Янтра (Полски Тръмбеш)

BGSupporters форум

Янтра (Полски Тръмбеш)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2021 18:00 1 кръг Г Пещера (Галата) -:-
- 2 кръг
почива
21.08.2021 18:00 3 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
28.08.2021 18:00 4 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
04.09.2021 17:00 5 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
11.09.2021 17:00 6 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
18.09.2021 17:00 7 кръг Д Ботев II (Враца) -:-
25.09.2021 17:00 8 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
02.10.2021 16:00 9 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
09.10.2021 16:00 10 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
16.10.2021 16:00 11 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
23.10.2021 16:00 12 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
30.10.2021 14:30 13 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
06.11.2021 14:30 14 кръг Г Дреновец (Дреновец) -:-
13.11.2021 14:30 15 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
20.11.2021 14:30 16 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
27.11.2021 14:30 17 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 18 кръг Д Пещера (Галата) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
- 21 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 22 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 23 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
- 24 кръг Г Ботев II (Враца) -:-
- 25 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 26 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 27 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
- 28 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 29 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 30 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 31 кръг Д Дреновец (Дреновец) -:-
- 32 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
- 33 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
- 34 кръг Г Академик (Свищов) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Пещера (Галата) - 0 0 0 0:0 0
1 Първа атомна (Козлодуй) - 0 0 0 0:0 0
1 Севлиево (Севлиево) - 0 0 0 0:0 0
1 Спартак (Плевен) - 0 0 0 0:0 0
1 Янтра (Полски Тръмбеш) - 0 0 0 0:0 0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
17.07.2021 18:30 - Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Трета лига 3 място
2019/2020 А ОФГ ВТ 4 място
2018/2019 Трета лига 16 място
2017/2018 Трета лига 14 място
2016/2017 А ОФГ ВТ 1 място
2015/2016 А ОФГ ВТ 2 място
2014/2015 А ОФГ ВТ 7 място
2013/2014 А ОФГ ВТ 5 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 2 място
1963/1964 ЗФГ 11 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 12.298 49
април 2019 1.636 95
март 2019 5.391 83
ноември 2018 5.255 88
октомври 2018 10.448 59
септември 2018 2.859 91
май 2018 6.206 78
април 2018 5.352 81
март 2018 10.558 55
ноември 2017 1.320 93
октомври 2017 3.247 86
септември 2017 8.300 67
август 2017 3.680 86
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници