Развитие на млади футболисти (София)

BGSupporters форум

Развитие на млади футболисти (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 09:30 1 кръг Г Левски (София) 1:1
08.09.2019 09:30 2 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 4:2
15.09.2019 09:30 3 кръг Г Витоша 13 (София) 5:2
19.09.2019 09:30 4 кръг Д ЦСКА (София) 2:2
22.09.2019 09:30 5 кръг Г Славия 1913 (София) 2:2
29.09.2019 09:30 6 кръг Д Царско село 2015 (София) 12:1
06.10.2019 09:30 7 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:0
15.10.2019 09:30 8 кръг Д Септември (София) 2:1
20.10.2019 09:30 9 кръг Г Национал (София) 1:4
24.10.2019 09:30 10 кръг Д Левски (София) 1:3
01.12.2019 09:30 11 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:1
10.11.2019 09:30 12 кръг Д Витоша 13 (София) 4:0
17.11.2019 11:30 13 кръг Г ЦСКА (София) 1:3
22.11.2019 16:00 14 кръг Д Славия 1913 (София) 0:1
01.03.2020 09:30 15 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:0
08.03.2020 09:30 16 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) анл.
15.03.2020 15:30 17 кръг Г Септември (София) анл.
22.03.2020 09:30 18 кръг Д Национал (София) анл.
29.03.2020 09:30 19 кръг Г Левски (София) анл.
05.04.2020 09:30 20 кръг Д Локомотив София 1929 (София) анл.
12.04.2020 09:30 21 кръг Д Витоша 13 (София) анл.
26.04.2020 09:30 22 кръг Д ЦСКА (София) анл.
03.05.2020 09:30 23 кръг Г Славия 1913 (София) анл.
10.05.2020 09:30 24 кръг Д Царско село 2015 (София) анл.
16.05.2020 09:30 25 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) анл.
24.05.2020 09:30 26 кръг Д Септември (София) анл.
31.05.2020 09:30 27 кръг Г Национал (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ЦСКА (София) 15 12 2 1 57:14 38
3 Национал (София) 14 8 2 4 41:22 26
4 Развитие на млади футболисти (София) 15 7 3 5 40:23 24
5 Локомотив София 1929 (София) 15 8 0 7 29:35 24
6 Славия 1913 (София) 15 6 3 6 27:28 21

Развитие на млади футболисти (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 13:30 1 кръг Д Витоша 13 (София) 0:2
28.09.2019 10:30 2 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:2
05.10.2019 13:30 3 кръг Д Елит София (София) 2:2
- 4 кръг
почива
19.10.2019 12:00 5 кръг Д ЦСКА (София) 0:9
30.11.2019 12:00 6 кръг Г Национал (София) 2:5
09.11.2019 10:30 7 кръг Д Левски Раковски (София) 1:2
16.11.2019 13:30 8 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:5
23.11.2019 09:00 9 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Олимпия ФК (София) 8 3 1 4 17:19 10
6 Левски Раковски (София) 8 3 1 4 10:21 10
7 Велбъжд (Кюстендил) 8 1 1 6 5:33 4
8 Развитие на млади футболисти (София) 8 0 2 6 8:35 2
9 Елит София (София) 8 0 1 7 3:50 1
Втора фаза / Група "В"
21.03.2020 09:00 1 кръг Д Надежда (Доброславци) анл.
28.03.2020 12:00 2 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) анл.
04.04.2020 12:00 3 кръг Г Спортист 13 (София) анл.
11.04.2020 13:30 4 кръг Д София спорт (София) анл.
25.04.2020 10:30 5 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) анл.
02.05.2020 10:30 6 кръг Д Миньор (Перник) анл.
09.05.2020 13:30 7 кръг Г Ултраспорт академия (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
19 Миньор (Перник) - 0 0 0 0:0 0
19 Надежда (Доброславци) - 0 0 0 0:0 0
19 Развитие на млади футболисти (София) - 0 0 0 0:0 0
19 Сливнишки герой (Сливница) - 0 0 0 0:0 0
19 София спорт (София) - 0 0 0 0:0 0

Развитие на млади футболисти (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 14:50 1 кръг Д Металург 1957 (Перник) 1:3
28.09.2019 09:00 2 кръг Г Септември (София) 0:2
05.10.2019 12:30 3 кръг Д Ферион (София) 1:1
12.10.2019 11:20 4 кръг Г Барокко (София) 9:0
19.10.2019 13:40 5 кръг Д Ултраспорт академия (София) 5:2
15.02.2020 13:40 6 кръг Г Славия 1913 (София) 0:13
09.11.2019 14:50 7 кръг Д Левски II (София) 0:7
16.11.2019 11:20 8 кръг Г Н спорт (София) 0:3
23.11.2019 12:30 9 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 3:1
30.11.2019 14:50 10 кръг Г ЦСКА (София) 0:6
07.12.2019 10:10 11 кръг Д Спортист 13 (София) 2:0
14.12.2019 14:50 12 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:2
29.02.2020 10:10 13 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Металург 1957 (Перник) 13 5 1 7 54:46 16
10 Ферион (София) 13 4 1 8 31:44 13
11 Развитие на млади футболисти (София) 13 4 1 8 22:43 13
12 Спортист 13 (София) 13 2 0 11 24:79 6
13 Ултраспорт академия (София) 13 1 0 12 16:134 3
Втора фаза / Група "Б"
08.03.2020 13:40 1 кръг Д Витоша 13 (София) анл.
15.03.2020 11:20 2 кръг Г Сердика (София) анл.
22.03.2020 10:10 3 кръг Д Спорт за всички (София) анл.
29.03.2020 12:30 4 кръг Г Ферион (София) анл.
05.04.2020 10:10 5 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) анл.
12.04.2020 13:40 6 кръг Г Левски Раковски II (София) анл.
26.04.2020 11:20 7 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) анл.
03.05.2020 14:50 8 кръг Г Миньор (Перник) анл.
10.05.2020 09:00 9 кръг Д Ком 98 (Годеч) анл.
17.05.2020 14:50 10 кръг Д ОФК София (София) анл.
24.05.2020 11:20 11 кръг Г Спортист 13 (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
15 Миньор (Перник) - 0 0 0 0:0 0
15 ОФК София (София) - 0 0 0 0:0 0
15 Развитие на млади футболисти (София) - 0 0 0 0:0 0
15 Сердика (София) - 0 0 0 0:0 0
15 Спорт за всички (София) - 0 0 0 0:0 0

Развитие на млади футболисти (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
22.09.2019 12:20 1 кръг Д Спорт за всички (София) 1:6
29.09.2019 13:30 2 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:0
06.10.2019 10:00 3 кръг Д Урвич (Панчарево) 2:1
13.10.2019 13:30 4 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 1:1
20.10.2019 12:20 5 кръг Г Сердика (София) 3:1
17.11.2019 12:20 6 кръг Д Шампион (София) 1:1
10.11.2019 11:10 7 кръг Г ДАФ (София) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ДАФ (София) 7 3 2 2 12:13 11
3 Шампион (София) 7 3 2 2 16:18 11
4 Развитие на млади футболисти (София) 7 3 2 2 11:12 11
5 Средногорец 2016 (Златица) 7 2 3 2 16:20 9
6 Сердика (София) 7 3 0 4 18:14 9
Втора фаза / Група "В"
21.03.2020 10:10 1 кръг Г Металург 1957 (Перник) анл.
28.03.2020 12:30 2 кръг Д Лъвчетата (София) анл.
04.04.2020 10:10 3 кръг Г Младост 2015 (София) анл.
11.04.2020 09:00 4 кръг Д Щурче (София) анл.
25.04.2020 09:00 5 кръг Г Академик 1947 (София) анл.
02.05.2020 12:30 6 кръг Г Барокко (София) анл.
09.05.2020 12:30 7 кръг Д Ком 98 (Годеч) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
22 Лъвчетата (София) - 0 0 0 0:0 0
22 Металург 1957 (Перник) - 0 0 0 0:0 0
22 Младост 2015 (София) - 0 0 0 0:0 0
22 Развитие на млади футболисти (София) - 0 0 0 0:0 0
22 Щурче (София) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници