Струмска слава 1927 (Радомир)

BGSupporters форум

Струмска слава 1927 (Радомир)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2023 18:30 1 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 3:2
22.07.2023 19:30 2 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:0
29.07.2023 18:30 3 кръг Д Литекс (Ловеч) 2:3
06.08.2023 18:00 4 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 0:1
13.08.2023 18:00 5 кръг Д Спартак (Плевен) 2:0
22.08.2023 18:00 6 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) 2:0
27.08.2023 18:00 7 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 1:1
03.09.2023 17:00 8 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 2:3
17.09.2023 17:00 9 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:1
23.09.2023 17:00 10 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:1
27.09.2023 17:00 11 кръг Д Беласица (Петрич) 1:0
02.10.2023 19:00 12 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:2
08.10.2023 16:00 13 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:0
22.10.2023 16:00 14 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 0:1
27.10.2023 16:00 15 кръг Д Септември (София) 0:0
03.11.2023 14:30 16 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:0
12.11.2023 14:30 17 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:0
25.11.2023 14:30 18 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:0
02.12.2023 14:00 19 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:2
10.12.2023 14:00 20 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:0
17.02.2024 14:00 21 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 1:0
24.02.2024 14:00 22 кръг Г Спартак (Плевен) 0:1
04.03.2024 15:30 23 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) 0:0
09.03.2024 15:30 24 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:1
16.03.2024 15:30 25 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 1:0
31.03.2024 17:00 26 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:1
06.04.2024 17:00 27 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:0
13.04.2024 17:00 28 кръг Г Беласица (Петрич) 0:2
20.04.2024 17:00 29 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
27.04.2024 30 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
04.05.2024 31 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
11.05.2024 32 кръг Г Септември (София) -:-
18.05.2024 33 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
25.05.2024 34 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Добруджа 1919 (Добрич) 28 13 7 8 38:25 46
6 Янтра 2019 (Габрово) 28 12 7 9 34:30 43
7 Струмска слава 1927 (Радомир) 28 11 8 9 26:22 41
8 Спартак (Плевен) 28 12 5 11 27:26 41
9 Лудогорец 1945 II (Разград) 28 10 8 10 32:28 38
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
12.09.2023 16:00 - Г Лозен 1924 (Сухиндол) 5:0
Първи кръг (1/16 финали)
08.11.2023 13:30 - Д Ботев (Пловдив) 0:3 Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
25.06.2023 18:30 - Г Септември (София) 4:2
01.07.2023 18:00 - Г Вихрен (Сандански) 5:1
05.07.2023 18:00 - Г Локомотив София 1929 (София) 1:3
08.07.2023 18:00 - Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:1
17.08.2023 17:00 - Г Литекс (Ловеч) 1:1
14.10.2023 11:00 - Г Ботев (Враца) 1:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
17.01.2024 14:30 - Г Марек 1915 (Дупница) 0:1
19.01.2024 14:00 - Г Пирин (Благоевград) 3:1
24.01.2024 14:00 - Г Беласица (Петрич) 2:2
27.01.2024 14:00 - Д Септември (Симитли) 1:0
31.01.2024 14:00 - Г Вихрен (Сандански) 1:1
03.02.2024 14:00 - Г ФК ЦСКА 1948 II (София) 1:5
22.03.2024 11:00 - Г Септември (София) 0:1

Струмска слава 1927 (Радомир)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2023 10:30 1 кръг Г УФК Ботев (София) 0:4
03.09.2023 14:00 2 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:7
10.09.2023 11:00 3 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:1
17.09.2023 14:00 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:5
21.09.2023 14:00 5 кръг Г Миньор (Перник) 2:3
24.09.2023 14:00 6 кръг Д Национал (София) 2:5
01.10.2023 14:00 7 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:4
08.10.2023 13:30 8 кръг Д РД Спорт (София) 3:1
15.10.2023 11:00 9 кръг Г Септември (Симитли) 1:1
22.10.2023 14:00 10 кръг Д Септември (София) 0:7
30.10.2023 14:00 11 кръг Г Спортист 13 (София) 2:1
- 12 кръг
почива
13.11.2023 14:00 13 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:0
17.11.2023 14:00 14 кръг Г Беласица (Петрич) 0:2
03.12.2023 14:00 15 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 0:1
18.02.2024 14:00 16 кръг Д УФК Ботев (София) 6:1
26.02.2024 15:00 17 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:2
03.03.2024 11:00 18 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:0
10.03.2024 14:00 19 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:1
17.03.2024 14:00 20 кръг Д Миньор (Перник) 0:2
24.03.2024 10:30 21 кръг Г Национал (София) 1:0
31.03.2024 14:00 22 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:3
04.04.2024 14:00 23 кръг Г РД Спорт (София) 2:3
07.04.2024 14:00 24 кръг Д Септември (Симитли) 1:2
14.04.2024 14:00 25 кръг Г Септември (София) -:-
21.04.2024 14:00 26 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 27 кръг
почива
02.05.2024 14:00 28 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
12.05.2024 14:00 29 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
19.05.2024 15:00 30 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Чавдар (Етрополе) 24 6 5 13 30:58 23
12 Миньор (Перник) 23 6 2 15 35:59 20
13 Струмска слава 1927 (Радомир) 23 6 2 15 28:56 20
14 Кюстендил (Кюстендил) 22 4 4 14 24:37 16
15 Спортист 13 (София) 23 2 2 19 16:89 8

Струмска слава 1927 (Радомир)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2023 14:00 1 кръг Г Звездец (Горна Малина) 8:2
05.10.2023 16:00 2 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:5
12.10.2023 14:00 3 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:2
19.10.2023 16:00 4 кръг Г Академия Металург (Перник) 3:1
25.10.2023 16:00 5 кръг Д Миньор (Перник) 0:3
04.11.2023 11:00 6 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 1:4
11.11.2023 11:00 7 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 7:3
16.11.2023 14:30 8 кръг Д Звездец (Горна Малина) 3:0
23.11.2023 14:30 9 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 3:4
30.11.2023 12:00 10 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:10
07.03.2024 15:00 11 кръг Д Академия Металург (Перник) 6:1
15.03.2024 14:00 12 кръг Г Миньор (Перник) 0:3
23.03.2024 11:00 13 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 1:1
30.03.2024 16:30 14 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 1:1
06.04.2024 12:00 15 кръг Г Звездец (Горна Малина) 6:0
11.04.2024 16:00 16 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:4
18.04.2024 16:00 17 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
25.04.2024 16:00 18 кръг Г Академия Металург (Перник) -:-
09.05.2024 17:00 19 кръг Д Миньор (Перник) -:-
18.05.2024 13:30 20 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
25.05.2024 11:00 21 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спортист 2009 (Своге) 16 10 2 4 69:29 32
4 Пирдоп (Пирдоп) 15 5 6 4 39:31 21
5 Струмска слава 1927 (Радомир) 16 6 3 7 43:44 21
6 Академия Металург (Перник) 15 4 3 8 41:60 15
7 Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 15 2 2 11 27:56 8

Струмска слава 1927 (Радомир)

Деца: Кюстендил - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 10:30 1 кръг Д Металург 1957 (Перник) 4:4
24.09.2023 10:30 2 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 10:0
01.10.2023 10:30 3 кръг Г Миньор 2019 (Бобов дол) 5:0
08.10.2023 10:30 4 кръг Д Академия Металург (Перник) 7:0
13.10.2023 15:00 5 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 6:0
01.11.2023 10:30 6 кръг Д Миньор (Перник) 8:0
05.11.2023 10:30 7 кръг Г Риал (Ковачевци) 6:2
12.11.2023 11:00 8 кръг Г Металург 1957 (Перник) 6:1
19.11.2023 11:00 9 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:6
26.11.2023 11:00 10 кръг Д Миньор 2019 (Бобов дол) 17:0
17.03.2024 10:30 11 кръг Г Академия Металург (Перник) 5:0
23.03.2024 10:30 12 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 4:0
31.03.2024 10:30 13 кръг Г Миньор (Перник) 6:1
07.04.2024 10:30 14 кръг Д Риал (Ковачевци) 7:1
14.04.2024 10:30 15 кръг Д Миньор 2019 (Бобов дол) -:-
21.04.2024 10:30 16 кръг Д Миньор (Перник) -:-
28.04.2024 10:30 17 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
12.05.2024 10:30 18 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
19.05.2024 10:30 19 кръг Г Академия Металург (Перник) -:-
26.05.2024 10:30 20 кръг Д Риал (Ковачевци) -:-
02.06.2024 10:30 21 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Струмска слава 1927 (Радомир) 14 12 1 1 92:15 37
2 Миньор (Перник) 14 10 0 4 61:26 30
3 Кюстендил (Кюстендил) 14 10 0 4 51:38 30
4 Металург 1957 (Перник) 14 6 2 6 56:45 20
5 Академия Металург (Перник) 14 6 1 7 37:47 19

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:11 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 5.713 65
октомври 2019 18.938 25
септември 2019 20.791 26
август 2019 11.165 47
май 2019 21.105 23
април 2019 29.232 18
март 2019 17.522 31
ноември 2018 25.960 18
октомври 2018 24.680 21
септември 2018 24.847 21
май 2018 26.045 19
април 2018 21.066 28
март 2018 35.218 11
ноември 2017 42.955 8
октомври 2017 14.916 36
септември 2017 15.461 35
август 2017 21.281 26
май 2017 14.085 42
април 2017 20.973 24
март 2017 17.756 30
ноември 2016 14.655 38
октомври 2016 13.623 45
септември 2016 20.560 24
август 2016 13.743 39
май 2016 16.403 29
април 2016 15.964 27
март 2016 14.316 30
ноември 2015 13.166 35
октомври 2015 15.280 29
август 2015 4.763 79
май 2015 14.761 30
април 2015 12.811 38
март 2015 8.106 61
декември 2014 10.387 52
октомври 2014 9.612 59
септември 2014 8.872 62
май 2014 11.973 52
април 2014 9.034 60
март 2014 8.777 57
ноември 2013 8.342 73
септември 2013 9.617 64
август 2013 5.245 83
май 2013 5.755 71
април 2013 11.544 53
март 2013 11.293 52
ноември 2012 7.170 77
октомври 2012 17.080 32
септември 2012 16.336 33
май 2012 8.453 72
април 2012 8.887 74
март 2012 13.213 55
ноември 2011 3.157 100
октомври 2011 10.364 64
септември 2011 3.537 101
август 2011 4.810 90
май 2011 10.421 66
април 2011 7.894 82
март 2011 7.480 85
ноември 2010 4.742 103
октомври 2010 7.520 93
септември 2010 4.061 104
август 2010 15.907 40
всички

Интернет страници