Етър ВТ (Велико Търново)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Етър Велико Търново съществува под това име от 2013 г.

Хроника: След като от сезон 2003/04 Етър - футболният шампион на България за 1990/91 г., започва да развива само детско-юношеска школа, Етър 1924 - единственият клуб във Велико Търново с мъжки отбор в първенството на страната, е изваден от елитната група на 20 май 2013 г. и скоро след това на практика престава да съществува. На 17 юли 2013 г. Ботев - от съседното до областния център градче Дебелец, който вече си е осигурил участие в Северозападна „В” група, се преименува на Етър Велико Търново и премества седалището си в старата столица.

Клубни цветове: виолетов и бял.

Прозвище: -

Адрес: Велико Търново 5002.
Телефон: -
E-mail: fcetarvt@abv.bg

Клубни върхове:
-

Етър ВТ (Велико Търново)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
12.07.2019 21:00 1 кръг Г ЦСКА (София) 2:2 Диема спорт
21.07.2019 21:00 2 кръг Д Левски (София) 0:0 Диема спорт
27.07.2019 18:45 3 кръг Г Черно море (Варна) 1:1 Диема спорт
03.08.2019 18:45 4 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:2 Диема спорт
09.08.2019 20:30 5 кръг Г Славия 1913 (София) 1:2 Диема спорт
16.08.2019 20:30 6 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:1 Диема спорт
26.08.2019 20:30 7 кръг Г Ботев (Враца) 1:2 Диема спорт
31.08.2019 20:30 8 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:1 Диема спорт
14.09.2019 20:00 9 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 Диема спорт
23.09.2019 17:30 10 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0 Нова спорт
30.09.2019 17:30 11 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:2 Диема спорт
05.10.2019 17:30 12 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5 Диема спорт
18.10.2019 20:00 13 кръг Г Дунав (Русе) 2:0 Диема спорт
30.10.2019 18:30 14 кръг Д ЦСКА (София) 0:4 Диема спорт
06.11.2019 15:30 15 кръг Г Левски (София) 0:3 Диема спорт
09.11.2019 15:00 16 кръг Д Черно море (Варна) 1:0 Диема спорт
25.11.2019 17:30 17 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:2 Диема спорт
29.11.2019 16:30 18 кръг Д Славия 1913 (София) 0:2 Диема спорт
06.12.2019 17:00 19 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:2 Диема спорт
13.12.2019 17:00 20 кръг Д Ботев (Враца) 1:1 Диема спорт
16.02.2020 12:00 21 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:2 Нова спорт
23.02.2020 16:30 22 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:1 Диема спорт
02.03.2020 17:30 23 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6:2 Диема спорт
07.03.2020 12:30 24 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:1 Нова спорт
05.06.2020 18:45 25 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2 Диема спорт
11.06.2020 20:30 26 кръг Д Дунав (Русе) 5:3 Диема спорт
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Арда 1924 (Кърджали) 26 7 10 9 27:33 31
9 Ботев (Пловдив) 26 8 6 12 26:30 30
10 Етър ВТ (Велико Търново) 26 6 9 11 31:45 27
11 Царско село 2015 (София) 26 7 4 15 24:42 25
12 Ботев (Враца) 26 5 7 14 21:46 22
Втора фаза / Втора осмица - група "А"
22.06.2020 20:30 27 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:1 Диема спорт
26.06.2020 18:45 28 кръг Г Черно море (Варна) 2:2 Диема спорт
02.07.2020 18:30 29 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0 Диема спорт
25.04.2020 30 кръг Г Царско село 2015 (София) анл.
29.04.2020 31 кръг Д Черно море (Варна) анл.
02.05.2020 32 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черно море (Варна) 29 12 11 6 39:27 47
2 Етър ВТ (Велико Търново) 29 7 10 12 34:48 31
3 Царско село 2015 (София) 29 9 4 16 27:46 31
4 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 29 1 3 25 15:57 6
Втора фаза / 1/2 финали за 7-10 място
09.05.2020 1-ви мач Д Ботев (Пловдив) анл.
07.07.2020 21:00 реванш Г Ботев (Пловдив) 0:1 Диема спорт
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
26.09.2019 19:00 - Г Ботев (Гълъбово) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
19.06.2019 18:30 - Д Спартак (Плевен) 1:1
22.06.2019 18:30 - Г Дунав (Русе) 2:1
26.06.2019 18:30 - Д Ботев (Гълъбово) 2:1
28.06.2019 18:00 - Д Ботев (Пловдив) 0:1
05.07.2019 19:00 - Д Литекс (Ловеч) 2:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
15.01.2020 12:00 - Г Струмска слава 1927 (Радомир) 4:1
19.01.2020 15:00 - Д Ротор (Волгоград, Русия, 2) 2:1
22.01.2020 15:00 - Д Габала (Габала, Азербайджан, 1) 0:0 Sportal TV
25.01.2020 13:00 - Д Каспий (Актау, Казахстан, 1) 0:1
30.01.2020 15:00 - Д Ансан Грийнърс (Ансан, Кор, 2) 0:1
12.02.2020 14:00 - Г Загорец (Нова Загора) 2:0
27.05.2020 18:00 - Г Берое (Стара Загора) 0:0
30.05.2020 18:00 - Г Черно море (Варна) 0:2

Етър ВТ II (Велико Търново)

"А" ОГ Велико Търново
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 17:00 1 кръг Г Недан (Недан) 4:1
15.09.2019 17:00 2 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 5:2
22.09.2019 17:00 3 кръг Г Чумерна (Елена) 5:0
29.09.2019 17:00 4 кръг Д Лато (Алеково) 6:1
06.10.2019 16:00 5 кръг Г Удар (Бяла черква) 1:0
- 6 кръг
почива
20.10.2019 16:00 7 кръг Д Левски 1986 (Стражица) 2:0
01.12.2019 14:30 8 кръг Г Ресен 2012 (Ресен) 2:1
10.11.2019 14:30 9 кръг Д Левски (Лясковец) 2:2
17.11.2019 14:30 10 кръг Г Лозен 2006 (Сухиндол) 4:1
24.11.2019 14:30 11 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 2:0
22.03.2020 15:00 12 кръг Д Недан (Недан) анл.
29.03.2020 15:00 13 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) анл.
05.04.2020 17:00 14 кръг Д Чумерна (Елена) анл.
11.04.2020 17:00 15 кръг Г Лато (Алеково) анл.
18.04.2020 17:00 16 кръг Д Удар (Бяла черква) анл.
- 17 кръг
почива
03.05.2020 18:00 18 кръг Г Левски 1986 (Стражица) анл.
10.05.2020 18:00 19 кръг Д Ресен 2012 (Ресен) анл.
17.05.2020 18:00 20 кръг Г Левски (Лясковец) анл.
24.05.2020 18:00 21 кръг Д Лозен 2006 (Сухиндол) анл.
31.05.2020 18:00 22 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Етър ВТ II (Велико Търново) 10 9 1 0 33:8 28
2 Лато (Алеково) 10 6 3 1 23:12 21
3 Ресен 2012 (Ресен) 10 6 1 3 19:7 19
4 Янтра (Полски Тръмбеш) 10 6 1 3 25:10 19
5 Лозен 2006 (Сухиндол) 10 6 0 4 14:12 18
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
20.11.2019 14:30 - Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:6
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
27.02.2020 16:00 - Г Янтра 2019 (Габрово) 0:2

Етър ВТ (Велико Търново)

Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
25.01.2020 16:00 - Д Янтра 2019 (Габрово) 1:8
ЮСВ: Велико Търново - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2019 16:00 1 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 1:0
25.09.2019 16:00 2 кръг Д Севлиево (Севлиево) 10:0
02.10.2019 15:00 3 кръг Г Академик (Свищов) 2:2
09.10.2019 15:00 4 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:3
16.10.2019 15:00 5 кръг Г Трявна (Трявна) 2:0
23.10.2019 15:00 6 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 8:2
30.10.2019 14:30 7 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 6:0
01.04.2020 16:00 8 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) анл.
08.04.2020 16:00 9 кръг Г Севлиево (Севлиево) анл.
15.04.2020 16:00 10 кръг Д Академик (Свищов) анл.
22.04.2020 16:00 11 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) анл.
29.04.2020 16:00 12 кръг Д Трявна (Трявна) анл.
06.05.2020 17:00 13 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) анл.
13.05.2020 17:00 14 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив (Горна Оряховица) 7 7 0 0 65:7 21
2 Етър ВТ (Велико Търново) 7 5 1 1 29:7 16
3 Янтра (Полски Тръмбеш) 7 5 0 2 18:12 15
4 Академик (Свищов) 7 3 2 2 20:12 11
5 Трявна (Трявна) 7 3 1 3 13:14 10

Етър ВТ (Велико Търново)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
15.10.2019 15:00 1-ви мач Д Дунав (Русе) 1:1
21.10.2019 15:00 реванш Г Дунав (Русе) 0:2

Етър ВТ (Велико Търново)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
24.08.2019 17:00 1 кръг Д Черно море (Варна) 3:1
28.08.2019 17:00 2 кръг Г Берое (Стара Загора) 4:1
11.09.2019 16:00 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 4:0
14.09.2019 17:00 4 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
18.09.2019 12:00 5 кръг Д ЦСКА (София) 0:1
22.09.2019 17:00 6 кръг Г Септември (София) 0:10
29.09.2019 16:00 7 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:1
06.10.2019 15:00 8 кръг Д Национал (София) 1:1
09.10.2019 15:00 9 кръг Г Сокол (Марково) 2:3
24.10.2019 13:00 10 кръг Д Левски Раковски (София) 4:0
31.10.2019 14:00 11 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:3
10.11.2019 14:00 12 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
17.11.2019 14:00 13 кръг Г Славия 1913 (София) 2:4
23.11.2019 14:00 14 кръг Д Левски (София) 1:1
01.12.2019 14:00 15 кръг Г Дунав (Русе) 1:0
23.02.2020 14:00 16 кръг Г Черно море (Варна) 0:3
01.03.2020 14:00 17 кръг Д Берое (Стара Загора) 3:1
05.03.2020 12:30 18 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:0
08.03.2020 14:00 19 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) анл.
15.03.2020 14:00 20 кръг Г ЦСКА (София) анл.
18.03.2020 14:30 21 кръг Д Септември (София) анл.
21.03.2020 14:00 22 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
04.04.2020 23 кръг Г Национал (София) анл.
16.04.2020 24 кръг Д Сокол (Марково) анл.
25.04.2020 25 кръг Г Левски Раковски (София) анл.
02.05.2020 26 кръг Д Ботев (Пловдив) анл.
09.05.2020 27 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
16.05.2020 28 кръг Д Славия 1913 (София) анл.
23.05.2020 29 кръг Г Левски (София) анл.
30.05.2020 30 кръг Д Дунав (Русе) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Дунав (Русе) 18 10 3 5 33:22 33
8 Черно море (Варна) 18 8 3 7 30:21 27
9 Етър ВТ (Велико Търново) 18 8 3 7 33:34 27
10 Национал (София) 18 7 2 9 43:41 23
11 Сокол (Марково) 18 7 2 9 24:37 23

Етър ВТ (Велико Търново)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
29.10.2019 14:00 1-ви мач Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:0
06.11.2019 14:00 реванш Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:3
ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
- 2 кръг
почива
- 3 кръг
почива
- 4 кръг
почива
28.09.2019 09:45 5 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:5
05.10.2019 09:45 6 кръг Д Павликени (Павликени) 5:1
12.10.2019 09:45 7 кръг Г Литекс (Ловеч) 3:0
15.10.2019 16:00 8 кръг Д Академик (Свищов) 3:2
19.10.2019 10:30 9 кръг Г Левски 2007 (Левски) 6:1
23.11.2019 09:45 10 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 1:1
- 11 кръг
почива
- 12 кръг
почива
09.11.2019 09:45 13 кръг Г Спартак (Плевен) 2:1
12.11.2019 15:00 14 кръг Д Белица 2017 (Килифарево) 2:0
16.11.2019 10:30 15 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 0:3
- 16 кръг
почива
- 17 кръг
почива
- 18 кръг
почива
- 19 кръг
почива
04.04.2020 09:45 20 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) анл.
11.04.2020 09:45 21 кръг Г Павликени (Павликени) анл.
18.04.2020 09:45 22 кръг Д Литекс (Ловеч) анл.
25.04.2020 09:45 23 кръг Г Академик (Свищов) анл.
28.04.2020 16:30 24 кръг Д Левски 2007 (Левски) анл.
02.05.2020 09:45 25 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) анл.
- 26 кръг
почива
- 27 кръг
почива
16.05.2020 10:30 28 кръг Д Спартак (Плевен) анл.
23.05.2020 10:30 29 кръг Г Белица 2017 (Килифарево) анл.
30.05.2020 10:30 30 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1919 (Плевен) 9 9 0 0 57:2 27
2 Етър ВТ (Велико Търново) 9 6 1 2 22:14 19
3 Белица 2017 (Килифарево) 9 6 0 3 23:17 18
4 Локомотив (Горна Оряховица) 9 6 0 3 33:22 18
5 Янтра 2019 (Габрово) 9 5 2 2 23:17 17

Етър ВТ (Велико Търново)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
24.08.2019 15:00 1 кръг Д Черно море (Варна) 1:2
28.08.2019 17:00 2 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:2
11.09.2019 13:00 3 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 3:0
14.09.2019 17:00 4 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
18.09.2019 10:00 5 кръг Д ЦСКА (София) 1:4
22.09.2019 15:00 6 кръг Г Септември (София) 1:4
29.09.2019 13:00 7 кръг Д Асти АБ (Хасково) 6:1
06.10.2019 13:00 8 кръг Д Национал (София) 3:1
09.10.2019 14:30 9 кръг Г Витоша 13 (София) 1:1
24.10.2019 15:30 10 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) 2:0
31.10.2019 12:00 11 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:4
10.11.2019 12:00 12 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
17.11.2019 12:00 13 кръг Г Славия 1913 (София) 0:0
23.11.2019 12:00 14 кръг Д Левски (София) 0:4
01.12.2019 14:00 15 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 3:1
23.02.2020 12:00 16 кръг Г Черно море (Варна) 0:3
01.03.2020 12:00 17 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:3
05.03.2020 13:30 18 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:0
08.03.2020 12:00 19 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) анл.
15.03.2020 12:00 20 кръг Г ЦСКА (София) анл.
18.03.2020 12:30 21 кръг Д Септември (София) анл.
21.03.2020 14:00 22 кръг Г Асти АБ (Хасково) анл.
04.04.2020 23 кръг Г Национал (София) анл.
16.04.2020 24 кръг Д Витоша 13 (София) анл.
25.04.2020 25 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) анл.
02.05.2020 26 кръг Д Ботев (Пловдив) анл.
09.05.2020 27 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
16.05.2020 28 кръг Д Славия 1913 (София) анл.
23.05.2020 29 кръг Г Левски (София) анл.
30.05.2020 30 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Спартак 1919 (Плевен) 18 6 4 8 18:29 22
11 Локомотив 1926 (Пловдив) 18 6 2 10 22:32 20
12 Етър ВТ (Велико Търново) 18 6 2 10 25:34 20
13 Черноморец 1919 (Бургас) 18 3 3 12 26:41 12
14 Витоша 13 (София) 18 3 2 13 12:40 11

Етър ВТ (Велико Търново)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2019 16:00 1 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:1
26.09.2019 16:00 2 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 1:4
03.10.2019 15:00 3 кръг Д Спартак (Плевен) 6:1
10.10.2019 15:00 4 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:2
- 5 кръг
почива
24.10.2019 15:00 6 кръг Г Ботев (Враца) 1:1
31.10.2019 14:30 7 кръг Д Литекс (Ловеч) 2:0
10.11.2019 14:30 8 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 2:1
14.11.2019 14:30 9 кръг Д Академия Ботев (Враца) 7:0
02.04.2020 16:00 10 кръг Г Бдин 1923 (Видин) анл.
09.04.2020 16:00 11 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) анл.
16.04.2020 16:00 12 кръг Г Спартак (Плевен) анл.
23.04.2020 16:00 13 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) анл.
- 14 кръг
почива
07.05.2020 16:00 15 кръг Д Ботев (Враца) анл.
14.05.2020 16:00 16 кръг Г Литекс (Ловеч) анл.
21.05.2020 16:00 17 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) анл.
28.05.2020 16:00 18 кръг Г Академия Ботев (Враца) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Ботев (Враца) 8 5 2 1 27:3 17
3 Янтра 2019 (Габрово) 8 5 1 2 20:9 16
4 Етър ВТ (Велико Търново) 8 5 1 2 21:10 16
5 Литекс (Ловеч) 8 3 2 3 20:9 11
6 Монтана 1921 (Монтана) 8 2 3 3 14:17 9

Етър ВТ (Велико Търново)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
29.10.2019 12:00 1-ви мач Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:1
06.11.2019 12:00 реванш Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:0
1/4 финали
20.11.2019 14:00 1-ви мач Д Септември (София) 1:0
27.11.2019 13:30 реванш Г Септември (София) 0:1
Деца: Велико Търново - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
10.09.2019 15:00 2 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 13:0
14.09.2019 10:30 3 кръг Г Севлиево (Севлиево) 4:2
21.09.2019 10:30 4 кръг Д Трявна (Трявна) 4:1
28.09.2019 11:30 5 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:0
05.10.2019 11:30 6 кръг Д Павликени (Павликени) 8:0
12.10.2019 11:30 7 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:0
15.10.2019 14:30 8 кръг Д Академик (Свищов) 3:2
19.10.2019 11:30 9 кръг Г Левски 2007 (Левски) 9:0
23.11.2019 11:30 10 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 9:0
30.11.2019 10:30 11 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 6:2
07.12.2019 10:30 12 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 8:0
- 13 кръг
почива
- 14 кръг
почива
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
14.03.2020 10:30 17 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) анл.
21.03.2020 10:30 18 кръг Д Севлиево (Севлиево) анл.
28.03.2020 10:30 19 кръг Г Трявна (Трявна) анл.
04.04.2020 11:30 20 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) анл.
11.04.2020 11:30 21 кръг Г Павликени (Павликени) анл.
18.04.2020 11:30 22 кръг Д Литекс (Ловеч) анл.
25.04.2020 11:30 23 кръг Г Академик (Свищов) анл.
28.04.2020 15:00 24 кръг Д Левски 2007 (Левски) анл.
02.05.2020 11:30 25 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) анл.
09.05.2020 10:30 26 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) анл.
12.05.2020 15:00 27 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) анл.
- 28 кръг
почива
- 29 кръг
почива
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Етър ВТ (Велико Търново) 11 11 0 0 67:7 33
2 Локомотив (Горна Оряховица) 11 9 1 1 75:6 28
3 Литекс (Ловеч) 11 9 1 1 75:7 28
4 Янтра 2019 (Габрово) 11 6 1 4 42:30 19
5 Севлиево (Севлиево) 11 6 0 5 55:41 18

Етър ВТ (Велико Търново)

ДПГ13: Велико Търново - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2019 14:30 1 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 10:0
- 2 кръг
почива
03.10.2019 13:30 3 кръг Д Спартак (Плевен) 6:0
10.10.2019 13:30 4 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 6:0
- 5 кръг
почива
24.10.2019 13:30 6 кръг Г Ботев (Враца) 3:1
- 7 кръг
почива
07.11.2019 13:00 8 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 0:0
14.11.2019 13:00 9 кръг Д Академия Ботев (Враца) 4:1
02.04.2020 14:30 10 кръг Г Бдин 1923 (Видин) анл.
- 11 кръг
почива
16.04.2020 14:30 12 кръг Г Спартак (Плевен) анл.
23.04.2020 14:30 13 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) анл.
- 14 кръг
почива
07.05.2020 14:30 15 кръг Д Ботев (Враца) анл.
- 16 кръг
почива
21.05.2020 14:30 17 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) анл.
28.05.2020 14:30 18 кръг Г Академия Ботев (Враца) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Етър ВТ (Велико Търново) 6 5 1 0 29:2 16
2 Спартак 1919 (Плевен) 6 5 1 0 21:0 16
3 Монтана 1921 (Монтана) 6 4 0 2 12:11 12
4 Ботев (Враца) 6 3 0 3 21:10 9
5 Академия Ботев (Враца) 6 2 0 4 15:17 6

Етър ВТ (Велико Търново)

Държавно първенство за жени
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
14.09.2019 16:00 2 кръг Д Севлиево лейдис (Севлиево) 3:0
21.09.2019 15:30 3 кръг Г Левски (Чепинци) 4:0
12.10.2019 14:30 4 кръг Д Дунав (Русе) 12:0
20.10.2019 12:00 5 кръг Г Риал (Ковачевци) 4:2
07.12.2019 13:00 6 кръг Д ЛП Супер спорт (София) 3:0
02.11.2019 13:30 7 кръг Г Енко (Пловдив) 4:0
09.11.2019 13:00 8 кръг Д НСА (София) 1:3
16.11.2019 13:00 9 кръг Г Пълдин (Пловдив) 1:2
23.11.2019 12:00 10 кръг Д Спортика (Благоевград) 1:0
30.11.2019 13:00 11 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 4:2
14.06.2020 17:30 12 кръг Д Риал (Ковачевци) 8:1
20.06.2020 18:00 13 кръг Г НСА (София) 0:3
27.06.2020 18:00 14 кръг Д Левски (Чепинци) 7:0
04.07.2020 18:00 15 кръг Д Пълдин (Пловдив) 1:2
07.07.2020 19:00 16 кръг Г ЛП Супер спорт (София) 3:0
11.07.2020 18:00 17 кръг Г Севлиево лейдис (Севлиево) 5:2
18.07.2020 18:00 18 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 НСА (София) 16 15 1 0 85:3 46
2 Пълдин (Пловдив) 16 12 1 3 43:19 37
3 Етър ВТ (Велико Търново) 16 11 0 5 49:21 33
4 Локомотив (Стара Загора) 16 7 2 7 29:26 23
5 ЛП Супер спорт (София) 16 4 2 10 21:29 14


Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Етър ВТ (Велико Търново)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:03 сезона
"Б" група:01 сезон

Последните 10 сезона

2019/2020 Първа лига 10 място
2018/2019 Първа лига 7 място
2017/2018 Първа лига 11 място
2016/2017 Втора лига 1 място
2015/2016 "В" група 1 място
2014/2015 "В" група 2 място
2013/2014 "В" група 5 място
2012/2013 - -
2011/2012 - -
2010/2011 - -

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 25.399 20
октомври 2019 54.768 7
септември 2019 29.841 17
август 2019 37.338 14
май 2019 52.622 7
април 2019 42.912 10
март 2019 51.640 7
ноември 2018 43.480 7
октомври 2018 64.905 2
септември 2018 31.086 14
май 2018 67.629 4
април 2018 41.615 10
март 2018 27.279 19
ноември 2017 22.514 24
октомври 2017 27.586 20
септември 2017 40.847 11
август 2017 51.835 8
май 2017 25.443 21
април 2017 40.459 10
март 2017 30.887 15
ноември 2016 41.304 11
октомври 2016 26.045 21
септември 2016 31.020 16
август 2016 32.579 11
май 2016 13.758 31
април 2016 17.520 24
март 2016 13.568 32
ноември 2015 10.421 51
октомври 2015 15.355 28
август 2015 12.199 41
май 2015 12.247 41
април 2015 13.232 36
март 2015 14.172 30
декември 2014 19.895 25
октомври 2014 10.023 55
септември 2014 11.610 46
май 2014 5.875 77
април 2014 13.494 39
март 2014 11.573 43
ноември 2013 19.032 29
септември 2013 12.216 51
август 2013 12.724 53
всички

Интернет страници