Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Аида (Караманци)

Академик (Пловдив)

Арена (Ямбол)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Белмекен (с.Костенец)

Беломорец (Асеновград)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бутан (Бутан)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Велд (Пловдив)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Девин (Девин)

Делфините (Варна)

Джебел 1928 (Джебел)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дуло (Дулово)

Дунав 2016 (Селановци)

ДФК Видин (Видин)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Кронос 2016 (Пловдив)

Кула 04 (Кула)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Лидер Пловдив (Ягодово)

Лион (Пловдив)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (Дебрен)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Ника (Сливен)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

Осанна (Пловдив)

ОФК Варна (Варна)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Пирин сити (Разлог)

Пловдив сити (Пловдив)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Родопи 1935 (Момчилград)

Руен юнайтед 2019 (Руен)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Славия (Ново село)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Супер старс (Пловдив)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 2004 (Пловдив)

Улпия (Пловдив)

Ултраспорт академия (София)

УСК П.Хилендарски (Пловдив)

УФК Васил Левски (Пловдив)

Феникс (Пловдив)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Тича (Варна)

ФК Хасково 1924 (Хасково)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Хан Крум (Шумен)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампион (София)

Шампиони 2014 (Варна)

Шипка 2018 (Асеновград)

Шипка старс (Асеновград)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

BGSupporters форум

Арда 1924 (Кърджали)

ЮМВ: Хасково - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2017 11:45 1 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 3:0
30.09.2017 11:45 2 кръг Г Арда (Кърджали) 0:1
07.10.2017 11:45 3 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0
14.10.2017 11:45 4 кръг Г Хасково (Хасково) 3:4
21.10.2017 11:45 5 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 5:1
28.10.2017 11:45 6 кръг Д Бенковски (Симеоновград) 3:0
04.11.2017 11:00 7 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 7:0
17.03.2018 11:45 8 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) 1:0
25.03.2018 10:30 9 кръг Д Арда (Кърджали) анл.
01.04.2018 11:45 10 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 6:0
01.05.2018 11:45 11 кръг Д Хасково (Хасково) 3:2
21.04.2018 11:45 12 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 5:1
28.04.2018 10:00 13 кръг Г Бенковски (Симеоновград) 7:1
05.05.2018 11:45 14 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 14:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда 1924 (Кърджали) 13 11 0 2 60:10 33
2 Хасково (Хасково) 14 10 2 2 57:18 32
3 Арда (Кърджали) 13 9 2 2 28:11 29
4 Свиленград 1921 (Свиленград) 14 7 1 6 44:25 22
5 Хасково 1957 (Хасково) 14 5 0 9 17:60 15

Арда 1924 (Кърджали)

Деца: Кърджали - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2017 11:00 1 кръг Г Джебел 1928 (Джебел) 9:0
07.10.2017 11:00 2 кръг Г Арда (Кърджали) 0:3
14.10.2017 16:00 3 кръг Д Родопи 1935 (Момчилград) 2:1
21.10.2017 11:00 4 кръг Г Граничар (Кирково) 5:0
- 5 кръг
почива
01.11.2017 11:00 6 кръг Г Палас (Рудозем) 6:3
03.11.2017 13:00 7 кръг Д Златоград (Златоград) 9:0
11.11.2017 11:00 8 кръг Г Мадан (Мадан) 3:2
18.11.2017 11:00 9 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) 5:0
10.03.2018 11:00 10 кръг Д Джебел 1928 (Джебел) 3:0
11.04.2018 15:00 11 кръг Д Арда (Кърджали) 0:0
28.03.2018 13:00 12 кръг Г Родопи 1935 (Момчилград) 2:0
31.03.2018 11:00 13 кръг Д Граничар (Кирково) 1:0
- 14 кръг
почива
21.04.2018 11:00 15 кръг Д Палас (Рудозем) 5:0
28.04.2018 11:00 16 кръг Г Златоград (Златоград) 5:0
05.05.2018 11:00 17 кръг Д Мадан (Мадан) 2:0
10.05.2018 18:00 18 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 7:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда (Кърджали) 16 14 2 0 85:9 44
2 Арда 1924 (Кърджали) 16 14 1 1 64:12 43
3 Родопи 1935 (Момчилград) 16 10 0 6 76:33 30
4 Палас (Рудозем) 16 9 2 5 68:42 29
5 Левски 2005 (Крумовград) 16 6 2 8 53:41 20

Арда 1924 (Кърджали)

Деца: Хасково - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2017 10:00 1 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 7:0
- 2 кръг
почива
07.10.2017 10:00 3 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:6
14.10.2017 10:00 4 кръг Г Хасково (Хасково) 1:3
21.10.2017 10:00 5 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 6:1
28.10.2017 10:00 6 кръг Д Свиленград (Свиленград) 3:0
04.11.2017 11:30 7 кръг Г Любимец (Любимец) 9:1
17.03.2018 10:00 8 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) 7:1
- 9 кръг
почива
01.04.2018 10:00 10 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
01.05.2018 10:00 11 кръг Д Хасково (Хасково) 2:0
21.04.2018 10:00 12 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 4:0
07.05.2018 11:30 13 кръг Г Свиленград (Свиленград) 9:0
12.05.2018 10:00 14 кръг Д Любимец (Любимец) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Хасково (Хасково) 12 10 1 1 55:17 31
2 Арда 1924 (Кърджали) 12 10 0 2 54:12 30
3 Димитровград 1947 (Димитровград) 12 7 2 3 50:38 23
4 Свиленград 1921 (Свиленград) 12 6 0 6 40:40 18
5 Любимец (Любимец) 12 4 0 8 24:52 12

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници