Ботев (Дебелец)

BGSupporters форум

Ботев (Дебелец)

"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 17:00 1 кръг Г Спортист (Козаревец) 3:3
23.09.2023 17:00 2 кръг Д Ботев (Горско ново село) 2:1
30.09.2023 17:00 3 кръг Г Чумерна (Елена) 1:1
02.12.2023 14:00 4 кръг Д Вихър (Добри дял) 3:0
14.10.2023 13:00 5 кръг Г Владислав 2022 (Джулюница) 3:0
21.10.2023 16:00 6 кръг Д Победа (Кесарево) 4:0
04.11.2023 14:30 7 кръг Г Рудановски 1922 (Константин) анл.
- 8 кръг
почива
18.11.2023 14:30 9 кръг Д Ботев 1921 (Златарица) 12:0
23.03.2024 15:00 10 кръг Д Спортист (Козаревец) 2:0
30.03.2024 15:00 11 кръг Г Ботев (Горско ново село) 6:0
06.04.2024 17:00 12 кръг Д Чумерна (Елена) 2:2
14.04.2024 17:00 13 кръг Г Вихър (Добри дял) 1:1
20.04.2024 17:00 14 кръг Д Владислав 2022 (Джулюница) 5:0
27.04.2024 17:00 15 кръг Г Победа (Кесарево) 8:0
- 16 кръг
почива
- 17 кръг
почива
19.05.2024 18:00 18 кръг Г Ботев 1921 (Златарица) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чумерна (Елена) 14 11 3 0 51:8 36
2 Ботев (Дебелец) 14 9 5 0 53:9 32
3 Спортист (Козаревец) 14 7 4 3 45:19 25
4 Вихър (Добри дял) 13 6 2 5 28:17 20
5 Владислав 2022 (Джулюница) 14 6 0 8 20:31 18

Ботев (Дебелец)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 13:00 1 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:4
17.09.2023 13:00 2 кръг Г Академик (Свищов) 0:4
21.09.2023 13:00 3 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 4:1
24.09.2023 13:00 4 кръг Г Лато (Алеково) 1:1
01.10.2023 13:00 5 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:2
08.10.2023 13:00 6 кръг Д Ботев (Враца) 0:7
15.10.2023 13:00 7 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:3
22.10.2023 13:00 8 кръг Д Прециз (Монтана) 0:1
10.12.2023 11:00 9 кръг Г Чавдар (Троян) 0:3
12.11.2023 13:00 10 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:3
19.11.2023 13:00 11 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 1:1
10.03.2024 14:00 12 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:12
17.03.2024 14:00 13 кръг Д Академик (Свищов) 2:7
24.03.2024 14:00 14 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 0:2
31.03.2024 14:00 15 кръг Д Лато (Алеково) 1:1
07.04.2024 14:00 16 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:6
14.04.2024 14:00 17 кръг Г Ботев (Враца) 0:3
21.04.2024 14:00 18 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:6
02.05.2024 16:00 19 кръг Г Прециз (Монтана) 1:4
12.05.2024 14:00 20 кръг Д Чавдар (Троян) 2:2
19.05.2024 14:00 21 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:7
26.05.2024 14:00 22 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Чавдар (Троян) 20 5 4 11 36:38 19
9 Локомотив 1927 (Дряново) 20 4 2 14 27:58 14
10 Литекс (Ловеч) 20 3 3 14 16:79 12
11 Ботев (Дебелец) 21 1 4 16 15:80 7
12 Лато (Алеково) 19 1 3 15 13:65 6

Ботев (Дебелец)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 13:00 1 кръг Д Боруна (Царева ливада) 1:0
16.09.2023 13:00 2 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:4
19.09.2023 13:00 3 кръг Д Павликени (Павликени) 1:3
23.09.2023 13:00 4 кръг Г Лайтс (Велико Търново) 0:13
30.09.2023 13:00 5 кръг Д Академик (Свищов) 10:1
07.10.2023 13:00 6 кръг Г Спартак (Плевен) 0:8
22.05.2024 16:00 7 кръг Д Ботев (Враца) -:-
14.10.2023 13:00 8 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:3
21.10.2023 13:00 9 кръг Г Левски (Лясковец) 4:1
31.10.2023 13:00 10 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 1:3
21.11.2023 13:00 11 кръг Г Лато (Алеково) 0:4
07.11.2023 13:00 12 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:2
11.11.2023 13:00 13 кръг Г Литекс (Ловеч) 2:1
18.11.2023 13:00 14 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:2
25.11.2023 13:00 15 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0
02.03.2024 12:00 16 кръг Г Боруна (Царева ливада) 7:0
09.03.2024 12:00 17 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:3
23.04.2024 16:00 18 кръг Г Павликени (Павликени) 0:2
23.03.2024 12:00 19 кръг Д Лайтс (Велико Търново) 2:4
30.03.2024 12:00 20 кръг Г Академик (Свищов) 3:0
06.04.2024 12:00 21 кръг Д Спартак (Плевен) 0:3
13.04.2024 12:00 22 кръг Г Ботев (Враца) 1:8
16.04.2024 16:00 23 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 4:8
20.04.2024 12:00 24 кръг Д Левски (Лясковец) 5:1
27.04.2024 12:00 25 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:9
04.05.2024 12:00 26 кръг Д Лато (Алеково) 1:2
11.05.2024 12:00 27 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:5
14.05.2024 16:00 28 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:1
18.05.2024 12:00 29 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:4
25.05.2024 12:00 30 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Литекс (Ловеч) 28 11 4 13 58:78 37
12 Левски (Лясковец) 29 9 0 20 62:124 27
13 Ботев (Дебелец) 28 8 0 20 47:95 24
14 Боруна (Царева ливада) 28 3 1 24 22:177 10
15 Янтра (Полски Тръмбеш) 29 1 1 27 21:194 4

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници