Ямбол 1915 (Ямбол)

BGSupporters форум

Ямбол 1915 (Ямбол)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Д Верея II (Стара Загора) 3:2
19.08.2017 18:00 2 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:2
26.08.2017 18:00 3 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 4:2
30.08.2017 18:00 4 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 9:0
03.09.2017 17:00 5 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 4:0
09.09.2017 17:00 6 кръг Д Левски (Карлово) 5:0
16.09.2017 17:00 7 кръг Г Миньор (Раднево) 0:1
22.09.2017 17:00 8 кръг Д Загорец (Нова Загора) 3:4
30.09.2017 16:00 9 кръг Г Сокол (Марково) 3:3
07.10.2017 16:00 10 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:2
14.10.2017 16:00 11 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:5
21.10.2017 13:30 12 кръг Д Гигант (Съединение) 4:1
28.10.2017 16:00 13 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1
04.11.2017 14:30 14 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 1:1
11.11.2017 14:30 15 кръг Г Арда (Кърджали) 0:3
18.11.2017 14:30 16 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:2
25.11.2017 14:30 17 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 1:3
24.02.2018 14:00 18 кръг Г Верея II (Стара Загора) 2:4
28.03.2018 17:00 19 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:2
10.03.2018 15:00 20 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:0
17.03.2018 15:00 21 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
24.03.2018 15:00 22 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 3:0
01.04.2018 16:00 23 кръг Г Левски (Карлово) 0:2
05.04.2018 17:00 24 кръг Д Миньор (Раднево) 2:1
14.04.2018 17:00 25 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:3
18.04.2018 17:00 26 кръг Д Сокол (Марково) 0:3
21.04.2018 17:00 27 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
28.04.2018 17:00 28 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
05.05.2018 18:00 29 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
09.05.2018 18:00 30 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
12.05.2018 18:00 31 кръг Г Евроколеж (Пловдив) -:-
19.05.2018 18:00 32 кръг Д Арда (Кърджали) -:-
26.05.2018 18:00 33 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
02.06.2018 18:00 34 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Розова долина (Казанлък) 26 11 4 11 42:38 37
11 Димитровград 1947 (Димитровград) 26 11 2 13 30:42 35
12 Ямбол 1915 (Ямбол) 26 9 3 14 52:49 30
13 Гигант (Съединение) 26 8 6 12 21:42 30
14 Евроколеж (Пловдив) 26 8 5 13 47:53 29
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / 1/2 финали
01.11.2017 13:00 - Г Карнобат (Карнобат) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2017 18:00 - Г Карнобат (Карнобат) 0:0
22.07.2017 11:00 - Г Ботев /юн.ст./ (Пловдив) 1:2
29.07.2017 18:30 - Д Черноморец 1919 (Бургас) 3:1
03.08.2017 18:00 - Г Миньор (Раднево) 1:1
11.10.2017 15:30 - Д Верея (Стара Загора) 1:6
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
10.02.2018 11:30 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1

Ямбол 1915 (Ямбол)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2017 17:00 1 кръг Д Карнобат (Карнобат) 0:3
21.09.2017 17:00 2 кръг Г Поморие (Поморие) 1:11
27.09.2017 17:00 3 кръг Д Созопол (Созопол) 0:3
05.10.2017 16:00 4 кръг Г Несебър (Несебър) 0:12
11.10.2017 10:30 5 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:2
18.10.2017 16:00 6 кръг Г Стралджа 2015 (Стралджа) анл.
25.10.2017 16:00 7 кръг Д Свети Никола (Бургас) 2:4
02.11.2017 14:30 8 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:2
08.11.2017 14:30 9 кръг Д Поморие (Поморие) 1:4
16.11.2017 14:30 10 кръг Г Созопол (Созопол) 0:6
22.11.2017 14:30 11 кръг Д Несебър (Несебър) 0:3
07.03.2018 15:30 12 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:10
- 13 кръг
почива
отложен 14 кръг Г Свети Никола (Бургас) -:-
29.03.2018 15:30 15 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:5
04.04.2018 17:00 16 кръг Г Поморие (Поморие) 0:5
11.04.2018 17:00 17 кръг Д Созопол (Созопол) 0:5
18.04.2018 17:00 18 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
25.04.2018 17:00 19 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 20 кръг
почива
10.05.2018 18:00 21 кръг Д Свети Никола (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Созопол (Созопол) 14 6 4 4 30:22 22
5 Карнобат (Карнобат) 15 6 1 8 27:37 19
6 Свети Никола (Бургас) 15 3 3 9 16:43 12
7 Ямбол 1915 (Ямбол) 14 0 0 14 6:75 0
- Стралджа 2015 (Стралджа) - 0 0 0 0:0 -

Ямбол 1915 (Ямбол)

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2017 10:00 1 кръг Г Вихър (Айтос) 2:2
23.09.2017 10:00 2 кръг Д Несебър (Несебър) 2:3
30.09.2017 10:00 3 кръг Г Звездичка (Бургас) 2:0
01.05.2018 4 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
14.10.2017 10:00 5 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:4
21.10.2017 10:00 6 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:7
28.10.2017 10:00 7 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:1
04.11.2017 10:00 8 кръг Д Свети Никола (Бургас) 0:1
11.11.2017 10:30 9 кръг Г Созопол (Созопол) 3:3
18.11.2017 10:30 10 кръг Д Поморие (Поморие) 5:0
25.11.2017 10:00 11 кръг Г Ямбол 2004 (Ямбол) 0:7
10.03.2018 10:00 12 кръг Д Вихър (Айтос) 2:3
17.03.2018 10:30 13 кръг Г Несебър (Несебър) 0:6
отложен 14 кръг Д Звездичка (Бургас) -:-
31.03.2018 10:00 15 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 0:6
06.04.2018 10:00 16 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:4
14.04.2018 10:00 17 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
21.04.2018 10:00 18 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
28.04.2018 10:00 19 кръг Г Свети Никола (Бургас) -:-
05.05.2018 10:00 20 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
12.05.2018 10:00 21 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
19.05.2018 10:00 22 кръг Д Ямбол 2004 (Ямбол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Свети Никола (Бургас) 14 4 3 7 26:38 15
9 Карнобат (Карнобат) 15 5 0 10 16:55 15
10 Созопол (Созопол) 16 3 2 11 23:73 11
11 Ямбол 1915 (Ямбол) 15 2 2 11 19:50 8
12 Звездичка (Бургас) 15 1 1 13 7:56 4

Ямбол 1915 (Ямбол)

Деца: Ямбол - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
01.10.2017 10:30 1 кръг Д Тунджа 2006 (Тенево) 0:6
08.10.2017 10:30 2 кръг Г Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 8:0
- 3 кръг
почива
22.10.2017 10:30 4 кръг Д Ямбол 2004 (Ямбол) 0:7
29.10.2017 10:30 5 кръг Г Бенковски (Зимница) 2:5
05.11.2017 12:00 6 кръг Д Стралджа 2015 (Стралджа) 0:12
11.11.2017 15:00 7 кръг Г Балкан (Лозенец) 7:1
19.11.2017 10:30 8 кръг Д Тракиец (Кукорево) 0:11
26.11.2017 10:30 9 кръг Г Елхово (Елхово) 1:8
09.04.2018 10:30 10 кръг Г Тунджа 2006 (Тенево) 0:4
15.04.2018 10:30 11 кръг Д Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 6:0
- 12 кръг
почива
29.04.2018 10:30 13 кръг Г Ямбол 2004 (Ямбол) -:-
05.05.2018 10:30 14 кръг Д Бенковски (Зимница) -:-
13.05.2018 10:30 15 кръг Г Стралджа 2015 (Стралджа) -:-
17.05.2018 17:00 16 кръг Д Балкан (Лозенец) -:-
20.05.2018 10:30 17 кръг Г Тракиец (Кукорево) -:-
27.05.2018 10:30 18 кръг Д Елхово (Елхово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Бенковски (Зимница) 10 5 0 5 27:30 15
6 Ямбол 2004 (Ямбол) 10 5 0 5 36:21 15
7 Ямбол 1915 (Ямбол) 10 3 0 7 24:54 9
8 Балкан (Лозенец) 9 1 0 8 8:85 3
9 Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 9 0 0 9 5:80 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2017 2.249 87
октомври 2017 6.243 80
септември 2017 8.903 65
август 2017 18.723 32
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници