Левски Раковски (София)

BGSupporters форум

Левски Раковски (София)

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 10:00 1 кръг Г Витоша II (Бистрица) 2:0
19.09.2020 17:00 2 кръг Д Железница (Железница) 7:1
27.09.2020 17:00 3 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 6:1
04.10.2020 16:00 4 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 5:1
11.10.2020 16:00 5 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 4:3
18.10.2020 18:00 6 кръг Д Спарта (София) 14:1
25.10.2020 16:00 7 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 3:1
01.11.2020 15:00 8 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 9:0
08.11.2020 14:00 9 кръг Г Септември II (София) 6:1
15.11.2020 14:00 10 кръг Г Урвич (Панчарево) 3:0
22.11.2020 11:00 11 кръг Д Академик 1947 (София) 9:0
28.02.2021 16:00 12 кръг Д Витоша II (Бистрица) 0:0
07.03.2021 16:00 13 кръг Г Железница (Железница) 3:1
14.03.2021 16:00 14 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 3:0
отложен 15 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
28.03.2021 16:00 16 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 3:2
11.04.2021 17:00 17 кръг Г Спарта (София) 10:0
18.04.2021 17:00 18 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:0
25.04.2021 17:00 19 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
09.05.2021 18:00 20 кръг Д Септември II (София) -:-
16.05.2021 18:00 21 кръг Д Урвич (Панчарево) -:-
23.05.2021 18:00 22 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски Раковски (София) 17 15 2 0 87:12 47
2 Витоша II (Бистрица) 17 14 2 1 100:17 44
3 Септември II (София) 18 11 2 5 66:38 35
4 Железница (Железница) 17 10 1 6 58:34 31
5 Обеля (кв.Обеля, София) 18 9 2 7 61:51 29
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
13.02.2021 14:30 - Д Левски (Чепинци) 4:0

Левски Раковски (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 10:30 1 кръг Г Септември (Симитли) 2:2
06.09.2020 14:00 2 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:5
13.09.2020 14:00 3 кръг Д Беласица (Петрич) 2:4
20.09.2020 14:00 4 кръг Г Вихрен (Сандански) 2:6
27.09.2020 17:00 5 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
04.10.2020 14:00 6 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:1
09.10.2020 16:00 7 кръг Д Барокко (София) 1:2
18.10.2020 13:00 8 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 4:5
23.10.2020 15:00 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:5
30.10.2020 15:00 10 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:8
08.11.2020 14:00 11 кръг Г Миньор (Перник) 1:4
17.11.2020 14:00 12 кръг Д Струмска слава 1927 (Рад) 1:3
22.11.2020 14:00 13 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:8
07.03.2021 14:00 14 кръг Д Септември (Симитли) 1:2
14.03.2021 15:00 15 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:4
21.03.2021 14:00 16 кръг Г Беласица (Петрич) 0:10
28.03.2021 13:00 17 кръг Д Вихрен (Сандански) 2:4
15.04.2021 15:00 18 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
отложен 19 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
11.04.2021 14:00 20 кръг Г Барокко (София) 5:1
18.04.2021 13:00 21 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:4
25.04.2021 12:00 22 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
29.04.2021 16:00 23 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
09.05.2021 14:00 24 кръг Д Миньор (Перник) -:-
13.05.2021 14:00 25 кръг Г Струмска слава 1927 (Рад) -:-
16.05.2021 14:00 26 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 20 7 3 10 35:34 24
11 Чавдар (Етрополе) 20 7 3 10 28:38 24
12 Струмска слава 1927 (Радомир) 21 7 2 12 28:58 23
13 Барокко (София) 22 2 2 18 18:88 8
14 Левски Раковски (София) 19 1 1 17 29:80 4

Левски Раковски (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Западна група
08.08.2020 18:00 1 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:1
15.08.2020 10:30 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:5
19.08.2020 10:00 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:2
23.08.2020 10:00 4 кръг Г Септември (София) 0:7
27.08.2020 10:30 5 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:5
30.08.2020 17:30 6 кръг Г Национал (София) 0:5
12.09.2020 11:00 7 кръг Д ЦСКА (София) 0:4
20.09.2020 11:00 8 кръг Д Славия 1913 (София) 0:4
29.09.2020 16:00 9 кръг Г Левски (София) 0:5
03.10.2020 16:00 10 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 5:1
10.10.2020 16:00 11 кръг Г ФК Спартак 1919 (Плевен) 2:2
18.10.2020 15:00 12 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:2
25.10.2020 15:30 13 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:1
01.11.2020 13:00 14 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:1
04.03.2021 13:30 15 кръг Д Септември (София) 0:1
06.03.2021 13:00 16 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:2
14.03.2021 12:00 17 кръг Д Национал (София) 1:0
19.03.2021 13:00 18 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
28.03.2021 13:00 19 кръг Г Славия 1913 (София) 2:4
09.04.2021 11:00 20 кръг Д Левски (София) 1:2
18.04.2021 15:30 21 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 2:1
22.04.2021 15:30 22 кръг Д ФК Спартак 1919 (Плевен) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 22 6 2 14 34:79 20
9 Локомотив София 1929 (София) 22 6 1 15 28:68 19
10 Левски Раковски (София) 22 5 2 15 29:59 17
11 ФК Спартак 1919 (Плевен) 22 4 3 15 28:82 15
12 Монтана 1921 (Монтана) 22 0 1 21 9:116 1

Левски Раковски (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Зона II
29.08.2020 11:00 1 кръг Г Малеш (Микрево) 5:3
05.09.2020 13:00 2 кръг Г Витоша 13 (София) 3:1
11.09.2020 17:00 3 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 3:4
19.09.2020 13:00 4 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 3:1
- 5 кръг
почива
03.10.2020 13:00 6 кръг Г Миньор (Перник) 0:3
10.10.2020 13:00 7 кръг Г Левски (София) 1:8
17.10.2020 16:00 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
24.10.2020 13:00 9 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:7
03.03.2021 14:30 10 кръг Д Беласица (Петрич) 1:0
25.11.2020 13:00 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
13.11.2020 14:00 12 кръг Д Септември (София) 2:5
21.11.2020 13:00 13 кръг Г РД Спорт (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Царско село 2015 (София) 12 6 2 4 33:18 20
6 Миньор (Перник) 12 5 3 4 16:15 18
7 Левски Раковски (София) 12 6 0 6 21:35 18
8 Витоша 13 (София) 12 4 1 7 13:21 13
9 Беласица (Петрич) 12 3 2 7 9:24 11
Втора фаза / Зона I
06.03.2021 13:00 1 кръг Г Славия 1913 (София) 0:7
отложен 2 кръг Д Левски (София) -:-
19.03.2021 10:30 3 кръг Г ЦСКА (София) 0:7
27.03.2021 11:00 4 кръг Д Септември (София) 0:8
31.03.2021 15:00 5 кръг Г Вихрен (Сандански) 3:4
отложен 6 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
10.04.2021 13:00 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:4
17.04.2021 14:00 8 кръг Д Елит София (София) 0:0
24.04.2021 15:00 9 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:0
28.04.2021 17:00 10 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:2
08.05.2021 13:00 11 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
12.05.2021 16:00 12 кръг Д Миньор (Перник) -:-
16.05.2021 13:00 13 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Ботев 57 СУ (София) 10 2 2 6 10:19 8
11 Елит София (София) 9 2 2 5 7:11 8
12 Вихрен (Сандански) 10 2 0 8 10:39 6
13 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 10 1 0 9 10:38 3
14 Левски Раковски (София) 8 0 2 6 4:32 2

Левски Раковски (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
23.09.2020 17:00 - Г Септември (София) 0:3
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 11:30 1 кръг Г Развитие МФ (София) 1:24
06.09.2020 11:30 2 кръг Д Ферион (София) 1:11
12.09.2020 11:30 3 кръг Г Септември (София) 0:9
18.09.2020 11:00 4 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:3
26.09.2020 09:30 5 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:10
03.10.2020 11:30 6 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:14
10.10.2020 11:30 7 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:12
19.10.2020 15:30 8 кръг Д София спорт (София) 1:1
24.10.2020 11:30 9 кръг Г Победа 2013 (София) 0:4
31.10.2020 09:00 10 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 0:2
07.11.2020 11:30 11 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) 3:2
14.11.2020 11:30 12 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 3:0
21.11.2020 11:30 13 кръг Д Барокко (София) 2:1
27.02.2021 11:00 14 кръг Д Развитие МФ (София) 2:3
07.03.2021 09:00 15 кръг Г Ферион (София) 3:9
13.03.2021 09:00 16 кръг Д Септември (София) 0:8
отложен 17 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
28.03.2021 14:30 18 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:3
06.04.2021 12:30 19 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:6
10.04.2021 11:00 20 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:3
17.04.2021 13:00 21 кръг Г София спорт (София) 3:0
24.04.2021 11:00 22 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
05.05.2021 11:00 23 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
08.05.2021 11:00 24 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) -:-
15.05.2021 11:00 25 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) -:-
22.05.2021 11:00 26 кръг Г Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Барокко (София) 21 8 3 10 45:40 27
10 Искър 1945 (Нови Искър) 21 5 0 16 18:133 15
11 Левски Раковски (София) 20 4 1 15 25:125 13
12 Сантяго Бернабеу (София) 21 3 2 16 25:103 11
13 София спорт (София) 20 4 2 14 39:64 14

Левски Раковски (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 10:00 1 кръг Г Национал (София) 3:3
05.09.2020 11:00 2 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:4
12.09.2020 09:30 3 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 2:1
19.09.2020 11:00 4 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 2:2
25.09.2020 17:00 5 кръг Д Металург 1957 (Перник) 6:0
03.10.2020 11:00 6 кръг Д Миньор (Перник) 2:1
10.10.2020 11:00 7 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:3
16.10.2020 16:00 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:2
24.10.2020 11:00 9 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:0
03.03.2021 12:00 10 кръг Д Беласица (Петрич) 0:0
25.11.2020 11:00 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
06.03.2021 11:00 12 кръг Д Национал (София) 1:0
13.03.2021 11:00 13 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:3
20.03.2021 11:00 14 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 1:1
27.03.2021 16:00 15 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:1
31.03.2021 14:00 16 кръг Г Металург 1957 (Перник) 3:0
10.04.2021 11:00 17 кръг Г Миньор (Перник) 0:3
17.04.2021 11:00 18 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 4:0
24.04.2021 11:00 19 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
28.04.2021 14:00 20 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
08.05.2021 11:00 21 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
16.05.2021 11:30 22 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Марек 1915 (Дупница) 18 12 1 5 41:24 37
4 Ботев 57 СУ (София) 18 10 2 6 41:18 32
5 Левски Раковски (София) 18 7 5 6 30:27 26
6 ФК ЦСКА 1948 (София) 18 7 4 7 31:22 25
7 Кюстендил (Кюстендил) 18 7 2 9 24:29 23

Левски Раковски (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 09:30 1 кръг Г Септември (София) 0:7
22.09.2020 17:00 2 кръг Д Витоша 13 (София) 0:5
26.09.2020 09:30 3 кръг Г Левски (София) 0:17
03.10.2020 16:00 4 кръг Д Славия 1913 (София) 0:13
11.10.2020 09:30 5 кръг Г Национал (София) 0:6
18.10.2020 16:30 6 кръг Д РД Спорт (София) 1:3
25.10.2020 09:30 7 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:5
04.11.2020 8 кръг Д ЦСКА (София) 0:7
08.11.2020 09:30 9 кръг Г Олимпия ФК (София) 4:5
15.11.2020 09:30 10 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:1
22.11.2020 14:00 11 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:3
28.02.2021 09:00 12 кръг Д Септември (София) 0:4
07.03.2021 09:00 13 кръг Г Витоша 13 (София) 1:3
14.03.2021 09:00 14 кръг Д Левски (София) 0:3
21.03.2021 09:00 15 кръг Г Славия 1913 (София) 0:11
28.03.2021 09:00 16 кръг Д Национал (София) 0:4
11.04.2021 09:00 17 кръг Г РД Спорт (София) 0:4
18.04.2021 09:00 18 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 0:5
25.04.2021 09:00 19 кръг Г ЦСКА (София) -:-
09.05.2021 09:00 20 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
16.05.2021 09:00 21 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
23.05.2021 09:00 22 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Витоша 13 (София) 18 8 0 10 58:45 24
9 РД Спорт (София) 18 6 1 11 38:48 19
10 Левски Раковски (София) 18 1 0 17 8:106 3
11 Царско село 2015 (София) 17 0 0 17 3:147 0
12 Олимпия ФК (София) 18 2 2 14 23:78 8

Левски Раковски (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 15:00 1 кръг Г ОФК София (София) 6:1
04.10.2020 09:00 2 кръг Г Арес (София) 1:3
11.10.2020 13:30 3 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 0:4
18.10.2020 10:30 4 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:0
25.10.2020 12:00 5 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:0
01.11.2020 09:00 6 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
08.11.2020 15:00 7 кръг Д Славия 1913 (София) 1:3
15.11.2020 09:00 8 кръг Г Н спорт (София) 1:6
22.11.2020 15:00 9 кръг Д ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ЦСКА (София) 7 5 1 1 25:4 16
5 Арес (София) 8 4 0 4 15:18 12
6 Левски Раковски (София) 9 3 1 5 16:21 10
7 Кюстендил (Кюстендил) 8 2 1 5 8:32 7
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7 2 0 5 4:30 6
Втора фаза / Група "Б"
14.03.2021 09:00 1 кръг Г Септември II (София) 0:1
11.04.2021 10:30 2 кръг Д Металург 1957 (Перник) 1:3
18.04.2021 13:30 3 кръг Г София спорт (София) 1:2
- 4 кръг Д Арес (София) -:-
- 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 6 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 7 кръг Г Н спорт (София) -:-
- 8 кръг
почива
- 9 кръг Г ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Н спорт (София) 2 1 1 0 4:2 4
14 Септември II (София) 3 1 0 2 2:4 3
15 Арес (София) 3 0 2 1 3:6 2
16 Левски Раковски (София) 3 0 0 3 2:6 0
17 Кюстендил (Кюстендил) 3 0 0 3 1:10 0

Левски Раковски (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 12:00 1 кръг Д Спортист 13 (София) 4:1
03.10.2020 12:00 2 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 4:1
10.10.2020 13:30 3 кръг Д Ботев 2017 (Батановци) 10:0
- 4 кръг
почива
отложен 5 кръг Д Левски (София) -:-
31.10.2020 12:00 6 кръг Г Национал (София) 1:1
07.11.2020 13:30 7 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:2
14.11.2020 13:30 8 кръг Г Славия 1913 (София) 1:0
21.11.2020 09:00 9 кръг Д Миньор (Перник) 3:1
отложен 10 кръг Д Септември (София) -:-
отложен 11 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Национал (София) 8 5 2 1 21:9 17
3 Левски (София) 8 5 2 1 34:4 17
4 Левски Раковски (София) 7 5 1 1 23:6 16
5 Славия 1913 (София) 8 4 2 2 30:5 14
6 Спортист 13 (София) 8 4 1 3 21:21 13
Втора фаза / Група "А"
13.03.2021 13:30 1 кръг Д Ферион (София) 5:0
10.04.2021 12:00 2 кръг Г Левски (София) 0:2
17.04.2021 09:00 3 кръг Д Славия 1913 (София) 1:4
- 4 кръг Д Национал (София) -:-
- 5 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 6 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
- 7 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 8 кръг Д Гранит (Владая) -:-
- 9 кръг Г Ботев 2017 (Батановци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Ферион (София) 3 1 1 1 2:5 4
6 ЦСКА (София) 3 1 0 2 12:4 3
7 Левски Раковски (София) 3 1 0 2 6:6 3
8 Национал (София) 2 0 2 0 2:2 2
9 Гранит (Владая) 3 0 0 3 0:18 0

Левски Раковски II (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 13:30 1 кръг Д Металург 1957 (Перник) 1:3
04.10.2020 13:30 2 кръг Г Развитие МФ (София) 2:3
11.10.2020 15:00 3 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:2
- 4 кръг
почива
25.10.2020 13:30 5 кръг Д ЦСКА (София) 0:2
01.11.2020 10:30 6 кръг Г Атлетико Артен (София) 1:6
08.11.2020 15:00 7 кръг Д Левски II (София) 0:3
15.11.2020 15:00 8 кръг Г Н спорт (София) 1:1
22.11.2020 09:00 9 кръг Д ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 0:1
отложен 10 кръг Д Академик 1947 (София) -:-
отложен 11 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Н спорт (София) 8 2 3 3 13:11 9
8 Кюстендил (Кюстендил) 8 2 2 4 14:31 8
9 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 9 2 1 6 10:20 7
10 Развитие на млади футболисти (София) 8 2 0 6 12:37 6
11 Левски Раковски II (София) 8 0 1 7 6:21 1
Втора фаза / Група "Г"
14.03.2021 15:00 1 кръг Г Сердика (София) 0:2
11.04.2021 12:00 2 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:11
18.04.2021 15:00 3 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 0:4
- 4 кръг Г ОФК София (София) -:-
- 5 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 6 кръг Г Ултраспорт академия (София) -:-
- 7 кръг
почива
- 8 кръг Г БАМФ (София) -:-
- 9 кръг Д София спорт (София) -:-
- 10 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
- 11 кръг Д Олимпиец (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
37 Кюстендил (Кюстендил) 3 1 0 2 13:10 3
38 ОФК София (София) 3 1 0 2 5:13 3
39 Ботев 57 СУ (София) 2 0 1 1 5:7 1
40 Олимпиец (София) 2 0 0 2 2:5 0
41 Левски Раковски II (София) 3 0 0 3 1:17 0

Левски Раковски (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 12:30 1 кръг Д Елит София (София) 0:3
04.10.2020 12:30 2 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:4
11.10.2020 11:20 3 кръг Д Младост 2015 (София) 3:0
- 4 кръг
почива
25.10.2020 11:20 5 кръг Д Септември (София) 0:2
01.11.2020 11:20 6 кръг Г Витоша 13 (София) 0:6
08.11.2020 11:20 7 кръг Д Национал (София) 0:6
15.11.2020 12:30 8 кръг Г Възраждане 2020 (София) 0:7
22.11.2020 13:40 9 кръг Д ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 0:4
отложен 10 кръг Г Атлетико Артен (София) -:-
отложен 11 кръг Д Талант (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Национал (София) 9 4 1 4 27:22 13
8 Талант (София) 7 3 1 3 16:20 10
9 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 7 2 0 5 15:43 6
10 Левски Раковски (София) 8 1 0 7 4:32 3
11 Младост 2015 (София) 7 0 0 7 2:51 0
Втора фаза / Група "В"
13.03.2021 13:40 1 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:4
10.04.2021 09:00 2 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:15
17.04.2021 13:40 3 кръг Д Национал (София) 1:3
- 4 кръг Г ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) -:-
- 5 кръг Д Шампион (София) -:-
- 6 кръг Г София спорт (София) -:-
- 7 кръг Д Арес (София) -:-
- 8 кръг Г Сердика (София) -:-
- 9 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
24 Интер Джесика 2010 (София) 3 1 0 2 10:11 3
25 София спорт (София) 3 1 0 2 5:11 3
26 Арес (София) 3 0 1 2 4:10 1
27 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 3 0 0 3 2:18 0
28 Левски Раковски (София) 3 0 0 3 2:22 0

Левски Раковски (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 13:40 1 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:5
03.10.2020 10:10 2 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:2
10.10.2020 12:30 3 кръг Д ЦСКА (София) 0:4
17.10.2020 11:20 4 кръг Г Щурче (София) 1:1
24.10.2020 11:20 5 кръг Д Левски (София) 2:9
31.10.2020 12:30 6 кръг Г Национал (София) 3:6
07.11.2020 10:10 7 кръг Д Славия 1913 (София) 1:7
14.11.2020 13:40 8 кръг Г Септември (София) 2:3
21.11.2020 09:00 9 кръг Д София спорт (София) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Славия 1913 (София) 9 4 2 3 24:16 14
7 ЦСКА (София) 9 4 0 5 20:18 12
8 София спорт (София) 9 1 2 6 11:33 5
9 Щурче (София) 9 0 2 7 3:29 2
10 Левски Раковски (София) 9 0 1 8 13:41 1
Втора фаза / Група "В"
отложен 1 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
11.04.2021 10:10 2 кръг Г Железница (Железница) 2:5
18.04.2021 12:30 3 кръг Д Арес (София) 0:3
- 4 кръг Г Барокко (София) -:-
- 5 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 6 кръг Г Щурче (София) -:-
- 7 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
24 Надежда (Доброславци) 3 2 0 1 6:4 6
25 Барокко (София) 3 1 0 2 3:12 3
26 Ботев 57 СУ (София) 3 1 0 2 4:6 3
27 Левски Раковски (София) 2 0 0 2 2:8 0
28 Царско село 2015 (София) 2 0 0 2 2:9 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници