Пещера (Галата)

BGSupporters форум

Пещера (Галата)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2021 18:00 1 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 2:3
14.08.2021 18:00 2 кръг Г Вихър (Славяново) 1:2
21.08.2021 18:00 3 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 2:1
28.08.2021 18:00 4 кръг Г Спартак (Плевен) 1:9
04.09.2021 17:00 5 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 3:0
11.09.2021 17:00 6 кръг Г Ботев II (Враца) 1:2
18.09.2021 17:00 7 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:0
28.09.2021 17:00 8 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:3
03.10.2021 16:00 9 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) 2:1
09.10.2021 16:00 10 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 0:0
16.10.2021 16:00 11 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 3:1
23.10.2021 16:00 12 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:3
30.10.2021 14:30 13 кръг Д Дреновец (Дреновец) 5:0
06.11.2021 14:30 14 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:5
12.11.2021 14:30 15 кръг Д Павликени (Павликени) 1:1
19.11.2021 14:30 16 кръг Г Академик (Свищов) 1:2
- 17 кръг
почива
19.02.2022 14:00 18 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:2
26.02.2022 14:00 19 кръг Д Вихър (Славяново) 1:2
05.03.2022 14:30 20 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:0
12.03.2022 14:30 21 кръг Д Спартак (Плевен) 0:4
19.03.2022 14:30 22 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:4
26.03.2022 14:30 23 кръг Д Ботев II (Враца) 0:3
02.04.2022 17:00 24 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:3
09.04.2022 17:00 25 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:3
16.04.2022 17:00 26 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) 0:3
22.04.2022 17:00 27 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) 0:3
30.04.2022 17:00 28 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 0:3
07.05.2022 18:00 29 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:3
11.05.2022 18:00 30 кръг Г Дреновец (Дреновец) 0:3
14.05.2022 18:00 31 кръг Д Партизан (Червен бряг) 0:3
21.05.2022 18:00 32 кръг Г Павликени (Павликени) 0:3
28.05.2022 18:00 33 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 34 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Ювентус 95 (Малчика) 30 7 6 17 29:62 27
14 Академик (Свищов) 29 8 2 19 34:52 26
15 Етър ВТ II (Велико Търново) 29 7 3 19 40:79 24
16 Локомотив 1927 (Дряново) 30 7 3 20 31:57 24
17 Пещера (Галата) 31 7 2 22 26:75 23
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Ловеч / Първи кръг
04.08.2021 19:00 - Г Априлци (Априлци) 5:0
Област Ловеч / Финал
18.08.2021 18:00 - Г Озрен (Голям извор) 3:0
Северозападна България / Финали
25.08.2021 17:00 - Г Партизан (Червен бряг) 1:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Северозападна България / Първи кръг
16.02.2022 15:00 - Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
22.01.2022 12:00 - Г Септември II (София) 1:2
29.01.2022 12:00 - Г Надежда (Доброславци) 0:4
05.02.2022 14:00 - Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:9
12.02.2022 12:00 - Г Левски (Чепинци) 2:1

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници