Велбъжд (Кюстендил)

BGSupporters форум

Велбъжд (Кюстендил)

"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
03.09.2023 17:00 2 кръг Д Септември 2005 (Жабокрът) анл.
10.09.2023 17:00 3 кръг Г Струма (Нови чифлик) 4:1
17.09.2023 17:00 4 кръг Д Сибир (Кюстендил) 4:1
24.09.2023 10:30 5 кръг Г Осогово (Багренци) 3:0
01.10.2023 10:30 6 кръг Д Руен (Богослов) 2:3
08.10.2023 10:30 7 кръг Г Копие (Копиловци) 3:0
15.10.2023 16:00 8 кръг Д Елешница (Ваксево) 1:1
22.10.2023 10:30 9 кръг Г Струмска слава (Търновлаг) 4:4
03.12.2023 15:00 10 кръг Д Сините извори (Горна Гращица) 10:0
12.11.2023 15:00 11 кръг Г Спортист (Слокощица) 3:3
19.11.2023 14:30 12 кръг Д Армейци (Кюстендил) 4:1
10.12.2023 14:30 13 кръг Г Осоговец (Пиперков чифлик) 9:0
- 14 кръг
почива
03.03.2024 15:00 15 кръг Г Септември 2005 (Жабокрът) 3:3
10.03.2024 15:00 16 кръг Д Струма (Нови чифлик) 4:0
17.03.2024 15:00 17 кръг Г Сибир (Кюстендил) 3:0
24.03.2024 10:30 18 кръг Д Осогово (Багренци) 4:1
31.03.2024 16:00 19 кръг Г Руен (Богослов) 3:0
06.04.2024 16:30 20 кръг Д Копие (Копиловци) 3:0
14.04.2024 10:30 21 кръг Г Елешница (Ваксево) 3:1
21.04.2024 16:00 22 кръг Д Струмска слава (Търновлаг) -:-
28.04.2024 10:30 23 кръг Г Сините извори (Горна Гращица) -:-
12.05.2024 17:00 24 кръг Д Спортист (Слокощица) -:-
19.05.2024 10:30 25 кръг Г Армейци (Кюстендил) -:-
26.05.2024 17:30 26 кръг Д Осоговец (Пиперков чифлик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спортист (Слокощица) 19 14 3 2 62:18 45
2 Велбъжд (Кюстендил) 18 13 4 1 70:19 43
3 Септември 2005 (Жабокрът) 18 12 6 0 76:20 42
4 Елешница (Ваксево) 19 13 3 3 65:22 42
5 Струмска слава (Търновлаг) 19 11 3 5 58:31 36

Велбъжд (Кюстендил)

Деца: Кюстендил - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 10:30 1 кръг Г Академия Металург (Перник) 2:5
24.09.2023 10:30 2 кръг Г Металург 1957 (Перник) 2:9
01.10.2023 10:30 3 кръг Д Миньор (Перник) 2:1
08.10.2023 10:30 4 кръг Г Риал (Ковачевци) 1:2
13.10.2023 15:00 5 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 0:6
22.10.2023 10:30 6 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:2
05.11.2023 10:30 7 кръг Д Миньор 2019 (Бобов дол) 3:0
12.11.2023 11:00 8 кръг Д Академия Металург (Перник) 1:4
18.02.2024 12:30 9 кръг Д Металург 1957 (Перник) 2:2
03.12.2023 11:00 10 кръг Г Миньор (Перник) 0:5
17.03.2024 10:30 11 кръг Д Риал (Ковачевци) 3:1
23.03.2024 10:30 12 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:4
31.03.2024 10:30 13 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 3:4
07.04.2024 10:30 14 кръг Г Миньор 2019 (Бобов дол) 6:1
14.04.2024 10:30 15 кръг Г Миньор (Перник) 0:7
21.04.2024 10:30 16 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
28.04.2024 10:30 17 кръг Г Металург 1957 (Перник) -:-
12.05.2024 10:30 18 кръг Д Академия Металург (Перник) -:-
19.05.2024 10:30 19 кръг Г Риал (Ковачевци) -:-
26.05.2024 10:30 20 кръг Г Миньор 2019 (Бобов дол) -:-
02.06.2024 10:30 21 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Академия Металург (Перник) 16 8 1 7 53:49 25
5 Металург 1957 (Перник) 15 6 2 7 57:48 20
6 Риал (Ковачевци) 15 5 1 9 38:52 16
7 Велбъжд (Кюстендил) 15 4 1 10 26:53 13
8 Миньор 2019 (Бобов дол) 16 0 0 16 12:134 0

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници