Ултраспорт академия (София)

BGSupporters форум

Ултраспорт академия (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
07.09.2022 09:00 - Г Арес (София) 3:0
Област София (столица) / Финали
21.09.2022 09:00 - Г Левски (София) 0:14
Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 09:00 1 кръг Г УФК Ботев (София) 4:0
10.09.2022 09:00 2 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 16:0
17.09.2022 09:00 3 кръг Г Спортист 13 (София) 3:1
25.09.2022 10:00 4 кръг Д Барокко (София) 5:0
08.10.2022 09:00 5 кръг Г РД Спорт (София) -:-
15.10.2022 09:00 6 кръг Д Ай ма3кс (София) -:-
22.10.2022 09:00 7 кръг Г Спорт за всички (София) -:-
29.10.2022 09:00 8 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
05.11.2022 09:00 9 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
- 10 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
- 11 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
- 12 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 13 кръг Г Барокко (София) -:-
- 14 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 15 кръг Г Ай ма3кс (София) -:-
- 16 кръг Д Спорт за всички (София) -:-
- 17 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 18 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ултраспорт академия (София) 4 4 0 0 28:1 12
2 Ай ма3кс (София) 4 4 0 0 14:2 12
3 Витоша 13 (София) 4 3 0 1 20:3 9
4 Спортист 13 (София) 4 2 1 1 6:6 7
5 Барокко (София) 4 2 0 2 10:11 6

Ултраспорт академия (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 13:40 1 кръг Г Олимпия ФК (София) 3:6
24.09.2022 11:20 2 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:0
08.10.2022 13:40 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
15.10.2022 09:00 4 кръг Г Шампион (София) -:-
22.10.2022 12:30 5 кръг Д Национал (София) -:-
29.10.2022 13:40 6 кръг Г ЦСКА (София) -:-
05.11.2022 12:30 7 кръг Д Левски (София) -:-
12.11.2022 12:30 8 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
19.11.2022 09:00 9 кръг Д София спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Славия 1913 (София) 2 1 0 1 1:2 3
5 Левски (София) 2 1 0 1 6:5 3
6 Ултраспорт академия (София) 2 1 0 1 6:6 3
7 София спорт (София) 2 1 0 1 5:3 3
8 ЦСКА (София) 2 0 1 1 1:4 1

Ултраспорт академия (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 09:00 1 кръг Г Септември (София) 8:1
24.09.2022 13:40 2 кръг Г Лъвчетата (София) 8:0
- 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 4 кръг Г Национал (София) -:-
- 5 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 6 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 7 кръг Д Левски (София) -:-
- 8 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 9 кръг Д София спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ултраспорт академия (София) 2 2 0 0 16:1 6
2 ЦСКА (София) 2 2 0 0 9:1 6
3 Славия 1913 (София) 2 2 0 0 9:2 6
4 Локомотив София 1929 (София) 2 1 1 0 6:2 4
5 Левски (София) 2 1 0 1 8:2 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници