Кюстендил (Кюстендил)

BGSupporters форум

Кюстендил (Кюстендил)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 18:00 1 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:2
12.08.2023 18:00 2 кръг Г ФК ЦСКА 1948 III (София) 3:0
16.08.2023 18:00 3 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:1
19.08.2023 18:00 4 кръг Г Септември II (София) 0:1
26.08.2023 18:00 5 кръг Д Миньор (Перник) 2:0
02.09.2023 17:00 6 кръг Г Септември (Симитли) 2:2
20.09.2023 17:00 7 кръг Д Вихрен (Сандански) 1:2
09.09.2023 17:00 8 кръг Д Банско тийм (Банско) 1:0
15.09.2023 17:00 9 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:1
23.09.2023 17:00 10 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 4:1
30.09.2023 17:00 11 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:2
07.10.2023 16:00 12 кръг Д Хебър 1918 II (Пазарджик) 0:0
14.10.2023 16:00 13 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 4:1
21.10.2023 16:00 14 кръг Д Оборище (Панагюрище) 5:0
26.10.2023 16:00 15 кръг Г Славия 1913 II (София) 4:1
03.11.2023 14:00 16 кръг Д ЦСКА II (София) 1:2
11.11.2023 14:00 17 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
18.11.2023 14:00 18 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:1
25.11.2023 14:00 19 кръг Г Левски II (София) 2:3
17.02.2024 14:00 20 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:4
24.02.2024 14:00 21 кръг Д ФК ЦСКА 1948 III (София) 0:0
02.03.2024 15:00 22 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:3
06.03.2024 15:00 23 кръг Д Септември II (София) 2:1
09.03.2024 15:00 24 кръг Г Миньор (Перник) 0:0
16.03.2024 15:00 25 кръг Д Септември (Симитли) 3:3
23.03.2024 15:00 26 кръг Г Вихрен (Сандански) 2:2
30.03.2024 15:00 27 кръг Г Банско тийм (Банско) 1:0
06.04.2024 16:00 28 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 0:3
13.04.2024 16:00 29 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:1
20.04.2024 16:00 30 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
27.04.2024 16:00 31 кръг Г Хебър 1918 II (Пазарджик) -:-
01.05.2024 18:00 32 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
08.05.2024 18:00 33 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
11.05.2024 18:00 34 кръг Д Славия 1913 II (София) -:-
18.05.2024 18:00 35 кръг Г ЦСКА II (София) -:-
25.05.2024 18:00 36 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
01.06.2024 18:00 37 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
08.06.2024 18:00 38 кръг Д Левски II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Балкан 1929 (Ботевград) 28 12 8 8 50:45 44
7 Левски II (София) 28 12 4 12 47:37 40
8 Кюстендил (Кюстендил) 29 11 7 11 47:39 40
9 Рилски спортист 2011 (Самоков) 29 12 3 14 42:45 39
10 Септември II (София) 29 10 7 12 39:35 37
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
05.09.2023 16:00 - Д Дунав от Русе (Русе) 1:1
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
- -
почива
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Първи кръг
- -
почива
Югозападна България / 1/2 финали
27.03.2024 15:00 - Д Вихрен (Сандански) 0:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
07.07.2023 18:00 - Д Пирин 1941 (Разлог) 4:3
12.07.2023 18:00 - Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:1
15.07.2023 10:00 - Г Гранит (Владая) 4:2
15.07.2023 18:00 - Д Левски II (София) 5:1
19.07.2023 18:00 - Д Славия 1913 II (София) 3:5
22.07.2023 18:00 - Д Вихрен (Сандански) 3:0
29.07.2023 11:00 - Г ЦСКА II (София) 1:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
24.01.2024 15:00 - Г Марек 1915 (Дупница) 2:5
27.01.2024 15:00 - Г Славия 1913 II (София) 2:1
31.01.2024 12:00 - Г Ботев 1937 (Ихтиман) 1:3
03.02.2024 13:00 - Г Септември (Симитли) 0:0
07.02.2024 17:30 - Г Металург 1957 (Перник) 3:1
09.02.2024 14:00 - Д Пирин 1941 (Разлог) 2:2

Кюстендил (Кюстендил)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2023 14:00 1 кръг Д Спортист 13 (София) 2:1
03.09.2023 14:00 2 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 7:2
10.09.2023 14:00 3 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:3
17.09.2023 14:00 4 кръг Г Беласица (Петрич) 0:2
09.11.2023 14:00 5 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 2:2
24.09.2023 14:30 6 кръг Г УФК Ботев (София) 1:2
- 7 кръг
почива
09.10.2023 12:00 8 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:0
15.10.2023 14:00 9 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:2
22.10.2023 14:00 10 кръг Д Миньор (Перник) 1:1
30.10.2023 14:00 11 кръг Г Национал (София) 0:1
06.11.2023 14:00 12 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:3
12.11.2023 16:00 13 кръг Г РД Спорт (София) 1:2
19.11.2023 14:00 14 кръг Д Септември (Симитли) 0:1
26.11.2023 14:00 15 кръг Г Септември (София) 0:3
18.02.2024 11:00 16 кръг Г Спортист 13 (София) 1:2
26.02.2024 15:00 17 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 2:0
06.03.2024 15:00 18 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:1
10.03.2024 14:00 19 кръг Д Беласица (Петрич) 3:1
17.03.2024 15:00 20 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 1:4
24.03.2024 14:00 21 кръг Д УФК Ботев (София) 0:0
- 22 кръг
почива
11.04.2024 12:00 23 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:3
07.04.2024 14:00 24 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:1
14.04.2024 14:00 25 кръг Г Миньор (Перник) -:-
21.04.2024 14:00 26 кръг Д Национал (София) -:-
28.04.2024 14:00 27 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
02.05.2024 14:00 28 кръг Д РД Спорт (София) -:-
12.05.2024 11:00 29 кръг Г Септември (Симитли) -:-
19.05.2024 14:00 30 кръг Д Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Чавдар (Етрополе) 24 6 5 13 30:58 23
12 Миньор (Перник) 23 6 2 15 35:59 20
13 Струмска слава 1927 (Радомир) 23 6 2 15 28:56 20
14 Кюстендил (Кюстендил) 22 4 4 14 24:37 16
15 Спортист 13 (София) 23 2 2 19 16:89 8

Кюстендил (Кюстендил)

ЮМВ: Кюстендил - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 13:00 1 кръг Д Малеш (Микрево) 8:0
16.09.2023 15:00 2 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 5:1
23.09.2023 13:00 3 кръг Г ФК Спортист 1959 (Падеш) 4:0
30.09.2023 11:00 4 кръг Д Миньор (Перник) 2:4
07.10.2023 13:00 5 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 4:1
14.10.2023 11:00 6 кръг Д Вихрен (Сандански) 3:1
21.10.2023 12:00 7 кръг Г Септември (Симитли) 4:1
04.11.2023 11:00 8 кръг Д Орлетата (Благоевград) 5:0
11.11.2023 13:00 9 кръг Г Беласица (Петрич) 2:1
08.03.2024 13:00 10 кръг Г Малеш (Микрево) 10:2
16.03.2024 13:00 11 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:1
26.03.2024 13:00 12 кръг Д ФК Спортист 1959 (Падеш) 3:0
30.03.2024 13:00 13 кръг Г Миньор (Перник) 1:1
17.04.2024 17:00 14 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
отложен 15 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
20.04.2024 13:00 16 кръг Д Септември (Симитли) -:-
27.04.2024 13:00 17 кръг Г Орлетата (Благоевград) -:-
11.05.2024 11:00 18 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Миньор (Перник) 15 12 1 2 53:12 37
2 Марек 1915 (Дупница) 14 11 0 3 57:15 33
3 Кюстендил (Кюстендил) 13 10 1 2 51:13 31
4 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 15 7 1 7 22:30 22
5 Беласица (Петрич) 14 6 3 5 31:26 21

Кюстендил (Кюстендил)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 13:00 1 кръг Д Сердика (София) 3:1
09.09.2023 13:00 2 кръг Г Спортист 13 (София) 1:0
16.09.2023 11:00 3 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:4
23.09.2023 13:00 4 кръг Г Беласица (Петрич) 2:1
30.09.2023 13:00 5 кръг Д Витоша 13 (София) 1:1
07.10.2023 13:00 6 кръг Г Елит София (София) 4:0
14.10.2023 13:00 7 кръг Д Септември (София) 2:5
21.10.2023 13:00 8 кръг Д Левски Раковски (София) 1:3
28.10.2023 13:00 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:4
04.11.2023 13:00 10 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 5:2
11.11.2023 13:00 11 кръг Г Миньор (Перник) 2:4
18.11.2023 13:00 12 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
05.12.2023 13:00 13 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 2:1
02.03.2024 13:00 14 кръг Г Сердика (София) 2:3
09.03.2024 13:00 15 кръг Д Спортист 13 (София) 10:1
15.03.2024 14:00 16 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
23.03.2024 13:00 17 кръг Д Беласица (Петрич) 4:1
30.03.2024 16:00 18 кръг Г Витоша 13 (София) 1:0
05.04.2024 13:00 19 кръг Д Елит София (София) 1:0
13.04.2024 13:00 20 кръг Г Септември (София) 1:2
20.04.2024 13:00 21 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
27.04.2024 13:00 22 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
01.05.2024 13:00 23 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
11.05.2024 13:00 24 кръг Д Миньор (Перник) -:-
18.05.2024 13:00 25 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
25.05.2024 13:00 26 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски Раковски (София) 20 13 1 6 43:30 40
5 Локомотив София 1929 (София) 20 11 1 8 51:47 34
6 Кюстендил (Кюстендил) 20 11 1 8 48:36 34
7 Хебър 1918 (Пазарджик) 20 9 5 6 41:27 32
8 ФК ЦСКА 1948 (София) 19 9 4 6 36:27 31

Кюстендил (Кюстендил)

Деца: Кюстендил - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 10:30 1 кръг Д Риал (Ковачевци) 3:2
24.09.2023 10:30 2 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:10
01.10.2023 10:30 3 кръг Д Металург 1957 (Перник) 3:2
01.11.2023 10:30 4 кръг Д Миньор 2019 (Бобов дол) 6:1
15.10.2023 10:30 5 кръг Г Академия Металург (Перник) 5:2
22.10.2023 10:30 6 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 2:1
05.11.2023 10:30 7 кръг Г Миньор (Перник) 2:7
10.03.2024 10:30 8 кръг Г Риал (Ковачевци) 2:3
19.11.2023 11:00 9 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 6:1
10.02.2024 12:00 10 кръг Г Металург 1957 (Перник) 2:3
17.03.2024 10:30 11 кръг Г Миньор 2019 (Бобов дол) 9:0
24.03.2024 10:30 12 кръг Д Академия Металург (Перник) 4:1
31.03.2024 10:30 13 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 4:3
07.04.2024 10:30 14 кръг Д Миньор (Перник) 3:2
14.04.2024 10:30 15 кръг Д Риал (Ковачевци) -:-
21.04.2024 10:30 16 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
28.04.2024 10:30 17 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
12.05.2024 10:30 18 кръг Г Миньор (Перник) -:-
19.05.2024 10:30 19 кръг Д Миньор 2019 (Бобов дол) -:-
26.05.2024 10:30 20 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
02.06.2024 10:30 21 кръг Г Академия Металург (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Струмска слава 1927 (Радомир) 14 12 1 1 92:15 37
2 Миньор (Перник) 14 10 0 4 61:26 30
3 Кюстендил (Кюстендил) 14 10 0 4 51:38 30
4 Металург 1957 (Перник) 14 6 2 6 56:45 20
5 Академия Металург (Перник) 14 6 1 7 37:47 19

Кюстендил (Кюстендил)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 14:40 1 кръг Д Олимпия ФК II (София) 0:1
24.09.2023 14:40 2 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:1
01.10.2023 11:50 3 кръг Д Национал II (София) 3:2
08.10.2023 13:15 4 кръг Г Елит София (София) 1:1
15.10.2023 13:15 5 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
22.10.2023 13:15 6 кръг Г Академия Септември (София) 0:3
12.11.2023 11:50 7 кръг Д Левски Раковски (София) 0:0
19.11.2023 11:50 8 кръг Д Академия Металург (Перник) 5:4
17.03.2024 13:15 9 кръг Г ЦСКА II (София) 0:3
24.03.2024 14:40 10 кръг Г Олимпия ФК II (София) 1:1
31.03.2024 11:50 11 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:1
07.04.2024 11:50 12 кръг Г Национал II (София) 0:0
14.04.2024 13:15 13 кръг Д Елит София (София) 1:0
21.04.2024 13:15 14 кръг Г Миньор (Перник) -:-
28.04.2024 13:15 15 кръг Д Академия Септември (София) -:-
12.05.2024 11:50 16 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
19.05.2024 14:40 17 кръг Г Академия Металург (Перник) -:-
26.05.2024 13:15 18 кръг Д ЦСКА II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски Раковски (София) 13 6 3 4 32:24 21
6 Олимпия ФК II (София) 13 5 2 6 21:24 17
7 Кюстендил (Кюстендил) 13 4 5 4 14:18 17
8 Национал II (София) 13 2 5 6 17:30 11
9 Академия Металург (Перник) 13 2 1 10 27:50 7

Кюстендил (Кюстендил)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
- 2 кръг
почива
01.10.2023 11:50 3 кръг Д Олимпия ФК II (София) 3:1
08.10.2023 13:15 4 кръг Г Миньор (Перник) 0:0
15.10.2023 13:15 5 кръг Д Национал II (София) 3:4
22.10.2023 14:40 6 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) 6:2
30.10.2023 13:15 7 кръг Д Славия 1913 II (София) 2:0
06.11.2023 11:50 8 кръг Г Сердика (София) 2:1
12.11.2023 13:15 9 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:1
19.11.2023 14:40 10 кръг Г Витоша 13 (София) 1:1
17.03.2024 11:50 11 кръг Д Левски II (София) -:-
24.03.2024 10:25 12 кръг Д Елит София (София) 5:1
31.03.2024 10:25 13 кръг Г Сердика (София) 1:1
- 14 кръг
почива
14.04.2024 10:25 15 кръг Д ЦСКА (София) 4:1
21.04.2024 11:50 16 кръг Г Национал II (София) -:-
28.04.2024 13:15 17 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
12.05.2024 11:50 18 кръг Г Левски II (София) -:-
19.05.2024 14:40 19 кръг Д Олимпия ФК II (София) -:-
26.05.2024 13:15 20 кръг Г Миньор (Перник) -:-
02.06.2024 11:50 21 кръг Д Славия 1913 II (София) -:-
09.06.2024 14:40 22 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9 8 1 0 23:2 25
3 Национал II (София) 12 8 1 3 35:24 25
4 Кюстендил (Кюстендил) 11 6 3 2 27:13 21
5 Миньор (Перник) 12 5 5 2 25:11 20
6 Витоша 13 (София) 13 5 2 6 28:30 17

Кюстендил (Кюстендил)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 13:40 1 кръг Г Лъвчетата (София) 5:1
24.09.2023 12:30 2 кръг Д Арес (София) 2:2
01.10.2023 12:30 3 кръг Г Академия ВР (София) 2:5
08.10.2023 12:30 4 кръг Д Левски II (София) 3:5
15.10.2023 11:20 5 кръг Г ЦСКА II (София) 1:6
22.10.2023 11:20 6 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 2:6
12.11.2023 13:40 7 кръг Д Олимпия ФК II (София) 4:3
19.11.2023 12:30 8 кръг Г Славия 1913 II (София) 1:7
26.11.2023 11:20 9 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:4
24.03.2024 10:10 10 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 4:5
31.03.2024 11:20 11 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 3:2
07.04.2024 12:30 12 кръг Д Лъвчетата (София) 6:0
14.04.2024 13:40 13 кръг Д Славия 1913 II (София) 1:4
21.04.2024 12:30 14 кръг Г Левски II (София) -:-
28.04.2024 12:30 15 кръг Д ЦСКА II (София) -:-
12.05.2024 12:30 16 кръг Г Академия ВР (София) -:-
19.05.2024 13:40 17 кръг Д Арес (София) -:-
26.05.2024 12:30 18 кръг Г Олимпия ФК II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Академия ВР (София) 12 5 4 3 33:28 19
6 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9 6 0 3 29:10 18
7 Кюстендил (Кюстендил) 13 4 1 8 34:50 13
8 Арес (София) 11 3 3 5 29:25 12
9 Лъвчетата (София) 13 1 1 11 16:55 4

Кюстендил (Кюстендил)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 11:20 1 кръг Г ФК Септември 57 (София) 1:1
24.09.2023 11:20 2 кръг Д Национал II (София) 3:2
01.10.2023 12:30 3 кръг Г Академия ВР II (София) 0:11
08.10.2023 13:40 4 кръг Д Левски II (София) 2:3
15.10.2023 12:30 5 кръг Г ЦСКА II (София) 1:4
22.10.2023 11:20 6 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 7:0
12.11.2023 13:40 7 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:5
19.11.2023 11:20 8 кръг Г Славия 1913 II (София) 4:7
17.03.2024 12:30 9 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
24.03.2024 13:40 10 кръг Г Славия 1913 II (София) 3:1
31.03.2024 12:30 11 кръг Д Национал II (София) 1:3
07.04.2024 12:30 12 кръг Г Левски II (София) 3:1
14.04.2024 13:40 13 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:3
21.04.2024 12:30 14 кръг Д Академия ВР II (София) -:-
28.04.2024 11:20 15 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
12.05.2024 11:20 16 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
19.05.2024 11:20 17 кръг Г ЦСКА II (София) -:-
26.05.2024 12:30 18 кръг Д ФК Септември 57 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Олимпия ФК (София) 11 4 3 4 35:42 15
6 ФК ЦСКА 1948 (София) 12 4 3 5 24:30 15
7 Кюстендил (Кюстендил) 12 4 1 7 30:41 13
8 Славия 1913 II (София) 12 4 0 8 46:52 12
9 Национал II (София) 12 3 2 7 32:40 11

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 10.254 49
октомври 2019 16.559 34
септември 2019 14.658 39
август 2019 17.843 29
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници