Септември (София)

BGSupporters форум

Септември (София)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0
19.08.2020 18:00 3 кръг Г Дунав (Русе) анл.
25.08.2020 18:00 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:5 Диема спорт
29.08.2020 18:00 5 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:5
14.09.2020 17:00 6 кръг Д Миньор (Перник) 3:1 Диема спорт
19.09.2020 17:00 7 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 2:0
26.09.2020 17:00 8 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:0
04.10.2020 19:00 9 кръг Г Септември (Симитли) 3:1
17.10.2020 15:15 10 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:0 Диема спорт
25.10.2020 16:00 11 кръг Г Созопол (Созопол) 0:0
31.10.2020 12:45 12 кръг Д Кариана (Ерден) 0:0 Диема спорт
09.11.2020 14:30 13 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 0:2
23.11.2020 14:30 14 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:2 Диема спорт
29.11.2020 12:00 15 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:5
- 16 кръг
почива
12.12.2020 14:00 17 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:0
13.02.2021 14:00 18 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 0:0
20.02.2021 14:00 19 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 6:0
- 20 кръг
почива
06.03.2021 12:30 21 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:1 Диема спорт
10.03.2021 15:30 22 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1 Диема спорт
08.04.2021 15:15 23 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
19.03.2021 15:30 24 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 5:0
05.04.2021 17:00 25 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:0 Диема спорт
11.04.2021 14:30 26 кръг Д Септември (Симитли) 0:0 Диема спорт
15.04.2021 17:00 27 кръг Г Литекс (Ловеч) 3:2
19.04.2021 17:00 28 кръг Д Созопол (Созопол) 4:0
24.04.2021 17:00 29 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
29.04.2021 17:00 30 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
08.05.2021 31 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
12.05.2021 32 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 33 кръг
почива
22.05.2021 34 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Лудогорец 1945 II (Разград) 24 12 7 5 48:27 43
5 Хебър 1918 (Пазарджик) 24 12 6 6 41:27 42
6 Септември (София) 25 12 5 8 40:27 41
7 Миньор (Перник) 25 9 6 10 23:30 33
8 Литекс (Ловеч) 26 7 11 8 29:27 32
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
22.10.2020 15:00 - Г Черноморец (Балчик) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
20.06.2020 11:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
25.06.2020 18:00 - Д Литекс (Ловеч) 1:0
27.06.2020 11:00 - Д Монтана 1921 (Монтана) 1:2
01.07.2020 17:00 - Д Кариана (Ерден) 1:1
04.07.2020 11:00 - Д Септември (Симитли) 1:1
08.07.2020 18:00 - Г Локомотив София 1929 (София) 0:1
11.07.2020 18:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 1:1
01.08.2020 18:00 - Г Литекс (Ловеч) 1:3
19.08.2020 18:00 - Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
16.01.2021 14:00 - Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:4
20.01.2021 14:00 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 5:0
23.01.2021 14:00 - Д Миньор (Перник) 1:1
26.01.2021 14:00 - Д Кюстендил (Кюстендил) анл.
29.01.2021 14:00 - Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
03.02.2021 14:00 - Д Литекс (Ловеч) 0:0
06.02.2021 14:00 - Д Янтра 2019 (Габрово) 2:0
24.02.2021 14:00 - Г Берое (Стара Загора) 0:3
27.03.2021 15:30 - Г Царско село 2015 (София) 1:2

Септември II (София)

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Г Железница (Железница) 3:0
20.09.2020 17:00 2 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 4:1
27.09.2020 17:00 3 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 3:4
04.10.2020 16:00 4 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 6:3
11.10.2020 16:00 5 кръг Г Спарта (София) 5:2
18.10.2020 16:00 6 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 2:4
25.10.2020 15:00 7 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 4:2
01.11.2020 15:00 8 кръг Г Урвич (Панчарево) 1:0
08.11.2020 14:00 9 кръг Д Левски Раковски (София) 1:6
15.11.2020 11:30 10 кръг Г Академик 1947 (София) 7:1
22.11.2020 14:00 11 кръг Д Витоша II (Бистрица) 0:4
28.02.2021 16:00 12 кръг Д Железница (Железница) 3:1
07.03.2021 16:00 13 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 2:2
14.03.2021 16:00 14 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 3:3
06.04.2021 17:00 15 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 3:1
28.03.2021 16:00 16 кръг Д Спарта (София) 13:0
11.04.2021 17:00 17 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 3:4
18.04.2021 17:00 18 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0
25.04.2021 17:00 19 кръг Д Урвич (Панчарево) -:-
09.05.2021 18:00 20 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
16.05.2021 18:00 21 кръг Д Академик 1947 (София) -:-
23.05.2021 18:00 22 кръг Г Витоша II (Бистрица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски Раковски (София) 17 15 2 0 87:12 47
2 Витоша II (Бистрица) 17 14 2 1 100:17 44
3 Септември II (София) 18 11 2 5 66:38 35
4 Железница (Железница) 17 10 1 6 58:34 31
5 Обеля (кв.Обеля, София) 18 9 2 7 61:51 29

Септември (София)

Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Д Черно море (Варна) 1:2
14.08.2020 18:00 2 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:1
22.08.2020 18:00 3 кръг Д Национал (София) 4:0
26.08.2020 18:00 4 кръг Г Славия 1913 (София) 0:2
31.08.2020 17:30 5 кръг Д ЦСКА (София) 4:1
05.09.2020 17:00 6 кръг Г Сокол (Марково) 1:0
- 7 кръг
почива
16.09.2020 17:00 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0
25.09.2020 17:00 9 кръг Г Левски (София) 2:2
30.09.2020 16:00 10 кръг Д Царско село 2015 (София) 6:0
05.10.2020 16:00 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 6:0
11.10.2020 16:00 12 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 3:0
18.10.2020 15:30 13 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:0 Б1Б Спорт
24.10.2020 15:30 14 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1
04.03.2021 13:30 15 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:0
07.11.2020 14:30 16 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 4:0
14.11.2020 14:30 17 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:3
07.03.2021 13:30 18 кръг Г Черно море (Варна) 0:1
13.03.2021 15:00 19 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:0
17.03.2021 15:00 20 кръг Г Национал (София) 5:3
20.03.2021 15:30 21 кръг Д Славия 1913 (София) 3:0
отложен 22 кръг Г ЦСКА (София) -:-
10.04.2021 16:00 23 кръг Д Сокол (Марково) 1:2
- 24 кръг
почива
21.04.2021 16:30 25 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0
24.04.2021 16:30 26 кръг Д Левски (София) -:-
- 27 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 28 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 29 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 30 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 31 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 32 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 33 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 34 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Черно море (Варна) 23 13 5 5 34:17 44
5 ЦСКА (София) 22 14 2 6 54:25 44
6 Септември (София) 22 13 3 6 49:18 42
7 Славия 1913 (София) 23 11 6 6 45:29 39
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 23 9 6 8 43:42 33

Септември (София)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2020 10:30 1-ви мач Д Черно море (Варна) 2:0
28.10.2020 09:30 реванш Г Черно море (Варна) 2:2
1/4 финали
30.03.2021 14:00 1-ви мач Г Берое (Стара Загора) 2:0
06.04.2021 14:00 реванш Д Берое (Стара Загора) 0:1
ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
30.09.2020 16:00 - Д Национал (София) анл.
Област София (столица) / Финали
- -
почива
Югозападна България / Финали
08.10.2020 16:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8:0

Септември (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Западна група
07.08.2020 10:00 1 кръг Д ЦСКА (София) 0:1
14.08.2020 11:00 2 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:0
19.08.2020 11:30 3 кръг Г Национал (София) 6:0
23.08.2020 10:00 4 кръг Д Левски Раковски (София) 7:0
27.08.2020 11:30 5 кръг Г Славия 1913 (София) 4:3
30.08.2020 10:00 6 кръг Д Левски (София) 0:4
12.09.2020 17:00 7 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 7:1
19.09.2020 16:30 8 кръг Д ФК Спартак 1919 (Плевен) 12:0
29.09.2020 15:30 9 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 4:3
03.10.2020 11:00 10 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7:0
14.10.2020 15:30 11 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 4:0
18.10.2020 17:00 12 кръг Г ЦСКА (София) 2:4
25.10.2020 15:00 13 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:1
01.11.2020 13:00 14 кръг Д Национал (София) 7:2
04.03.2021 13:30 15 кръг Г Левски Раковски (София) 1:0
07.03.2021 13:30 16 кръг Д Славия 1913 (София) 1:0
13.03.2021 12:00 17 кръг Г Левски (София) 1:2
19.03.2021 15:00 18 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 5:0
28.03.2021 15:00 19 кръг Г ФК Спартак 1919 (Плевен) 7:0
09.04.2021 16:00 20 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:1
18.04.2021 11:00 21 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8:0
22.04.2021 16:00 22 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 21 19 1 1 95:12 58
2 ЦСКА (София) 21 16 2 3 55:21 50
3 Септември (София) 21 16 1 4 88:22 49
4 Пирин (Благоевград) 21 13 4 4 53:22 43
5 Славия 1913 (София) 21 12 3 6 65:33 39

Септември (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Зона II
29.08.2020 09:30 1 кръг Г Левски (София) 1:3
04.09.2020 10:00 2 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:1
11.09.2020 10:00 3 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:2
19.09.2020 13:00 4 кръг Д Беласица (Петрич) 3:1
26.09.2020 13:00 5 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0
- 6 кръг
почива
10.10.2020 15:00 7 кръг Д РД Спорт (София) 3:1
17.10.2020 13:00 8 кръг Г Малеш (Микрево) 3:0
24.10.2020 11:30 9 кръг Д Витоша 13 (София) 5:0
31.10.2020 13:00 10 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:2
25.11.2020 15:00 11 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:0
13.11.2020 14:00 12 кръг Г Левски Раковски (София) 5:2
20.11.2020 15:00 13 кръг Д Миньор (Перник) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 12 12 0 0 62:6 36
2 Септември (София) 12 9 0 3 31:13 27
3 Пирин 2001 (Благоевград) 12 7 3 2 24:15 24
4 Хебър 1918 (Пазарджик) 12 7 3 2 29:20 24
5 Царско село 2015 (София) 12 6 2 4 33:18 20
Втора фаза / Зона I
06.03.2021 13:00 1 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:0
14.03.2021 14:00 2 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 4:0
14.04.2021 14:00 3 кръг Г Левски (София) 3:0
27.03.2021 11:00 4 кръг Г Левски Раковски (София) 8:0
31.03.2021 15:00 5 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 6:1
07.04.2021 12:30 6 кръг Г Елит София (София) 2:0
10.04.2021 11:00 7 кръг Д Царско село 2015 (София) 5:0
18.04.2021 12:00 8 кръг Г Миньор (Перник) 1:0
24.04.2021 13:00 9 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
28.04.2021 16:00 10 кръг Г ЦСКА (София) -:-
08.05.2021 13:00 11 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
12.05.2021 16:00 12 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
15.05.2021 13:00 13 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 8 8 0 0 32:1 24
2 Хебър 1918 (Пазарджик) 8 7 1 0 19:6 22
3 ЦСКА (София) 8 6 0 2 34:8 18
4 Славия 1913 (София) 7 5 2 0 20:7 17
5 Царско село 2015 (София) 7 4 1 2 14:12 13

Септември (София)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2020 14:30 1-ви мач Д Берое (Стара Загора) 2:4
28.10.2020 14:30 реванш Г Берое (Стара Загора) 3:3
ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
23.09.2020 17:00 - Д Левски Раковски (София) 3:0
Област София (столица) / Финали
30.09.2020 16:00 - Д Елит София (София) 3:0
Югозападна България / Финали
07.10.2020 16:00 - Г Марек 1915 (Дупница) 6:0
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 09:00 1 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 0:3
05.09.2020 11:30 2 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) 11:0
12.09.2020 11:30 3 кръг Д Левски Раковски (София) 9:0
19.09.2020 11:30 4 кръг Г Барокко (София) 0:0
26.09.2020 11:30 5 кръг Д Развитие МФ (София) 2:1
03.10.2020 09:00 6 кръг Г Ферион (София) 3:2
27.10.2020 15:30 7 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 18:0
17.10.2020 15:00 8 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:0
24.10.2020 09:30 9 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:0
31.10.2020 11:30 10 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:2
07.11.2020 09:30 11 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:1
14.11.2020 09:00 12 кръг Д София спорт (София) 4:2
21.11.2020 11:30 13 кръг Г Победа 2013 (София) 6:2
27.02.2021 11:00 14 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 9:0
06.03.2021 11:00 15 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 13:0
13.03.2021 09:00 16 кръг Г Левски Раковски (София) 8:0
20.03.2021 09:00 17 кръг Д Барокко (София) 7:0
30.03.2021 12:30 18 кръг Г Развитие МФ (София) 0:1
06.04.2021 11:00 19 кръг Д Ферион (София) 1:6
10.04.2021 11:00 20 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 3:0
17.04.2021 11:00 21 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
24.04.2021 11:00 22 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
05.05.2021 11:00 23 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
08.05.2021 11:00 24 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
15.05.2021 18:00 25 кръг Г София спорт (София) -:-
22.05.2021 11:00 26 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 21 17 1 3 102:28 52
2 Септември (София) 21 15 2 4 103:22 47
3 Ферион (София) 21 15 1 5 101:33 46
4 Чавдар (Етрополе) 20 14 3 3 82:17 45
5 Развитие на млади футболисти (София) 21 14 3 4 96:28 45

Септември (София)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Западна група
07.08.2020 10:00 1 кръг Д ЦСКА (София) 1:1
14.08.2020 11:00 2 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:3
19.08.2020 09:30 3 кръг Г Национал (София) 3:0
23.08.2020 17:30 4 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 14:0
27.08.2020 09:30 5 кръг Г Славия 1913 (София) 2:2
30.08.2020 10:00 6 кръг Д Левски (София) 0:0
12.09.2020 15:00 7 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 6:0
19.09.2020 16:30 8 кръг Д ФК Спартак 1919 (Плевен) 2:1
29.09.2020 13:30 9 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 3:0
03.10.2020 11:00 10 кръг Д Витоша 13 (София) 4:0
10.10.2020 13:30 11 кръг Г Ботев (Враца) 1:0
18.10.2020 15:00 12 кръг Г ЦСКА (София) 2:4
25.10.2020 13:00 13 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:0
27.02.2021 12:00 14 кръг Д Национал (София) 2:1
04.03.2021 13:00 15 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 3:0
07.03.2021 11:30 16 кръг Д Славия 1913 (София) 3:0
13.03.2021 10:00 17 кръг Г Левски (София) 0:0
19.03.2021 13:00 18 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:0
28.03.2021 13:00 19 кръг Г ФК Спартак 1919 (Плевен) 0:1
09.04.2021 14:00 20 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 4:2
18.04.2021 11:00 21 кръг Г Витоша 13 (София) 5:0
22.04.2021 14:00 22 кръг Д Ботев (Враца) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 21 16 3 2 56:9 51
2 ЦСКА (София) 21 15 5 1 79:10 50
3 Септември (София) 21 14 4 3 60:15 46
4 Ботев (Враца) 21 11 5 5 39:11 38
5 Национал (София) 21 11 4 6 55:30 37

Септември (София)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
22.10.2020 14:30 1-ви мач Д Ботев (Пловдив) 0:1
29.10.2020 14:30 реванш Г Ботев (Пловдив) 1:2
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
24.09.2020 17:00 - Д Олимпия ФК (София) 3:3
Област София (столица) / Финали
01.10.2020 16:00 - Д РД Спорт (София) 2:0
Югозападна България / Финали
07.10.2020 13:00 - Г Металург 1957 (Перник) 4:1
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 09:30 1 кръг Д Левски Раковски (София) 7:0
20.09.2020 09:30 2 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:2
27.09.2020 09:30 3 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:0
04.10.2020 09:30 4 кръг Д Витоша 13 (София) 2:0
11.10.2020 09:30 5 кръг Г Левски (София) 0:1
17.10.2020 10:00 6 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
25.10.2020 09:30 7 кръг Г Национал (София) 1:5
01.11.2020 09:30 8 кръг Д РД Спорт (София) 8:1
23.02.2021 15:00 9 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 3:1
15.11.2020 09:30 10 кръг Д ЦСКА (София) 0:1
22.11.2020 09:30 11 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:1
28.02.2021 09:00 12 кръг Г Левски Раковски (София) 4:0
06.03.2021 10:00 13 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 4:0
13.03.2021 17:00 14 кръг Г Царско село 2015 (София) 8:0
31.03.2021 15:00 15 кръг Г Витоша 13 (София) 2:1
28.03.2021 09:00 16 кръг Д Левски (София) 0:0
11.04.2021 09:00 17 кръг Г Славия 1913 (София) 1:4
18.04.2021 09:00 18 кръг Д Национал (София) 1:0
25.04.2021 09:00 19 кръг Г РД Спорт (София) -:-
09.05.2021 09:00 20 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
16.05.2021 09:00 21 кръг Г ЦСКА (София) -:-
23.05.2021 09:00 22 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ЦСКА (София) 17 14 1 2 76:11 43
4 Национал (София) 18 12 0 6 73:26 36
5 Септември (София) 18 11 3 4 48:18 36
6 Ботев 57 СУ (София) 18 8 1 9 47:65 25
7 Локомотив София 1929 (София) 18 8 1 9 44:57 25

Септември (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
- 1 кръг
почива
03.10.2020 10:30 2 кръг Г Национал (София) 2:2
10.10.2020 09:00 3 кръг Д Левски (София) 0:11
17.10.2020 13:30 4 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:2
24.10.2020 12:00 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:1
31.10.2020 13:30 6 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 3:0
07.11.2020 13:30 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:2
14.11.2020 09:00 8 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 7:0
21.11.2020 13:30 9 кръг Г Миньор (Перник) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски (София) 7 6 0 1 49:6 18
3 Национал (София) 8 5 1 2 22:9 16
4 Септември (София) 8 4 2 2 19:19 14
5 Марек 1915 (Дупница) 8 4 1 3 12:21 13
6 Локомотив София 1929 (София) 7 2 0 5 13:16 6
Втора фаза / Група "А"
13.03.2021 10:30 1 кръг Г Славия 1913 (София) 1:4
10.04.2021 12:00 2 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 1:1
17.04.2021 12:00 3 кръг Г ЦСКА (София) 0:1
- 4 кръг Д Национал (София) -:-
- 5 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 6 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
- 7 кръг Д Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Пловдив 2015 (Пловдив) 3 1 2 0 8:2 5
5 Славия 1913 (София) 3 1 1 1 7:5 4
6 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 3 0 2 1 3:5 2
7 Септември (София) 3 0 1 2 2:6 1
8 Марек 1915 (Дупница) 3 0 0 3 0:19 0

Септември II (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
26.09.2020 13:30 1 кръг Г София спорт (София) 0:2
03.10.2020 09:00 2 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 7:1
10.10.2020 12:00 3 кръг Д Барокко (София) 7:0
17.10.2020 10:30 4 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 10:1
24.10.2020 13:30 5 кръг Д Сердика (София) 3:0
31.10.2020 10:30 6 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 4:0
07.11.2020 10:30 7 кръг Д Металург 1957 (Перник) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 София спорт (София) 7 7 0 0 32:4 21
2 Металург 1957 (Перник) 7 6 0 1 37:3 18
3 Септември II (София) 7 5 0 2 32:6 15
4 Ботев 57 СУ (София) 7 3 1 3 16:17 10
5 Сердика (София) 7 3 1 3 17:19 10
Втора фаза / Група "Б"
14.03.2021 09:00 1 кръг Д Левски Раковски (София) 1:0
11.04.2021 12:00 2 кръг Д София спорт (София) 1:2
18.04.2021 09:00 3 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:2
- 4 кръг Д Н спорт (София) -:-
- 5 кръг Г ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) -:-
- 6 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
- 7 кръг Г Арес (София) -:-
- 8 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 9 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 София спорт (София) 2 2 0 0 4:2 6
13 Н спорт (София) 2 1 1 0 4:2 4
14 Септември II (София) 3 1 0 2 2:4 3
15 Арес (София) 3 0 2 1 3:6 2
16 Левски Раковски (София) 3 0 0 3 2:6 0

Септември (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 13:30 1 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:0
03.10.2020 10:30 2 кръг Г Спортист 13 (София) 2:2
10.10.2020 12:00 3 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 6:4
17.10.2020 12:00 4 кръг Г Ботев 2017 (Батановци) 9:1
- 5 кръг
почива
31.10.2020 15:00 6 кръг Г Левски (София) 0:3
07.11.2020 10:30 7 кръг Д Национал (София) 0:0
14.11.2020 15:00 8 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:4
21.11.2020 13:30 9 кръг Д Славия 1913 (София) 0:4
отложен 10 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
отложен 11 кръг Д Миньор (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Славия 1913 (София) 8 4 2 2 30:5 14
6 Спортист 13 (София) 8 4 1 3 21:21 13
7 Септември (София) 8 3 2 3 20:18 11
8 Рилски спортист 2011 (Самоков) 8 2 1 5 9:32 7
9 Миньор (Перник) 8 1 1 6 9:24 4
Втора фаза / Група "Б"
14.03.2021 12:00 1 кръг Д Възраждане 2020 (София) 0:3
11.04.2021 12:00 2 кръг Г Академик 1947 (София) 3:2
- 3 кръг
почива
- 4 кръг Г Левски II (София) -:-
- 5 кръг Д Атлетико Артен (София) -:-
- 6 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 7 кръг Д Елит София (София) -:-
- 8 кръг Д Н спорт (София) -:-
- 9 кръг Г Арес (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
15 Елит София (София) 3 1 1 1 5:6 4
16 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2 1 0 1 3:4 3
17 Септември (София) 2 1 0 1 3:5 3
18 Левски II (София) 3 0 1 2 2:6 1
19 Арес (София) 3 0 0 3 1:8 0

Септември (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 11:20 1 кръг Г Национал (София) 0:6
04.10.2020 11:20 2 кръг Д Възраждане 2020 (София) 2:1
11.10.2020 12:30 3 кръг Г ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 9:0
18.10.2020 11:20 4 кръг Д Атлетико Артен (София) 7:1
25.10.2020 11:20 5 кръг Г Левски Раковски (София) 2:0
01.11.2020 10:10 6 кръг Д Елит София (София) 4:4
08.11.2020 10:10 7 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:1
15.11.2020 14:30 8 кръг Д Младост 2015 (София) 6:1
- 9 кръг
почива
отложен 10 кръг Г Талант (София) -:-
отложен 11 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Елит София (София) 8 5 3 0 27:8 18
2 Септември (София) 8 5 2 1 31:14 17
3 Кюстендил (Кюстендил) 8 5 1 2 23:12 16
4 Възраждане 2020 (София) 8 5 0 3 42:11 15
5 Атлетико Артен (София) 8 4 1 3 32:18 13
Втора фаза / Група "А"
13.03.2021 11:20 1 кръг Д Спартак София (София) 3:4
10.04.2021 10:10 2 кръг Г Спортион (София) 0:6
- 3 кръг
почива
- 4 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 5 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 6 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 7 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 8 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
- 9 кръг Г Възраждане 2020 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Миньор (Перник) 2 1 0 1 2:11 3
6 Спортион (София) 3 1 0 2 8:11 3
7 Славия 1913 (София) 3 1 0 2 4:8 3
8 Септември (София) 2 0 0 2 3:10 0
9 Възраждане 2020 (София) 3 0 0 3 1:13 0

Септември (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 12:30 1 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:1
03.10.2020 11:20 2 кръг Г ЦСКА (София) 1:4
10.10.2020 11:20 3 кръг Д Щурче (София) 4:0
17.10.2020 12:30 4 кръг Г Левски (София) 0:4
24.10.2020 10:10 5 кръг Д Национал (София) 2:0
31.10.2020 13:40 6 кръг Г Славия 1913 (София) 1:0
07.11.2020 09:00 7 кръг Д София спорт (София) 0:0
14.11.2020 13:40 8 кръг Д Левски Раковски (София) 3:2
21.11.2020 10:10 9 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Национал (София) 9 6 1 2 27:16 19
4 Локомотив София 1929 (София) 9 5 2 2 26:16 17
5 Септември (София) 9 5 2 2 14:11 17
6 Славия 1913 (София) 9 4 2 3 24:16 14
7 ЦСКА (София) 9 4 0 5 20:18 12
Втора фаза / Група "А"
13.03.2021 13:40 1 кръг Д Славия 1913 (София) 0:3
10.04.2021 13:40 2 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:6
17.04.2021 12:30 3 кръг Д ЦСКА (София) 0:2
- 4 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 5 кръг
почива
- 6 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
- 7 кръг Д Талант (София) -:-
- 8 кръг Г Левски (София) -:-
- 9 кръг Д Национал (София) -:-
- 10 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 11 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Марек 1915 (Дупница) 3 1 0 2 11:13 3
8 Локомотив София 1929 (София) 3 1 0 2 9:12 3
9 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 3 0 0 3 3:9 0
10 Септември (София) 3 0 0 3 1:11 0
11 Национал (София) 2 0 0 2 1:12 0


Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Септември (София)

Химн

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:05 сезона
"Б" група:26 сезона

Последните 10 сезона

2019/2020 Втора лига 2 място
2018/2019 Първа лига 12 място
2017/2018 Първа лига 10 място
2016/2017 Втора лига 2 място
2015/2016 "В" група 8 място
2014/2015 А ОФГ С 4 място
2013/2014 "В" група 16 място
2012/2013 "В" група 14 място
2011/2012 "В" група 13 място
2010/2011 "В" група 8 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 37.436 13
октомври 2019 43.504 10
септември 2019 32.225 15
август 2019 38.459 13
май 2019 62.651 4
април 2019 54.777 6
март 2019 47.268 8
ноември 2018 38.848 12
октомври 2018 16.903 34
септември 2018 26.592 19
май 2018 8.514 65
април 2018 39.500 12
март 2018 48.710 5
ноември 2017 31.648 19
октомври 2017 57.590 5
септември 2017 26.159 20
август 2017 40.138 9
май 2017 32.372 15
април 2017 23.220 21
март 2017 27.914 18
ноември 2016 29.311 20
октомври 2016 27.485 20
септември 2016 31.560 15
август 2016 48.316 7
май 2016 1.730 87
април 2016 7.798 61
март 2016 7.740 65
ноември 2015 18.878 23
октомври 2015 8.606 59
август 2015 17.249 24
март 2014 1.995 89
ноември 2013 4.784 86
септември 2013 6.191 79
август 2013 2.280 88
май 2013 9.357 57
април 2013 6.934 70
март 2013 7.754 69
ноември 2012 17.756 28
октомври 2012 3.842 86
септември 2012 3.221 88
май 2012 13.707 40
април 2012 14.667 40
март 2012 10.091 62
ноември 2011 8.438 77
октомври 2011 7.061 83
септември 2011 4.146 99
август 2011 6.078 87
май 2011 8.793 76
април 2011 11.419 59
март 2011 13.036 48
ноември 2010 7.345 90
октомври 2010 14.448 49
септември 2010 10.563 73
август 2010 6.873 93
всички

Интернет страници