Боруна (Царева ливада)

BGSupporters форум

Боруна (Царева ливада)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2023 18:00 1 кръг Д Партизан (Червен бряг) 4:2
19.08.2023 18:00 2 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 2:3
26.08.2023 18:00 3 кръг Д Дреновец (Дреновец) 4:0
02.09.2023 17:00 4 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 1:1
09.09.2023 17:00 5 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:1
16.09.2023 17:00 6 кръг Г Павликени (Павликени) 0:1
- 7 кръг
почива
01.10.2023 16:00 8 кръг Д Ботев II (Враца) 1:2
07.10.2023 16:00 9 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) 3:2
14.10.2023 16:00 10 кръг Д Локомотив (Г.Оряховица) 0:5
22.10.2023 16:00 11 кръг Г Дунав (Лом) 1:4
27.10.2023 16:00 12 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:0
03.11.2023 14:30 13 кръг Г Академик (Свищов) 1:3
11.11.2023 14:30 14 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:1
18.11.2023 14:30 15 кръг Г Вихър (Славяново) 1:1
24.02.2024 14:30 16 кръг Г Партизан (Червен бряг) 2:0
02.03.2024 14:30 17 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
09.03.2024 14:30 18 кръг Г Дреновец (Дреновец) -:-
16.03.2024 14:30 19 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) -:-
23.03.2024 14:30 20 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
30.03.2024 16:00 21 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
- 22 кръг
почива
13.04.2024 17:00 23 кръг Г Ботев II (Враца) -:-
20.04.2024 17:00 24 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
27.04.2024 17:00 25 кръг Г Локомотив (Г.Оряховица) -:-
03.05.2024 18:00 26 кръг Д Дунав (Лом) -:-
11.05.2024 18:00 27 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
18.05.2024 18:00 28 кръг Д Академик (Свищов) -:-
25.05.2024 18:00 29 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
01.06.2024 18:00 30 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ОФК Локомотив (Мездра) 15 8 1 6 28:24 25
6 Етър ВТ II (Велико Търново) 15 7 1 7 26:26 22
7 Боруна (Царева ливада) 15 5 3 7 22:26 18
8 Вихър (Славяново) 15 4 3 8 21:24 15
9 Павликени (Павликени) 15 4 2 9 23:38 14
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Финал
30.08.2023 18:00 - Г Севлиево (Севлиево) 1:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Финал
07.11.2023 15:00 - Г Севлиево (Севлиево) 0:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2023 19:00 - Д Янтра (Полски Тръмбеш) 0:2
26.07.2023 19:00 - Г Янтра 2019 (Габрово) 1:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
27.01.2024 15:00 - Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:2
02.02.2024 15:00 - Д Етър ВТ III (Велико Търново) 4:0
10.02.2024 14:00 - Г Янтра 2019 II (Габрово) 1:1
17.02.2024 15:00 - Г Вихър (Славяново) 0:1

Боруна (Царева ливада)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 13:00 1 кръг Г Ботев (Дебелец) 0:1
16.09.2023 13:00 2 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:9
19.09.2023 13:00 3 кръг Г Левски (Лясковец) 1:9
23.09.2023 13:00 4 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 0:11
30.09.2023 13:00 5 кръг Г Лато (Алеково) 0:3
07.10.2023 13:00 6 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:7
отложен 7 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
14.10.2023 13:00 8 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:5
21.10.2023 13:00 9 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 4:4
31.10.2023 13:00 10 кръг Г Ботев (Враца) 0:9
21.11.2023 13:00 11 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:10
отложен 12 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
11.11.2023 13:00 13 кръг Д Лайтс (Велико Търново) 1:4
18.11.2023 13:00 14 кръг Г Академик (Свищов) 4:1
25.11.2023 13:00 15 кръг Д Спартак (Плевен) 0:4
02.03.2024 12:00 16 кръг Д Ботев (Дебелец) -:-
09.03.2024 12:00 17 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
16.03.2024 12:00 18 кръг Д Левски (Лясковец) -:-
23.03.2024 12:00 19 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
30.03.2024 12:00 20 кръг Д Лато (Алеково) -:-
06.04.2024 12:00 21 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
13.04.2024 12:00 22 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
16.04.2024 16:00 23 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
20.04.2024 12:00 24 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
27.04.2024 12:00 25 кръг Д Ботев (Враца) -:-
04.05.2024 12:00 26 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
11.05.2024 12:00 27 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
14.05.2024 16:00 28 кръг Г Лайтс (Велико Търново) -:-
18.05.2024 12:00 29 кръг Д Академик (Свищов) -:-
25.05.2024 12:00 30 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Левски (Лясковец) 13 3 0 10 32:72 9
13 Литекс (Ловеч) 13 2 2 9 17:54 8
14 Боруна (Царева ливада) 13 1 1 11 10:77 4
15 Академик (Свищов) 14 1 0 13 17:102 3
16 Янтра (Полски Тръмбеш) 14 0 1 13 8:106 1

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници