Локомотив 1927 (Дряново)

BGSupporters форум

Локомотив 1927 (Дряново)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2022 18:00 1 кръг Д Ботев II (Враца) 1:1
13.08.2022 18:00 2 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
20.08.2022 18:00 3 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
27.08.2022 18:00 4 кръг Д Локомотив (Г.Оряховица) -:-
03.09.2022 17:00 5 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
10.09.2022 17:00 6 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
17.09.2022 17:00 7 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
24.09.2022 17:00 8 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
01.10.2022 16:00 9 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
08.10.2022 16:00 10 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) -:-
15.10.2022 16:00 11 кръг Г Боруна (Царева ливада) -:-
22.10.2022 16:00 12 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
29.10.2022 16:00 13 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
05.11.2022 14:30 14 кръг Д Дреновец (Дреновец) -:-
12.11.2022 14:30 15 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 16 кръг Г Ботев II (Враца) -:-
- 17 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 18 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 19 кръг Г Локомотив (Г.Оряховица) -:-
- 20 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
- 21 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 22 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 23 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
- 24 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
- 25 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) -:-
- 26 кръг Д Боруна (Царева ливада) -:-
- 27 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 28 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 29 кръг Г Дреновец (Дреновец) -:-
- 30 кръг Д Академик (Свищов) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Партизан (Червен бряг) 1 1 0 0 2:1 3
8 Ботев II (Враца) 1 0 1 0 1:1 1
9 Локомотив 1927 (Дряново) 1 0 1 0 1:1 1
10 Янтра (Полски Тръмбеш) 1 0 0 1 2:3 0
11 Локомотив (Горна Оряховица) 1 0 0 1 1:2 0
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Финал
10.08.2022 18:30 - Г Севлиево (Севлиево) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2022 10:00 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:3
13.07.2022 18:00 - Г Янтра (Полски Тръмбеш) 2:4
17.07.2022 18:00 - Г Павликени (Павликени) 0:5
20.07.2022 19:00 - Д Етър ВТ II (Велико Търново) 1:2
23.07.2022 18:00 - Д Севлиево (Севлиево) 0:1
27.07.2022 - Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
30.07.2022 18:00 - Г Локомотив (Г.Оряховица) 0:8

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 Трета лига 15 място
2020/2021 Трета лига 9 място
2019/2020 Трета лига 7 място
2018/2019 Трета лига 14 място
2017/2018 А ОФГ ГБ 3 място
2016/2017 А ОФГ ГБ 1 място
2015/2016 А ОФГ ГБ 1 място
2014/2015 А ОФГ ГБ 7 място
2012/2013 А ОФГ ГБ 5 място
2011/2012 "В" група 16 място

Месечна ранглиста

Интернет страници