Академия Металург (Перник)

BGSupporters форум

Академия Металург (Перник)

"А" ОГ Перник - подгрупа I
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 17:30 1 кръг Г Чорни (Брезник) 0:2
16.09.2023 17:30 2 кръг Д Димитровец (Ковачевци) 9:2
23.09.2023 17:30 3 кръг Г Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 1:3
03.12.2023 14:30 4 кръг Д Пирин (Земен) 8:3
08.10.2023 16:30 5 кръг Г Верила 1948 (Дрен) 3:9
28.10.2023 15:00 6 кръг Г Дружба (Мещица) 0:6
22.10.2023 16:30 7 кръг Д Витоша (Долна Диканя) 2:0
05.11.2023 14:30 8 кръг Д Чорни (Брезник) 2:2
12.11.2023 14:30 9 кръг Г Димитровец (Ковачевци) 6:0
18.11.2023 14:30 10 кръг Д Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 3:1
03.03.2024 11:30 11 кръг Г Пирин (Земен) -:-
09.03.2024 14:30 12 кръг Д Верила 1948 (Дрен) -:-
16.03.2024 14:30 13 кръг Д Дружба (Мещица) -:-
24.03.2024 14:30 14 кръг Г Витоша (Долна Диканя) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Витоша (Долна Диканя) 9 6 0 3 25:19 18
4 Дружба (Мещица) 9 6 0 3 34:18 18
5 Академия Металург (Перник) 10 5 1 4 34:28 16
6 Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 9 3 1 5 22:27 10
7 Димитровец (Ковачевци) 9 1 0 8 12:44 3

Академия Металург (Перник)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2023 09:30 1 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 4:4
09.10.2023 15:00 2 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 4:3
30.10.2023 13:00 3 кръг Г Звездец (Горна Малина) 4:2
19.10.2023 16:00 4 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:3
26.10.2023 13:00 5 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:7
02.11.2023 14:30 6 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 3:5
09.11.2023 14:30 7 кръг Д Миньор (Перник) 2:8
16.11.2023 13:30 8 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 1:1
23.11.2023 13:00 9 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 7:2
отложен 10 кръг Д Звездец (Горна Малина) -:-
07.03.2024 15:00 11 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
14.03.2024 14:00 12 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
21.03.2024 15:00 13 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
28.03.2024 15:00 14 кръг Г Миньор (Перник) -:-
06.04.2024 13:00 15 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
13.04.2024 11:00 16 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
20.04.2024 11:00 17 кръг Г Звездец (Горна Малина) -:-
25.04.2024 16:00 18 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
09.05.2024 17:00 19 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
16.05.2024 17:00 20 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
23.05.2024 15:00 21 кръг Д Миньор (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Пирдоп (Пирдоп) 10 4 3 3 27:24 15
5 Струмска слава 1927 (Радомир) 10 4 1 5 28:34 13
6 Академия Металург (Перник) 9 3 2 4 26:35 11
7 Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 8 1 0 7 18:38 3
8 Звездец (Горна Малина) 9 0 0 9 10:63 0

Академия Металург (Перник)

Деца: Кюстендил - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 10:30 1 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 5:2
24.09.2023 10:30 2 кръг Г Миньор (Перник) 1:2
01.10.2023 10:30 3 кръг Д Риал (Ковачевци) 3:3
08.10.2023 10:30 4 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:7
15.10.2023 10:30 5 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:5
22.10.2023 10:30 6 кръг Г Миньор 2019 (Бобов дол) 5:3
05.11.2023 10:30 7 кръг Д Металург 1957 (Перник) 2:6
12.11.2023 11:00 8 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 4:1
19.11.2023 11:00 9 кръг Д Миньор (Перник) 1:4
отложен 10 кръг Г Риал (Ковачевци) -:-
17.03.2024 10:30 11 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
24.03.2024 10:30 12 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
30.03.2024 10:30 13 кръг Д Миньор 2019 (Бобов дол) -:-
07.04.2024 10:30 14 кръг Г Металург 1957 (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Риал (Ковачевци) 8 4 1 3 25:25 13
5 Металург 1957 (Перник) 9 4 1 4 34:29 13
6 Академия Металург (Перник) 9 3 1 5 23:33 10
7 Велбъжд (Кюстендил) 8 1 0 7 9:34 3
8 Миньор 2019 (Бобов дол) 9 0 0 9 10:74 0

Академия Металург (Перник)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 10:25 1 кръг Д ЦСКА II (София) 1:3
24.09.2023 10:25 2 кръг Г Олимпия ФК II (София) 1:5
01.10.2023 13:15 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:7
08.10.2023 09:00 4 кръг Г Национал II (София) 2:1
15.10.2023 11:50 5 кръг Д Елит София (София) 3:5
22.10.2023 10:25 6 кръг Г Миньор (Перник) 2:4
12.11.2023 09:00 7 кръг Д Академия Септември (София) 1:6
19.11.2023 11:50 8 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 4:5
17.03.2024 11:50 9 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски Раковски (София) 8 3 2 3 13:12 11
7 Кюстендил (Кюстендил) 8 2 3 3 10:13 9
8 Национал II (София) 8 2 1 5 9:16 7
9 Елит София (София) 7 1 2 4 9:17 5
10 Академия Металург (Перник) 8 1 0 7 15:36 3

Академия Металург (Перник)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 09:00 1 кръг Г Елит София (София) 5:1
23.09.2023 13:15 2 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 5:4
30.09.2023 14:40 3 кръг Г Козаро (Ботевград) 3:1
- 4 кръг
почива
14.10.2023 13:15 5 кръг Д Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 10:0
21.10.2023 10:25 6 кръг Г Тигрите (София) 8:1
28.10.2023 11:50 7 кръг Д УФК Ботев (София) 7:1
04.11.2023 14:40 8 кръг Г Спортист 13 (София) 3:0
11.11.2023 13:15 9 кръг Д София спорт (София) 2:3
18.11.2023 11:50 10 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 2:1
25.11.2023 13:15 11 кръг Д Арес (София) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 София спорт (София) 10 9 0 1 34:10 27
2 Академия Металург (Перник) 10 9 0 1 46:12 27
3 Козаро (Ботевград) 10 6 0 4 31:21 18
4 Елит София (София) 10 6 0 4 34:19 18
5 Академия Мургаш (Нови хан) 10 5 2 3 43:31 17

Академия Металург (Перник)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 10:10 1 кръг Д ФК Ботев (София) 10:4
23.09.2023 10:10 2 кръг Г София спорт (София) 3:3
30.09.2023 13:40 3 кръг Д Шампион (София) 9:3
07.10.2023 11:20 4 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 6:3
14.10.2023 09:00 5 кръг Д Витоша 13 (София) 1:4
21.10.2023 10:10 6 кръг Г Академия Септември (София) 6:1
28.10.2023 12:30 7 кръг Д Победа 1945 (София) 9:0
04.11.2023 11:20 8 кръг Г Левски Раковски (София) 1:2
11.11.2023 11:20 9 кръг Д Миньор (Перник) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Миньор (Перник) 9 9 0 0 45:4 27
2 Академия Металург (Перник) 9 5 1 3 46:22 16
3 Витоша 13 (София) 8 5 0 3 23:12 15
4 Левски Раковски (София) 9 5 0 4 28:21 15
5 Шампион (София) 9 4 2 3 37:32 14

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници