Дунав (Русе)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Дунав, чието име и база наследява настоящият клуб, е създаден на 16 февруари 1949 г. - след обединение на физкултурните дружества Динамо (1944 г.), Локомотив (учредено през 1930 г. като ЖСК) и Русенец (1947 г.).

Имена: Дунав (през 1949 г.), Торпедо (от 1949 до 1957 г.), Дунав (от 1957 до 1997 г.), Дунав-Раковски (1997 г. - след обединение с Раковски), Дунав'98 (от 1998 г. - след възстановяване на самостоятелността си и обединение с Приста от квартал Средна кула), ПФК Дунав (от 1999 г. - след обединение с новоучредения ОФК Дунав'56; съществува до 2004 г.), ФК Дунав (от 5 август 2003 г. - след обединение на спортно-техническите ръководства и състезателите на Локомотив 2001 и Левски 2000). През 2011 г. ФК Дунав прекратява своето съществуване. Година по-рано за пореден път в Русе е учреден нов футболен клуб, носещ популярното име Дунав, като към него е добавена и годината 2010.

Клубни цветове: син и бял.

Прозвище: „драконите”.

Адрес: Русе 7005.
Телефон:
-
E-mail: -

Клубни върхове:
четвърто място в “А” група: 1974/75 г. (като Дунав).
финалист в турнира за Националната купа:
по това време официалното й наименование е Купа на Съветската армия - 1961/62 г. (като Дунав).
два пъти носител на Купата на Аматьорската футболна лига:
2003/04 (като ФК Дунав) и 2014/15 г.
1/32-финалист в турнира за Купата на УЕФА: 1975/76 г. (като Дунав).

Дунав (Русе)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
15.07.2019 20:30 1 кръг Д Левски (София) 1:4 Диема спорт
21.07.2019 18:45 2 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:3 Диема спорт
26.07.2019 18:30 3 кръг Д Царско село 2015 (София) 3:1 Нова спорт
03.08.2019 21:00 4 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:2 Диема спорт
12.08.2019 18:00 5 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0 Диема спорт
19.08.2019 20:30 6 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3 Диема спорт
25.08.2019 18:00 7 кръг Д ЦСКА (София) 1:1 Диема спорт
30.08.2019 18:00 8 кръг Г Черно море (Варна) 1:1 Нова спорт
15.09.2019 17:45 9 кръг Д Славия 1913 (София) 0:0 Диема спорт
21.09.2019 17:30 10 кръг Г Ботев (Враца) 0:0 Диема спорт
29.09.2019 18:15 11 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 Диема спорт
06.10.2019 17:30 12 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 2:0 Диема спорт
18.10.2019 20:00 13 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:2 Диема спорт
31.10.2019 18:30 14 кръг Г Левски (София) 0:2 Диема спорт
06.11.2019 13:00 15 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:2 Диема спорт
11.11.2019 17:30 16 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:1 Нова спорт
24.11.2019 15:15 17 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:3 Диема спорт
01.12.2019 14:30 18 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1 Нова спорт
09.12.2019 17:00 19 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3 Диема спорт
14.12.2019 16:50 20 кръг Г ЦСКА (София) 0:4 Диема спорт
16.02.2020 17:00 21 кръг Д Черно море (Варна) 0:2 Диема спорт
24.02.2020 17:00 22 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3 Диема спорт
29.02.2020 12:30 23 кръг Д Ботев (Враца) 0:0 Нова спорт
08.03.2020 17:30 24 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:5 Диема спорт
отложен 25 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
отложен 26 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Етър ВТ (Велико Търново) 24 5 9 10 26:40 24
11 Царско село 2015 (София) 24 6 4 14 22:39 22
12 Ботев (Враца) 24 4 7 13 20:45 19
13 Дунав (Русе) 24 4 6 14 18:44 18
14 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 24 1 3 20 15:51 6
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
26.09.2019 19:00 - Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:2 Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.06.2019 18:30 - Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:2
26.06.2019 18:15 - Д Локомотив (Горна Оряховица) 3:1
28.06.2019 18:00 - Г Литекс (Ловеч) 1:4
03.07.2019 19:00 - Д Академика (Клинчени, Румъния, 1) 2:2
07.07.2019 19:00 - Г Черно море (Варна) 0:4
07.09.2019 11:00 - Г Академика (Клинчени, Румъния, 1) 0:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
15.01.2020 14:00 - Д Локомотив (Горна Оряховица) 3:0
22.01.2020 14:00 - Д Прогресул Спартак (Букурещ, Румъния, 3) 2:4
29.01.2020 14:00 - Д Литекс (Ловеч) 2:0
05.02.2020 14:00 - Г Ботев (Гълъбово) 2:1

Дунав (Русе)

Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
25.01.2020 14:00 - Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 7:1
05.02.2020 14:00 - Д Кубрат 2016 (Кубрат) 5:2
12.02.2020 20:00 - Д Черноломец 1919 (Попово) 4:2
Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
10.08.2019 18:00 1 кръг Д Славия 1913 (София) 2:0
14.08.2019 18:00 2 кръг Г Верея (Стара Загора) 4:3
23.08.2019 18:00 3 кръг Д Левски (София) 1:4
30.08.2019 18:00 4 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:4
08.09.2019 17:00 5 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 7:2
15.09.2019 17:00 6 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:1
21.09.2019 17:00 7 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:2
28.09.2019 17:00 8 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
03.10.2019 15:30 9 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:1
18.10.2019 15:30 10 кръг Г Септември (София) 1:3
24.10.2019 11:00 11 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:2
31.10.2019 14:30 12 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:9
23.11.2019 14:30 13 кръг Д Пирин (Благоевград) 4:2
30.11.2019 14:00 14 кръг Г ЦСКА (София) 1:6
07.12.2019 13:30 15 кръг Д Черно море (Варна) 1:3
22.02.2020 13:30 16 кръг Г Славия 1913 (София) 0:0
29.02.2020 13:30 17 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:0
04.03.2020 14:00 18 кръг Г Левски (София) 3:5
отложен 19 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
отложен 20 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 21 кръг
почива
отложен 22 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
отложен 23 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
16.04.2020 24 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
25.04.2020 25 кръг Д Септември (София) -:-
02.05.2020 26 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
09.05.2020 27 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
16.05.2020 28 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
23.05.2020 29 кръг Д ЦСКА (София) -:-
30.05.2020 30 кръг Г Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Берое (Стара Загора) 17 9 3 5 33:19 30
8 Локомотив 1926 (Пловдив) 17 8 4 5 28:19 28
9 Дунав (Русе) 17 5 4 8 33:47 19
10 Септември (София) 16 6 0 10 32:33 18
11 Царско село 2015 (София) 17 3 4 10 23:49 13

Дунав (Русе)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
15.10.2019 15:00 1-ви мач Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
21.10.2019 15:00 реванш Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:0
1/4 финали
20.11.2019 14:00 1-ви мач Г ЦСКА (София) 0:8
27.11.2019 11:00 реванш Д ЦСКА (София) 3:5

Дунав (Русе)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
24.08.2019 17:00 1 кръг Г Национал (София) 0:2
28.08.2019 10:30 2 кръг Д Сокол (Марково) 4:2
11.09.2019 16:00 3 кръг Г Левски Раковски (София) 2:0
14.09.2019 10:30 4 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:1
18.09.2019 16:00 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
22.09.2019 10:30 6 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1
29.09.2019 13:30 7 кръг Г Левски (София) 1:3
05.10.2019 14:30 8 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:1
09.10.2019 15:00 9 кръг Д Черно море (Варна) 2:3
24.10.2019 11:00 10 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:1
31.10.2019 14:30 11 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:1
10.11.2019 14:30 12 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:1
17.11.2019 11:00 13 кръг Д ЦСКА (София) 1:2
24.11.2019 13:00 14 кръг Г Септември (София) 3:1
01.12.2019 14:00 15 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:1
22.02.2020 11:00 16 кръг Д Национал (София) 2:1
29.02.2020 11:00 17 кръг Г Сокол (Марково) 1:0
05.03.2020 14:00 18 кръг Д Левски Раковски (София) 3:0
отложен 19 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
отложен 20 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
отложен 21 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
отложен 22 кръг Д Левски (София) -:-
отложен 23 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
16.04.2020 24 кръг Г Черно море (Варна) -:-
25.04.2020 25 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
02.05.2020 26 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
09.05.2020 27 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
16.05.2020 28 кръг Г ЦСКА (София) -:-
23.05.2020 29 кръг Д Септември (София) -:-
30.05.2020 30 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ЦСКА (София) 18 12 1 5 47:29 37
6 Лудогорец 1945 (Разград) 18 10 4 4 41:18 34
7 Дунав (Русе) 18 10 3 5 33:22 33
8 Черно море (Варна) 18 8 3 7 30:21 27
9 Етър ВТ (Велико Търново) 18 8 3 7 33:34 27

Дунав (Русе)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.11.2019 11:00 1 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:6
22.09.2019 10:00 2 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 4:1
29.09.2019 10:00 3 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:4
06.10.2019 11:00 4 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:1
13.10.2019 11:00 5 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
- 6 кръг
почива
- 7 кръг
почива
09.11.2019 10:00 8 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 0:3
17.11.2019 11:00 9 кръг Д Черно море (Варна) 0:0
отложен 10 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
отложен 11 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
отложен 12 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
отложен 13 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
отложен 14 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
10.05.2020 10:00 17 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
17.05.2020 10:00 18 кръг Г Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Черно море (Варна) 7 2 4 1 16:8 10
5 Доростол Силистра (Силистра) 7 3 1 3 11:11 10
6 Спартак 1918 (Варна) 7 2 2 3 10:14 8
7 Дунав (Русе) 7 1 2 4 8:17 5
8 Светкавица Търговище (Търговище) 7 0 0 7 3:35 0

Дунав (Русе)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 10:30 1 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 3:3
22.09.2019 11:30 2 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 8:0
29.09.2019 11:30 3 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 3:0
06.10.2019 12:30 4 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:1
13.10.2019 12:30 5 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 7:0
- 6 кръг
почива
- 7 кръг
почива
09.11.2019 11:30 8 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 3:1
17.11.2019 12:30 9 кръг Д Черно море (Варна) 2:0
отложен 10 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
отложен 11 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
отложен 12 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
отложен 13 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
отложен 14 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
10.05.2020 11:30 17 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
17.05.2020 11:30 18 кръг Г Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Дунав (Русе) 7 6 1 0 28:5 19
2 Лудогорец 1945 (Разград) 7 5 2 0 35:6 17
3 Спартак 1918 (Варна) 7 4 1 2 31:8 13
4 Доростол Силистра (Силистра) 7 3 3 1 32:11 12
5 Черно море (Варна) 7 3 1 3 23:8 10

Дунав (Русе)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
29.10.2019 11:00 1-ви мач Д Черноморец 1919 (Бургас) 5:1
06.11.2019 11:00 реванш Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:0
1/4 финали
20.11.2019 11:00 1-ви мач Д Ботев (Пловдив) 0:1
27.11.2019 13:30 реванш Г Ботев (Пловдив) 0:5
Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 10:00 1 кръг Г Аристон (Русе) 2:1
22.09.2019 14:00 2 кръг Д Олимпик (Варна) 9:2
29.09.2019 11:00 3 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) 3:1
06.10.2019 14:00 4 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:3
13.10.2019 11:00 5 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 4:0
20.10.2019 12:30 6 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 3:2
- 7 кръг
почива
10.11.2019 11:00 8 кръг Д ФК Тича (Варна) 3:0
17.11.2019 11:00 9 кръг Г Девня 2005 (Девня) 0:7
24.11.2019 11:00 10 кръг Г Олимпик II (Варна) 2:1
01.12.2019 11:00 11 кръг Д Тополи 2010 II (Тополи) 3:0
отложен 12 кръг Д Аристон (Русе) -:-
отложен 13 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
отложен 14 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) -:-
отложен 15 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
отложен 16 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) -:-
отложен 17 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 18 кръг
почива
03.05.2020 11:00 19 кръг Г ФК Тича (Варна) -:-
10.05.2020 14:00 20 кръг Д Девня 2005 (Девня) -:-
17.05.2020 11:00 21 кръг Д Олимпик II (Варна) -:-
24.05.2020 11:00 22 кръг Г Тополи 2010 II (Тополи) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Дунав (Русе) 10 8 1 1 32:17 25
2 Олимпик II (Варна) 10 8 1 1 37:3 25
3 Спартак 1918 (Варна) 10 6 3 1 24:8 21
4 Аристон (Русе) 10 7 0 3 40:13 21
5 Девня 2005 (Девня) 10 5 1 4 44:19 16

Дунав (Русе)

ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 11:00 1 кръг Д Аристон (Русе) 4:0
21.09.2019 11:00 2 кръг Г Черно море (Варна) 2:4
28.09.2019 11:00 3 кръг Д ФК Тича (Варна) 7:1
05.10.2019 11:00 4 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 12:0
12.10.2019 11:00 5 кръг Г Олимпик (Варна) 1:2
19.10.2019 11:00 6 кръг Д МФК Тича (Варна) 2:1
26.10.2019 11:00 7 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 3:2
01.11.2019 14:30 8 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 2:3
04.11.2019 14:00 9 кръг Г Черно море II (Варна) 1:0
09.11.2019 11:00 10 кръг Д Дунав II (Русе) 2:0
16.11.2019 11:00 11 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 2:0
23.11.2019 11:00 12 кръг Д Варна 2017 (Варна) 3:0
отложен 13 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
отложен 14 кръг Г Аристон (Русе) -:-
отложен 15 кръг Д Черно море (Варна) -:-
отложен 16 кръг Г ФК Тича (Варна) -:-
отложен 17 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
отложен 18 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
17.04.2020 11:00 19 кръг Г МФК Тича (Варна) -:-
25.04.2020 11:00 20 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
02.05.2020 11:00 21 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
06.05.2020 11:00 22 кръг Д Черно море II (Варна) -:-
09.05.2020 11:00 23 кръг Г Дунав II (Русе) -:-
16.05.2020 11:00 24 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
23.05.2020 11:00 25 кръг Г Варна 2017 (Варна) -:-
30.05.2020 11:00 26 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 13 13 0 0 63:4 39
2 Черно море (Варна) 13 12 0 1 73:4 36
3 Дунав (Русе) 12 9 0 3 41:13 27
4 Аристон (Русе) 13 8 1 4 30:18 25
5 Олимпик (Варна) 13 7 3 3 36:10 24

Дунав II (Русе)

ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 11:00 1 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 2:1
21.09.2019 11:00 2 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
28.09.2019 11:00 3 кръг Г Черно море II (Варна) 5:2
05.10.2019 13:00 4 кръг Г ФК Тича (Варна) 8:0
12.10.2019 11:00 5 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 5:1
19.10.2019 11:00 6 кръг Г Варна 2017 (Варна) 12:0
28.10.2019 11:00 7 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 9:2
31.10.2019 14:30 8 кръг Г Аристон (Русе) 0:2
04.11.2019 14:00 9 кръг Д Черно море (Варна) 0:1
09.11.2019 11:00 10 кръг Г Дунав (Русе) 0:2
16.11.2019 11:00 11 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 4:0
23.11.2019 11:00 12 кръг Г Олимпик (Варна) 0:0
30.11.2019 11:00 13 кръг Д МФК Тича (Варна) 0:0
отложен 14 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
отложен 15 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
отложен 16 кръг Д Черно море II (Варна) -:-
отложен 17 кръг Д ФК Тича (Варна) -:-
отложен 18 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
17.04.2020 11:00 19 кръг Д Варна 2017 (Варна) -:-
25.04.2020 11:00 20 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
02.05.2020 11:00 21 кръг Д Аристон (Русе) -:-
06.05.2020 11:00 22 кръг Г Черно море (Варна) -:-
09.05.2020 11:00 23 кръг Д Дунав (Русе) -:-
16.05.2020 11:00 24 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
23.05.2020 11:00 25 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
30.05.2020 11:00 26 кръг Г МФК Тича (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Аристон (Русе) 13 8 1 4 30:18 25
5 Олимпик (Варна) 13 7 3 3 36:10 24
6 Дунав II (Русе) 13 7 2 4 45:13 23
7 МФК Тича (Варна) 13 7 1 5 39:20 22
8 Рилци (кв.Рилци, Добрич) 13 5 1 7 20:33 16

Дунав (Русе)

Държавно първенство за жени
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 10:30 1 кръг Д Пълдин (Пловдив) 1:5
14.09.2019 16:00 2 кръг Г Спортика (Благоевград) 2:11
22.09.2019 14:00 3 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 0:8
12.10.2019 14:30 4 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:12
19.10.2019 14:00 5 кръг Д Севлиево лейдис (Севлиево) анл.
26.10.2019 14:00 6 кръг Г Левски (Чепинци) анл.
- 7 кръг
почива
09.11.2019 13:00 8 кръг Д Риал (Ковачевци) анл.
16.11.2019 13:00 9 кръг Г ЛП Супер спорт (София) анл.
23.11.2019 13:00 10 кръг Д Енко (Пловдив) анл.
30.11.2019 13:00 11 кръг Г НСА (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Енко (Пловдив) 9 2 1 6 8:25 7
8 Локомотив (Стара Загора) 9 2 1 6 13:20 7
9 Риал (Ковачевци) 9 2 0 7 13:38 6
10 Левски (Чепинци) 9 1 2 6 8:28 5
-- Дунав (Русе) 4 0 0 4 3:36 -


Клубна емблема

Екипи

Химн

Стадион

Стадион "Дунав"

Стадион "Дунав"
(в в ж. к. “Здравец”)

Стадион "Градски"

играе домакинските си срещи на:
Стадион "Градски"
в гр. Русе
,
с електрическо осветление

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:28 сезона
"Б" група:29 сезона

Последните 10 сезона

2018/2019 Първа лига 11 място
2017/2018 Първа лига 12 място
2016/2017 Първа лига 4 място
2015/2016 "Б" група 1 място
2014/2015 "В" група 1 място
2013/2014 "Б" група 13 място
2012/2013 "В" група 2 място
2011/2012 "В" група 6 място
2010/2011 ОГ РС 1 място
2009/2010 "Б" група 3 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 15.815 33
октомври 2019 19.634 24
септември 2019 46.334 7
август 2019 34.618 15
май 2019 41.214 11
април 2019 68.957 2
март 2019 31.236 15
ноември 2018 29.893 17
октомври 2018 25.527 19
септември 2018 29.482 15
май 2018 26.954 17
април 2018 46.570 6
март 2018 33.753 13
ноември 2017 27.596 20
октомври 2017 39.772 12
септември 2017 34.018 13
август 2017 25.873 20
май 2017 59.058 6
април 2017 58.014 6
март 2017 53.728 6
ноември 2016 40.695 12
октомври 2016 57.215 5
септември 2016 37.699 8
август 2016 65.970 2
май 2016 23.602 17
април 2016 36.931 10
март 2016 39.144 7
ноември 2015 28.316 15
октомври 2015 26.483 13
август 2015 33.677 11
май 2015 22.447 19
април 2015 12.214 42
март 2015 19.185 21
декември 2014 22.404 23
октомври 2014 18.549 24
септември 2014 18.007 27
май 2014 20.278 26
април 2014 17.608 27
март 2014 20.377 21
ноември 2013 28.850 20
септември 2013 22.921 20
август 2013 15.565 43
май 2013 18.872 30
април 2013 11.900 50
март 2013 18.975 25
ноември 2012 18.531 27
октомври 2012 16.989 34
септември 2012 14.298 40
май 2012 9.602 66
април 2012 11.089 56
март 2012 17.364 37
ноември 2011 14.216 51
октомври 2011 8.101 78
септември 2011 12.756 60
август 2011 7.965 79
ноември 2010 23.959 21
октомври 2010 8.837 85
септември 2010 20.524 26
август 2010 29.451 14
всички

Интернет страници