Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асеновец 2005 (Асеновград)

Бенковски (Троян)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Буховци 2016 (Буховци)

Велбъжд (Кюстендил)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Върба 1917 (Радомир)

Германея (Сапарева баня)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Кликач (Кликач)

Левски (Егълница)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Милин камък (Баница)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Партизан (Доктор Йосифово)

Планинец (Батошево)

Ракета (Търговище)

Ресен 2012 (Ресен)

Садово (Садово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Велбъжд (Кюстендил)

BGSupporters форум

Велбъжд (Кюстендил)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 0:5
18.08.2018 18:00 2 кръг Г Беласица (Петрич) 0:3
22.08.2018 18:00 3 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 1:1
25.08.2018 18:00 4 кръг Г Миньор (Перник) 0:3
01.09.2018 17:00 5 кръг Д Германея (Сапарева баня) 1:2
08.09.2018 17:00 6 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:3
15.09.2018 17:00 7 кръг Д Септември (Симитли) 0:0
22.09.2018 17:00 8 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:4
29.09.2018 17:00 9 кръг Д Банско (Банско) 0:3
14.10.2018 16:00 10 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:4
20.10.2018 16:00 11 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:3
24.10.2018 16:00 12 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:2
27.10.2018 16:00 13 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:2
03.11.2018 14:00 14 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:2
10.11.2018 14:00 15 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:1
17.11.2018 14:00 16 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:2
24.11.2018 14:00 17 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:5
06.03.2019 15:00 18 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 1:2
02.03.2019 15:00 19 кръг Д Беласица (Петрич) 1:1
09.03.2019 15:00 20 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:1
16.03.2019 15:00 21 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
20.03.2019 15:00 22 кръг Г Германея (Сапарева баня) 0:1
23.03.2019 15:00 23 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:1
30.03.2019 15:00 24 кръг Г Септември (Симитли) 1:2
06.04.2019 16:00 25 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
10.04.2019 16:00 26 кръг Г Банско (Банско) 1:2
13.04.2019 16:00 27 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:2
20.04.2019 16:00 28 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
24.04.2019 16:00 29 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:4
04.05.2019 18:00 30 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:4
11.05.2019 18:00 31 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:6
18.05.2019 18:00 32 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:4
23.05.2019 18:00 33 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:3
01.06.2019 17:00 34 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Надежда (Доброславци) 34 9 10 15 40:61 37
15 Спортист 2009 (Своге) 34 10 7 17 45:61 37
16 Ботев 1937 (Ихтиман) 34 10 2 22 35:75 32
17 Германея (Сапарева баня) 34 8 6 20 36:70 30
18 Велбъжд (Кюстендил) 34 1 5 28 22:89 8
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Кюстендил / 1/2 финали
05.09.2018 17:30 - Г Кюстендил (Кюстендил) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
01.08.2018 18:00 - Г Марек 1915 (Дупница) 2:4

Велбъжд (Кюстендил)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 11:30 1 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:7
16.09.2018 11:30 2 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:7
22.09.2018 11:30 3 кръг Г Левски (София) 0:11
30.09.2018 11:30 4 кръг Д Национал (София) 1:13
07.10.2018 11:30 5 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:11
14.10.2018 11:30 6 кръг Д Миньор (Перник) 0:12
21.10.2018 11:30 7 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:7
28.10.2018 14:00 8 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:11
04.11.2018 11:30 9 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:7
- 10 кръг
почива
18.11.2018 11:30 11 кръг Д Беласица (Петрич) 0:2
03.03.2019 11:30 12 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
10.03.2019 11:30 13 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:11
17.03.2019 11:30 14 кръг Д Левски (София) 0:5
24.03.2019 11:30 15 кръг Г Национал (София) 0:9
31.03.2019 11:30 16 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 0:7
07.04.2019 11:30 17 кръг Г Миньор (Перник) 0:5
14.04.2019 11:30 18 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:4
21.04.2019 11:30 19 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:11
05.05.2019 11:30 20 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:8
- 21 кръг
почива
19.05.2019 11:30 22 кръг Г Беласица (Петрич) 0:10
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Ботев 57 СОУ (София) 20 8 3 9 41:34 27
8 Пирин (Благоевград) 20 7 2 11 41:40 23
9 Беласица (Петрич) 20 5 3 12 28:49 18
10 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 20 3 0 17 18:86 9
11 Велбъжд (Кюстендил) 20 0 0 20 3:159 0
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал за 21-во място
22.05.2019 17:00 1-ви мач Д Барокко (София) 0:3
29.05.2019 17:00 реванш Г Барокко (София) 0:3

Велбъжд (Кюстендил)

Деца: Перник - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 10:30 1 кръг Д Миньор 2014 (Бобов дол) 0:8
29.09.2018 10:30 2 кръг Д Легия (Рударци) 0:1
07.10.2018 10:30 3 кръг Г Германея (Сапарева баня) 0:8
13.10.2018 10:00 4 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:12
20.10.2018 09:30 5 кръг Г Марек 1919 (Дупница) 3:8
28.10.2018 10:30 6 кръг Г Миньор 2014 (Бобов дол) 0:10
03.11.2018 10:30 7 кръг Г Легия (Рударци) 2:2
11.11.2018 10:00 8 кръг Д Германея (Сапарева баня) 5:3
07.04.2019 10:30 9 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:6
14.04.2019 10:30 10 кръг Д Марек 1919 (Дупница) 5:1
21.04.2019 10:30 11 кръг Г Германея (Сапарева баня) 2:1
05.05.2019 10:30 12 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:4
12.05.2019 10:30 13 кръг Г Легия (Рударци) 0:3
19.05.2019 10:30 14 кръг Г Марек 1919 (Дупница) 4:4
24.05.2019 10:30 15 кръг Д Миньор 2014 (Бобов дол) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Миньор 2014 (Бобов дол) 15 10 1 4 40:15 31
3 Легия (Рударци) 15 9 1 5 37:18 28
4 Велбъжд (Кюстендил) 15 4 2 9 24:71 14
5 Марек 1919 (Дупница) 15 2 4 9 28:53 10
6 Германея (Сапарева баня) 15 2 1 12 22:43 7

Велбъжд (Кюстендил)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
15.09.2018 12:00 1 кръг Д Ултраспорт академия (София) 11:1
22.09.2018 12:00 2 кръг Г Интернационал (София) 9:1
29.09.2018 13:30 3 кръг Д Сердика (София) 1:2
06.10.2018 10:30 4 кръг Г София спорт (София) 1:0
13.10.2018 12:00 5 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 5:1
20.10.2018 13:30 6 кръг Г Атлетико Артен (София) 2:1
27.10.2018 15:00 7 кръг Д Спортист 13 (София) 1:4
03.11.2018 12:00 8 кръг Д ОФК София (София) 7:1
10.11.2018 13:30 9 кръг Г Спартак 2015 (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Велбъжд (Кюстендил) 9 7 0 2 39:11 21
2 Атлетико Артен (София) 9 7 0 2 27:11 21
3 Спартак 2015 (София) 9 6 1 2 22:12 19
4 Спортист 13 (София) 9 5 2 2 22:10 17
5 Сердика (София) 9 5 1 3 23:11 16
Втора фаза / Група "Б"
17.03.2019 13:30 1 кръг Д Атлетико Артен (София) 2:0
24.03.2019 12:00 2 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:3
31.03.2019 13:30 3 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:4
14.04.2019 12:00 4 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:3
21.04.2019 13:30 5 кръг Д Миньор (Перник) 0:3
05.05.2019 13:30 6 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:8
12.05.2019 12:00 7 кръг Д Младост 2015 (София) 2:0
19.05.2019 15:00 8 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:4
27.05.2019 13:30 9 кръг Г Ком 98 (Годеч) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
15 Кюстендил (Кюстендил) 9 3 2 4 18:31 11
16 Атлетико Артен (София) 9 3 1 5 9:23 10
17 Велбъжд (Кюстендил) 9 3 0 6 12:26 9
18 Миньор (Перник) 9 2 2 5 9:12 8
19 Младост 2015 (София) 9 1 1 7 5:22 4

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници