Лайтс (Велико Търново)

BGSupporters форум

Лайтс (Велико Търново)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 13:00 1 кръг Д Ботев (Враца) 2:2
16.09.2023 13:00 2 кръг Д Академик (Свищов) 13:0
19.09.2023 13:00 3 кръг Г Спартак (Плевен) 3:2
23.09.2023 13:00 4 кръг Д Ботев (Дебелец) 13:0
30.09.2023 13:00 5 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:0
07.10.2023 13:00 6 кръг Д Левски (Лясковец) 6:1
10.10.2023 13:00 7 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:0
14.10.2023 13:00 8 кръг Д Лато (Алеково) 1:1
21.10.2023 13:00 9 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 2:4
31.10.2023 13:00 10 кръг Д Литекс (Ловеч) 4:1
21.11.2023 13:00 11 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:0
14.11.2023 13:00 12 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 7:0
11.11.2023 13:00 13 кръг Г Боруна (Царева ливада) 4:1
18.11.2023 13:00 14 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:1
25.11.2023 13:00 15 кръг Г Павликени (Павликени) 2:4
02.03.2024 12:00 16 кръг Г Ботев (Враца) 0:4
09.03.2024 12:00 17 кръг Г Академик (Свищов) 5:3
16.03.2024 12:00 18 кръг Д Спартак (Плевен) 2:5
23.03.2024 12:00 19 кръг Г Ботев (Дебелец) 4:2
30.03.2024 12:00 20 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:3
06.04.2024 12:00 21 кръг Г Левски (Лясковец) 0:3
13.04.2024 12:00 22 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 0:9
16.04.2024 16:00 23 кръг Г Лато (Алеково) 1:4
20.04.2024 12:00 24 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:4
27.04.2024 12:00 25 кръг Г Литекс (Ловеч) 2:4
04.05.2024 12:00 26 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:3
11.05.2024 12:00 27 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 9:0
14.05.2024 16:00 28 кръг Д Боруна (Царева ливада) 10:0
18.05.2024 12:00 29 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
25.05.2024 12:00 30 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Лато (Алеково) 26 15 5 6 91:39 50
8 Спартак (Плевен) 27 15 2 10 82:46 47
9 Лайтс (Велико Търново) 28 13 3 12 93:61 42
10 Севлиево (Севлиево) 28 13 1 14 76:78 40
11 Литекс (Ловеч) 28 11 4 13 58:78 37

Лайтс (Велико Търново)

ДПГ13: Велико Търново - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2023 14:00 1 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 5:2
22.09.2023 14:00 2 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 11:0
21.11.2023 14:00 3 кръг Д Павликени (Павликени) 0:3
06.10.2023 14:00 4 кръг Д Болярчета 2020 (Велико Търново) 3:4
13.10.2023 14:00 5 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 8:2
20.10.2023 14:00 6 кръг Д Орловец 94 (Габрово) 13:1
27.10.2023 14:00 7 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:2
03.11.2023 14:00 8 кръг Д Трявна 1922 (Трявна) 26:0
10.11.2023 14:00 9 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 13:1
17.11.2023 14:00 10 кръг Д Академик (Свищов) 5:2
30.10.2023 14:00 11 кръг Г Севлиево (Севлиево) 6:1
17.03.2024 10:00 12 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 1:2
24.03.2024 10:00 13 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 11:1
31.03.2024 10:00 14 кръг Г Павликени (Павликени) 9:1
07.04.2024 10:00 15 кръг Г Болярчета 2020 (Велико Търново) 3:0
14.04.2024 10:00 16 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 8:1
21.04.2024 10:00 17 кръг Г Орловец 94 (Габрово) 11:2
28.04.2024 10:00 18 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 4:3
12.05.2024 10:00 19 кръг Г Трявна 1922 (Трявна) 16:0
19.05.2024 10:00 20 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
26.05.2024 10:00 21 кръг Г Академик (Свищов) -:-
02.06.2024 10:00 22 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лайтс (Велико Търново) 19 15 0 4 153:28 45
2 Янтра 2019 (Габрово) 18 15 0 3 100:17 45
3 Етър ВТ (Велико Търново) 19 15 0 4 128:27 45
4 Севлиево (Севлиево) 18 13 1 4 77:25 40
5 Академик (Свищов) 19 12 1 6 87:32 37

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2014/2015 А ОФГ ВТ 10 място
2013/2014 А ОФГ ВТ 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници