Ултраспорт академия (София)

BGSupporters форум

Ултраспорт академия (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 13:15 1 кръг Д Академика (София) 4:2
23.09.2023 10:25 2 кръг Д Левски Раковски (София) 2:0
30.09.2023 13:15 3 кръг Г Септември (София) 2:1
07.10.2023 11:50 4 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:4
14.10.2023 11:50 5 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:3
21.10.2023 10:25 6 кръг Д Национал (София) 5:0
28.10.2023 11:50 7 кръг Г Левски (София) 1:2
04.11.2023 09:00 8 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 4:4
11.11.2023 13:15 9 кръг Г Славия 1913 (София) 1:1
- 10 кръг
почива
30.03.2024 14:40 11 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:0
06.04.2024 13:15 12 кръг Г Академика (София) 6:0
13.04.2024 09:00 13 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 5:0
отложен 14 кръг Г Септември (София) -:-
27.04.2024 10:25 15 кръг Д Левски Раковски (София) 4:1
11.05.2024 10:25 16 кръг Г Левски (София) 0:3
18.05.2024 11:50 17 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:2
25.05.2024 09:00 18 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
01.06.2024 10:25 19 кръг Д Национал (София) -:-
08.06.2024 14:40 20 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Олимпия ФК (София) 14 9 1 4 32:14 28
4 Славия 1913 (София) 16 7 6 3 37:24 27
5 Ултраспорт академия (София) 15 8 2 5 39:23 26
6 Локомотив София 1929 (София) 16 7 4 5 30:30 25
7 Национал (София) 15 4 1 10 16:45 13

Ултраспорт академия (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 10:10 1 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 6:2
23.09.2023 11:20 2 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:5
30.09.2023 13:40 3 кръг Г Национал (София) анл.
07.10.2023 11:20 4 кръг Д Левски (София) 0:7
14.10.2023 12:30 5 кръг Г ЦСКА (София) 2:5
21.10.2023 12:30 6 кръг Г Септември (София) 4:0
28.10.2023 12:30 7 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:5
04.11.2023 09:00 8 кръг Г Славия 1913 (София) 1:4
11.11.2023 09:00 9 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:3
30.03.2024 09:00 11 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:0
06.04.2024 09:00 12 кръг Г Славия 1913 (София) 3:3
13.04.2024 11:20 13 кръг Д Септември (София) 7:0
20.04.2024 09:00 14 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 5:3
27.04.2024 10:10 15 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:9
11.05.2024 09:00 16 кръг Г Левски (София) 3:2
18.05.2024 13:40 17 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:5
25.05.2024 10:10 18 кръг Г ЦСКА (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски (София) 15 9 0 6 46:21 27
5 Локомотив София 1929 (София) 16 7 0 9 45:44 21
6 Ултраспорт академия (София) 15 6 1 8 40:53 19
7 Олимпия ФК (София) 16 5 1 10 33:65 16
8 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 7 3 0 4 16:20 9

Ултраспорт академия (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 10:10 1 кръг Д Лъвчетата (София) 2:3
23.09.2023 12:30 2 кръг Г Славия 1913 (София) 3:4
30.09.2023 10:10 3 кръг Д Национал (София) 0:11
07.10.2023 11:20 4 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:4
14.10.2023 13:40 5 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 4:2
28.10.2023 13:40 7 кръг Г Левски (София) 5:8
04.11.2023 11:20 8 кръг Д ЦСКА (София) 3:8
11.11.2023 09:00 9 кръг Г Академия Септември (София) 2:0
23.03.2024 10:10 10 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 4:0
30.03.2024 09:00 11 кръг Д Левски (София) 3:10
06.04.2024 09:50 12 кръг Г Славия 1913 (София) 2:4
13.04.2024 11:20 13 кръг Д ЦСКА (София) 4:3
20.04.2024 09:00 14 кръг Г Национал (София) 3:1
11.05.2024 11:20 16 кръг Г Лъвчетата (София) 6:10
18.05.2024 13:40 17 кръг Д Академия ВР (София) 1:6
25.05.2024 09:00 18 кръг Г Академия Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ЦСКА (София) 16 7 2 7 49:45 23
6 Национал (София) 14 5 4 5 51:27 19
7 Ултраспорт академия (София) 15 5 0 10 42:74 15
8 Лъвчетата (София) 16 3 2 11 40:96 11
9 Академия Септември (София) 16 2 2 12 18:86 8

Ултраспорт академия II (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
17.09.2023 11:20 1 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 7:0
24.09.2023 10:10 2 кръг Д Фортуна (Железница) 2:0
01.10.2023 12:30 3 кръг Г Спартак 2015 (София) 3:6
08.10.2023 11:20 4 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 2:1
15.10.2023 13:40 5 кръг Г Академия Мургаш II (Нови хан) 1:3
22.10.2023 09:00 6 кръг Г ДАФ 2018 (София) 4:2
12.11.2023 13:40 7 кръг Д Тигрите (София) 1:2
19.11.2023 13:40 8 кръг Г Ай ма3кс (София) 7:1
26.11.2023 10:10 9 кръг Д Футболна академия Герман (Герман) 1:0
24.03.2024 12:30 10 кръг Г Академия Мургаш II (Нови хан) 3:2
31.03.2024 13:40 11 кръг Г Футболна академия Герман (Герман) 10:0
07.04.2024 09:00 12 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 3:4
14.04.2024 12:30 13 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 7:3
21.04.2024 11:20 14 кръг Д Спартак 2015 (София) 7:1
28.04.2024 09:00 15 кръг Г Фортуна (Железница) 0:3
12.05.2024 12:00 16 кръг Д Тигрите (София) 4:1
19.05.2024 09:00 17 кръг Г Ай ма3кс (София) 1:2
26.05.2024 11:20 18 кръг Д ДАФ 2018 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Фортуна (Железница) 16 14 0 2 106:20 42
3 Тигрите (София) 17 12 0 5 96:43 36
4 Ултраспорт академия II (София) 17 11 0 6 63:31 33
5 Академия Мургаш II (Нови хан) 16 7 2 7 60:62 23
6 Академия за футболно развитие (София) 16 7 2 7 48:62 23

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници