 12
6 Метал 2002 (Перник) 8 3 2 3 15:24 11
7 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7 3 1 3 17:29 10

Шампион (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
27.09.2020 11:20 1 кръг Г Витоша 13 (София) 1:6
04.10.2020 11:20 2 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:8
11.10.2020 12:30 3 кръг Г Вива (София) 3:4
18.10.2020 10:10 4 кръг Д Барокко (София) 8:0
25.10.2020 11:20 5 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 1:0
01.11.2020 09:00 6 кръг Г ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 1:5
08.11.2020 12:30 7 кръг Д Надежда (Доброславци) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 7 5 0 2 27:8 15
4 Витоша 13 (София) 7 5 0 2 35:7 15
5 Шампион (София) 7 3 0 4 20:23 9
6 Ботев 57 СУ (София) 7 2 1 4 9:21 7
7 Надежда (Доброславци) 7 1 0 6 5:38 3

Шампион (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
26.09.2020 10:00 1 кръг Д Атлетико Артен (София) 2:1
03.10.2020 11:00 2 кръг Г Витоша 13 (София) 1:3
10.10.2020 09:00 3 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:4
17.10.2020 12:00 4 кръг Д Елит София (София) 3:2
24.10.2020 11:00 5 кръг Г Левски (София) 3:4
31.10.2020 11:00 6 кръг Д БГ 7 (София) 2:4
07.11.2020 11:00 7 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 2:2
14.11.2020 10:00 8 кръг Д Атлетик 11 (София) 9:3
21.11.2020 09:00 9 кръг Г Козаро (Ботевград) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Олимпия ФК (София) 8 6 1 1 22:9 19
4 Атлетико Артен (София) 9 5 1 3 26:9 16
5 Шампион (София) 9 4 1 4 29:25 13
6 Козаро (Ботевград) 9 4 0 5 22:29 12
7 БГ 7 (София) 9 3 0 6 21:39 9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници