Витоша 13 (София)

BGSupporters форум

Витоша 13 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 13:00 1 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:0
05.09.2020 13:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 1:3
12.09.2020 13:00 3 кръг Г Миньор (Перник) 1:2
16.09.2020 09:30 4 кръг Д Левски (София) 2:4
26.09.2020 13:00 5 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:0
03.10.2020 10:30 6 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:1
10.10.2020 13:00 7 кръг Г Беласица (Петрич) 0:1
17.10.2020 11:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
24.10.2020 11:30 9 кръг Г Септември (София) 0:5
31.10.2020 10:30 10 кръг Д РД Спорт (София) 0:2
26.11.2020 13:00 11 кръг Г Малеш (Микрево) 2:0
- 12 кръг
почива
21.11.2020 13:00 13 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 2:3
- 14 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 15 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 16 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 17 кръг Г Левски (София) -:-
- 18 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 19 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 20 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 21 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 22 кръг Д Септември (София) -:-
- 23 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 24 кръг Д Малеш (Микрево) -:-
- 25 кръг
почива
- 26 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Миньор (Перник) 12 5 3 4 16:15 18
7 Левски Раковски (София) 11 5 0 6 20:35 15
8 Витоша 13 (София) 12 4 1 7 13:21 13
9 Беласица (Петрич) 11 3 2 6 9:23 11
10 ФК ЦСКА 1948 (София) 12 2 4 6 12:16 10

Витоша 13 (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
30.09.2020 16:00 - Д ЦСКА (София) 0:0

Витоша 13 (София)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Западна група
07.08.2020 09:30 1 кръг Г Национал (София) 0:7
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:1
19.08.2020 09:30 3 кръг Г Славия 1913 (София) 0:2
23.08.2020 18:00 4 кръг Д Левски (София) 0:5
27.08.2020 16:00 5 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 2:4
30.08.2020 11:30 6 кръг Д ФК Спартак 1919 (Плевен) 2:2
12.09.2020 15:00 7 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:4
19.09.2020 09:30 8 кръг Г ЦСКА (София) 0:7
29.09.2020 11:00 9 кръг Д Ботев (Враца) 0:2
03.10.2020 11:00 10 кръг Г Септември (София) 0:4
10.10.2020 12:00 11 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:3
18.10.2020 11:00 12 кръг Д Национал (София) 0:0
25.10.2020 13:00 13 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 3:0
01.11.2020 11:00 14 кръг Д Славия 1913 (София) 1:2
08.11.2020 11:00 15 кръг Г Левски (София) 0:4
отложен 16 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
отложен 17 кръг Г ФК Спартак 1919 (Плевен) -:-
- 18 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 19 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 20 кръг Г Ботев (Враца) -:-
- 21 кръг Д Септември (София) -:-
- 22 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Славия 1913 (София) 15 5 3 7 17:21 18
9 Етър ВТ (Велико Търново) 15 6 0 9 20:20 18
10 Монтана 1921 (Монтана) 15 2 2 11 10:56 8
11 Витоша 13 (София) 15 1 3 11 12:47 6
12 Борислав 2009 (Първомай) 14 0 1 13 2:100 1

Витоша 13 (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
24.09.2020 17:00 - Д ЦСКА (София) 0:9
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 09:30 1 кръг Д Олимпия ФК (София) 9:1
20.09.2020 17:00 2 кръг Г Левски Раковски (София) 5:0
27.09.2020 09:30 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:5
04.10.2020 09:30 4 кръг Г Септември (София) 0:2
29.10.2020 5 кръг Д Царско село 2015 (София) 12:0
18.10.2020 09:00 6 кръг Д Левски (София) 1:5
25.10.2020 09:30 7 кръг Г Славия 1913 (София) 2:7
01.11.2020 09:30 8 кръг Д Национал (София) 3:4
отложен 9 кръг Г РД Спорт (София) -:-
15.11.2020 09:30 10 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 3:1
22.11.2020 09:30 11 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
- 12 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 13 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 14 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 15 кръг Д Септември (София) -:-
- 16 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 17 кръг Г Левски (София) -:-
- 18 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 19 кръг Г Национал (София) -:-
- 20 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 21 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
- 22 кръг Д ЦСКА (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Септември (София) 10 5 2 3 25:12 17
7 Ботев 57 СУ (София) 10 4 1 5 27:29 13
8 Витоша 13 (София) 10 4 0 6 37:27 12
9 Олимпия ФК (София) 11 2 2 7 23:57 8
10 РД Спорт (София) 10 2 1 7 14:30 7

Витоша 13 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
27.09.2020 12:00 1 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 9:0
04.10.2020 12:00 2 кръг Г Локомотив София 1929 II (София) 0:2
- 3 кръг
почива
18.10.2020 12:00 4 кръг Г РД Спорт (София) 3:0
25.10.2020 13:30 5 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 6:2
01.11.2020 12:00 6 кръг Г БГ 7 (София) 5:1
08.11.2020 09:00 7 кръг Д Елит София (София) 1:1
15.11.2020 10:30 8 кръг Д Надежда (Доброславци) 2:1
22.11.2020 10:30 9 кръг Г Спартак 2015 (София) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша 13 (София) 8 6 1 1 32:7 19
2 Локомотив София 1929 II (София) 6 6 0 0 45:1 18
3 Елит София (София) 7 5 2 0 49:3 17
4 Спартак 2015 (София) 8 5 0 3 26:23 15
5 Академия Мургаш (Нови хан) 8 3 0 5 19:55 9

Витоша 13 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 09:00 1 кръг Д Талант (София) 1:0
04.10.2020 13:40 2 кръг Д Национал (София) 2:0
11.10.2020 10:10 3 кръг Г Възраждане 2020 (София) 1:3
18.10.2020 13:40 4 кръг Д ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 8:0
25.10.2020 10:10 5 кръг Г Атлетико Артен (София) 1:1
01.11.2020 11:20 6 кръг Д Левски Раковски (София) 6:0
08.11.2020 12:30 7 кръг Г Елит София (София) 0:2
15.11.2020 11:20 8 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:3
отложен 9 кръг Г Младост 2015 (София) -:-
- 10 кръг
почива
отложен 11 кръг Г Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Възраждане 2020 (София) 8 5 0 3 42:11 15
5 Атлетико Артен (София) 8 4 1 3 32:18 13
6 Витоша 13 (София) 8 4 1 3 21:9 13
7 Национал (София) 9 4 1 4 27:22 13
8 Талант (София) 7 3 1 3 16:20 10

Витоша 13 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
27.09.2020 11:20 1 кръг Д Шампион (София) 6:1
04.10.2020 10:10 2 кръг Г Надежда (Доброславци) 11:0
11.10.2020 09:00 3 кръг Д ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 1:3
18.10.2020 11:20 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:0
25.10.2020 12:30 5 кръг Г Вива (София) 2:3
01.11.2020 11:20 6 кръг Д Барокко (София) 5:0
08.11.2020 11:20 7 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 7:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Марек 1915 (Дупница) 7 5 1 1 23:9 16
3 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 7 5 0 2 27:8 15
4 Витоша 13 (София) 7 5 0 2 35:7 15
5 Шампион (София) 7 3 0 4 20:23 9
6 Ботев 57 СУ (София) 7 2 1 4 9:21 7

Витоша 13 (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
26.09.2020 09:00 1 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:3
03.10.2020 11:00 2 кръг Д Шампион (София) 3:1
10.10.2020 12:00 3 кръг Г Елит София (София) 10:1
17.10.2020 09:00 4 кръг Д Левски (София) 3:2
24.10.2020 10:00 5 кръг Г БГ 7 (София) 5:2
31.10.2020 13:00 6 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 5:1
07.11.2020 09:00 7 кръг Г Атлетик 11 (София) 4:3
14.11.2020 11:00 8 кръг Д Козаро (Ботевград) 4:1
21.11.2020 13:00 9 кръг Г Атлетико Артен (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 9 8 0 1 63:11 24
2 Витоша 13 (София) 9 7 0 2 36:16 21
3 Олимпия ФК (София) 8 6 1 1 22:9 19
4 Атлетико Артен (София) 9 5 1 3 26:9 16
5 Шампион (София) 9 4 1 4 29:25 13

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници