Левски (Чепинци, обл.София ст.)

BGSupporters форум

Левски (Чепинци)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2021 18:00 1 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:2
14.08.2021 18:00 2 кръг Г Оборище (Панагюрище) 1:6
18.08.2021 18:00 3 кръг Д Пирин II (Благоевград) 2:2
21.08.2021 18:00 4 кръг Д Хебър 1918 II (Пазарджик) 1:2
28.08.2021 18:00 5 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:5
04.09.2021 17:00 6 кръг Д Гранит (Владая) 1:2
11.09.2021 17:00 7 кръг Г Беласица (Петрич) 0:6
18.09.2021 17:00 8 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:2
25.09.2021 17:00 9 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:5
02.10.2021 16:00 10 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 1:2
06.10.2021 16:00 11 кръг Г Септември II (София) 0:2
09.10.2021 16:00 12 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:2
16.10.2021 16:00 13 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
23.10.2021 16:00 14 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
30.10.2021 16:00 15 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
06.11.2021 14:00 16 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
13.11.2021 14:00 17 кръг Г Банско тийм (Банско) -:-
20.11.2021 14:00 18 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
27.11.2021 14:00 19 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
- 20 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 21 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
- 22 кръг Г Пирин II (Благоевград) -:-
- 23 кръг Г Хебър 1918 II (Пазарджик) -:-
- 24 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 25 кръг Г Гранит (Владая) -:-
- 26 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 27 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 28 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 29 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
- 30 кръг Д Септември II (София) -:-
- 31 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 32 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
- 33 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 34 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 35 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 36 кръг Д Банско тийм (Банско) -:-
- 37 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
- 38 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
16 Хебър 1918 II (Пазарджик) 12 2 3 7 10:22 9
17 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 12 1 4 7 11:17 7
18 Надежда (Доброславци) 12 1 3 8 7:27 6
19 Пирин II (Благоевград) 12 0 4 8 9:26 4
20 Левски (Чепинци) 12 0 1 11 7:38 1
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Области София (столица) и Перник / Финали
04.08.2021 18:30 - Д Надежда (Доброславци) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2021 19:00 - Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-

Левски (Чепинци)

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2021 11:00 1 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 2:0
05.09.2021 11:00 2 кръг Д Септември (София) 0:6
12.09.2021 11:00 3 кръг Г Спортист 13 (София) 1:2
19.09.2021 11:00 4 кръг Д Левски Раковски (София) 0:3
26.09.2021 11:00 5 кръг Г Надежда (Доброславци) 5:2
03.10.2021 11:00 6 кръг Д Ферион (София) 1:2
10.10.2021 16:00 7 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:7
17.10.2021 11:00 8 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
24.10.2021 11:00 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
31.10.2021 11:00 10 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
07.11.2021 11:00 11 кръг Г Септември (София) -:-
14.11.2021 11:00 12 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
21.11.2021 11:00 13 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
28.11.2021 11:00 14 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 15 кръг Г Ферион (София) -:-
- 16 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 17 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 18 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 19 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
- 20 кръг Д Септември (София) -:-
- 21 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 22 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 23 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
- 24 кръг Д Ферион (София) -:-
- 25 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 26 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 27 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Надежда (Доброславци) 7 3 0 4 10:19 9
7 Ферион (София) 7 2 0 5 6:19 6
8 Левски (Чепинци) 7 2 0 5 9:22 6
9 Ботев 57 СУ (София) 7 1 2 4 5:19 5
10 Спортист 13 (София) 7 1 1 5 7:19 4

Левски (Чепинци)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
25.09.2021 08:50 1 кръг Д ОФК София (София) 6:0
02.10.2021 11:40 2 кръг Д Левски Раковски II (София) 9:0
09.10.2021 10:15 3 кръг Г Септември (София) 7:1
16.10.2021 10:15 4 кръг Д Барокко (София) -:-
23.10.2021 13:05 5 кръг Г Сердика II (София) -:-
30.10.2021 11:40 6 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
06.11.2021 11:40 7 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
15.11.2021 10:15 8 кръг Д Спорт за всички (София) -:-
22.11.2021 14:30 9 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
27.11.2021 11:40 10 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (Чепинци) 3 3 0 0 22:1 9
2 Витоша 13 (София) 3 2 1 0 11:3 7
3 Победа 2013 (София) 3 2 1 0 7:1 7
4 Спорт за всички (София) 3 2 0 1 9:3 6
5 ОФК София (София) 3 2 0 1 7:9 6

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Трета лига 15 място
2019/2020 А ОФГ С 1 място
2018/2019 А ОФГ С 2 място
2017/2018 А ОФГ С 2 място
2016/2017 А ОФГ С 3 място
2015/2016 А ОФГ С 2 място
2014/2015 А ОФГ С 6 място
2012/2013 А ОФГ С 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -

Интернет страници