Елит София (София)

BGSupporters форум

Елит София (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Зона I
29.08.2020 13:00 1 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:3
- 2 кръг
почива
12.09.2020 13:00 3 кръг Д Гранит (Владая) 1:0
19.09.2020 17:00 4 кръг Г Национал (София) 2:1
26.09.2020 13:00 5 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:4
03.10.2020 13:00 6 кръг Г Септември (Симитли) 2:1
10.10.2020 16:00 7 кръг Д Банско (Банско) 5:0
17.10.2020 13:00 8 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 1:2
24.10.2020 13:00 9 кръг Д Славия 1913 (София) 0:2
31.10.2020 13:00 10 кръг Г ЦСКА (София) 1:5
07.11.2020 13:00 11 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 4:2
14.11.2020 13:00 12 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 3:0
21.11.2020 13:00 13 кръг Д Вихрен (Сандански) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Славия 1913 (София) 12 11 0 1 34:9 33
3 Пирин (Благоевград) 12 10 1 1 50:15 31
4 Елит София (София) 12 7 0 5 23:21 21
5 Ботев 57 СУ (София) 12 5 3 4 20:13 18
6 Вихрен (Сандански) 12 5 0 7 17:25 15
Втора фаза / Зона I
06.03.2021 13:00 1 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1
13.03.2021 13:00 2 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 0:3
20.03.2021 13:00 3 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:1
27.03.2021 13:00 4 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 4:0
22.05.2021 12:00 5 кръг Г Левски (София) -:-
07.04.2021 12:30 6 кръг Д Септември (София) 0:2
10.04.2021 13:00 7 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:2
17.04.2021 14:00 8 кръг Г Левски Раковски (София) 0:0
23.04.2021 12:30 9 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:1
29.04.2021 13:00 10 кръг Г Миньор (Перник) 2:1
08.05.2021 13:00 11 кръг Д Славия 1913 (София) 0:1
12.05.2021 16:00 12 кръг Г ЦСКА (София) 0:5
16.05.2021 11:30 13 кръг Д Вихрен (Сандански) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Пирин 2001 (Благоевград) 12 5 3 4 22:22 18
8 Пирин (Благоевград) 13 5 1 7 17:25 16
9 Елит София (София) 12 3 2 7 11:18 11
10 Миньор (Перник) 13 3 2 8 24:28 11
11 Ботев 57 СУ (София) 13 2 3 8 10:26 9

Елит София (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
30.09.2020 16:00 - Г Септември (София) 0:3

Елит София (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
23.09.2020 13:00 - Д Ферион (София) 0:3
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 11:00 1 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
05.09.2020 09:30 2 кръг Д Спортист 13 (София) 1:1
12.09.2020 15:00 3 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 1:2
19.09.2020 09:30 4 кръг Д Сердика (София) анл.
26.09.2020 15:00 5 кръг Г Победа 2013 (София) 1:1
01.10.2020 17:00 6 кръг Г Арес (София) 2:3
10.10.2020 09:30 7 кръг Д ОФК София (София) 1:3
17.10.2020 09:30 8 кръг Г София спорт (София) 2:2
27.10.2020 14:00 9 кръг Д Ферион (София) 13:0
24.02.2021 12:30 10 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:2
07.11.2020 09:30 11 кръг Г Спортист 13 (София) 0:4
14.11.2020 09:30 12 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 1:2
21.11.2020 09:30 13 кръг Г Сердика (София) анл.
03.03.2021 10:30 14 кръг Д Победа 2013 (София) 4:2
27.02.2021 09:00 15 кръг Д Арес (София) 0:2
06.03.2021 09:00 16 кръг Г ОФК София (София) 0:3
13.03.2021 15:00 17 кръг Д София спорт (София) 6:1
20.03.2021 15:30 18 кръг Г Ферион (София) 9:1
27.03.2021 15:00 19 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6:2
06.04.2021 09:00 20 кръг Д Спортист 13 (София) 2:1
10.04.2021 14:00 21 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 0:3
- 22 кръг
почива
24.04.2021 15:30 23 кръг Г Победа 2013 (София) 2:2
05.05.2021 09:00 24 кръг Г Арес (София) 3:8
08.05.2021 15:00 25 кръг Д ОФК София (София) 0:3
15.05.2021 16:30 26 кръг Г София спорт (София) 3:0
23.05.2021 09:00 27 кръг Д Ферион (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ОФК София (София) 23 16 1 6 71:19 49
4 Спортист 13 (София) 24 14 3 7 74:25 45
5 Елит София (София) 23 8 4 11 62:50 28
6 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 23 8 2 13 78:62 26
7 Победа 2013 (София) 22 6 2 14 53:72 20

Елит София (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
27.09.2020 09:00 1 кръг Г РД Спорт (София) 12:0
04.10.2020 09:00 2 кръг Д Спартак 2015 (София) 6:0
11.10.2020 09:00 3 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 7:0
18.10.2020 09:00 4 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 10:0
25.10.2020 09:00 5 кръг Г БГ 7 (София) 11:0
04.11.2020 6 кръг Д Локомотив София 1929 II (София) 1:8
08.11.2020 09:00 7 кръг Г Витоша 13 (София) 1:1
- 8 кръг
почива
22.11.2020 09:00 9 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 II (София) 7 7 0 0 53:2 21
2 Витоша 13 (София) 8 6 1 1 32:7 19
3 Елит София (София) 8 5 2 1 50:11 17
4 Спартак 2015 (София) 8 5 0 3 26:23 15
5 Академия Мургаш (Нови хан) 8 3 0 5 19:55 9
Втора фаза / Група "В"
отложен 1 кръг Г ОФК София (София) -:-
10.04.2021 09:00 2 кръг Д Витоша 13 (София) 2:3
17.04.2021 09:00 3 кръг Г Миньор (Перник) 3:1
24.04.2021 09:00 4 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 5:0
08.05.2021 09:00 5 кръг Г Локомотив София 1929 II (София) 1:2
15.05.2021 10:30 6 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 3:4
22.05.2021 09:00 7 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 8 кръг
почива
05.06.2021 09:00 9 кръг Г Сердика (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
21 Сердика (София) 4 3 0 1 8:8 9
22 Балкан 1929 (Ботевград) 5 2 0 3 11:15 6
23 Елит София (София) 5 2 0 3 14:10 6
24 Миньор (Перник) 5 1 1 3 9:11 4
25 ОФК София (София) 5 0 1 4 4:17 1

Елит София (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
26.09.2020 09:00 1 кръг Г Олимпиец (София) 4:0
03.10.2020 12:00 2 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 3:2
10.10.2020 09:00 3 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 5:1
17.10.2020 09:00 4 кръг Д Възраждане 2020 (София) 4:3
24.10.2020 09:00 5 кръг Г Арес (София) 4:1
31.10.2020 09:00 6 кръг Д София спорт (София) 5:1
07.11.2020 09:00 7 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 6:0
отложен 8 кръг Д РД Спорт (София) -:-
21.11.2020 09:00 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Елит София (София) 8 8 0 0 35:8 24
2 Арес (София) 9 6 0 3 30:15 18
3 Възраждане 2020 (София) 9 6 0 3 34:19 18
4 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 7 5 0 2 40:6 15
5 Локомотив София 1929 (София) 9 5 0 4 21:10 15
Втора фаза / Група "Б"
14.03.2021 09:00 1 кръг Г Левски II (София) 2:2
11.04.2021 09:00 2 кръг Д Арес (София) 3:0
18.04.2021 09:00 3 кръг Г Атлетико Артен (София) 0:4
25.04.2021 09:00 4 кръг Д Възраждане 2020 (София) 4:1
09.05.2021 09:00 5 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:3
16.05.2021 09:00 6 кръг Д Академик 1947 (София) 1:3
23.05.2021 09:00 7 кръг Г Септември (София) -:-
- 8 кръг
почива
06.06.2021 09:00 9 кръг Г Н спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5 3 1 1 10:7 10
14 Левски II (София) 6 3 1 2 15:9 10
15 Елит София (София) 6 2 1 3 10:13 7
16 Н спорт (София) 5 2 0 3 12:12 6
17 Възраждане 2020 (София) 5 2 0 3 10:18 6

Елит София (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 12:30 1 кръг Г Левски Раковски (София) 3:0
04.10.2020 09:00 2 кръг Г Талант (София) 1:1
11.10.2020 13:40 3 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 3:0
18.10.2020 09:00 4 кръг Г Младост 2015 (София) 9:0
- 5 кръг
почива
01.11.2020 10:10 6 кръг Г Септември (София) 4:4
08.11.2020 12:30 7 кръг Д Витоша 13 (София) 2:0
15.11.2020 10:10 8 кръг Г Национал (София) 2:2
22.11.2020 10:10 9 кръг Д Възраждане 2020 (София) 3:1
отложен 10 кръг Г ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) -:-
отложен 11 кръг Д Атлетико Артен (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Елит София (София) 8 5 3 0 27:8 18
2 Септември (София) 8 5 2 1 31:14 17
3 Кюстендил (Кюстендил) 8 5 1 2 23:12 16
4 Възраждане 2020 (София) 8 5 0 3 42:11 15
5 Атлетико Артен (София) 8 4 1 3 32:18 13
Втора фаза / Група "Б"
14.03.2021 09:00 1 кръг Г Лъвчетата (София) 2:2
11.04.2021 09:00 2 кръг Д Витоша 13 (София) 1:3
18.04.2021 09:00 3 кръг Г Атлетико Артен (София) 1:1
25.04.2021 09:00 4 кръг Д Царско село 2015 (София) 3:0
09.05.2021 09:00 5 кръг Г Академик 1947 (София) 3:1
16.05.2021 09:00 6 кръг Д Метал 2002 (Перник) 4:3
23.05.2021 10:10 7 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 8 кръг
почива
06.06.2021 09:00 9 кръг Г Талант (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Кюстендил (Кюстендил) 5 5 0 0 21:5 15
11 Елит София (София) 6 3 2 1 14:10 11
12 Витоша 13 (София) 5 3 1 1 8:6 10
13 Академик 1947 (София) 5 2 1 2 13:11 7
14 Царско село 2015 (София) 5 2 1 2 7:9 7

Елит София (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
26.09.2020 11:00 1 кръг Д Козаро (Ботевград) 6:4
03.10.2020 12:00 2 кръг Г Атлетико Артен (София) 0:3
10.10.2020 12:00 3 кръг Д Витоша 13 (София) 1:10
17.10.2020 12:00 4 кръг Г Шампион (София) 2:3
24.10.2020 12:00 5 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:5
31.10.2020 09:00 6 кръг Д Левски (София) 3:11
07.11.2020 12:00 7 кръг Г БГ 7 (София) 8:2
отложен 8 кръг Д Софияспорт 2020 (София) -:-
21.11.2020 10:00 9 кръг Г Атлетик 11 (София) 2:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Козаро (Ботевград) 9 4 0 5 22:29 12
7 БГ 7 (София) 9 3 0 6 21:39 9
8 Елит София (София) 8 2 0 6 22:45 6
9 Софияспорт 2020 (София) 8 1 1 6 19:35 4
10 Атлетик 11 (София) 8 1 0 7 17:59 3
Втора фаза / Група "Б"
13.03.2021 09:00 1 кръг Г Лъвчетата (София) 4:4
10.04.2021 09:00 2 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 3:4
17.04.2021 10:00 3 кръг Г Барокко (София) 1:5
24.04.2021 09:00 4 кръг Д ОФК София (София) 3:3
08.05.2021 09:00 5 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:2
15.05.2021 10:00 6 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 1:3
22.05.2021 10:00 7 кръг Г Атлетико Артен (София) -:-
- 8 кръг
почива
05.06.2021 10:00 9 кръг Г Козаро (Ботевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Софияспорт 2020 (София) 5 3 0 2 14:14 9
15 Левски Спартак 1962 (София) 6 2 0 4 11:21 6
16 Олимпия ФК (София) 5 1 1 3 6:12 4
17 Атлетико Артен (София) 5 1 0 4 10:16 3
18 Елит София (София) 6 0 3 3 14:21 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници