Аксаково (Аксаково)

BGSupporters форум

Аксаково (Аксаково)

"А" ОФГ Варна - подгрупа А1
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Д Черноморец 1946 (Чернево) 1:3
18.09.2016 17:00 2 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 1:0
25.09.2016 17:00 3 кръг Д Ботев (Брестак) 1:2
01.10.2016 16:00 4 кръг Г Девня 2005 (Девня) 2:4
09.10.2016 16:00 5 кръг Д Напредък (Суворово) 1:1
15.10.2016 16:00 6 кръг Г Провадия (Провадия) 1:3
23.10.2016 16:00 7 кръг Д Бозвелийско (Бозвелийско) 1:1
30.10.2016 14:00 8 кръг Г Атлетик (Провадия) 2:2
20.11.2016 14:00 9 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 0:1
- 10 кръг Г Черноморец 1946 (Чернево) -:-
- 11 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 12 кръг Г Ботев (Брестак) -:-
- 13 кръг Д Девня 2005 (Девня) -:-
- 14 кръг Г Напредък (Суворово) -:-
- 15 кръг Д Провадия (Провадия) -:-
- 16 кръг Г Бозвелийско (Бозвелийско) -:-
- 17 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
- 18 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Черноморец 1946 (Чернево) 9 2 4 3 10:10 10
7 Тополи 2010 (Тополи) 9 2 3 4 8:12 9
8 Напредък (Суворово) 9 2 3 4 11:10 9
9 Аксаково (Аксаково) 9 1 3 5 10:17 6
10 Девня 2005 (Девня) 9 1 1 7 8:20 4

Аксаково (Аксаково)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2016 16:00 1 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:9
14.09.2016 16:00 2 кръг Г Волов (Шумен) 0:7
21.09.2016 16:00 3 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:5
28.09.2016 16:00 4 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) анл.
05.10.2016 15:00 5 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) анл.
12.10.2016 15:00 6 кръг Д Спартак 1918 (Варна) анл.
19.10.2016 15:00 7 кръг Г Калиакра (Каварна) анл.
26.10.2016 15:00 8 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) анл.
02.11.2016 14:00 9 кръг Г Суворово 1 (Суворово) анл.
- 10 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
- 11 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 12 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 13 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) -:-
- 14 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 15 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 16 кръг Д Калиакра (Каварна) -:-
- 17 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) -:-
- 18 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Спартак 1918 (Варна) 8 3 1 4 11:13 10
7 Светкавица Търговище (Търговище) 8 3 0 5 18:19 9
8 Суворово 1 (Суворово) 7 2 0 5 13:36 6
9 Локомотив 2008 (Каспичан) 8 0 0 8 5:51 0
-- Аксаково (Аксаково) 3 0 0 3 0:21 -

Аксаково (Аксаково)

ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 10:30 1 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:9
17.09.2016 10:30 2 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:5
24.09.2016 10:30 3 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 0:4
02.10.2016 11:30 4 кръг Г Аристон (Русе) 0:15
08.10.2016 10:30 5 кръг Д Волов (Шумен) 1:2
15.10.2016 10:30 6 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 2:8
22.10.2016 10:30 7 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:9
29.10.2016 10:30 8 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:6
07.11.2016 10:30 9 кръг Д Черно море II (Варна) 0:8
14.11.2016 10:30 10 кръг Д ФК Спартак (Варна) 0:5
19.11.2016 14:00 11 кръг Г Черно море (Варна) 0:15
26.11.2016 10:30 12 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 1:3
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 15 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 16 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) -:-
- 17 кръг Д Аристон (Русе) -:-
- 18 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 19 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
- 20 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 21 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 22 кръг Г Черно море II (Варна) -:-
- 23 кръг Г ФК Спартак (Варна) -:-
- 24 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 25 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) -:-
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Черно море II (Варна) 12 3 3 6 25:29 12
10 Волов (Шумен) 12 4 0 8 12:38 12
11 Светкавица Търговище (Търговище) 12 2 1 9 27:38 7
12 Черноморец (Балчик) 12 1 0 11 10:89 3
13 Аксаково (Аксаково) 12 0 0 12 4:89 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ ВН 7 място
2014/2015 А ОФГ ВН 11 място
2009/2010 "В" група 17 място

Интернет страници

 » няма интернет страници