Монолит (Бяла Слатина)

BGSupporters форум

Монолит (Бяла Слатина)

"А" ОГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 17:00 1 кръг Д Ботевъ (Брусен) 5:1
12.09.2020 17:00 2 кръг Г Атлетик (Козлодуй) 3:1
19.09.2020 17:00 3 кръг Д Бутан (Бутан) 2:0
26.09.2020 17:00 4 кръг Г Искър 1923 (Роман) 2:4
03.10.2020 16:00 5 кръг Д Академия Ботев (Враца) 3:4
10.10.2020 16:00 6 кръг Г Ботев (Рогозен) 2:2
17.10.2020 16:00 7 кръг Д Ботев 2013 (Криводол) 2:2
24.10.2020 16:00 8 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 1:0
31.10.2020 14:30 9 кръг Д Манастирище 2020 (Манастирище) 1:1
07.11.2020 14:30 10 кръг Д Огоста (Хайредин) 1:2
15.11.2020 14:30 11 кръг Г Ботев 2013 (Попица) 1:0
21.11.2020 14:30 12 кръг Д Септември 98 (Гложене) 4:2
28.11.2020 14:30 13 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 4:2
05.12.2020 14:30 14 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 11:0
12.12.2020 14:00 15 кръг Г Любимец (Търнава) 3:1
19.12.2020 14:00 16 кръг Д Строител (Кунино) 5:1
21.02.2021 14:30 17 кръг Г Миньор 2017 (Згориград) 1:5
27.02.2021 14:30 18 кръг Г Ботевъ (Брусен) 5:0
- 19 кръг
почива
06.03.2021 15:00 20 кръг Г Бутан (Бутан) 1:0
13.03.2021 15:00 21 кръг Д Искър 1923 (Роман) 0:4
20.03.2021 15:00 22 кръг Г Академия Ботев (Враца) 3:2
27.03.2021 15:00 23 кръг Д Ботев (Рогозен) 1:0
11.04.2021 17:00 24 кръг Г Ботев 2013 (Криводол) 5:1
17.04.2021 17:00 25 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 2:0
24.04.2021 17:00 26 кръг Г Манастирище 2020 (Манастирище) -:-
01.05.2021 17:00 27 кръг Г Огоста (Хайредин) -:-
03.05.2021 18:00 28 кръг Д Ботев 2013 (Попица) -:-
08.05.2021 18:00 29 кръг Г Септември 98 (Гложене) -:-
15.05.2021 18:00 30 кръг Д Скала 2015 (Оселна) -:-
22.05.2021 18:00 31 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) -:-
26.05.2021 18:00 32 кръг Д Любимец (Търнава) -:-
29.05.2021 18:00 33 кръг Г Строител (Кунино) -:-
05.06.2021 18:00 34 кръг Д Миньор 2017 (Згориград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Искър 1923 (Роман) 24 21 2 1 99:19 65
2 Миньор 2017 (Згориград) 24 16 5 3 94:30 53
3 Монолит (Бяла Слатина) 23 15 3 5 65:34 48
4 Бутан (Бутан) 24 16 0 8 58:28 48
5 Академия Ботев (Враца) 23 15 1 7 90:55 46

Монолит (Бяла Слатина)

ЮСВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2020 17:00 1 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 6:0
02.10.2020 16:00 2 кръг Г Ботев 2013 (Криводол) 4:0
09.10.2020 16:00 3 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:4
16.10.2020 16:00 4 кръг Д Кариана (Ерден) 4:0
23.10.2020 16:00 5 кръг Г Левски 2020 (Лом) анл.
30.10.2020 16:00 6 кръг Д Ботев (Враца) 3:5
06.11.2020 15:00 7 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:7
13.11.2020 15:00 8 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 2:1
20.11.2020 15:00 9 кръг Д Ботев 2013 (Криводол) 0:4
26.02.2021 15:00 10 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 2:6
05.03.2021 15:00 11 кръг Г Кариана (Ерден) 3:0
- 12 кръг
почива
19.03.2021 15:00 13 кръг Г Ботев (Враца) 1:4
26.03.2021 15:00 14 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ОФК Локомотив (Мездра) 12 9 1 2 55:15 28
3 Ботев (Враца) 12 9 0 3 74:21 27
4 Монолит (Бяла Слатина) 12 5 0 7 27:33 15
5 Първа атомна (Козлодуй) 12 4 0 8 24:43 12
6 Ботев 2013 (Криводол) 12 2 1 9 18:89 7

Монолит (Бяла Слатина)

Деца: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
13.02.2021 10:30 1 кръг Г Любимец (Търнава) 0:5
03.10.2020 10:30 2 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 2:1
10.10.2020 10:30 3 кръг Г Ком (Берковица) 0:3
17.10.2020 10:30 4 кръг Д Ботев (Враца) 0:9
24.10.2020 10:30 5 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:16
31.10.2020 10:30 6 кръг Д Прециз (Монтана) 1:7
07.11.2020 10:30 7 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 1:1
14.11.2020 10:30 8 кръг Д Левски 2020 (Лом) 1:5
21.11.2020 10:30 9 кръг Г Кариана (Ерден) 0:3
31.03.2021 10:30 10 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:6
27.02.2021 10:30 11 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 3:1
06.03.2021 10:30 12 кръг Д Любимец (Търнава) 0:3
13.03.2021 10:30 13 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 3:0
20.03.2021 10:30 14 кръг Д Ком (Берковица) 1:5
14.04.2021 10:30 15 кръг Г Ботев (Враца) 1:9
10.04.2021 10:30 16 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 0:3
17.04.2021 10:30 17 кръг Г Прециз (Монтана) -:-
24.04.2021 10:30 18 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) -:-
08.05.2021 10:30 19 кръг Г Левски 2020 (Лом) -:-
15.05.2021 10:30 20 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
22.05.2021 10:30 21 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
29.05.2021 10:30 22 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ОФК Локомотив (Мездра) 15 7 0 8 23:53 21
8 Левски 2020 (Лом) 16 6 1 9 23:54 19
9 Монолит (Бяла Слатина) 16 3 1 12 15:77 10
10 Кариана (Ерден) 15 8 0 7 41:25 24
11 Торпедо 2004 (Борован) 16 2 1 13 10:51 7

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ВР 2 място
2018/2019 А ОФГ ВР 2 място
2017/2018 А ОФГ ВР 3 място
2016/2017 А ОФГ ВР 6 място
2015/2016 А ОФГ ВР 7 място
2014/2015 А ОФГ ВР 2 място
2012/2013 А ОФГ ВР 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ВР 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници