Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Витоша съществува под това име от 1958 г.

Хроника: В едно от най-големите села, разположено край столицата, през отделни периоди са съществували различни футболни отбори, като по-известни са Урожай и Витоша. От есента на 1949 г. в страната започват да се обособяват доброволни спортни организации на ведомствен принцип към съответните отраслови профсъюзи. В Бистрица най-популярна през този период е създадената през 1953 г. ДСО Урожай - на трудещите се от селата. Поредната реформа след 1944 г. се извършва през 1957 г., вследствие на която спорта отново се насочва към териториалния принцип на развитие. На следващата година в Бистрица е основано местното ДФС (дружество за физическа култура и спорт) Витоша. На негова основа през 1985 г. се образува едноименният футболен клуб, който носи същото наименование и до днес.

Клубни цветове: зелен и бял.

Прозвище: “тигрите”.

Адрес: Бистрица 1444, ул. “Стефан Стамболов” №86, Столична община, район Панчарево.
Телефон: (+359) 886835882.
E-mail: -

Клубни върхове:
второ място в Югозападна “В” група: 2012/13 г.
1/32 финалист в турнира за Националната купа: по това време официалното й наименование е Купа на Съветската армия - 1972/73 г.
два пъти носител на Купата на Аматьорската футболна лига: 2011/12 и 2021/22 г.

Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2021 19:30 1 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:2
14.08.2021 18:00 2 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 1:0
18.08.2021 19:30 3 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:0
21.08.2021 18:00 4 кръг Г Банско тийм (Банско) 0:1
28.08.2021 18:00 5 кръг Д Надежда (Доброславци) 3:1
04.09.2021 17:00 6 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:0
11.09.2021 17:00 7 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:1
18.09.2021 17:00 8 кръг Г Оборище (Панагюрище) 2:2
25.09.2021 17:00 9 кръг Д Левски (Чепинци) 5:0
01.10.2021 16:00 10 кръг Г Хебър 1918 II (Пазарджик) 3:1
06.10.2021 16:00 11 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:1
09.10.2021 16:00 12 кръг Г Гранит (Владая) 3:1
16.10.2021 16:00 13 кръг Д Беласица (Петрич) 0:3
23.10.2021 16:00 14 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:0
30.10.2021 16:00 15 кръг Д Пирин II (Благоевград) 5:0
06.11.2021 14:00 16 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 3:1
10.11.2021 14:00 17 кръг Г Септември II (София) 3:1
20.11.2021 13:30 18 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 5:0
27.11.2021 14:00 19 кръг Г Вихрен (Сандански) 0:0
19.02.2022 14:00 20 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:0
26.02.2022 14:00 21 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 4:0
05.03.2022 15:00 22 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 4:0
12.03.2022 15:00 23 кръг Д Банско тийм (Банско) 0:1
19.03.2022 15:00 24 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:3
23.03.2022 15:00 25 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:0
26.03.2022 15:00 26 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:0
02.04.2022 17:00 27 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:1
09.04.2022 17:00 28 кръг Г Левски (Чепинци) 0:0
16.04.2022 17:00 29 кръг Д Хебър 1918 II (Пазарджик) 4:0
20.04.2022 17:00 30 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:1
30.04.2022 17:00 31 кръг Д Гранит (Владая) 2:0
04.05.2022 18:00 32 кръг Г Беласица (Петрич) 1:1
07.05.2022 18:00 33 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 4:0
14.05.2022 18:00 34 кръг Г Пирин II (Благоевград) 3:0
18.05.2022 18:00 35 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 1:1
21.05.2022 18:00 36 кръг Д Септември II (София) 0:1
28.05.2022 18:00 37 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 3:1
04.06.2022 18:00 38 кръг Д Вихрен (Сандански) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Беласица (Петрич) 38 28 4 6 90:26 88
2 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 38 24 9 5 81:25 81
3 Чавдар (Етрополе) 38 24 8 6 70:20 80
4 Кюстендил (Кюстендил) 38 24 8 6 75:26 80
5 Оборище (Панагюрище) 38 23 5 10 69:51 74
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
07.09.2021 17:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:4
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Области София (столица) и Перник / Финали
11.08.2021 18:30 - Г Витоша (Долна Диканя) 5:0
Купа на Аматьорската футболна лига
Дата Фаза Противник Рез.
1/2 финали
11.05.2022 18:00 - Г Партизан (Червен бряг) 2:0
Финал
25.05.2022 17:30 - Г Дунав от Русе (Русе) 1:0 b1b.box
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Първи кръг
17.11.2021 14:00 - Г Кюстендил (Кюстендил) 0:0
Югозападна България / 1/2 финали
04.12.2021 14:00 - Г Черногорец 1946 (Ноевци) 6:0
Югозападна България / Финал
30.03.2022 16:00 - Г Чавдар (Етрополе) 2:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2021 19:00 - Д Левски (Чепинци) -:-
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
22.01.2022 14:00 - Д Гранит (Владая) 2:0
26.01.2022 14:00 - Г Славия 1913 /юн.ст./ (София) 3:0
05.02.2022 14:00 - Д Пещера (Галата) 9:1
09.02.2022 18:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 7:1
12.02.2022 13:00 - Д Спортист 2009 (Своге) 1:0

Витоша II (Бистрица)

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 18:00 1 кръг Г Левски Раковски (София) 3:1
05.09.2021 18:00 2 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 3:1
12.09.2021 17:00 3 кръг Д Академик 1947 (София) 3:0
19.09.2021 17:00 4 кръг Д Спарта (София) 9:1
26.09.2021 17:00 5 кръг Г Урвич (Панчарево) 5:1
03.10.2021 16:00 6 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 7:1
10.10.2021 16:00 7 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) 4:0
17.10.2021 16:00 8 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 3:0
24.10.2021 16:00 9 кръг Г София спорт (София) 6:3
31.10.2021 15:00 10 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:2
07.11.2021 14:00 11 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 3:1
22.09.2021 17:00 12 кръг Г Железница (Железница) 4:3
28.11.2021 14:00 13 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 2:1
27.02.2022 14 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 15 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) -:-
- 16 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
- 17 кръг Г Спарта (София) -:-
- 18 кръг Д Урвич (Панчарево) -:-
- 19 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 20 кръг Д Казичене 1929 (Казичене) -:-
- 21 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
- 22 кръг Д София спорт (София) -:-
- 23 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
- 24 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 25 кръг Д Железница (Железница) -:-
- 26 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша II (Бистрица) 13 12 0 1 52:15 36
2 Левски Раковски (София) 13 11 0 2 69:15 33
3 Железница (Железница) 13 10 1 2 51:17 31
4 Орловец 2015 (Кокаляне) 13 10 1 2 44:20 31
5 Обеля сити (кв.Обеля, София) 13 9 1 3 46:13 28
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
15.01.2022 11:00 - Д Искър 1945 (Нови Искър) 4:3
23.01.2022 11:00 - Д Житен (Житен) 7:0
30.01.2022 13:15 - Д Сокол (Негован) 3:0

Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
21.08.2021 18:00 1 кръг Д Левски (София) 0:1
29.08.2021 18:00 2 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:2
05.09.2021 17:00 3 кръг Д Спартак (Плевен) 1:1
12.09.2021 17:00 4 кръг Г Септември (София) 2:4
18.09.2021 17:00 5 кръг Д Черно море (Варна) 0:3
25.09.2021 17:00 6 кръг Г Национал (София) 3:0
02.10.2021 16:00 7 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
09.10.2021 16:00 8 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 2:0
24.11.2021 14:00 9 кръг Г Сокол (Марково) 0:4
30.10.2021 14:30 10 кръг Д ЦСКА (София) 0:1
05.11.2021 14:30 11 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:2
27.02.2022 13:30 12 кръг Г Левски (София) 0:3
12.03.2022 15:00 14 кръг Г Спартак (Плевен) 0:3
19.03.2022 15:00 15 кръг Д Септември (София) 0:3
03.04.2022 16:30 16 кръг Г Черно море (Варна) 0:3
09.04.2022 16:30 17 кръг Д Национал (София) 0:3
29.04.2022 17:00 18 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
08.05.2022 17:30 19 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:3
13.05.2022 17:30 20 кръг Д Сокол (Марково) 0:3
21.05.2022 18:00 21 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
29.05.2022 18:00 22 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Левски (София) 20 7 9 4 28:23 30
9 Спартак (Плевен) 20 3 5 12 13:39 14
10 Верея (Стара Загора) 20 2 1 17 12:50 7
11 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 20 2 2 16 10:47 8
-- Нефтохимик 1962 (Бургас) 9 1 1 7 7:35 -

Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 11:00 1 кръг Г Септември (Симитли) 0:1
05.09.2021 14:00 2 кръг Д Орлета (Пазарджик) 2:0
12.09.2021 14:00 3 кръг Г Левски Раковски (София) 1:2
19.09.2021 14:00 4 кръг Г Барокко (София) 0:1
23.09.2021 14:00 5 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 0:0
26.09.2021 14:00 6 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:1
03.10.2021 14:00 7 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:1
10.10.2021 14:00 8 кръг Г Миньор (Перник) 2:8
17.10.2021 14:00 9 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:1
24.10.2021 14:00 10 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 2:1
31.10.2021 14:00 11 кръг Д Вихрен (Сандански) 2:1
07.11.2021 14:00 12 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:4
11.11.2021 14:00 13 кръг Д Беласица (Петрич) 0:0
18.11.2021 12:00 14 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:4
28.11.2021 14:00 15 кръг Д Чавдар (Етрополе) 5:1
20.02.2022 14:00 16 кръг Д Септември (Симитли) 4:1
27.02.2022 14:00 17 кръг Г Орлета (Пазарджик) 2:0
06.03.2022 14:00 18 кръг Д Левски Раковски (София) 8:1
13.03.2022 14:00 19 кръг Д Барокко (София) 0:0
20.03.2022 15:00 20 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 3:2
27.03.2022 15:00 21 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 3:3
03.04.2022 14:00 22 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:3
10.04.2022 15:00 23 кръг Д Миньор (Перник) 0:3
17.04.2022 17:00 24 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:4
21.04.2022 14:00 25 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 6:0
01.05.2022 16:00 26 кръг Г Вихрен (Сандански) 4:0
08.05.2022 11:00 27 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
12.05.2022 13:00 28 кръг Г Беласица (Петрич) 2:2
22.05.2022 11:30 29 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 5:0
19.05.2022 16:00 30 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Барокко (София) 30 16 4 10 65:60 52
7 Кюстендил (Кюстендил) 30 13 8 9 80:52 47
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 30 13 6 11 57:47 45
9 Вихрен (Сандански) 30 13 5 12 57:60 44
10 Септември (Симитли) 30 12 5 13 50:61 41

Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 11:00 1 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 3:0
04.09.2021 13:00 2 кръг Д Беласица (Петрич) 5:0
11.09.2021 11:00 3 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:2
18.09.2021 11:00 4 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 6:1
24.09.2021 11:00 5 кръг Г Левски (София) 1:0
02.10.2021 11:00 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 12:0
09.10.2021 11:00 7 кръг Г Национал (София) 1:1
16.10.2021 11:00 8 кръг Д Септември (Симитли) 3:0
23.10.2021 11:00 9 кръг Г Орлета (Пазарджик) 10:1
02.11.2021 15:00 10 кръг Д Славия 1913 (София) 2:2
06.11.2021 13:00 11 кръг Г Малеш (Микрево) 2:0
24.11.2021 12:00 12 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:1
20.11.2021 11:00 13 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:3
05.03.2022 13:00 14 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 3:0
12.03.2022 12:00 15 кръг Г Беласица (Петрич) 0:3
19.03.2022 11:00 16 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:1
26.03.2022 11:00 17 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:1
03.04.2022 09:30 18 кръг Д Левски (София) 0:0
06.04.2022 11:00 19 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:1
09.04.2022 11:00 20 кръг Д Национал (София) 2:0
16.04.2022 12:00 21 кръг Г Септември (Симитли) 0:0
30.04.2022 11:00 22 кръг Д Орлета (Пазарджик) 3:0
07.05.2022 16:00 23 кръг Г Славия 1913 (София) 1:0
12.05.2022 13:00 24 кръг Д Малеш (Микрево) 7:0
21.05.2022 11:00 25 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:1
28.05.2022 11:00 26 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 8:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Славия 1913 (София) 26 18 3 5 74:26 57
4 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 26 16 4 6 59:29 52
5 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 26 14 7 5 73:19 49
6 Беласица (Петрич) 26 13 3 10 35:41 42
7 Локомотив София 1929 (София) 26 11 3 12 41:47 36

Витоша (Бистрица)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 09:00 1 кръг Д РД Спорт (София) 3:0
04.09.2021 13:00 2 кръг Г Победа 2013 (София) 9:2
11.09.2021 11:00 3 кръг Д Национал (София) 7:0
18.09.2021 09:00 4 кръг Д Спартак 2015 (София) 9:0
25.09.2021 18:00 5 кръг Г Септември (София) 3:1
03.10.2021 10:00 6 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:1
09.10.2021 11:00 7 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:1
17.10.2021 11:00 8 кръг Д Елит София (София) 3:0
23.10.2021 15:00 9 кръг Г Арес (София) 1:2
31.10.2021 09:00 10 кръг Г РД Спорт (София) 4:2
07.11.2021 09:00 11 кръг Д Победа 2013 (София) 4:0
09.11.2021 11:00 12 кръг Г Национал (София) 5:3
20.11.2021 11:00 13 кръг Г Спартак 2015 (София) 4:0
27.11.2021 11:00 14 кръг Д Септември (София) 0:1
27.02.2022 11:00 15 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:0
05.03.2022 16:00 16 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 4:0
12.03.2022 09:00 17 кръг Г Елит София (София) 1:1
20.03.2022 09:00 18 кръг Д Арес (София) 3:2
27.03.2022 09:00 19 кръг Д РД Спорт (София) 2:3
03.04.2022 11:00 20 кръг Г Победа 2013 (София) 8:0
10.04.2022 09:00 21 кръг Д Национал (София) 0:5
17.04.2022 09:00 22 кръг Д Спартак 2015 (София) 3:1
31.12.5555 23:55 23 кръг Г Септември (София) 0:3
08.05.2022 11:00 24 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:2
15.05.2022 09:00 25 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:0
22.05.2022 11:00 26 кръг Д Елит София (София) 2:2
28.05.2022 11:00 27 кръг Г Арес (София) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Локомотив София 1929 (София) 27 21 2 4 102:28 65
3 РД Спорт (София) 27 19 0 8 99:37 57
4 Витоша (Бистрица) 27 17 3 7 82:35 54
5 Септември (София) 27 17 2 8 80:34 53
6 Национал (София) 27 9 3 15 70:80 30

Витоша (Бистрица)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
08.09.2021 16:00 - Д Славия 1913 (София) 1:4
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2021 10:00 1 кръг Г Септември (София) 0:5
16.09.2021 10:00 2 кръг Д Национал (София) 0:10
12.09.2021 09:00 3 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:2
19.09.2021 09:00 4 кръг Д Арес (София) 4:1
26.09.2021 09:00 5 кръг Г Славия 1913 (София) 0:4
03.10.2021 11:30 6 кръг Д Левски Раковски (София) 2:4
10.10.2021 09:00 7 кръг Г ЦСКА (София) 0:12
04.11.2021 12:00 8 кръг Д Академия Септември (София) 1:2
24.10.2021 09:00 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:6
- 10 кръг
почива
07.11.2021 11:30 11 кръг Д Левски (София) 0:2
11.11.2021 15:00 12 кръг Г София спорт (София) 4:4
19.11.2021 12:00 13 кръг Д Витоша 13 (София) 1:2
27.02.2022 09:00 14 кръг Д Септември (София) 0:3
06.03.2022 09:00 15 кръг Г Национал (София) 0:3
13.03.2022 09:00 16 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:3
20.03.2022 09:00 17 кръг Г Арес (София) 0:3
27.03.2022 09:00 18 кръг Д Славия 1913 (София) 0:3
03.04.2022 09:00 19 кръг Г Левски Раковски (София) 0:3
10.04.2022 09:00 20 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
17.04.2022 09:00 21 кръг Г Академия Септември (София) 0:3
01.05.2022 09:00 22 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:3
15.05.2022 09:00 24 кръг Г Левски (София) 0:3
22.05.2022 09:00 25 кръг Д София спорт (София) 0:3
29.05.2022 09:00 26 кръг Г Витоша 13 (София) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 24 5 3 16 22:82 18
10 София спорт (София) 24 4 5 15 45:89 17
11 Левски Раковски (София) 24 4 4 16 25:58 16
12 Витоша 13 (София) 24 5 1 18 29:98 16
13 Витоша (Бистрица) 24 1 2 21 16:90 5

Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
26.09.2021 13:30 1 кръг Г Левски II (София) 2:4
03.10.2021 09:00 2 кръг Д Миньор (Перник) 1:0
10.10.2021 13:30 3 кръг Г Атлетико Артен (София) 2:1
17.10.2021 13:30 4 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 3:1
24.10.2021 12:00 5 кръг Г Сердика (София) 2:1
31.10.2021 13:30 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
07.11.2021 09:00 7 кръг Г Ай ма3кс (София) 3:0
- 8 кръг
почива
05.12.2021 13:30 9 кръг Г Национал II (София) 2:2
22.05.2022 09:00 10 кръг Г Левски II (София) 1:1
20.03.2022 14:40 11 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 3:0
27.03.2022 11:50 12 кръг Г Национал II (София) 1:0
03.04.2022 09:00 13 кръг Д Миньор (Перник) 2:1
10.04.2022 11:50 14 кръг Г Атлетико Артен (София) 3:0
17.04.2022 14:40 15 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 4:1
01.05.2022 09:00 16 кръг Г Сердика (София) 3:0
08.05.2022 13:15 17 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:0
15.05.2022 09:00 18 кръг Г Левски (Чепинци) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 17 13 3 1 35:13 42
2 Атлетико Артен (София) 17 9 3 5 54:25 30
3 Левски II (София) 16 8 4 4 29:19 28
4 Кюстендил (Кюстендил) 17 6 5 6 33:34 23
5 Национал II (София) 17 5 6 6 25:22 21

Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
25.09.2021 15:00 1 кръг Д Лъвчетата (София) 0:2
02.10.2021 13:30 2 кръг Г Елит София (София) 4:0
09.10.2021 10:30 3 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:2
16.10.2021 12:00 4 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:4
- 5 кръг
почива
30.10.2021 12:00 6 кръг Г Национал (София) 3:4
06.11.2021 15:00 7 кръг Д ЦСКА (София) 1:4
15.11.2021 12:00 8 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:0
20.11.2021 12:00 9 кръг Д Славия 1913 (София) 1:2
27.11.2021 12:00 10 кръг Г Спартак София (София) 2:2
04.12.2021 10:30 11 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Елит София (София) 20 4 5 11 19:52 17
9 Спартак София (София) 20 3 5 12 24:51 14
10 Лъвчетата (София) 20 2 3 15 9:66 9
11 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 10 2 1 7 13:21 7
12 Сердика (София) 10 1 1 8 6:38 4
Група "В"
21.05.2022 09:30 10 кръг Д Младост 2015 (София) 5:2
19.03.2022 11:00 11 кръг Г Шампион (София) 1:0
26.03.2022 09:30 12 кръг Д Ботев 57 СУ II (София) 2:1
02.04.2022 09:30 13 кръг Г Барокко (София) 3:1
09.04.2022 09:30 14 кръг Д Бенковски (София) 5:1
16.04.2022 09:30 15 кръг Г Ай ма3кс (София) 3:1
30.04.2022 11:00 16 кръг Д Щурче (София) 2:0
07.05.2022 11:00 17 кръг Г ДАФ (София) 0:1
14.05.2022 09:30 18 кръг Д Левски Раковски (София) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Шампион (София) 17 9 3 5 47:29 30
4 Сердика (София) 9 8 0 1 56:11 24
5 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 9 8 0 1 22:7 24
6 Ай ма3кс (София) 17 6 6 5 30:38 24
7 Левски Раковски (София) 17 6 3 8 24:31 21

Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
25.09.2021 09:30 1 кръг Д Атлетико Артен (София) 1:3
02.10.2021 13:00 2 кръг Д ОФК София (София) 6:1
09.10.2021 13:00 3 кръг Г Царско село 2015 (София) 6:1
31.12.5555 23:55 4 кръг Д Левски Раковски (София) 0:2
23.10.2021 10:40 5 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 1:0
30.10.2021 13:00 6 кръг Д Н спорт (София) 1:1
06.11.2021 10:40 7 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 16:1
27.11.2021 09:30 8 кръг Д Металург 1957 (Перник) 3:0
- 9 кръг
почива
14.05.2022 09:30 10 кръг Д ОФК София (София) 7:0
19.03.2022 10:40 11 кръг Д Левски Раковски (София) 3:0
- 12 кръг
почива
02.04.2022 11:50 13 кръг Д Н спорт (София) 0:0
09.04.2022 09:30 14 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 0:1
16.04.2022 10:40 15 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 19:0
30.04.2022 11:50 16 кръг Г Металург 1957 (Перник) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски Раковски (София) 14 10 1 3 86:18 31
2 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 14 9 2 3 66:10 29
3 Н спорт (София) 14 7 5 2 80:15 26
4 Атлетико Артен (София) 8 7 1 0 37:10 22
5 Металург 1957 (Перник) 14 6 2 6 39:31 20

Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
26.09.2021 10:20 1 кръг Д Металург 1957 (Перник) 2:11
03.10.2021 10:20 2 кръг Г Ботев 57 СУ II (София) 4:1
10.10.2021 09:10 3 кръг Д ЦСКА III (София) 0:4
17.10.2021 12:40 4 кръг Д Шампион (София) 1:3
24.10.2021 10:20 5 кръг Г Развитие МФ (София) 4:1
31.10.2021 11:30 6 кръг Д Сердика (София) 3:0
07.11.2021 10:20 7 кръг Г Ай ма3кс (София) анл.
22.05.2022 09:30 8 кръг Д Барокко (София) 2:5
20.03.2022 10:40 9 кръг Г Ботев 57 СУ II (София) 2:0
- 10 кръг
почива
03.04.2022 13:00 11 кръг Д Шампион (София) 3:1
10.04.2022 09:30 12 кръг Г Развитие МФ (София) 4:0
17.04.2022 11:50 13 кръг Д Сердика (София) 1:1
01.05.2022 10:40 14 кръг Г Металург 1957 (Перник) 1:3
08.05.2022 10:40 15 кръг Д ЦСКА III (София) 0:4
15.05.2022 09:30 16 кръг Г Септември (София) 11:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Металург 1957 (Перник) 14 8 4 2 68:16 28
3 Шампион (София) 13 8 1 4 49:28 25
4 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 14 7 1 6 38:34 22
5 Сердика (София) 14 5 5 4 51:26 20
6 Барокко (София) 8 6 0 2 41:16 18


Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:03 сезона
"Б" група:03 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 13.988 39
октомври 2019 18.357 27
септември 2019 33.281 13
август 2019 9.012 61
май 2019 37.797 13
април 2019 38.406 13
март 2019 37.385 12
ноември 2018 25.344 20
октомври 2018 29.844 14
септември 2018 40.409 10
май 2018 21.167 21
април 2018 21.153 27
март 2018 34.519 12
ноември 2017 39.363 12
октомври 2017 8.863 64
септември 2017 15.045 36
август 2017 14.458 38
май 2017 26.203 19
април 2017 18.616 29
март 2017 29.061 17
ноември 2016 30.799 17
октомври 2016 29.728 17
септември 2016 32.178 12
август 2016 19.672 24
май 2016 12.150 37
април 2016 11.581 44
март 2016 15.489 26
ноември 2015 12.338 42
октомври 2015 18.338 23
август 2015 16.496 27
май 2015 17.224 25
април 2015 10.504 52
март 2015 16.284 27
декември 2014 14.469 33
октомври 2014 14.255 32
септември 2014 9.336 56
май 2014 5.168 82
април 2014 27.957 16
март 2014 16.874 24
ноември 2013 23.897 24
септември 2013 33.542 16
август 2013 30.503 17
май 2013 22.063 23
април 2013 12.885 45
март 2013 16.849 30
ноември 2012 18.617 26
октомври 2012 9.348 63
септември 2012 18.099 27
май 2012 11.619 48
април 2012 9.762 68
март 2012 17.549 35
ноември 2011 17.979 37
октомври 2011 1.692 104
септември 2011 16.271 36
август 2011 5.005 89
май 2011 14.516 45
април 2011 12.252 55
март 2011 16.233 41
ноември 2010 12.858 54
октомври 2010 11.592 61
септември 2010 8.703 83
август 2010 15.383 43
всички

Интернет страници