Металург 1957 (Перник)

BGSupporters форум

Металург 1957 (Перник)

"А" ОГ Перник - подгрупа II
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 10:30 1 кръг Д Бомба (Светля) 13:1
17.09.2023 17:30 2 кръг Д Дивотино 2020 (Дивотино) 7:0
24.09.2023 10:30 3 кръг Г Ботев (Друган) 5:2
01.10.2023 16:30 4 кръг Д Спортист (Драгичево) 4:1
10.12.2023 14:30 5 кръг Г Енергетик (Перник) 4:0
15.10.2023 16:30 6 кръг Д Вихър 2023 (Еловдол) 7:0
21.10.2023 14:30 7 кръг Г Ерма 2010 (Трън) 1:0
04.11.2023 14:30 8 кръг Г Бомба (Светля) 15:0
11.11.2023 14:30 9 кръг Г Дивотино 2020 (Дивотино) 5:1
19.11.2023 14:30 10 кръг Д Ботев (Друган) 6:0
03.03.2024 14:30 11 кръг Г Спортист (Драгичево) -:-
10.03.2024 14:30 12 кръг Д Енергетик (Перник) -:-
16.03.2024 14:30 13 кръг Г Вихър 2023 (Еловдол) -:-
24.03.2024 14:30 14 кръг Д Ерма 2010 (Трън) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Металург 1957 (Перник) 10 10 0 0 67:5 30
2 Спортист (Драгичево) 10 9 0 1 41:10 27
3 Дивотино 2020 (Дивотино) 10 7 0 3 25:24 21
4 Енергетик (Перник) 10 5 0 5 25:30 15
5 Ерма 2010 (Трън) 10 4 1 5 22:19 13
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
06.09.2023 16:00 - Д Черноморец (Балчик) 0:1
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Перник / 1/2 финали
20.08.2023 18:00 - Д Дружба (Мещица) 5:0
Област Перник / Финал
23.08.2023 18:00 - Д Миньор (Перник) 4:0
Югозападна България / Финали
- -
почива
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
07.02.2024 17:30 - Д Кюстендил (Кюстендил) 1:3
10.02.2024 14:00 - Д Национал (София) 1:7

Металург 1957 (Перник)

Деца: Кюстендил - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 10:30 1 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 4:4
24.09.2023 10:30 2 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 9:2
01.10.2023 10:30 3 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:3
08.10.2023 10:30 4 кръг Д Миньор (Перник) 1:4
15.10.2023 10:30 5 кръг Г Миньор 2019 (Бобов дол) 5:2
22.10.2023 10:30 6 кръг Д Риал (Ковачевци) 3:4
05.11.2023 10:30 7 кръг Г Академия Металург (Перник) 6:2
12.11.2023 11:00 8 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:6
18.02.2024 12:30 9 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:2
10.02.2024 12:00 10 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 3:2
17.03.2024 10:30 11 кръг Г Миньор (Перник) -:-
24.03.2024 10:30 12 кръг Д Миньор 2019 (Бобов дол) -:-
31.03.2024 10:30 13 кръг Г Риал (Ковачевци) -:-
07.04.2024 10:30 14 кръг Д Академия Металург (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Миньор (Перник) 10 8 0 2 53:16 24
3 Кюстендил (Кюстендил) 9 6 0 3 29:29 18
4 Металург 1957 (Перник) 10 4 2 4 36:31 14
5 Риал (Ковачевци) 8 4 1 3 25:25 13
6 Академия Металург (Перник) 9 3 1 5 23:33 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници