Боруна (Царева ливада)

BGSupporters форум

Боруна (Царева ливада)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2022 18:00 1 кръг Г Вихър (Славяново) 0:4
13.08.2022 18:00 2 кръг Д Партизан (Червен бряг) 2:1
20.08.2022 18:00 3 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 1:3
27.08.2022 18:00 4 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:5
03.09.2022 17:00 5 кръг Д Павликени (Павликени) 0:3
10.09.2022 17:00 6 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:3
17.09.2022 17:00 7 кръг Д Дреновец (Дреновец) 0:2
24.09.2022 17:00 8 кръг Г Академик (Свищов) 0:2
03.10.2022 16:00 9 кръг Д Ботев II (Враца) 2:1
08.10.2022 16:00 10 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:2
15.10.2022 16:00 11 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 0:2
22.10.2022 16:00 12 кръг Г Локомотив (Г.Оряховица) 0:4
29.10.2022 16:00 13 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) 2:0
05.11.2022 14:30 14 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:7
12.11.2022 14:30 15 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:3
- 16 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
- 17 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
- 18 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) -:-
- 19 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 20 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 21 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 22 кръг Г Дреновец (Дреновец) -:-
- 23 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 24 кръг Г Ботев II (Враца) -:-
- 25 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 26 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 27 кръг Д Локомотив (Г.Оряховица) -:-
- 28 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
- 29 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
- 30 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Ботев II (Враца) 15 4 3 8 23:30 15
13 Дреновец (Дреновец) 15 4 1 10 17:42 13
14 Боруна (Царева ливада) 15 3 0 12 8:42 9
15 Локомотив 1927 (Дряново) 15 2 2 11 11:40 8
16 Етър ВТ II (Велико Търново) 15 2 1 12 18:41 7
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Първи кръг
06.10.2022 17:00 - Г Трявна 1922 (Трявна) 2:2
Област Габрово / Втори кръг
отложен - Г Севлиево (Севлиево) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2022 10:30 - Д Ювентус 95 (Малчика) 3:2
30.07.2022 18:00 - Г Левски 2007 (Левски) 2:3

Боруна (Царева ливада)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
отложен 2 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
отложен 3 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
18.09.2022 14:00 4 кръг Д Левски 2007 (Левски) 0:6
25.09.2022 14:00 5 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 1:8
09.10.2022 14:00 6 кръг Д Чавдар (Троян) 1:1
16.10.2022 14:00 7 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 1:2
20.10.2022 14:00 8 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:1
23.10.2022 14:00 9 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 3:1
30.10.2022 14:00 10 кръг Д Академик (Свищов) 3:4
06.11.2022 14:00 11 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:3
13.11.2022 14:00 12 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:0
20.11.2022 14:00 13 кръг Г Чумерна (Елена) 1:2
- 14 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 15 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 16 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 17 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
- 18 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 19 кръг Г Чавдар (Троян) -:-
- 20 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 21 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 22 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) -:-
- 23 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 24 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 25 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
- 26 кръг Д Чумерна (Елена) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Изгрев 93 (Царевец) 13 3 4 6 16:39 13
10 Севлиево (Севлиево) 13 4 0 9 27:42 12
11 Боруна (Царева ливада) 10 3 1 6 15:28 10
12 Литекс (Ловеч) 13 3 1 9 10:34 10
13 Чумерна (Елена) 13 2 2 9 13:37 8

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници