Лидер Пловдив (Ягодово)

BGSupporters форум

Лидер Пловдив (Ягодово)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
03.09.2023 11:00 2 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
07.09.2023 15:30 3 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 3:0
14.09.2023 11:00 4 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 2:3
22.09.2023 14:00 5 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:3
30.09.2023 14:00 6 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:6
07.10.2023 12:00 7 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 2:3
12.10.2023 16:00 8 кръг Г Вихър (Войсил) 0:2
21.10.2023 14:00 9 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) 6:0
27.10.2023 14:30 10 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:3
07.11.2023 14:00 11 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 2:2
11.11.2023 13:00 12 кръг Д Марица 2009 (Градина) 6:4
18.11.2023 10:00 13 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
25.11.2023 10:00 14 кръг Д Чавдар (Пловдив) 1:2
02.12.2023 10:00 15 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:2
- 16 кръг
почива
24.02.2024 14:00 17 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:0
04.03.2024 15:00 18 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 2:1
09.03.2024 11:00 19 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 4:1
27.05.2024 18:00 20 кръг Д Розова долина (Казанлък) 3:4
22.03.2024 15:00 21 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:1
28.03.2024 14:30 22 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 2:5
03.04.2024 10:00 23 кръг Д Вихър (Войсил) 2:3
12.04.2024 17:00 24 кръг Г Сините камъни 2022 II (Сливен) 3:0
19.04.2024 16:00 25 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2
28.04.2024 13:00 26 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:5
03.05.2024 10:00 27 кръг Г Марица 2009 (Градина) 0:0
14.05.2024 18:00 28 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:1
17.05.2024 13:00 29 кръг Г Чавдар (Пловдив) 6:0
24.05.2024 16:00 30 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Марица 1921 (Пловдив) 28 12 6 10 78:51 42
9 Асеновец 2005 (Асеновград) 28 11 7 10 63:52 40
10 Лидер Пловдив (Ягодово) 28 12 2 14 63:58 38
11 Сините камъни 2022 (Сливен) 28 10 6 12 52:63 36
12 Чавдар (Пловдив) 28 7 7 14 39:52 28

Лидер Пловдив (Ягодово)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Център)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 10:30 1 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 1:7
17.09.2023 10:30 2 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 15:1
24.09.2023 10:00 3 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:4
30.09.2023 10:00 4 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:7
06.10.2023 17:30 5 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:8
13.10.2023 17:30 6 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 2:4
22.10.2023 10:00 7 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:7
28.10.2023 10:00 8 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:12
10.12.2023 10:00 9 кръг Д Гигант (Съединение) 4:7
12.11.2023 11:00 10 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:14
23.11.2023 14:30 11 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:6
10.03.2024 11:00 12 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 0:5
16.03.2024 13:00 13 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 6:2
24.03.2024 10:00 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 4:3
29.03.2024 15:30 15 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:4
05.04.2024 14:30 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:12
12.04.2024 17:30 17 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 2:2
20.04.2024 10:00 18 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:14
28.04.2024 10:00 19 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:5
25.05.2024 11:00 20 кръг Г Гигант (Съединение) 4:6
11.05.2024 10:30 21 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:11
19.05.2024 14:00 22 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Пловдив 2015 (Пловдив) 22 8 1 13 47:87 25
9 Марица 1921 (Пловдив) 22 4 1 17 33:105 13
10 Лидер Пловдив (Ягодово) 22 4 1 17 51:143 13
11 ФК Арда 1924 (Кърджали) 22 4 0 18 34:83 12
12 Металик 1938 (Сопот) 22 0 0 22 8:229 0

Лидер Пловдив (Ягодово)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 14:00 1 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 6:1
23.09.2023 10:15 2 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 15:0
30.09.2023 14:00 3 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 8:4
07.10.2023 09:00 4 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:3
14.10.2023 10:15 5 кръг Г Марица (Марково) 3:3
21.10.2023 09:00 6 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 5:3
28.10.2023 10:15 7 кръг Г Велд (Пловдив) 2:0
- 8 кръг
почива
11.11.2023 09:00 9 кръг Д Феникс (Пловдив) 6:1
18.11.2023 15:15 10 кръг Г Велд II (Пловдив) 2:0
25.11.2023 15:15 11 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) 3:3
02.12.2023 15:15 12 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 5:2
03.12.2023 15:15 13 кръг Д Барс (Пловдив) 3:1
09.03.2024 14:00 14 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:1
16.03.2024 10:15 15 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 11:0
23.03.2024 14:00 16 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 9:1
30.03.2024 09:00 17 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:4
06.04.2024 10:15 18 кръг Д Марица (Марково) 1:5
13.04.2024 09:00 19 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 0:12
20.04.2024 10:15 20 кръг Д ФА Карлово (Карлово) анл.
- 21 кръг
почива
01.05.2024 09:00 22 кръг Г Феникс (Пловдив) 3:0
11.05.2024 15:15 23 кръг Д Велд (Пловдив) 1:2
18.05.2024 15:15 24 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) 2:0
25.05.2024 15:15 25 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1
01.06.2024 15:15 26 кръг Г Барс (Пловдив) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1947 (Пловдив) 21 21 0 0 138:13 63
2 Марица (Марково) 23 15 3 5 90:26 48
3 Лидер Пловдив (Ягодово) 23 15 3 5 95:47 48
4 Родопа Смолян (Смолян) 22 15 1 6 85:37 46
5 Велд (Пловдив) 24 12 0 12 64:69 36

Лидер Пловдив (Ягодово)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2023 12:00 1 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 9:7
30.09.2023 10:00 2 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 0:5
07.10.2023 10:00 3 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:11
14.10.2023 11:00 4 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:6
21.10.2023 09:00 5 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 3:10
- 6 кръг
почива
18.11.2023 09:00 7 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 3:3
11.11.2023 09:00 8 кръг Г Беломорец (Асеновград) 3:5
18.11.2023 13:00 9 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 1:13
25.11.2023 12:00 10 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 1:5
02.12.2023 09:00 11 кръг Д Орлета (Пазарджик) 2:3
16.03.2024 13:00 12 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:3
23.03.2024 12:00 13 кръг Д Орлета (Пазарджик) 2:4
30.03.2024 11:00 14 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 2:3
06.04.2024 12:00 15 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:7
13.04.2024 11:00 16 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:14
20.04.2024 12:00 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
27.04.2024 09:00 18 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 0:3
11.05.2024 10:00 19 кръг Г Беломорец (Асеновград) 0:6
18.05.2024 09:00 20 кръг Д Академия Канарче (Браниполе) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Пловдив сити (Пловдив) 17 5 2 10 41:56 17
9 Кронос 2016 (Пловдив) 10 4 4 2 36:18 16
10 СФК Раковски (Раковски) 18 4 2 12 38:86 14
11 Академия Канарче (Браниполе) 8 2 1 5 19:33 7
12 Лидер Пловдив (Ягодово) 19 1 2 16 36:112 5

Лидер Пловдив (Ягодово)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 13:00 1 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 1:8
01.10.2023 11:00 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:10
08.10.2023 13:00 3 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:12
15.10.2023 13:00 4 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 0:3
22.10.2023 11:00 5 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:7
29.10.2023 10:00 6 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 3:11
05.11.2023 14:00 7 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 2:5
12.11.2023 09:00 8 кръг Г Чавдар (Пловдив) 1:5
19.11.2023 12:00 9 кръг Д Орлета (Пазарджик) 0:5
отложен 10 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
03.12.2023 12:00 11 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:12
17.03.2024 13:00 12 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 0:8
24.03.2024 12:00 13 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 2:13
05.04.2024 18:00 14 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 1:10
07.04.2024 12:00 15 кръг Г Чавдар (Пловдив) 0:3
14.04.2024 12:00 16 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:2
21.04.2024 14:00 17 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 3:6
28.04.2024 10:00 18 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 3:3
02.06.2024 14:00 19 кръг Г Орлета (Пазарджик) 3:10
12.05.2024 14:00 20 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:9
19.05.2024 11:00 21 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) анл.
26.05.2024 14:00 22 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:10
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Чавдар (Пловдив) 21 5 0 16 39:104 15
11 Тракия 2004 (Пловдив) 7 4 0 3 27:16 12
12 Шипка старс 2015 II (Асеновград) 9 2 2 5 28:35 8
13 ФК Хасково 2022 (Хасково) 9 2 0 7 19:46 6
14 Лидер Пловдив (Ягодово) 20 0 1 19 22:152 1

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници