Лидер Пловдив (Ягодово)

BGSupporters форум

Лидер Пловдив (Ягодово)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
21.08.2020 10:00 1 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 4:1
28.08.2020 11:30 2 кръг Д Карнобат (Карнобат) 0:5
05.09.2020 10:00 3 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1
12.09.2020 10:00 4 кръг Д Сокол (Марково) 3:0
19.09.2020 11:00 5 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
26.09.2020 10:00 6 кръг Д Орлета (Пазарджик) 1:2
01.10.2020 16:00 7 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:3
25.11.2020 14:00 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
17.10.2020 13:00 9 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:2
24.10.2020 15:00 10 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 0:3
31.10.2020 12:00 11 кръг Д Хасково (Хасково) 1:0
07.11.2020 13:00 12 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 2:0
12.11.2020 12:00 13 кръг Г Чавдар (Пловдив) 2:4
25.02.2021 10:30 14 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
отложен 15 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
отложен 16 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
21.03.2021 10:00 17 кръг Г Сокол (Марково) 0:1
25.03.2021 11:00 18 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
06.04.2021 11:00 19 кръг Г Орлета (Пазарджик) 0:2
отложен 20 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
17.04.2021 10:00 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
22.04.2021 17:00 22 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
29.04.2021 17:00 23 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) -:-
09.05.2021 11:00 24 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
13.05.2021 17:00 25 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
22.05.2021 10:00 26 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Чавдар (Пловдив) 16 8 4 4 30:23 28
8 Сокол (Марково) 20 6 3 11 26:44 21
9 Лидер Пловдив (Ягодово) 17 6 2 9 23:28 20
10 Сините камъни 2013 (Сливен) 18 5 5 8 20:20 20
11 Димитровград 1947 (Димитровград) 18 3 7 8 17:25 16

Лидер Пловдив (Ягодово)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
08.09.2020 18:00 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:1
Област Пловдив / Финал
16.09.2020 09:30 - Г Ботев (Пловдив) 1:8
Област Пловдив / Допълнителен бараж
23.09.2020 17:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:8
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
- - Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 12:00 1 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 3:0
20.09.2020 10:00 2 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2
29.09.2020 17:00 3 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 3:0
03.10.2020 10:00 4 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 4:5
14.10.2020 16:00 5 кръг Г Кричим (Кричим) 3:0
18.10.2020 12:00 6 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:2
22.10.2020 16:00 7 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 4:3
30.10.2020 11:00 8 кръг Г Труд (Труд) 1:2
04.11.2020 14:30 9 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 3:0
13.11.2020 14:30 10 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 4:2
21.11.2020 10:30 11 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 1:1
- 12 кръг
почива
19.03.2021 15:00 13 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
27.03.2021 10:00 14 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 2:1
02.04.2021 11:00 15 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 1:1
- 16 кръг
почива
16.04.2021 16:00 17 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
24.04.2021 10:30 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
29.04.2021 17:00 19 кръг Д Труд (Труд) -:-
08.05.2021 10:30 20 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
16.05.2021 10:30 21 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
22.05.2021 10:30 22 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Труд (Труд) 12 9 0 3 35:13 27
3 Пловдив 2015 (Пловдив) 13 7 4 2 35:15 25
4 Лидер Пловдив (Ягодово) 12 6 3 3 26:19 21
5 Ботев 2002 (Пловдив) 13 5 4 4 30:19 19
6 Асеновец 2005 (Асеновград) 13 4 2 7 15:38 14

Лидер Пловдив (Ягодово)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2020 17:30 1 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:0
26.09.2020 10:30 2 кръг Г Левски (Карлово) 7:1
03.10.2020 12:00 3 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) 5:0
04.11.2020 14:00 4 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0
17.10.2020 10:00 5 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 5:0
24.10.2020 12:30 6 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 3:2
30.10.2020 14:00 7 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:1
07.11.2020 14:30 8 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) 1:0
14.11.2020 12:30 9 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 0:2
31.03.2021 16:00 10 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:2
28.03.2021 10:30 11 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 5:0
05.04.2021 13:00 12 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) 2:1
11.04.2021 12:30 13 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1
16.04.2021 17:00 14 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
25.04.2021 10:00 15 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
01.05.2021 12:00 16 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
08.05.2021 12:00 17 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
16.05.2021 10:00 18 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Марица 1921 (Пловдив) 13 12 1 0 79:4 37
2 Лидер Пловдив (Ягодово) 13 10 1 2 37:10 31
3 Родопа Смолян (Смолян) 11 8 0 3 54:13 24
4 Пловдив 2015 (Пловдив) 13 7 1 5 50:34 22
5 Родопа Смолян II (Смолян) 12 7 0 5 36:22 21

Лидер Пловдив (Ягодово)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
09.09.2020 17:30 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3

Лидер Пловдив (Ягодово)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 09:00 1 кръг Г Ботев II (Пловдив) 1:4
06.09.2020 11:00 2 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:5
- 3 кръг
почива
22.09.2020 10:30 4 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:1
27.09.2020 10:00 5 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:1
04.10.2020 10:00 6 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:3
11.10.2020 10:00 7 кръг Г Реал (Пловдив) 6:0
18.10.2020 10:00 8 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
23.10.2020 19:00 9 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:10
02.11.2020 12:00 10 кръг Д Хасково (Хасково) 0:2
07.11.2020 10:00 11 кръг Г Велд (Пловдив) 1:6
13.11.2020 11:00 12 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
22.11.2020 12:00 13 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:0
27.02.2021 14:30 14 кръг Д Ботев II (Пловдив) 0:3
02.04.2021 15:00 15 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:4
13.03.2021 10:30 16 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:1
21.03.2021 11:00 17 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:1
27.03.2021 12:00 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:0
07.04.2021 10:00 19 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:0
10.04.2021 14:00 20 кръг Д Реал (Пловдив) 4:0
18.04.2021 10:00 21 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
24.04.2021 12:00 22 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
01.05.2021 11:00 23 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
08.05.2021 10:00 24 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
15.05.2021 10:00 25 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
23.05.2021 12:00 26 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Хебър 1918 (Пазарджик) 18 11 0 7 57:28 33
7 Марица 1921 (Пловдив) 18 7 2 9 27:39 23
8 Лидер Пловдив (Ягодово) 19 7 1 11 27:45 22
9 ФК Арда 1924 (Кърджали) 18 6 1 11 39:69 19
10 Спартак 1947 (Пловдив) 17 6 0 11 21:41 18

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници