РД Спорт (София)

BGSupporters форум

РД Спорт (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Зона II
09.09.2020 17:00 1 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
05.09.2020 17:00 2 кръг Д Левски (София) 0:4
12.09.2020 13:00 3 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:3
20.09.2020 11:30 4 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:5
26.09.2020 13:00 5 кръг Г Беласица (Петрич) 2:0
02.10.2020 15:00 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
10.10.2020 15:00 7 кръг Г Септември (София) 1:3
- 8 кръг
почива
24.10.2020 13:00 9 кръг Д Малеш (Микрево) 4:5
31.10.2020 10:30 10 кръг Г Витоша 13 (София) 2:0
07.11.2020 13:00 11 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 2:1
14.11.2020 13:00 12 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:0
21.11.2020 13:00 13 кръг Д Левски Раковски (София) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Беласица (Петрич) 12 3 2 7 9:24 11
10 ФК ЦСКА 1948 (София) 12 2 4 6 12:16 10
11 РД Спорт (София) 12 3 1 8 14:26 10
12 Марек 1915 (Дупница) 12 1 4 7 9:27 7
13 Малеш (Микрево) 12 1 1 10 16:53 4
Втора фаза / Зона II
07.03.2021 13:00 1 кръг Г Банско (Банско) 2:2
13.03.2021 12:00 2 кръг Д Беласица (Петрич) 1:0
- 3 кръг
почива
27.03.2021 13:00 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:0
31.03.2021 14:00 5 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:2
10.04.2021 13:00 6 кръг Г Малеш (Микрево) 2:2
17.04.2021 13:00 7 кръг Д Септември (Симитли) 5:2
25.04.2021 14:30 8 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:1
28.04.2021 16:00 9 кръг Д Гранит (Владая) 7:0
08.05.2021 13:00 10 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 4:0
16.05.2021 11:00 11 кръг Д Национал (София) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
15 ФК ЦСКА 1948 (София) 10 8 1 1 22:3 25
16 РД Спорт (София) 10 6 2 2 28:9 20
17 Кюстендил (Кюстендил) 10 6 1 3 18:13 19
18 Беласица (Петрич) 10 6 1 3 15:10 19
19 Марек 1915 (Дупница) 10 4 5 1 19:8 17

РД Спорт (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
23.09.2020 17:00 - Г Развитие МФ (София) 2:3

РД Спорт (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 11:30 1 кръг Г Гранит (Владая) 10:1
07.09.2020 11:30 2 кръг Г Надежда (Доброславци) 5:2
10.09.2020 15:30 3 кръг Д Сердика (София) 5:4
20.09.2020 11:30 4 кръг Г Спортист 13 (София) 1:1
27.09.2020 11:30 5 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 2:2
15.10.2020 16:30 6 кръг Г Спартак 2015 (София) 2:1
11.10.2020 11:30 7 кръг Д Конкордия (София) 15:2
18.10.2020 13:30 8 кръг Г София спорт (София) 3:1
25.10.2020 11:30 9 кръг Д Развитие МФ (София) 0:0
01.11.2020 11:30 10 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:1
03.03.2021 15:30 11 кръг Д Олимпиец (София) 4:0
15.11.2020 11:30 12 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 5:0
22.11.2020 11:30 13 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:2
01.03.2021 17:00 14 кръг Д Гранит (Владая) 5:1
07.03.2021 11:00 15 кръг Д Надежда (Доброславци) 2:0
14.03.2021 11:30 16 кръг Г Сердика (София) 2:3
15.04.2021 14:30 17 кръг Д Спортист 13 (София) 7:0
28.03.2021 11:00 18 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 1:2
05.04.2021 13:00 19 кръг Д Спартак 2015 (София) 5:0
11.04.2021 11:00 20 кръг Г Конкордия (София) 10:1
18.04.2021 09:00 21 кръг Д София спорт (София) 7:0
25.04.2021 11:00 22 кръг Г Развитие МФ (София) 5:2
04.05.2021 11:00 23 кръг Д Чавдар (Етрополе) 5:2
09.05.2021 11:00 24 кръг Г Олимпиец (София) 2:2
16.05.2021 11:00 25 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 7:1
23.05.2021 16:30 26 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 25 22 3 0 94:15 69
2 РД Спорт (София) 25 17 5 3 111:31 56
3 Сердика (София) 25 16 3 6 125:43 51
4 София спорт (София) 24 15 5 4 51:28 50
5 Ботев 57 СУ (София) 24 15 5 4 75:38 50

