Обеля сити (кв.Обеля, София)

BGSupporters форум

Обеля сити (кв.Обеля, София)

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 2:3
20.09.2020 17:00 2 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 5:0
27.09.2020 17:00 3 кръг Г Спарта (София) 6:1
04.10.2020 16:00 4 кръг Г Урвич (Панчарево) 1:0
11.10.2020 16:00 5 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 0:0
18.10.2020 16:00 6 кръг Г Септември II (София) 4:2
25.10.2020 16:00 7 кръг Д Левски Раковски (София) 1:3
01.11.2020 15:00 8 кръг Г Академик 1947 (София) 3:0
07.11.2020 18:00 9 кръг Д Витоша II (Бистрица) 1:10
15.11.2020 14:00 10 кръг Г Железница (Железница) 1:3
22.11.2020 14:00 11 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 6:1
28.02.2021 16:00 12 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 2:2
07.03.2021 16:00 13 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 1:5
14.03.2021 18:00 14 кръг Д Спарта (София) 7:0
21.03.2021 16:00 15 кръг Д Урвич (Панчарево) 0:1
28.03.2021 16:00 16 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 1:2
11.04.2021 17:00 17 кръг Д Септември II (София) 4:3
18.04.2021 17:00 18 кръг Г Левски Раковски (София) 0:0
25.04.2021 17:00 19 кръг Д Академик 1947 (София) 2:2
09.05.2021 18:00 20 кръг Г Витоша II (Бистрица) 1:4
16.05.2021 15:30 21 кръг Д Железница (Железница) 3:3
23.05.2021 18:00 22 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Железница (Железница) 21 12 2 7 71:43 38
5 Обеля (кв.Обеля, София) 21 11 2 8 68:57 35
6 Обеля сити (кв.Обеля, София) 21 8 5 8 51:45 29
7 Урвич (Панчарево) 21 8 2 11 29:45 26
8 Академик 1947 (София) 21 5 6 10 49:74 21

Обеля сити (кв.Обеля, София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
- 1 кръг
почива
04.10.2020 13:30 2 кръг Г РД Спорт (София) 4:1
11.10.2020 09:00 3 кръг Д Елит София (София) 0:7
18.10.2020 13:30 4 кръг Д БГ 7 (София) 1:1
25.10.2020 13:30 5 кръг Г Витоша 13 (София) 2:6
01.11.2020 13:30 6 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:3
08.11.2020 13:30 7 кръг Г Спартак 2015 (София) 0:6
15.11.2020 13:30 8 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 4:2
22.11.2020 13:30 9 кръг Г Локомотив София 1929 II (София) 1:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Академия Мургаш (Нови хан) 8 3 0 5 19:55 9
6 Надежда (Доброславци) 8 2 1 5 12:19 7
7 Обеля сити (кв.Обеля, София) 8 2 1 5 13:34 7
8 БГ 7 (София) 8 1 1 6 7:37 4
9 РД Спорт (София) 7 1 0 6 6:30 3
Втора фаза / Група "Г"
14.03.2021 10:30 1 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 2:4
11.04.2021 15:00 2 кръг Г Спартак 2015 (София) 0:0
отложен 3 кръг Д РД Спорт (София) -:-
25.04.2021 13:30 4 кръг Д БГ 7 (София) 7:2
09.05.2021 10:30 5 кръг Г Барокко (София) 2:6
16.05.2021 10:30 6 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 9:1
23.05.2021 15:00 7 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
30.05.2021 12:00 8 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
06.06.2021 10:30 9 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
30 Надежда (Доброславци) 5 3 0 2 18:9 9
31 РД Спорт (София) 5 3 0 2 9:10 9
32 Обеля сити (кв.Обеля, София) 5 2 1 2 20:13 7
33 Орловец 2015 (Кокаляне) 5 2 0 3 9:9 6
34 Спартак 2015 (София) 5 1 1 3 2:4 4

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници