Лъвчетата (София)

BGSupporters форум

Лъвчетата (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2023 09:00 - Г Елит София (София) 3:3
Област София (столица) / Финали
20.09.2023 09:00 - Г Септември (София) 0:8
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2023 11:00 1 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:0
09.09.2023 09:00 2 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:5
16.09.2023 18:00 3 кръг Г Витоша 13 (София) 1:5
23.09.2023 09:00 4 кръг Д Левски Раковски (София) 2:3
01.10.2023 09:00 5 кръг Г Арес (София) 2:2
07.10.2023 09:00 6 кръг Г Елит София (София) 1:6
14.10.2023 09:00 7 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:4
21.10.2023 09:00 8 кръг Г ФК Ботев (София) 2:0
04.11.2023 09:00 9 кръг Д Барокко (София) 6:1
12.11.2023 09:00 10 кръг Г Сердика (София) 4:2
18.11.2023 09:00 11 кръг Д Развитие МФ (София) 6:0
02.03.2024 09:00 12 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
09.03.2024 09:00 13 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
16.03.2024 09:00 14 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
23.03.2024 09:00 15 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
30.03.2024 09:00 16 кръг Д Арес (София) -:-
06.04.2024 09:00 17 кръг Д Елит София (София) -:-
13.04.2024 16:00 18 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
20.04.2024 09:00 19 кръг Д ФК Ботев (София) -:-
27.04.2024 09:00 20 кръг Г Барокко (София) -:-
11.05.2024 09:00 21 кръг Д Сердика (София) -:-
19.05.2024 09:00 22 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Витоша 13 (София) 11 8 0 3 49:16 24
5 Елит София (София) 11 8 0 3 53:24 24
6 Лъвчетата (София) 11 5 1 5 29:28 16
7 Сердика (София) 11 4 1 6 32:36 13
8 Арес (София) 11 3 1 7 16:44 10

Лъвчетата (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 11:50 1 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:10
23.09.2023 13:15 2 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 3:0
30.09.2023 11:50 3 кръг Г ОФК София 1992 (София) 2:3
07.10.2023 10:25 4 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 0:6
14.10.2023 13:15 5 кръг Г Левски Раковски II (София) 0:0
21.10.2023 13:15 6 кръг Г УФК Ботев (София) 1:5
28.10.2023 10:25 7 кръг Д Шампион (София) 0:12
04.11.2023 14:40 8 кръг Г София спорт (София) 1:2
11.11.2023 11:50 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ОФК София 1992 (София) 9 3 2 4 17:32 11
7 Интер Джесика 2010 (София) 9 2 1 6 16:34 7
8 Чавдар (Етрополе) 9 2 0 7 13:49 6
9 Левски Раковски II (София) 9 1 2 6 16:44 5
10 Лъвчетата (София) 9 1 1 7 8:42 4

Лъвчетата (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 13:40 1 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:5
24.09.2023 11:20 2 кръг Г Олимпия ФК II (София) 5:2
01.10.2023 10:10 3 кръг Д Славия 1913 II (София) 0:5
08.10.2023 09:00 4 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:3
15.10.2023 10:10 5 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 1:3
22.10.2023 13:40 6 кръг Д Арес (София) 1:3
12.11.2023 10:10 7 кръг Г Академия ВР (София) 2:3
19.11.2023 11:20 8 кръг Д Левски II (София) 0:6
26.11.2023 10:10 9 кръг Г ЦСКА II (София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Академия ВР (София) 9 4 2 3 23:23 14
7 Арес (София) 9 2 3 4 19:21 9
8 Кюстендил (Кюстендил) 9 2 1 6 20:39 7
9 Лъвчетата (София) 9 1 1 7 12:32 4
10 Олимпия ФК II (София) 9 1 0 8 16:59 3

Лъвчетата (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 10:10 1 кръг Г Ултраспорт академия (София) 3:2
23.09.2023 09:00 2 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:6
30.09.2023 13:40 3 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:1
07.10.2023 10:10 4 кръг Д Академия ВР (София) 3:6
14.10.2023 11:20 5 кръг Г Левски (София) 3:8
21.10.2023 11:20 6 кръг Д ЦСКА (София) 2:4
28.10.2023 09:00 7 кръг Г Академия Септември (София) 1:3
04.11.2023 10:10 8 кръг Г Национал (София) 1:4
11.11.2023 10:10 9 кръг Д Славия 1913 (София) 1:10
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ЦСКА (София) 8 3 2 3 20:23 11
7 Академия Септември (София) 9 2 1 6 12:34 7
8 Лъвчетата (София) 9 2 0 7 18:44 6
9 Ултраспорт академия (София) 8 2 0 6 19:40 6
10 Марек 1915 (Дупница) 8 1 0 7 10:39 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници