Вихър 2016 (Вълчи дол)

BGSupporters форум

Вихър 2016 (Вълчи дол)

"А" ОГ Варна
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 17:00 1 кръг Д Аксаково (Аксаково) 1:3
17.09.2023 17:00 2 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 0:3
24.09.2023 17:00 3 кръг Д Девня 2005 (Девня) 0:4
01.10.2023 16:00 4 кръг Г Олимпик (Варна) 0:7
08.10.2023 16:00 5 кръг Д Суворово (Суворово) 0:4
15.10.2023 16:00 6 кръг Г Атлетик (Провадия) 0:4
- 7 кръг
почива
04.11.2023 14:00 8 кръг Д Фратрия II (Бенковски) 0:5
12.11.2023 14:00 9 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла) 1:8
03.12.2023 14:00 10 кръг Д Устрем (Караманите) 4:3
10.12.2023 14:00 11 кръг Г Черноморец 1946 (Чернево) 1:1
03.03.2024 15:00 12 кръг Г Аксаково (Аксаково) -:-
10.03.2024 15:00 13 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) -:-
17.03.2024 15:00 14 кръг Г Девня 2005 (Девня) -:-
24.03.2024 15:00 15 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
31.03.2024 16:00 16 кръг Г Суворово (Суворово) -:-
07.04.2024 16:00 17 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
- 18 кръг
почива
21.04.2024 16:00 19 кръг Г Фратрия II (Бенковски) -:-
28.04.2024 16:00 20 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла) -:-
12.05.2024 17:00 21 кръг Г Устрем (Караманите) -:-
19.05.2024 17:00 22 кръг Д Черноморец 1946 (Чернево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Олимпик (Варна) 10 4 2 4 23:12 14
8 Белослав 1918 (Белослав) 10 3 2 5 10:11 11
9 Черноморец 1946 (Чернево) 10 1 2 7 12:24 5
10 Вихър 2016 (Вълчи дол) 10 1 1 8 7:42 4
11 Устрем (Караманите) 10 0 0 10 8:67 0

Вихър 2016 (Вълчи дол)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 10:00 1 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:2
23.09.2023 10:00 2 кръг Г Камчиец (Дългопол) 1:4
30.09.2023 10:00 3 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 0:6
07.10.2023 10:00 4 кръг Г Аксаково (Аксаково) 3:1
14.10.2023 10:00 5 кръг Д Олимпик (Варна) 1:5
21.10.2023 12:15 6 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 7:0
30.10.2023 12:00 7 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 0:2
06.11.2023 12:00 8 кръг Д Суворово (Суворово) 0:6
11.11.2023 10:00 9 кръг Г Варна 2017 (Варна) 2:1
09.03.2024 10:00 10 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
16.03.2024 10:00 11 кръг Д Камчиец (Дългопол) -:-
23.03.2024 10:00 12 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
30.03.2024 10:00 13 кръг Д Аксаково (Аксаково) -:-
06.04.2024 10:00 14 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
13.04.2024 10:00 15 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
20.04.2024 10:00 16 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
27.04.2024 10:00 17 кръг Г Суворово (Суворово) -:-
11.05.2024 10:00 18 кръг Д Варна 2017 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Черноморец (Балчик) 9 3 1 5 15:26 10
6 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 8 3 1 4 12:38 10
7 Вихър 2016 (Вълчи дол) 9 3 0 6 15:27 9
8 Варна 2017 (Варна) 9 2 0 7 16:35 6
9 Аксаково (Аксаково) 8 2 0 6 12:64 6

Вихър 2016 (Вълчи дол)

ДПГ13: Варна - Зонална група "Б" (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 12:30 1 кръг Д Олимпик (Варна) 0:2
24.09.2023 10:00 2 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 4:2
01.10.2023 11:00 3 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 0:7
08.10.2023 11:00 4 кръг Г ФК Тополи (Тополи) 0:4
15.10.2023 10:00 5 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
21.10.2023 15:30 6 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 0:5
- 7 кръг
почива
16.03.2024 14:30 8 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
23.03.2024 15:00 9 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
14.04.2024 11:00 10 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
21.04.2024 11:00 11 кръг Д ФК Тополи (Тополи) -:-
26.04.2024 14:00 12 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
12.05.2024 10:00 13 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 14 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Калиакра 1923 (Каварна) 6 3 1 2 16:14 10
4 Шумен 2007 (Шумен) 6 3 1 2 21:7 10
5 ФК Тополи (Тополи) 6 2 1 3 10:9 7
6 Вихър 2016 (Вълчи дол) 6 1 0 5 5:22 3
7 Велики Преслав (Велики Преслав) 6 1 0 5 5:25 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници