УФК Ботев (София)

BGSupporters форум

УФК Ботев (София)

"А" ОГ София (столица)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Втора група
28.08.2022 18:00 1 кръг Д ОФК София 1992 (София) 3:3
04.09.2022 18:00 2 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 4:1
11.09.2022 18:00 3 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 12:0
18.09.2022 17:00 4 кръг Г Академик 1947 (София) 1:4
25.09.2022 17:00 5 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 8:0
09.10.2022 16:00 6 кръг Г Витоша II (Бистрица) -:-
16.10.2022 16:00 7 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
23.10.2022 16:00 8 кръг Г Урвич (Панчарево) -:-
30.10.2022 15:00 9 кръг Д Железница (Железница) -:-
06.11.2022 15:00 10 кръг Д Левски Раковски II (София) -:-
13.11.2022 14:00 11 кръг Г София спорт (София) -:-
20.11.2022 14:00 12 кръг Д Спартак 2015 (София) -:-
27.11.2022 14:00 13 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Витоша II (Бистрица) 5 3 2 0 17:10 11
4 ОФК София 1992 (София) 5 3 1 1 19:12 10
5 УФК Ботев (София) 5 3 1 1 28:8 10
6 Железница (Железница) 5 3 0 2 17:9 9
7 Академик 1947 (София) 5 3 0 2 17:14 9

УФК Ботев (София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2022 18:00 1 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 5:0
04.09.2022 15:00 2 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) 8:0
10.09.2022 18:00 3 кръг Д Ферион (София) 2:3
18.09.2022 15:00 4 кръг Г РД Спорт (София) 0:3
24.09.2022 17:00 5 кръг Д Барокко (София) 3:4
09.10.2022 13:00 6 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
16.10.2022 13:30 7 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
23.10.2022 16:00 8 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
30.10.2022 15:00 9 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
05.11.2022 15:00 10 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 11 кръг
почива
20.11.2022 11:00 12 кръг Д Конкордия (София) -:-
27.11.2022 14:00 13 кръг Г Победа 1945 (София) -:-
- 14 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
- 15 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 16 кръг Г Ферион (София) -:-
- 17 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 18 кръг Г Барокко (София) -:-
- 19 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 20 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
- 21 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
- 22 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 23 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг Г Конкордия (София) -:-
- 26 кръг Д Победа 1945 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Победа 1945 (София) 4 2 1 1 10:10 7
7 Барокко (София) 5 2 0 3 9:24 6
8 УФК Ботев (София) 5 2 0 3 18:10 6
9 Надежда (Доброславци) 5 1 1 3 5:10 4
10 Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 4 1 0 3 9:14 3

УФК Ботев (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 11:00 1 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:0
10.09.2022 11:00 2 кръг Д Спортист 13 (София) 4:0
17.09.2022 11:00 3 кръг Г Витоша 13 (София) 2:1
24.09.2022 11:00 4 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:0
09.10.2022 11:00 5 кръг Г Барокко (София) -:-
15.10.2022 11:00 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
22.10.2022 11:00 7 кръг Г ФК Септември 57 (София) -:-
29.10.2022 11:00 8 кръг Д Малеш (Микрево) -:-
06.11.2022 13:00 9 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
12.11.2022 11:00 10 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
20.11.2022 12:00 11 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
- 12 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 13 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 14 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 15 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 16 кръг Д Барокко (София) -:-
- 17 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 18 кръг Д ФК Септември 57 (София) -:-
- 19 кръг Г Малеш (Микрево) -:-
- 20 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 21 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 22 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 УФК Ботев (София) 4 4 0 0 11:1 12
2 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 4 3 1 0 13:4 10
3 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4 2 1 1 10:4 7
4 Кюстендил (Кюстендил) 4 2 1 1 12:5 7
5 ФК Септември 57 (София) 4 2 1 1 13:5 7

УФК Ботев (София)

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 11:00 1 кръг Г Ферион (София) 9:0
11.09.2022 11:00 2 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:5
18.09.2022 11:00 3 кръг Д РД Спорт (София) 2:3
25.09.2022 11:00 4 кръг Г София спорт (София) 0:1
09.10.2022 11:00 5 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
16.10.2022 11:00 6 кръг Г Гранит (Владая) -:-
23.10.2022 11:00 7 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
30.10.2022 11:00 8 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
06.11.2022 11:00 9 кръг Д ОФК София 1992 (София) -:-
- 10 кръг Д Ферион (София) -:-
- 11 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 12 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 13 кръг Д София спорт (София) -:-
- 14 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 15 кръг Д Гранит (Владая) -:-
- 16 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
- 17 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 18 кръг Г ОФК София 1992 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ОФК София 1992 (София) 4 1 1 2 10:9 4
7 Развитие на млади футболисти (София) 3 1 0 2 7:6 3
8 УФК Ботев (София) 4 1 0 3 12:9 3
9 Орловец 2015 (Кокаляне) 4 1 0 3 9:13 3
10 Ферион (София) 4 0 0 4 2:31 0

УФК Ботев (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2022 12:00 1 кръг Д Развитие МФ (София) 1:1
10.09.2022 09:00 2 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 2:1
17.09.2022 09:00 3 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 4:2
24.09.2022 13:00 4 кръг Д София спорт (София) 2:1
08.10.2022 11:00 5 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
15.10.2022 13:00 6 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
22.10.2022 11:00 7 кръг Г ОФК София 1992 (София) -:-
29.10.2022 11:00 8 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
05.11.2022 13:00 9 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) -:-
12.11.2022 11:00 10 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
19.11.2022 11:00 11 кръг Г София спорт (София) -:-
- 12 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 13 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
- 14 кръг Д ОФК София 1992 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 УФК Ботев (София) 4 3 1 0 9:5 10
2 ОФК София 1992 (София) 4 3 0 1 11:7 9
3 Надежда (Доброславци) 4 2 2 0 15:12 8
4 Чавдар (Етрополе) 4 2 0 2 7:8 6
5 София спорт (София) 4 1 1 2 6:6 4

УФК Ботев (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 09:00 1 кръг Д Ултраспорт академия (София) 0:4
10.09.2022 09:00 2 кръг Д Спортист 13 (София) 1:1
17.09.2022 11:00 3 кръг Г РД Спорт (София) 3:0
24.09.2022 09:00 4 кръг Д Спорт за всички (София) 1:2
08.10.2022 09:00 5 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
15.10.2022 09:00 6 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
22.10.2022 18:30 7 кръг Г Барокко (София) -:-
29.10.2022 09:00 8 кръг Д Ай ма3кс (София) -:-
05.11.2022 09:00 9 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 10 кръг Г Ултраспорт академия (София) -:-
- 11 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 12 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 13 кръг Г Спорт за всички (София) -:-
- 14 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
- 15 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
- 16 кръг Д Барокко (София) -:-
- 17 кръг Г Ай ма3кс (София) -:-
- 18 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Спортист 13 (София) 4 2 1 1 6:6 7
5 Барокко (София) 4 2 0 2 10:11 6
6 УФК Ботев (София) 4 1 1 2 5:7 4
7 Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 4 1 1 2 6:25 4
8 Спорт за всички (София) 4 1 0 3 4:10 3

УФК Ботев (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
18.09.2022 13:15 1 кръг Д Национал II (София) 3:1
25.09.2022 10:25 2 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:0
- 3 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) -:-
- 4 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 5 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
- 6 кръг Г Септември (София) -:-
- 7 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 8 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 9 кръг
почива
- 10 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
- 11 кръг Г Славия 1913 II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Миньор (Перник) 2 2 0 0 7:0 6
2 Кюстендил (Кюстендил) 2 2 0 0 7:1 6
3 УФК Ботев (София) 2 2 0 0 6:1 6
4 Национал II (София) 2 1 0 1 4:4 3
5 Локомотив София 1929 (София) 2 1 0 1 6:5 3

УФК Ботев (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 11:05 1 кръг Д Вива (София) 7:2
25.09.2022 13:00 2 кръг Г Славия 1913 II (София) 9:0
- 3 кръг Д ЦСКА II (София) -:-
- 4 кръг Д Олимпия ФК II (София) -:-
- 5 кръг Г Метал 2002 (Перник) -:-
- 6 кръг Д Софияспорт 2020 (София) -:-
- 7 кръг Г Барокко (София) -:-
- 8 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
- 9 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 УФК Ботев (София) 2 2 0 0 16:2 6
2 Марек 1915 (Дупница) 2 2 0 0 7:1 6
3 Барокко (София) 2 2 0 0 10:7 6
4 ЦСКА II (София) 2 1 0 1 13:6 3
5 Метал 2002 (Перник) 2 1 0 1 5:1 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници