Лайтс (Велико Търново)

BGSupporters форум

Лайтс (Велико Търново)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 13:00 1 кръг Д Ботев (Враца) 2:2
16.09.2023 13:00 2 кръг Д Академик (Свищов) 13:0
19.09.2023 13:00 3 кръг Г Спартак (Плевен) 3:2
23.09.2023 13:00 4 кръг Д Ботев (Дебелец) 13:0
30.09.2023 13:00 5 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:0
07.10.2023 13:00 6 кръг Д Левски (Лясковец) 6:1
10.10.2023 13:00 7 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:0
14.10.2023 13:00 8 кръг Д Лато (Алеково) 1:1
21.10.2023 13:00 9 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 2:4
31.10.2023 13:00 10 кръг Д Литекс (Ловеч) 4:1
21.11.2023 13:00 11 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:0
14.11.2023 13:00 12 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 7:0
11.11.2023 13:00 13 кръг Г Боруна (Царева ливада) 4:1
18.11.2023 13:00 14 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:1
25.11.2023 13:00 15 кръг Г Павликени (Павликени) 2:4
02.03.2024 12:00 16 кръг Г Ботев (Враца) -:-
09.03.2024 12:00 17 кръг Г Академик (Свищов) -:-
16.03.2024 12:00 18 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
23.03.2024 12:00 19 кръг Г Ботев (Дебелец) -:-
30.03.2024 12:00 20 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
06.04.2024 12:00 21 кръг Г Левски (Лясковец) -:-
13.04.2024 12:00 22 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
16.04.2024 16:00 23 кръг Г Лато (Алеково) -:-
20.04.2024 12:00 24 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
27.04.2024 12:00 25 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
04.05.2024 12:00 26 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
11.05.2024 12:00 27 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
14.05.2024 16:00 28 кръг Д Боруна (Царева ливада) -:-
18.05.2024 12:00 29 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
25.05.2024 12:00 30 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Локомотив (Горна Оряховица) 14 10 2 2 67:8 32
3 Спартак (Плевен) 14 10 1 3 52:20 31
4 Лайтс (Велико Търново) 15 9 3 3 59:17 30
5 Павликени (Павликени) 13 9 0 4 37:21 27
6 Янтра 2019 (Габрово) 15 8 3 4 57:15 27

Лайтс (Велико Търново)

ДПГ13: Велико Търново - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2023 14:00 1 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 5:2
22.09.2023 14:00 2 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 11:0
21.11.2023 14:00 3 кръг Д Павликени (Павликени) 0:3
06.10.2023 14:00 4 кръг Д Болярчета 2020 (Велико Търново) 3:4
13.10.2023 14:00 5 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 8:2
20.10.2023 14:00 6 кръг Д Орловец 94 (Габрово) 13:1
27.10.2023 14:00 7 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:2
03.11.2023 14:00 8 кръг Д Трявна 1922 (Трявна) 26:0
10.11.2023 14:00 9 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 13:1
17.11.2023 14:00 10 кръг Д Академик (Свищов) 5:2
30.10.2023 14:00 11 кръг Г Севлиево (Севлиево) 6:1
- 12 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 13 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 14 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 15 кръг Г Болярчета 2020 (Велико Търново) -:-
- 16 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 17 кръг Г Орловец 94 (Габрово) -:-
- 18 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 19 кръг Г Трявна 1922 (Трявна) -:-
- 20 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 21 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 22 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Етър ВТ (Велико Търново) 11 10 0 1 96:12 30
2 Лайтс (Велико Търново) 11 8 0 3 90:18 24
3 Болярчета 2020 (Велико Търново) 11 8 0 3 69:28 24
4 Янтра 2019 (Габрово) 11 8 0 3 66:14 24
5 Севлиево (Севлиево) 11 8 0 3 46:19 24

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2014/2015 А ОФГ ВТ 10 място
2013/2014 А ОФГ ВТ 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници