УФК Ботев (София)

BGSupporters форум

УФК Ботев (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2023 10:30 1 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 4:0
03.09.2023 14:00 2 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:3
10.09.2023 14:00 3 кръг Д Беласица (Петрич) 4:1
18.09.2023 14:30 4 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 1:6
- 5 кръг
почива
24.09.2023 14:30 6 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:1
01.10.2023 11:00 7 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:2
08.10.2023 14:00 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:1
15.10.2023 14:00 9 кръг Г Миньор (Перник) 3:0
22.10.2023 14:00 10 кръг Д Национал (София) 5:2
27.10.2023 13:00 11 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:6
06.11.2023 14:00 12 кръг Д РД Спорт (София) 2:0
12.11.2023 11:00 13 кръг Г Септември (Симитли) 0:0
19.11.2023 14:00 14 кръг Д Септември (София) 1:3
01.12.2023 14:00 15 кръг Г Спортист 13 (София) 1:0
18.02.2024 14:00 16 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:6
23.02.2024 12:30 17 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:2
13.03.2024 14:00 18 кръг Г Беласица (Петрич) 0:2
10.03.2024 14:00 19 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 0:1
- 20 кръг
почива
24.03.2024 14:00 21 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:0
31.03.2024 11:00 22 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:3
04.04.2024 14:00 23 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:3
07.04.2024 14:00 24 кръг Д Миньор (Перник) 2:4
15.04.2024 17:00 25 кръг Г Национал (София) 2:0
21.04.2024 14:00 26 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:4
28.04.2024 15:00 27 кръг Г РД Спорт (София) 4:3
02.05.2024 14:00 28 кръг Д Септември (Симитли) 2:0
12.05.2024 14:00 29 кръг Г Септември (София) 0:2
19.05.2024 13:00 30 кръг Д Спортист 13 (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Пирин (Благоевград) 28 19 3 6 91:22 60
6 Беласица (Петрич) 28 12 3 13 42:53 39
7 УФК Ботев (София) 28 11 4 13 47:55 37
8 РД Спорт (София) 28 11 3 14 47:69 36
9 Септември (Симитли) 28 9 7 12 25:52 34

УФК Ботев (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
20.09.2023 16:00 - Г ЦСКА (София) 1:3

УФК Ботев (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 11:00 1 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 7:3
16.09.2023 11:00 2 кръг Г Септември (София) 5:2
23.09.2023 11:00 3 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 6:2
30.09.2023 11:00 4 кръг Г Барокко (София) 4:0
07.10.2023 11:00 5 кръг Д София спорт (София) 5:3
14.10.2023 11:00 6 кръг Д Витоша 13 (София) 3:0
21.10.2023 14:00 7 кръг Г Левски Раковски (София) 7:2
04.11.2023 11:00 8 кръг Д РД Спорт (София) 0:4
11.11.2023 13:00 9 кръг Г Национал (София) 7:0
09.03.2024 15:30 10 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:1
16.03.2024 11:00 11 кръг Д Септември (София) 1:1
23.03.2024 11:00 12 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 3:3
30.03.2024 11:00 13 кръг Д Барокко (София) 8:1
06.04.2024 18:00 14 кръг Г София спорт (София) 2:1
13.04.2024 18:00 15 кръг Г Витоша 13 (София) 2:4
20.04.2024 11:00 16 кръг Д Левски Раковски (София) 12:0
27.04.2024 11:00 17 кръг Г РД Спорт (София) 1:1
11.05.2024 11:00 18 кръг Д Национал (София) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша 13 (София) 18 14 1 3 91:18 43
2 УФК Ботев (София) 18 13 3 2 80:29 42
3 РД Спорт (София) 18 12 3 3 59:21 39
4 Локомотив София 1929 (София) 18 12 1 5 87:34 37
5 Септември (София) 18 7 3 8 41:39 24

УФК Ботев (София)

ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група 1
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 10:00 1 кръг Г Левски Раковски (София) 6:0
09.09.2023 13:00 2 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 5:7
16.09.2023 13:00 3 кръг Г Арес (София) 1:2
23.09.2023 13:00 4 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:2
01.10.2023 17:00 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:3
07.10.2023 13:00 6 кръг Д Витоша 13 (София) 3:3
14.10.2023 13:00 7 кръг Г София спорт (София) 4:1
21.10.2023 11:00 8 кръг Д Левски Раковски (София) 3:0
04.11.2023 09:30 9 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 3:3
11.11.2023 13:00 10 кръг Д Арес (София) 1:3
18.11.2023 11:00 11 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:0
09.03.2024 11:00 12 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:3
16.03.2024 09:00 13 кръг Г Витоша 13 (София) 2:1
23.03.2024 11:00 14 кръг Д София спорт (София) 1:0
30.03.2024 11:00 15 кръг Г Надежда (Доброславци) 3:2
06.04.2024 11:00 16 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 1:3
13.04.2024 17:00 17 кръг Г Арес (София) 2:3
20.04.2024 11:00 18 кръг Г Левски Раковски (София) 8:0
27.04.2024 11:00 19 кръг Д Витоша 13 (София) 0:4
11.05.2024 11:00 20 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:4
19.05.2024 14:00 21 кръг Д София спорт (София) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Арес (София) 21 14 1 6 70:49 43
3 Витоша 13 (София) 21 11 5 5 66:41 38
4 УФК Ботев (София) 21 9 3 9 53:44 30
5 Левски Спартак 1962 (София) 21 8 5 8 55:64 29
6 Надежда (Доброславци) 21 9 0 12 41:52 27

УФК Ботев (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 09:00 1 кръг Г Арес (София) 1:4
10.09.2023 11:00 2 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 1:1
17.09.2023 16:00 3 кръг Г Септември (София) 3:1
24.09.2023 12:30 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 5:0
01.10.2023 15:00 5 кръг Г Национал (София) 1:2
08.10.2023 12:00 6 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 17:0
12.10.2023 16:00 7 кръг Г Барокко (София) 8:0
15.10.2023 15:00 8 кръг Д Победа 1945 (София) 10:0
22.10.2023 13:00 9 кръг Г РД Спорт (София) 3:2
- 10 кръг
почива
06.11.2023 11:30 11 кръг Д Левски Раковски (София) 4:1
12.11.2023 14:00 12 кръг Г Чавдар (Етрополе) 5:0
19.11.2023 11:30 13 кръг Д Възраждане 2020 (София) 2:0
29.11.2023 12:00 14 кръг Г Академика (София) 8:1
03.12.2023 14:00 15 кръг Д ОФК София 1992 (София) 6:0
28.02.2024 12:00 16 кръг Д Арес (София) 1:1
03.03.2024 10:00 17 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 4:2
10.03.2024 11:00 18 кръг Д Септември (София) 0:7
17.03.2024 13:00 19 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 6:1
24.03.2024 13:00 20 кръг Д Национал (София) 1:2
10.04.2024 17:00 21 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 2:0
07.04.2024 11:00 22 кръг Д Барокко (София) 1:0
13.04.2024 10:00 23 кръг Г Победа 1945 (София) 6:0
21.04.2024 09:00 24 кръг Д РД Спорт (София) 2:1
- 25 кръг
почива
02.05.2024 10:00 26 кръг Г Левски Раковски (София) 1:1
12.05.2024 13:00 27 кръг Д Чавдар (Етрополе) 10:1
19.05.2024 16:00 28 кръг Г Възраждане 2020 (София) 1:0
26.05.2024 15:00 29 кръг Д Академика (София) 6:1
02.06.2024 13:00 30 кръг Г ОФК София 1992 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Национал (София) 28 23 1 4 154:32 70
2 Септември (София) 27 20 3 4 119:27 63
3 УФК Ботев (София) 27 20 3 4 115:29 63
4 Люлин (кв.Люлин, София) 27 19 3 5 103:37 60
5 Възраждане 2020 (София) 26 18 1 7 105:39 55

УФК Ботев (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2023 09:00 - Д Възраждане 2020 (София) 4:1
Област София (столица) / Финали
20.09.2023 09:00 - Г Витоша 13 (София) 2:3
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 09:00 1 кръг Д Славия 1913 (София) 0:8
09.09.2023 16:00 2 кръг Г ЦСКА (София) 0:5
17.09.2023 09:00 3 кръг Д Академия Септември (София) 0:4
05.10.2023 17:00 4 кръг Г Национал (София) 0:3
01.10.2023 09:00 5 кръг Д Левски (София) 1:6
08.10.2023 09:00 6 кръг Г Септември (София) 0:5
15.10.2023 09:00 7 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 2:2
22.10.2023 09:00 8 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3
06.11.2023 09:00 9 кръг Д ЦСКА (София) 2:3
12.11.2023 09:00 10 кръг Г Академия Септември (София) 1:3
19.11.2023 09:00 11 кръг Д Национал (София) 3:6
10.03.2024 09:00 12 кръг Г Левски (София) 0:7
17.03.2024 09:00 13 кръг Д Септември (София) 0:8
24.03.2024 09:00 14 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 3:0
10.04.2024 12:00 15 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
07.04.2024 09:00 16 кръг Д Славия 1913 (София) 3:4
14.04.2024 09:00 17 кръг Г Септември (София) 0:4
20.04.2024 09:00 18 кръг Д Левски (София) 1:10
28.04.2024 11:00 19 кръг Г Академия Септември (София) 0:2
12.05.2024 09:00 20 кръг Д Национал (София) 2:5
19.05.2024 09:00 21 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Национал (София) 21 11 5 5 57:25 38
5 Славия 1913 (София) 21 11 2 8 58:28 35
6 Академия Септември (София) 21 6 5 10 34:50 23
7 УФК Ботев (София) 21 1 2 18 20:92 5
8 Академия Бойко Величков (София) 21 0 4 17 12:110 4

УФК Ботев (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 09:00 1 кръг Г София спорт (София) 6:1
23.09.2023 11:50 2 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 1:5
30.09.2023 13:15 3 кръг Г Чавдар (Етрополе) 6:0
07.10.2023 11:50 4 кръг Д Левски Раковски II (София) 8:0
14.10.2023 14:40 5 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:4
21.10.2023 13:15 6 кръг Д Лъвчетата (София) 5:1
28.10.2023 09:00 7 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 6:1
04.11.2023 10:25 8 кръг Д Шампион (София) 0:5
11.11.2023 14:40 9 кръг Г ОФК София 1992 (София) 5:0
23.03.2024 09:00 10 кръг Д София спорт (София) 2:1
30.03.2024 11:50 11 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 3:6
06.04.2024 13:15 12 кръг Д Чавдар (Етрополе) 4:0
13.04.2024 14:40 13 кръг Г Левски Раковски II (София) 7:1
20.04.2024 14:40 14 кръг Д Надежда (Доброславци) 2:4
27.04.2024 13:15 15 кръг Г Лъвчетата (София) 8:0
11.05.2024 09:00 16 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 12:0
18.05.2024 10:25 17 кръг Г Шампион (София) 2:5
25.05.2024 14:40 18 кръг Д ОФК София 1992 (София) 7:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Академия Бойко Величков (София) 18 15 0 3 92:28 45
3 Шампион (София) 17 14 0 3 123:26 42
4 УФК Ботев (София) 18 12 0 6 84:34 36
5 ОФК София 1992 (София) 18 8 2 8 59:69 26
6 София спорт (София) 18 6 2 10 37:55 20

УФК Ботев (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 14:40 1 кръг Г София спорт (София) 1:4
23.09.2023 10:25 2 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 3:6
30.09.2023 10:25 3 кръг Г Арес (София) 1:3
07.10.2023 09:00 4 кръг Д Елит София (София) 3:0
14.10.2023 10:25 5 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 3:5
21.10.2023 11:50 6 кръг Д Козаро (Ботевград) 5:3
28.10.2023 11:50 7 кръг Г Академия Металург (Перник) 1:7
04.11.2023 10:25 8 кръг Д Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 5:1
11.11.2023 10:25 9 кръг Г Тигрите (София) 2:0
- 10 кръг
почива
25.11.2023 14:40 11 кръг Д Спортист 13 (София) 4:0
23.03.2024 14:40 12 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 3:1
отложен 13 кръг Г Арес (София) -:-
06.04.2024 10:25 14 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 2:3
13.04.2024 09:00 15 кръг Г Спортист 13 (София) 2:1
20.04.2024 09:00 16 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 1:6
27.04.2024 13:15 17 кръг Г Щурче (София) 0:10
11.05.2024 10:25 18 кръг Д София спорт (София) 2:3
18.05.2024 13:15 19 кръг Д Академия Металург (Перник) 1:7
25.05.2024 14:40 20 кръг Г Козаро (Ботевград) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Козаро (Ботевград) 18 8 2 8 49:46 26
6 Локомотив София 1929 II (София) 9 7 1 1 25:12 22
7 УФК Ботев (София) 18 7 1 10 42:63 22
8 Академия Мургаш (Нови хан) 19 6 2 11 50:77 20
9 Елит София (София) 10 6 0 4 34:19 18

УФК Ботев (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 09:00 1 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 0:3
24.09.2023 10:10 2 кръг Д Барокко (София) 3:1
01.10.2023 10:10 3 кръг Г ОФК София 1992 (София) 8:3
08.10.2023 10:10 4 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 2:0
15.10.2023 09:00 5 кръг Г Възраждане 2020 (София) 0:5
22.10.2023 10:10 6 кръг Д Спорт за всички (София) 1:2
12.11.2023 13:40 7 кръг Г Развитие МФ (София) 3:1
19.11.2023 11:20 8 кръг Г Козаро (Ботевград) 2:8
17.03.2024 09:00 9 кръг Д Академика (София) 2:7
24.03.2024 09:00 10 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 1:3
31.03.2024 10:10 11 кръг Г ОФК София 1992 (София) 13:1
07.04.2024 09:00 12 кръг Д Барокко (София) 3:2
14.04.2024 11:20 13 кръг Г Щурче (София) 1:4
21.04.2024 09:00 14 кръг Д Победа 1945 (София) 4:7
28.04.2024 12:30 15 кръг Г Козаро (Ботевград) 4:3
12.05.2024 09:00 16 кръг Д Академика (София) 0:5
19.05.2024 10:10 17 кръг Д Развитие МФ (София) 3:1
26.05.2024 12:30 18 кръг Г Възраждане 2020 (София) 5:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Барокко (София) 17 10 0 7 56:36 30
4 Академика (София) 18 9 0 9 74:38 27
5 УФК Ботев (София) 18 9 0 9 55:58 27
6 Локомотив София 1929 II (София) 9 8 0 1 40:7 24
7 Щурче (София) 9 8 0 1 45:17 24

УФК Ботев (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 13:00 1 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 13:0
23.09.2023 09:15 2 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 1:0
30.09.2023 11:05 3 кръг Г Вива (София) 6:0
07.10.2023 11:05 4 кръг Д Том и Джери (София) 5:1
14.10.2023 11:05 5 кръг Г Спорт за всички (София) 0:9
21.10.2023 10:10 6 кръг Г Възраждане 2020 (София) 0:5
28.10.2023 12:00 7 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 2:2
04.11.2023 12:00 8 кръг Г София спорт II (София) 4:2
11.11.2023 10:10 9 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4:1
23.03.2024 11:05 10 кръг Д Вива (София) 6:4
30.03.2024 10:10 11 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 6:2
06.04.2024 09:15 12 кръг Д София спорт II (София) 1:1
13.04.2024 10:10 13 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 5:1
20.04.2024 12:00 14 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 5:3
27.04.2024 09:15 15 кръг Д Възраждане 2020 (София) 3:4
20.05.2024 13:00 16 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 5:1
18.05.2024 09:15 17 кръг Д Спорт за всички (София) 2:3
25.05.2024 10:10 18 кръг Г Том и Джери (София) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Възраждане 2020 (София) 18 16 2 0 104:42 50
2 Спорт за всички (София) 17 14 2 1 122:37 44
3 УФК Ботев (София) 18 12 2 4 72:40 38
4 Академия Бойко Величков (София) 18 9 2 7 84:59 29
5 София спорт II (София) 18 9 2 7 65:61 29

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници