Павликени (Павликени)

BGSupporters форум

Павликени (Павликени)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2021 18:00 1 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 2:0
14.08.2021 18:00 2 кръг Г Спартак (Плевен) 0:0
21.08.2021 18:00 3 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:0
29.08.2021 18:00 4 кръг Г Ботев II (Враца) 2:2
04.09.2021 17:00 5 кръг Д Левски 2007 (Левски) 3:1
11.09.2021 19:00 6 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:1
18.09.2021 17:00 7 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) 3:0
25.09.2021 17:00 8 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 5:1
02.10.2021 16:00 9 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 0:1
09.10.2021 16:00 10 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:0
16.10.2021 16:00 11 кръг Д Дреновец (Дреновец) 2:0
23.10.2021 16:00 12 кръг Г Партизан (Червен бряг) 2:2
- 13 кръг
почива
06.11.2021 14:30 14 кръг Д Академик (Свищов) 2:1
12.11.2021 14:30 15 кръг Г Пещера (Галата) 1:1
19.11.2021 14:30 16 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0
12.02.2022 14:15 17 кръг Г Вихър (Славяново) 1:0
19.02.2022 14:00 18 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:1
26.02.2022 14:00 19 кръг Д Спартак (Плевен) 0:4
05.03.2022 14:30 20 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:2
13.03.2022 14:30 21 кръг Д Ботев II (Враца) 0:0
19.03.2022 14:30 22 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:0
26.03.2022 14:30 23 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:2
03.04.2022 17:00 24 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) 1:1
09.04.2022 17:00 25 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) 2:0
16.04.2022 17:00 26 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 4:0
22.04.2022 17:00 27 кръг Д Севлиево (Севлиево) 3:2
30.04.2022 17:00 28 кръг Г Дреновец (Дреновец) 1:3
07.05.2022 18:00 29 кръг Д Партизан (Червен бряг) 3:0
- 30 кръг
почива
14.05.2022 18:00 31 кръг Г Академик (Свищов) 0:2
21.05.2022 18:00 32 кръг Д Пещера (Галата) 3:0
28.05.2022 18:00 33 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
04.06.2022 18:00 34 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Бдин 1923 (Видин) 30 19 2 9 59:25 56
5 Вихър (Славяново) 30 16 5 9 52:30 53
6 Павликени (Павликени) 30 14 9 7 46:27 51
7 Партизан (Червен бряг) 29 15 4 10 43:42 49
8 Янтра (Полски Тръмбеш) 30 14 6 10 44:40 48
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
22.01.2022 15:00 - Д Янтра (Полски Тръмбеш) 7:2
30.01.2022 13:00 - Г Етър ВТ II (Велико Търново) 4:3
05.02.2022 14:00 - Г Академик (Свищов) 3:2

Павликени (Павликени)

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2021 16:00 1 кръг Г Чумерна (Елена) анл.
29.09.2021 16:00 2 кръг Д Белица 2017 (Килифарево) 0:4
06.10.2021 15:00 3 кръг Г Трявна (Трявна) 4:0
13.10.2021 15:00 4 кръг Д Академик (Свищов) 0:5
отложен 5 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
27.10.2021 15:00 6 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 2:4
03.11.2021 14:30 7 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:3
10.11.2021 14:30 8 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
17.11.2021 14:30 9 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Белица 2017 (Килифарево) -:-
- 12 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
- 13 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 14 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 15 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 16 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 17 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 18 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Спартак (Плевен) 6 2 0 4 5:16 6
7 Янтра 2019 (Габрово) 5 1 0 4 7:11 3
8 Павликени (Павликени) 5 1 0 4 7:16 3
9 Трявна (Трявна) 6 0 0 6 0:19 0
-- Чумерна (Елена) - 0 0 0 0:0 -

Павликени (Павликени)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 14:00 1 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:1
19.09.2021 14:00 2 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 3:1
26.09.2021 14:00 3 кръг Д Академик (Свищов) 2:1
03.10.2021 14:00 4 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:3
10.10.2021 14:00 5 кръг Г Гигант 1947 (Белене) 3:0
17.10.2021 14:00 6 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 3:1
24.10.2021 14:00 7 кръг Г Спартак (Плевен) 0:3
31.10.2021 14:00 8 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
07.11.2021 14:00 9 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:4
14.11.2021 14:00 10 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
21.11.2021 14:00 11 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 12 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 13 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 14 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 15 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 16 кръг Д Гигант 1947 (Белене) -:-
- 17 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) -:-
- 18 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 19 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 20 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 21 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
- 22 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Монтана 1921 (Монтана) 9 6 2 1 53:18 20
4 Севлиево (Севлиево) 9 4 2 3 11:17 14
5 Павликени (Павликени) 9 4 1 4 13:15 13
6 Академик (Свищов) 8 4 1 3 23:21 13
7 Локомотив (Горна Оряховица) 8 4 0 4 17:7 12

Павликени (Павликени)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2021 10:30 1 кръг Д Севлиево (Севлиево) 3:2
18.09.2021 10:30 2 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:3
21.09.2021 16:00 3 кръг Д Литекс (Ловеч) 2:5
25.09.2021 10:30 4 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 0:6
02.10.2021 10:30 5 кръг Д Чавдар (Троян) 3:5
09.10.2021 10:30 6 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 1:6
16.10.2021 10:30 7 кръг Г Чумерна (Елена) 1:6
23.10.2021 10:30 8 кръг Д Академик (Свищов) 1:1
30.10.2021 10:30 9 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:6
02.11.2021 15:00 10 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 0:3
06.11.2021 10:30 11 кръг Г Левски 2007 (Левски) 2:2
13.11.2021 10:30 12 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
20.11.2021 10:30 13 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 14 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 15 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 16 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
- 17 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 18 кръг Г Чавдар (Троян) -:-
- 19 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 20 кръг Д Чумерна (Елена) -:-
- 21 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 22 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 23 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) -:-
- 24 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 25 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 26 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Литекс (Ловеч) 9 3 0 6 24:29 9
11 Янтра (Полски Тръмбеш) 10 2 0 8 17:35 6
12 Павликени (Павликени) 11 1 2 8 14:45 5
13 Академик (Свищов) 10 1 1 8 11:54 4
14 Севлиево (Севлиево) 9 1 0 8 19:47 3

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Трета лига 8 място
2019/2020 Трета лига 5 място
2018/2019 Трета лига 5 място
2017/2018 Трета лига 12 място
2016/2017 Трета лига 9 място
2015/2016 "В" група 6 място
2014/2015 "В" група 9 място
2013/2014 "В" група 14 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 1 място
2011/2012 неизвестно -

Месечна ранглиста

Интернет страници