РД Спорт (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
01.10.2020 16:00 - Г Септември (София) 0:2
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 09:30 1 кръг Г Национал (София) 0:4
20.09.2020 09:30 2 кръг Г Царско село 2015 (София) 7:0
27.09.2020 09:30 3 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 0:1
04.10.2020 09:30 4 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
11.10.2020 09:30 5 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:2
18.10.2020 16:30 6 кръг Г Левски Раковски (София) 3:1
25.10.2020 15:30 7 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:4
01.11.2020 09:30 8 кръг Г Септември (София) 1:8
03.03.2021 13:30 9 кръг Д Витоша 13 (София) 0:3
15.11.2020 09:30 10 кръг Г Левски (София) 0:4
22.11.2020 09:30 11 кръг Д Славия 1913 (София) 0:3
01.03.2021 13:30 12 кръг Д Национал (София) 0:6
07.03.2021 09:00 13 кръг Д Царско село 2015 (София) 12:0
14.03.2021 09:00 14 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 1:2
15.04.2021 13:00 15 кръг Д ЦСКА (София) 0:5
28.03.2021 09:00 16 кръг Г Олимпия ФК (София) 3:0
11.04.2021 09:00 17 кръг Д Левски Раковски (София) 4:0
18.04.2021 13:30 18 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 4:2
25.04.2021 09:00 19 кръг Д Септември (София) 0:4
09.05.2021 09:00 20 кръг Г Витоша 13 (София) 2:3
16.05.2021 09:00 21 кръг Д Левски (София) 0:13
23.05.2021 09:00 22 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Витоша 13 (София) 21 10 1 10 66:49 31
8 Ботев 57 СУ (София) 21 8 1 12 50:79 25
9 РД Спорт (София) 21 6 1 14 40:68 19
10 Левски Раковски (София) 21 3 0 18 12:121 9
11 Царско село 2015 (София) 21 1 0 20 6:163 3

РД Спорт (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
27.09.2020 09:00 1 кръг Д Елит София (София) 0:12
04.10.2020 13:30 2 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:4
11.10.2020 10:30 3 кръг Г БГ 7 (София) 0:2
18.10.2020 12:00 4 кръг Д Витоша 13 (София) 0:3
25.10.2020 12:00 5 кръг Г Надежда (Доброславци) 3:0
01.11.2020 10:30 6 кръг Д Спартак 2015 (София) 0:3
08.11.2020 12:00 7 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 2:6
отложен 8 кръг Д Локомотив София 1929 II (София) -:-
- 9 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Академия Мургаш (Нови хан) 8 3 0 5 19:55 9
6 Надежда (Доброславци) 8 2 1 5 12:19 7
7 Обеля сити (кв.Обеля, София) 8 2 1 5 13:34 7
8 БГ 7 (София) 8 1 1 6 7:37 4
9 РД Спорт (София) 7 1 0 6 6:30 3
Втора фаза / Група "Г"
14.03.2021 09:00 1 кръг Г Спартак 2015 (София) 1:0
11.04.2021 09:00 2 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 2:1
отложен 3 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
25.04.2021 15:00 4 кръг Д Надежда (Доброславци) 2:5
09.05.2021 09:00 5 кръг Г БГ 7 (София) 3:0
16.05.2021 13:30 6 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 1:4
23.05.2021 10:30 7 кръг Г Барокко (София) -:-
30.05.2021 15:00 8 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) -:-
06.06.2021 12:00 9 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
29 Левски Спартак 1962 (София) 5 4 0 1 15:5 12
30 Надежда (Доброславци) 5 3 0 2 18:9 9
31 РД Спорт (София) 5 3 0 2 9:10 9
32 Обеля сити (кв.Обеля, София) 5 2 1 2 20:13 7
33 Орловец 2015 (Кокаляне) 5 2 0 3 9:9 6

РД Спорт (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
26.09.2020 10:30 1 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:0
03.10.2020 09:00 2 кръг Д Арес (София) 2:9
10.10.2020 12:00 3 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 6:1
17.10.2020 10:30 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:3
отложен 5 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) -:-
31.10.2020 10:30 6 кръг Д Възраждане 2020 (София) 5:6
07.11.2020 15:00 7 кръг Г София спорт (София) 2:0
отложен 8 кръг Г Елит София (София) -:-
21.11.2020 15:00 9 кръг Д Олимпиец (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Марек 1915 (Дупница) 9 4 0 5 31:24 12
7 Олимпиец (София) 8 3 1 4 13:18 10
8 РД Спорт (София) 7 3 0 4 18:21 9
9 Ботев 57 СУ (София) 9 1 0 8 7:76 3
10 София спорт (София) 9 0 1 8 6:38 1
Втора фаза / Група "В"
13.03.2021 15:00 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:6
10.04.2021 09:00 2 кръг Г Металург 1957 (Перник) 0:3
17.04.2021 15:00 3 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:4
24.04.2021 09:00 4 кръг Г ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 2:2
08.05.2021 13:30 5 кръг Д Развитие МФ (София) 2:1
- 6 кръг
почива
22.05.2021 13:30 7 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
29.05.2021 12:00 8 кръг Г Спорт за всички (София) -:-
05.06.2021 12:00 9 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
12.06.2021 13:30 10 кръг Г Щурче (София) -:-
19.06.2021 10:30 11 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
26 Рилски спортист 2011 (Самоков) 6 2 1 3 9:11 7
27 Спорт за всички (София) 4 2 0 2 11:9 6
28 РД Спорт (София) 5 1 1 3 4:16 4
29 Щурче (София) 5 0 1 4 3:20 1
30 Победа 2013 (София) 5 0 0 5 2:27 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници