Ком (Берковица)

BGSupporters форум

Ком (Берковица)

"А" ОГ Монтана
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2020 17:00 1 кръг Г Син стрел (Крапчене) 1:1
12.09.2020 17:00 2 кръг Д Бойчиновци (Бойчиновци) 1:5
19.09.2020 17:00 3 кръг Г Шурданица (Георги Дамяново) 0:2
26.09.2020 17:00 4 кръг Д Миньор Кипровец (Чипровци) 0:2
03.10.2020 16:00 5 кръг Г Вършец 2012 (Вършец) 1:5
10.10.2020 16:00 6 кръг Д Пъстрина 2012 (Николово) 0:4
17.10.2020 16:00 7 кръг Г Селяк (Стубел) 0:7
24.10.2020 14:00 8 кръг Д Ботев 1930 (Кобиляк) 3:0
31.10.2020 14:30 9 кръг Г Пъстренец (Долно Белотинци) 2:1
07.11.2020 14:30 10 кръг Г Расово 2020 (Расово) 7:1
14.11.2020 14:30 11 кръг Д Вихър 23 (Николово) 0:0
отложен 12 кръг Д Син стрел (Крапчене) -:-
20.03.2021 15:00 13 кръг Г Бойчиновци (Бойчиновци) 1:0
отложен 14 кръг Д Шурданица (Георги Дамяново) -:-
10.04.2021 16:00 15 кръг Г Миньор Кипровец (Чипровци) 0:0
- 16 кръг Д Вършец 2012 (Вършец) -:-
- 17 кръг Г Пъстрина 2012 (Николово) -:-
- 18 кръг Д Селяк (Стубел) -:-
- 19 кръг Г Ботев 1930 (Кобиляк) -:-
- 20 кръг Д Пъстренец (Долно Белотинци) -:-
- 21 кръг Д Расово 2020 (Расово) -:-
- 22 кръг Г Вихър 23 (Николово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Бойчиновци (Бойчиновци) 15 6 2 7 30:25 20
7 Вършец 2012 (Вършец) 15 5 1 9 25:34 16
8 Ком (Берковица) 13 4 3 6 16:28 15
9 Пъстренец (Долно Белотинци) 15 4 3 8 18:25 15
10 Син стрел (Крапчене) 14 3 1 10 20:50 10
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
04.07.2020 18:00 - Д Бойчиновци (Бойчиновци) 4:0
11.07.2020 18:00 - Д Вихър 23 (Николово) 1:1
18.07.2020 11:00 - Д Монтана 1921 /юн.ст./ (Мт) 4:0
22.07.2020 18:00 - Г Левски 2020 (Лом) -:-
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
13.02.2021 14:00 - Г Пъстренец (Долно Белотинци) 3:2

Ком (Берковица)

Деца: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2020 10:30 1 кръг Д Левски 2020 (Лом) 2:1
03.10.2020 10:30 2 кръг Г Кариана (Ерден) 0:8
10.10.2020 10:30 3 кръг Д Монолит (Бяла Слатина) 3:0
17.10.2020 10:30 4 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:1
24.10.2020 10:30 5 кръг Д Любимец (Търнава) 3:0
31.10.2020 10:30 6 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 0:2
07.11.2020 10:30 7 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:8
14.11.2020 10:30 8 кръг Д Ботев (Враца) 0:6
21.11.2020 10:30 9 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:6
19.02.2021 10:30 10 кръг Д Прециз (Монтана) 2:0
05.12.2020 10:30 11 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 3:0
06.03.2021 10:30 12 кръг Г Левски 2020 (Лом) 0:2
13.03.2021 10:30 13 кръг Д Кариана (Ерден) 3:0
20.03.2021 10:30 14 кръг Г Монолит (Бяла Слатина) 5:1
отложен 15 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
10.04.2021 10:30 16 кръг Г Любимец (Търнава) -:-
17.04.2021 10:30 17 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) -:-
24.04.2021 10:30 18 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
08.05.2021 10:30 19 кръг Г Ботев (Враца) -:-
15.05.2021 10:30 20 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
22.05.2021 10:30 21 кръг Г Прециз (Монтана) -:-
29.05.2021 10:30 22 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Първа атомна (Козлодуй) 14 8 2 4 44:18 26
4 Прециз (Монтана) 14 8 1 5 41:21 25
5 Ком (Берковица) 14 7 0 7 21:35 21
6 Любимец (Търнава) 15 7 0 8 29:22 21
7 ОФК Локомотив (Мездра) 13 6 0 7 20:43 18

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 10 място
2018/2019 Трета лига 11 място
2017/2018 А ОФГ МН 4 място
2016/2017 Трета лига 14 място
2015/2016 А ОФГ МН 6 място
2014/2015 "В" група 8 място
2013/2014 "В" група 12 място
2012/2013 А ОФГ МН 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници