Витоша 13 (София)

BGSupporters форум

Витоша 13 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Зона II
29.08.2020 13:00 1 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:0
05.09.2020 13:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 1:3
12.09.2020 13:00 3 кръг Г Миньор (Перник) 1:2
16.09.2020 09:30 4 кръг Д Левски (София) 2:4
26.09.2020 13:00 5 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:0
03.10.2020 10:30 6 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:1
10.10.2020 13:00 7 кръг Г Беласица (Петрич) 0:1
17.10.2020 11:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
24.10.2020 11:30 9 кръг Г Септември (София) 0:5
31.10.2020 10:30 10 кръг Д РД Спорт (София) 0:2
26.11.2020 13:00 11 кръг Г Малеш (Микрево) 2:0
- 12 кръг
почива
21.11.2020 13:00 13 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Миньор (Перник) 12 5 3 4 16:15 18
7 Левски Раковски (София) 12 6 0 6 21:35 18
8 Витоша 13 (София) 12 4 1 7 13:21 13
9 Беласица (Петрич) 12 3 2 7 9:24 11
10 ФК ЦСКА 1948 (София) 12 2 4 6 12:16 10

Витоша 13 (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
30.09.2020 16:00 - Д ЦСКА (София) 0:0

Витоша 13 (София)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Западна група
07.08.2020 09:30 1 кръг Г Национал (София) 0:7
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:1
19.08.2020 09:30 3 кръг Г Славия 1913 (София) 0:2
23.08.2020 18:00 4 кръг Д Левски (София) 0:5
27.08.2020 16:00 5 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 2:4
30.08.2020 11:30 6 кръг Д ФК Спартак 1919 (Плевен) 2:2
12.09.2020 15:00 7 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:4
19.09.2020 09:30 8 кръг Г ЦСКА (София) 0:7
29.09.2020 11:00 9 кръг Д Ботев (Враца) 0:2
03.10.2020 11:00 10 кръг Г Септември (София) 0:4
10.10.2020 12:00 11 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:3
18.10.2020 11:00 12 кръг Д Национал (София) 0:0
25.10.2020 13:00 13 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 3:0
01.11.2020 11:00 14 кръг Д Славия 1913 (София) 1:2
08.11.2020 11:00 15 кръг Г Левски (София) 0:4
07.03.2021 11:30 16 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:0
14.03.2021 13:00 17 кръг Г ФК Спартак 1919 (Плевен) 1:2
19.03.2021 13:00 18 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:3
28.03.2021 11:00 19 кръг Д ЦСКА (София) 0:6
09.04.2021 14:00 20 кръг Г Ботев (Враца) 0:1
18.04.2021 11:00 21 кръг Д Септември (София) 0:5
22.04.2021 14:00 22 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Етър ВТ (Велико Търново) 22 8 2 12 26:30 26
9 Пирин (Благоевград) 22 7 5 10 35:39 26
10 Монтана 1921 (Монтана) 22 3 3 16 16:73 12
11 Витоша 13 (София) 22 2 4 16 16:65 10
12 Борислав 2009 (Първомай) 22 0 1 21 2:124 1

Витоша 13 (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
24.09.2020 17:00 - Д ЦСКА (София) 0:9
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 09:30 1 кръг Д Олимпия ФК (София) 9:1
22.09.2020 17:00 2 кръг Г Левски Раковски (София) 5:0
27.09.2020 09:30 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:5
04.10.2020 09:30 4 кръг Г Септември (София) 0:2
29.10.2020 15:30 5 кръг Д Царско село 2015 (София) 12:0
18.10.2020 09:00 6 кръг Д Левски (София) 1:5
25.10.2020 09:30 7 кръг Г Славия 1913 (София) 2:7
01.11.2020 09:30 8 кръг Д Национал (София) 3:4
03.03.2021 13:30 9 кръг Г РД Спорт (София) 3:0
15.11.2020 09:30 10 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 3:1
22.11.2020 09:30 11 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
28.02.2021 09:00 12 кръг Г Олимпия ФК (София) 3:0
07.03.2021 09:00 13 кръг Д Левски Раковски (София) 3:1
14.03.2021 09:00 14 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:3
31.03.2021 15:00 15 кръг Д Септември (София) 1:2
28.03.2021 13:00 16 кръг Г Царско село 2015 (София) 10:1
11.04.2021 09:00 17 кръг Г Левски (София) 0:7
18.04.2021 09:00 18 кръг Д Славия 1913 (София) 0:4
25.04.2021 09:00 19 кръг Г Национал (София) -:-
09.05.2021 09:00 20 кръг Д РД Спорт (София) -:-
16.05.2021 09:00 21 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
23.05.2021 09:00 22 кръг Д ЦСКА (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ботев 57 СУ (София) 18 8 1 9 47:65 25
7 Локомотив София 1929 (София) 18 8 1 9 44:57 25
8 Витоша 13 (София) 18 8 0 10 58:45 24
9 РД Спорт (София) 18 6 1 11 38:48 19
10 Левски Раковски (София) 18 1 0 17 8:106 3

Витоша 13 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
27.09.2020 12:00 1 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 9:0
04.10.2020 12:00 2 кръг Г Локомотив София 1929 II (София) 0:2
- 3 кръг
почива
18.10.2020 12:00 4 кръг Г РД Спорт (София) 3:0
25.10.2020 13:30 5 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 6:2
01.11.2020 12:00 6 кръг Г БГ 7 (София) 5:1
08.11.2020 09:00 7 кръг Д Елит София (София) 1:1
15.11.2020 10:30 8 кръг Д Надежда (Доброславци) 2:1
22.11.2020 10:30 9 кръг Г Спартак 2015 (София) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 II (София) 7 7 0 0 53:2 21
2 Витоша 13 (София) 8 6 1 1 32:7 19
3 Елит София (София) 8 5 2 1 50:11 17
4 Спартак 2015 (София) 8 5 0 3 26:23 15
5 Академия Мургаш (Нови хан) 8 3 0 5 19:55 9
Втора фаза / Група "В"
отложен 1 кръг Г Сердика (София) -:-
10.04.2021 09:00 2 кръг Г Елит София (София) 3:2
17.04.2021 10:30 3 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 3:1
- 4 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 5 кръг
почива
- 6 кръг Г ОФК София (София) -:-
- 7 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 8 кръг Г Локомотив София 1929 II (София) -:-
- 9 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
18 Витоша 13 (София) 2 2 0 0 6:3 6
18 Сердика (София) 2 2 0 0 6:3 6
20 Локомотив София 1929 II (София) 1 1 0 0 3:1 3
21 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1 1 0 0 5:4 3
21 Елит София (София) 2 1 0 1 5:4 3

Витоша 13 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 09:00 1 кръг Д Талант (София) 1:0
04.10.2020 13:40 2 кръг Д Национал (София) 2:0
11.10.2020 10:10 3 кръг Г Възраждане 2020 (София) 1:3
18.10.2020 13:40 4 кръг Д ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 8:0
25.10.2020 10:10 5 кръг Г Атлетико Артен (София) 1:1
01.11.2020 11:20 6 кръг Д Левски Раковски (София) 6:0
08.11.2020 12:30 7 кръг Г Елит София (София) 0:2
15.11.2020 11:20 8 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:3
отложен 9 кръг Г Младост 2015 (София) -:-
- 10 кръг
почива
отложен 11 кръг Г Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Възраждане 2020 (София) 8 5 0 3 42:11 15
5 Атлетико Артен (София) 8 4 1 3 32:18 13
6 Витоша 13 (София) 8 4 1 3 21:9 13
7 Национал (София) 9 4 1 4 27:22 13
8 Талант (София) 7 3 1 3 16:20 10
Втора фаза / Група "Б"
14.03.2021 12:30 1 кръг Г Талант (София) 1:1
11.04.2021 09:00 2 кръг Г Елит София (София) 3:1
18.04.2021 12:30 3 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:4
- 4 кръг Г Метал 2002 (Перник) -:-
- 5 кръг
почива
- 6 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
- 7 кръг Д Атлетико Артен (София) -:-
- 8 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
- 9 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Царско село 2015 (София) 3 2 0 1 5:4 6
12 Талант (София) 3 1 1 1 5:4 4
13 Витоша 13 (София) 3 1 1 1 5:6 4
14 Атлетико Артен (София) 2 1 1 0 6:1 4
15 Академик 1947 (София) 2 1 1 0 7:3 4

Витоша 13 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
27.09.2020 11:20 1 кръг Д Шампион (София) 6:1
04.10.2020 10:10 2 кръг Г Надежда (Доброславци) 11:0
11.10.2020 09:00 3 кръг Д ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 1:3
18.10.2020 11:20 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:0
25.10.2020 12:30 5 кръг Г Вива (София) 2:3
01.11.2020 11:20 6 кръг Д Барокко (София) 5:0
08.11.2020 11:20 7 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 7:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Марек 1915 (Дупница) 7 5 1 1 23:9 16
3 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 7 5 0 2 27:8 15
4 Витоша 13 (София) 7 5 0 2 35:7 15
5 Шампион (София) 7 3 0 4 20:23 9
6 Ботев 57 СУ (София) 7 2 1 4 9:21 7
Втора фаза / Група "Б"
14.03.2021 11:20 1 кръг Д ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 2:3
11.04.2021 10:10 2 кръг Г София спорт (София) 8:0
- 3 кръг
почива
- 4 кръг Г Н спорт (София) -:-
- 5 кръг Д Левски II (София) -:-
- 6 кръг Г Атлетико Артен (София) -:-
- 7 кръг Д Шампион (София) -:-
- 8 кръг Д Спартак София (София) -:-
- 9 кръг Г Вива (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
15 Атлетико Артен (София) 2 1 1 0 3:1 4
16 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 3 1 1 1 6:8 4
17 Витоша 13 (София) 2 1 0 1 10:3 3
18 София спорт (София) 3 1 0 2 3:12 3
19 Спартак София (София) 3 0 1 2 4:6 1

Витоша 13 (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
26.09.2020 09:00 1 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:3
03.10.2020 11:00 2 кръг Д Шампион (София) 3:1
10.10.2020 12:00 3 кръг Г Елит София (София) 10:1
17.10.2020 09:00 4 кръг Д Левски (София) 3:2
24.10.2020 10:00 5 кръг Г БГ 7 (София) 5:2
31.10.2020 13:00 6 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 5:1
07.11.2020 09:00 7 кръг Г Атлетик 11 (София) 4:3
14.11.2020 11:00 8 кръг Д Козаро (Ботевград) 4:1
21.11.2020 13:00 9 кръг Г Атлетико Артен (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 9 8 0 1 63:11 24
2 Витоша 13 (София) 9 7 0 2 36:16 21
3 Олимпия ФК (София) 8 6 1 1 22:9 19
4 Атлетико Артен (София) 9 5 1 3 26:9 16
5 Шампион (София) 9 4 1 4 29:25 13
Втора фаза / Група "А"
13.03.2021 11:00 1 кръг Д Славия 1913 (София) 2:5
10.04.2021 12:00 2 кръг Г Левски (София) 3:4
- 3 кръг
почива
24.04.2021 10:00 4 кръг Г Шампион (София) -:-
08.05.2021 11:00 5 кръг Д София спорт (София) -:-
15.05.2021 11:00 6 кръг Г Н спорт (София) -:-
22.05.2021 09:00 7 кръг Д ЦСКА (София) -:-
29.05.2021 09:00 8 кръг Д Атлетик 11 (София) -:-
05.06.2021 12:00 9 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Н спорт (София) 1 1 0 0 5:1 3
6 Ботев 57 СУ (София) 3 1 0 2 8:13 3
7 Витоша 13 (София) 2 0 0 2 5:9 0
8 Шампион (София) 1 0 0 1 1:5 0
9 Атлетик 11 (София) 3 0 0 3 1:25 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници