Локомотив 1927 (Дряново)

BGSupporters форум

Локомотив 1927 (Дряново)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2021 18:00 1 кръг Д Левски 2007 (Левски) 2:1
14.08.2021 18:00 2 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:5
21.08.2021 18:00 3 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) 4:2
28.08.2021 18:00 4 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 1:1
- 5 кръг
почива
11.09.2021 17:00 6 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:2
18.09.2021 17:00 7 кръг Г Дреновец (Дреновец) 0:2
25.09.2021 17:00 8 кръг Д Партизан (Червен бряг) 0:1
02.10.2021 16:00 9 кръг Г Павликени (Павликени) 1:0
09.10.2021 16:00 10 кръг Д Академик (Свищов) 2:0
16.10.2021 16:00 11 кръг Г Пещера (Галата) 1:3
23.10.2021 16:00 12 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 1:1
30.10.2021 14:30 13 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
06.11.2021 14:30 14 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
13.11.2021 14:30 15 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
20.11.2021 14:30 16 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
27.11.2021 14:30 17 кръг Г Ботев II (Враца) -:-
- 18 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
- 19 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 20 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
- 21 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) -:-
- 22 кръг
почива
- 23 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 24 кръг Д Дреновец (Дреновец) -:-
- 25 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
- 26 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
- 27 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 28 кръг Д Пещера (Галата) -:-
- 29 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 30 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
- 31 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 32 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 33 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 34 кръг Д Ботев II (Враца) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Дреновец (Дреновец) 11 5 1 5 17:21 16
10 Пещера (Галата) 12 5 1 6 17:25 16
11 Локомотив 1927 (Дряново) 11 4 2 5 13:18 14
12 ОФК Локомотив (Мездра) 11 3 2 6 12:20 11
13 Левски 2007 (Левски) 12 3 1 8 16:26 10
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Финал
11.08.2021 18:00 - Г Севлиево (Севлиево) 0:7
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
30.07.2021 18:30 - Г Берое II (Стара Загора) 0:5

Локомотив 1927 (Дряново)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 14:00 1 кръг Д Академик (Свищов) 2:5
19.09.2021 14:00 2 кръг Д Павликени (Павликени) 1:3
26.09.2021 14:00 3 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:16
03.10.2021 14:00 4 кръг Д Гигант 1947 (Белене) 0:1
10.10.2021 14:00 5 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 0:6
17.10.2021 14:00 6 кръг Д Спартак (Плевен) 0:10
24.10.2021 14:00 7 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
31.10.2021 14:00 8 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
07.11.2021 14:00 9 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
14.11.2021 14:00 10 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
21.11.2021 14:00 11 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 12 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 13 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 14 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 15 кръг Г Гигант 1947 (Белене) -:-
- 16 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) -:-
- 17 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 18 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 19 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 20 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
- 21 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 22 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Литекс (Ловеч) 4 1 2 1 10:13 5
9 Етър ВТ (Велико Търново) 5 1 1 3 8:12 4
10 Гигант 1947 (Белене) 6 1 1 4 4:19 4
11 Изгрев 93 (Царевец) 6 1 0 5 11:25 3
12 Локомотив 1927 (Дряново) 6 0 0 6 4:41 0

Локомотив 1927 (Дряново)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2021 10:30 1 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0
18.09.2021 10:30 2 кръг Г Литекс (Ловеч) 2:8
21.09.2021 16:00 3 кръг Д Чавдар (Троян) 1:0
25.09.2021 10:30 4 кръг Д Павликени (Павликени) 6:0
02.10.2021 10:30 5 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:1
09.10.2021 10:30 6 кръг Д Чумерна (Елена) 1:0
отложен 7 кръг Г Академик (Свищов) -:-
23.10.2021 10:30 8 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
30.10.2021 10:30 9 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) -:-
02.11.2021 15:00 10 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
06.11.2021 10:30 11 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
13.11.2021 10:30 12 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
20.11.2021 10:30 13 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 14 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 15 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
- 16 кръг Г Чавдар (Троян) -:-
- 17 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 18 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 19 кръг Г Чумерна (Елена) -:-
- 20 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 21 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 22 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) -:-
- 23 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
- 24 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 25 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 26 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Чумерна (Елена) 7 5 0 2 30:14 15
4 Локомотив (Горна Оряховица) 7 4 2 1 23:8 14
5 Локомотив 1927 (Дряново) 6 4 0 2 13:9 12
6 Чавдар (Троян) 6 4 0 2 17:15 12
7 Етър ВТ (Велико Търново) 5 3 2 0 18:7 11

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Трета лига 9 място
2019/2020 Трета лига 7 място
2018/2019 Трета лига 14 място
2017/2018 А ОФГ ГБ 3 място
2016/2017 А ОФГ ГБ 1 място
2015/2016 А ОФГ ГБ 1 място
2014/2015 А ОФГ ГБ 7 място
2012/2013 А ОФГ ГБ 5 място
2011/2012 "В" група 16 място
2010/2011 "В" група 14 място

Месечна ранглиста

Интернет страници