Сердика (София)

BGSupporters форум

Сердика (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
07.09.2019 09:30 2 кръг Д РД Спорт (София) 8:6
11.09.2019 09:30 3 кръг Г Спортист 13 (София) 4:2
14.09.2019 09:30 4 кръг Д София спорт (София) 3:0
21.09.2019 09:30 5 кръг Г Надежда (Доброславци) 5:3
28.09.2019 09:30 6 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:1
05.10.2019 15:00 7 кръг Г Спартак 2015 (София) 2:2
11.10.2019 09:30 8 кръг Д Интернационал (София) 6:2
19.10.2019 09:30 9 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 4:3
- 10 кръг
почива
30.11.2019 09:30 11 кръг Г РД Спорт (София) 0:4
09.11.2019 09:30 12 кръг Д Спортист 13 (София) 5:1
16.11.2019 16:30 13 кръг Г София спорт (София) 1:0
23.11.2019 11:30 14 кръг Д Надежда (Доброславци) 3:2
29.02.2020 09:30 15 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:4
07.03.2020 11:30 16 кръг Д Спартак 2015 (София) анл.
14.03.2020 09:30 17 кръг Г Интернационал (София) анл.
21.03.2020 15:30 18 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) анл.
- 19 кръг
почива
04.04.2020 09:30 20 кръг Д РД Спорт (София) анл.
11.04.2020 09:30 21 кръг Г Спортист 13 (София) анл.
25.04.2020 09:30 22 кръг Д София спорт (София) анл.
02.05.2020 09:30 23 кръг Г Надежда (Доброславци) анл.
09.05.2020 09:30 24 кръг Д Олимпия ФК (София) анл.
16.05.2020 09:30 25 кръг Г Спартак 2015 (София) анл.
23.05.2020 13:30 26 кръг Д Интернационал (София) анл.
30.05.2020 09:30 27 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 РД Спорт (София) 13 10 2 1 59:15 32
2 Сердика (София) 13 10 1 2 44:30 31
3 София спорт (София) 14 7 2 5 32:19 23
4 Олимпия ФК (София) 13 6 3 4 29:16 21
5 Спартак 2015 (София) 13 5 4 4 33:30 19

Сердика (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 12:00 1 кръг Г Ком 98 (Годеч) 3:4
29.09.2019 09:00 2 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1
06.10.2019 10:30 3 кръг Г Левски (София) 0:13
13.10.2019 12:00 4 кръг Д РД Спорт (София) 1:5
20.10.2019 09:00 5 кръг Г Славия 1913 (София) 2:7
01.12.2019 10:30 6 кръг Д Младост 2015 (София) 12:1
10.11.2019 09:00 7 кръг Г Н спорт (София) 0:5
- 8 кръг
почива
24.11.2019 09:00 9 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Ботев 57 СОУ (София) 8 4 1 3 38:13 13
6 Ком 98 (Годеч) 8 3 1 4 17:28 10
7 Сердика (София) 8 2 0 6 22:41 6
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8 0 1 7 3:43 1
9 Младост 2015 (София) 8 0 1 7 3:89 1
Втора фаза / Група "Б"
22.03.2020 10:30 1 кръг Д Локомотив София 1929 (София) анл.
29.03.2020 10:30 2 кръг Г Арес (София) анл.
05.04.2020 10:30 3 кръг Д Олимпия ФК (София) анл.
12.04.2020 12:00 4 кръг Г Левски Раковски (София) анл.
26.04.2020 09:00 5 кръг Д Елит София (София) анл.
03.05.2020 13:30 6 кръг Д Ком 98 (Годеч) анл.
10.05.2020 12:00 7 кръг Г РД Спорт (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Левски Раковски (София) - 0 0 0 0:0 0
11 Локомотив София 1929 (София) - 0 0 0 0:0 0
11 Олимпия ФК (София) - 0 0 0 0:0 0
11 РД Спорт (София) - 0 0 0 0:0 0
11 Сердика (София) - 0 0 0 0:0 0

Сердика (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
21.09.2019 13:30 1 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:6
28.09.2019 12:00 2 кръг Г Лъвчетата (София) 0:3
05.10.2019 12:00 3 кръг Д Спартак 2015 (София) 2:0
12.10.2019 13:30 4 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
19.10.2019 09:00 5 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:11
16.11.2019 13:30 6 кръг Г Спортист 13 (София) анл.
09.11.2019 10:30 7 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) 13:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Локомотив София 1929 (София) 6 4 0 2 28:7 12
4 Лъвчетата (София) 7 4 0 3 29:9 12
5 Сердика (София) 6 2 0 4 19:22 6
6 Спартак 2015 (София) 6 2 0 4 9:13 6
7 Спортист 13 (София) 6 1 0 5 3:46 3
Втора фаза / Група "В"
21.03.2020 12:00 1 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) анл.
28.03.2020 09:00 2 кръг Д Олимпия ФК (София) анл.
04.04.2020 12:00 3 кръг Г Витоша 13 (София) анл.
11.04.2020 09:00 4 кръг Д Лъвчетата (София) анл.
25.04.2020 12:00 5 кръг Г ОФК София (София) анл.
02.05.2020 10:30 6 кръг Г София спорт (София) анл.
09.05.2020 10:30 7 кръг Д Барокко (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
21 Лъвчетата (София) - 0 0 0 0:0 0
21 ОФК София (София) - 0 0 0 0:0 0
21 Олимпия ФК (София) - 0 0 0 0:0 0
21 Сердика (София) - 0 0 0 0:0 0
21 София спорт (София) - 0 0 0 0:0 0

Сердика (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
22.09.2019 10:10 1 кръг Г Олимпия ФК (София) 4:0
29.09.2019 10:10 2 кръг Д Витоша 13 (София) 2:1
06.10.2019 11:20 3 кръг Г Победа 2013 (София) 0:2
13.10.2019 09:00 4 кръг Г Спорт за всички (София) 0:2
20.10.2019 12:30 5 кръг Д РД Спорт (София) 4:1
17.11.2019 10:10 6 кръг Г Олимпиец (София) 3:0
10.11.2019 11:20 7 кръг Д ОФК София (София) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спорт за всички (София) 7 5 1 1 24:11 16
3 ОФК София (София) 7 4 1 2 15:17 13
4 Сердика (София) 7 4 0 3 14:8 12
5 Витоша 13 (София) 7 4 0 3 18:6 12
6 Олимпия ФК (София) 7 2 0 5 10:31 6
Втора фаза / Група "Б"
08.03.2020 10:10 1 кръг Г Миньор (Перник) анл.
15.03.2020 11:20 2 кръг Д Развитие МФ (София) анл.
22.03.2020 13:40 3 кръг Г ОФК София (София) анл.
29.03.2020 10:10 4 кръг Д Спортист 13 (София) анл.
05.04.2020 14:50 5 кръг Г Витоша 13 (София) анл.
12.04.2020 09:00 6 кръг Г Ком 98 (Годеч) анл.
26.04.2020 14:50 7 кръг Д Спорт за всички (София) анл.
03.05.2020 12:30 8 кръг Г Ферион (София) анл.
10.05.2020 12:30 9 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) анл.
17.05.2020 13:40 10 кръг Г Левски Раковски II (София) анл.
24.05.2020 13:40 11 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
15 ОФК София (София) - 0 0 0 0:0 0
15 Развитие на млади футболисти (София) - 0 0 0 0:0 0
15 Сердика (София) - 0 0 0 0:0 0
15 Спорт за всички (София) - 0 0 0 0:0 0
15 Спортист 13 (София) - 0 0 0 0:0 0

Сердика (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
22.09.2019 13:30 1 кръг Д Шампион (София) 7:2
29.09.2019 11:10 2 кръг Г ДАФ (София) 0:2
06.10.2019 13:30 3 кръг Д Спорт за всички (София) 3:0
13.10.2019 12:20 4 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:2
20.10.2019 12:20 5 кръг Д Развитие МФ (София) 1:3
17.11.2019 13:30 6 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 2:3
10.11.2019 10:00 7 кръг Д Урвич (Панчарево) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Развитие на млади футболисти (София) 7 3 2 2 11:12 11
5 Средногорец 2016 (Златица) 7 2 3 2 16:20 9
6 Сердика (София) 7 3 0 4 18:14 9
7 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 7 2 0 5 9:20 6
8 Урвич (Панчарево) 7 1 1 5 12:17 4
Втора фаза / Група "Г"
22.03.2020 13:30 1 кръг Д Левски Раковски (София) анл.
29.03.2020 11:10 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
05.04.2020 12:20 3 кръг Д ДАФ (София) анл.
12.04.2020 13:30 4 кръг Г Шампион (София) анл.
26.04.2020 11:10 5 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) анл.
03.05.2020 13:30 6 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) анл.
10.05.2020 10:00 7 кръг Д Урвич (Панчарево) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
30 Левски Раковски (София) - 0 0 0 0:0 0
30 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - 0 0 0 0:0 0
30 Сердика (София) - 0 0 0 0:0 0
30 Средногорец 2016 (Златица) - 0 0 0 0:0 0
30 Урвич (Панчарево) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ С 14 място
2014/2015 - -

Интернет страници