Лато (Алеково)

BGSupporters форум

Лато (Алеково)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.03.2024 14:00 1 кръг Д Академик (Свищов) 0:6
17.09.2023 13:00 2 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 2:5
21.09.2023 13:00 3 кръг Д Литекс (Ловеч) 3:0
24.09.2023 13:00 4 кръг Д Ботев (Дебелец) 1:1
01.10.2023 13:00 5 кръг Г Ботев (Враца) 0:3
08.10.2023 13:00 6 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:6
15.10.2023 13:00 7 кръг Г Прециз (Монтана) 0:3
22.10.2023 13:00 8 кръг Д Чавдар (Троян) 0:1
13.03.2024 14:00 9 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:3
12.11.2023 13:00 10 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 1:4
19.11.2023 13:00 11 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:9
10.03.2024 14:00 12 кръг Г Академик (Свищов) 1:3
отложен 13 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
24.03.2024 14:00 14 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:1
31.03.2024 14:00 15 кръг Г Ботев (Дебелец) 1:1
07.04.2024 14:00 16 кръг Д Ботев (Враца) 2:4
14.04.2024 14:00 17 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
21.04.2024 14:00 18 кръг Д Прециз (Монтана) -:-
28.04.2024 14:00 19 кръг Г Чавдар (Троян) -:-
12.05.2024 14:00 20 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
19.05.2024 14:00 21 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
26.05.2024 14:00 22 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Чавдар (Троян) 14 4 3 7 28:28 15
9 Локомотив 1927 (Дряново) 14 4 2 8 22:38 14
10 Литекс (Ловеч) 14 3 3 8 15:42 12
11 Лато (Алеково) 15 1 3 11 13:50 6
12 Ботев (Дебелец) 16 1 3 12 9:58 6

Лато (Алеково)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
14.11.2023 13:00 1 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:4
16.09.2023 13:00 2 кръг Г Литекс (Ловеч) 2:2
19.09.2023 13:00 3 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:3
23.09.2023 13:00 4 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 11:0
30.09.2023 13:00 5 кръг Д Боруна (Царева ливада) 3:0
07.10.2023 13:00 6 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:4
10.10.2023 13:00 7 кръг Д Павликени (Павликени) 4:3
14.10.2023 13:00 8 кръг Г Лайтс (Велико Търново) 1:1
21.10.2023 13:00 9 кръг Д Академик (Свищов) 12:0
31.10.2023 13:00 10 кръг Г Спартак (Плевен) 1:4
21.11.2023 13:00 11 кръг Д Ботев (Дебелец) 4:0
07.11.2023 13:00 12 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:5
11.11.2023 13:00 13 кръг Д Левски (Лясковец) 3:1
18.11.2023 13:00 14 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:5
19.03.2024 15:00 15 кръг Д Ботев (Враца) 4:1
отложен 16 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
09.03.2024 12:00 17 кръг Д Литекс (Ловеч) 5:0
16.03.2024 12:00 18 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:1
23.03.2024 12:00 19 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 5:0
30.03.2024 12:00 20 кръг Г Боруна (Царева ливада) 5:0
06.04.2024 12:00 21 кръг Д Севлиево (Севлиево) 8:0
13.04.2024 12:00 22 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
16.04.2024 16:00 23 кръг Д Лайтс (Велико Търново) -:-
20.04.2024 12:00 24 кръг Г Академик (Свищов) -:-
27.04.2024 12:00 25 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
04.05.2024 12:00 26 кръг Г Ботев (Дебелец) -:-
11.05.2024 12:00 27 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
14.05.2024 16:00 28 кръг Г Левски (Лясковец) -:-
18.05.2024 12:00 29 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
25.05.2024 12:00 30 кръг Г Ботев (Враца) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Лайтс (Велико Търново) 20 11 3 6 70:34 36
7 Монтана 1921 (Монтана) 20 11 3 6 68:29 36
8 Лато (Алеково) 20 11 3 6 75:34 36
9 Ботев (Враца) 17 9 3 5 50:23 30
10 Севлиево (Севлиево) 20 10 0 10 61:56 30

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ВТ 2 място
2018/2019 А ОФГ ВТ 3 място
2017/2018 А ОФГ ВТ 2 място
2016/2017 А ОФГ ВТ 3 място
2015/2016 А ОФГ ВТ 3 място
2014/2015 Б ОФГ ВТ 2 място
2013/2014 Б ОФГ ВТ 3 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници