Кронос 2016 (Пловдив)

BGSupporters форум

Кронос 2016 (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
22.09.2019 11:30 2 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 4:0
29.09.2019 09:00 3 кръг Г Супер старс (Пловдив) 4:0
06.10.2019 11:30 4 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
13.10.2019 12:45 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2
20.10.2019 12:45 6 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 2:3
08.12.2019 12:45 7 кръг Г Локомотив 1926 III (Пловдив) 7:0
01.12.2019 15:15 8 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 3:0
10.11.2019 14:00 9 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 4:0
17.11.2019 10:15 10 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:3
24.11.2019 11:30 11 кръг Г Велд (Пловдив) 2:0
15.03.2020 09:00 12 кръг Г Велд (Пловдив) анл.
22.03.2020 09:00 13 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
29.03.2020 09:00 14 кръг Г Ботев (Пловдив) анл.
05.04.2020 09:00 15 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) анл.
12.04.2020 09:00 16 кръг Г Локомотив 1926 III (Пловдив) анл.
17.04.2020 09:00 17 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) анл.
26.04.2020 09:00 18 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) анл.
03.05.2020 09:00 19 кръг Д Супер старс (Пловдив) анл.
10.05.2020 14:00 20 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Ботев (Пловдив) 10 7 0 3 27:20 21
3 Локомотив 1926 (Пловдив) 9 6 2 1 23:6 20
4 Кронос 2016 (Пловдив) 10 6 1 3 30:11 19
5 Велд (Пловдив) 10 5 2 3 24:10 17
6 Марица 1921 (Пловдив) 10 4 2 4 17:17 14

Кронос 2016 (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 09:00 1 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 5:0
21.09.2019 13:00 2 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:1
28.09.2019 10:00 3 кръг Д Пълдин (Пловдив) 6:0
05.10.2019 10:00 4 кръг Д Кронос 2016 II (Пловдив) 4:0
12.10.2019 10:00 5 кръг Г Кронос 2016 III (Пловдив) 4:1
19.10.2019 13:00 6 кръг Д Чавдар (Пловдив) 7:1
30.11.2019 12:00 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 7:0
07.12.2019 12:00 8 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 6:0
09.11.2019 13:00 9 кръг Г Орлета (Пазарджик) 6:1
16.11.2019 11:00 10 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 7:2
23.11.2019 12:00 11 кръг Г Пловдив сити II (Пловдив) 4:1
14.03.2020 09:00 12 кръг Г Пловдив сити II (Пловдив) анл.
21.03.2020 11:00 13 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) анл.
28.03.2020 09:00 14 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) анл.
04.04.2020 10:00 15 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
11.04.2020 10:00 16 кръг Г Орлета (Пазарджик) анл.
16.04.2020 10:00 17 кръг Д Чавдар (Пловдив) анл.
26.04.2020 12:00 18 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) анл.
02.05.2020 09:00 19 кръг Д Кронос 2016 II (Пловдив) анл.
09.05.2020 09:00 20 кръг Г Пълдин (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кронос 2016 (Пловдив) 11 10 1 0 57:7 31
2 Орлета (Пазарджик) 11 8 1 2 33:17 25
3 Спартак 1947 (Пловдив) 11 7 1 3 24:20 22
4 Кронос 2016 II (Пловдив) 11 6 1 4 25:19 19
5 Чавдар (Пловдив) 11 6 0 5 31:22 18

Кронос 2016 II (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 10:00 1 кръг Д Пловдив сити II (Пловдив) 2:4
21.09.2019 09:00 2 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 4:0
28.09.2019 14:00 3 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:2
05.10.2019 10:00 4 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 0:4
12.10.2019 09:00 5 кръг Д Пълдин (Пловдив) 2:2
08.12.2019 6 кръг Д Кронос 2016 III (Пловдив) 3:0
30.11.2019 11:00 7 кръг Г Чавдар (Пловдив) 4:2
07.12.2019 14:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1
09.11.2019 12:00 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:3
16.11.2019 13:00 10 кръг Д Орлета (Пазарджик) 3:0
23.11.2019 10:00 11 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 2:1
14.03.2020 10:00 12 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) анл.
21.03.2020 12:00 13 кръг Д Орлета (Пазарджик) анл.
28.03.2020 13:00 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) анл.
04.04.2020 09:00 15 кръг Д Пълдин (Пловдив) анл.
11.04.2020 11:00 16 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) анл.
16.04.2020 12:00 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
26.04.2020 09:00 18 кръг Г Чавдар (Пловдив) анл.
02.05.2020 09:00 19 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) анл.
09.05.2020 10:00 20 кръг Д Пловдив сити II (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Орлета (Пазарджик) 11 8 1 2 33:17 25
3 Спартак 1947 (Пловдив) 11 7 1 3 24:20 22
4 Кронос 2016 II (Пловдив) 11 6 1 4 25:19 19
5 Чавдар (Пловдив) 11 6 0 5 31:22 18
6 Марица 1921 (Пловдив) 11 5 2 4 27:28 17

Кронос 2016 III (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 11:00 1 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 11:0
21.09.2019 12:00 2 кръг Г Пловдив сити II (Пловдив) 3:1
28.09.2019 09:00 3 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:3
05.10.2019 14:00 4 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 3:6
12.10.2019 10:00 5 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 1:4
08.12.2019 6 кръг Г Кронос 2016 II (Пловдив) 0:3
30.11.2019 09:00 7 кръг Д Пълдин (Пловдив) 2:2
07.12.2019 11:00 8 кръг Д Чавдар (Пловдив) 0:3
09.11.2019 14:00 9 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:3
16.11.2019 10:00 10 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:2
23.11.2019 14:00 11 кръг Г Орлета (Пазарджик) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Родопа Смолян (Смолян) 11 4 2 5 22:24 14
9 Пълдин (Пловдив) 11 2 6 3 25:31 12
10 Кронос 2016 III (Пловдив) 11 2 1 8 25:30 7
11 Хебър 1918 (Пазарджик) 11 1 2 8 9:43 5
12 Пловдив сити (Пловдив) 11 0 2 9 13:55 2

Кронос 2016 (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 13:00 1 кръг Д Беломорец (Асеновград) 0:7
22.09.2019 12:00 2 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 1:0
29.09.2019 10:00 3 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:5
06.10.2019 10:00 4 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) 0:2
- 5 кръг
почива
20.10.2019 12:00 6 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:6
08.12.2019 14:00 7 кръг Г Левски (Паталеница) 1:2
14.12.2019 13:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:1
15.12.2019 09:00 9 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) 3:4
10.11.2019 09:00 10 кръг Д УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 0:9
17.11.2019 09:00 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:6
24.11.2019 12:00 12 кръг Д Чико Бунара (Бяга) 1:3
01.12.2019 09:00 13 кръг Г Академик (Пловдив) 0:3
08.03.2020 13:00 14 кръг Г Беломорец (Асеновград) анл.
15.03.2020 12:00 15 кръг Д Металик 1938 (Сопот) анл.
22.03.2020 10:00 16 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) анл.
29.03.2020 10:00 17 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) анл.
05.04.2020 15:00 18 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) анл.
12.04.2020 11:00 19 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) анл.
17.04.2020 14:00 20 кръг Д Левски (Паталеница) анл.
26.04.2020 11:00 21 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
03.05.2020 09:00 22 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) анл.
10.05.2020 09:00 23 кръг Г УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) анл.
17.05.2020 09:00 24 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
24.05.2020 14:00 25 кръг Г Чико Бунара (Бяга) анл.
31.05.2020 09:00 26 кръг Д Академик (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Чико Бунара (Бяга) 12 5 1 6 22:20 16
11 УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 12 2 1 9 24:31 7
12 Кронос 2016 (Пловдив) 12 2 0 10 13:48 6
13 Лидер Пловдив (Ягодово) - 0 0 0 0:0 0
14 Хебър 1918 (Пазарджик) 12 0 0 12 6:52 0

Кронос 2016 (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 09:00 1 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:3
17.11.2019 14:00 2 кръг Д Кронос 2016 II (Пловдив) 6:0
29.09.2019 10:00 3 кръг Г Чавдар (Пловдив) 5:2
06.10.2019 12:00 4 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
13.10.2019 11:00 5 кръг Г Супер старс (Пловдив) 5:1
20.10.2019 09:00 6 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0
17.11.2019 12:00 7 кръг Г Орлета (Пазарджик) 9:0
24.11.2019 09:00 8 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 0:3
10.11.2019 13:00 9 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 12:3
22.03.2020 11:00 10 кръг Г Ботев (Пловдив) анл.
29.03.2020 11:00 11 кръг Г Кронос 2016 II (Пловдив) анл.
05.04.2020 11:00 12 кръг Д Чавдар (Пловдив) анл.
12.04.2020 11:00 13 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
17.04.2020 11:00 14 кръг Д Супер старс (Пловдив) анл.
26.04.2020 11:00 15 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
03.05.2020 11:00 16 кръг Д Орлета (Пазарджик) анл.
10.05.2020 11:00 17 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) анл.
17.05.2020 11:00 18 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Пловдив) 9 9 0 0 39:10 27
2 Хебър 1918 (Пазарджик) 9 6 2 1 26:13 20
3 Кронос 2016 (Пловдив) 9 6 1 2 43:14 19
4 Локомотив 1926 (Пловдив) 9 5 1 3 27:17 16
5 Пловдив сити (Пловдив) 9 3 2 4 31:24 11

Кронос 2016 II (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 13:00 1 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 5:0
17.11.2019 14:00 2 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 0:6
29.09.2019 11:00 3 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:7
06.10.2019 09:00 4 кръг Д Чавдар (Пловдив) 3:3
13.10.2019 10:00 5 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 4:4
20.10.2019 12:00 6 кръг Д Супер старс (Пловдив) 4:3
17.11.2019 09:00 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:5
24.11.2019 11:00 8 кръг Д Орлета (Пазарджик) 1:1
10.11.2019 09:00 9 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 3:3
22.03.2020 12:00 10 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) анл.
29.03.2020 11:00 11 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) анл.
05.04.2020 10:00 12 кръг Г Ботев (Пловдив) анл.
12.04.2020 09:00 13 кръг Г Чавдар (Пловдив) анл.
17.04.2020 13:00 14 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
26.04.2020 09:00 15 кръг Г Супер старс (Пловдив) анл.
03.05.2020 09:00 16 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
10.05.2020 13:00 17 кръг Г Орлета (Пазарджик) анл.
17.05.2020 09:00 18 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Локомотив 1926 (Пловдив) 9 5 1 3 27:17 16
5 Пловдив сити (Пловдив) 9 3 2 4 31:24 11
6 Кронос 2016 II (Пловдив) 9 2 4 3 21:32 10
7 Чавдар (Пловдив) 9 2 1 6 19:46 7
8 Орлета (Пазарджик) 9 1 3 5 19:32 6

Кронос 2016 (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 14:00 1 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 2:3
22.09.2019 11:00 2 кръг Д Бригада (Димитровград) 8:2
29.09.2019 12:00 3 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:10
06.10.2019 10:00 4 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
13.10.2019 09:00 5 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) 1:9
20.10.2019 11:00 6 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
01.12.2019 11:00 7 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 4:3
08.12.2019 09:00 8 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 4:1
10.11.2019 10:00 9 кръг Г УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 2:2
08.12.2019 10 кръг Д Беломорец (Асеновград) 1:2
24.11.2019 13:00 11 кръг Г Шампион (Стара Загора) 3:0
15.03.2020 11:00 12 кръг Г ФА Карлово (Карлово) анл.
22.03.2020 13:00 13 кръг Г Бригада (Димитровград) анл.
29.03.2020 12:00 14 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) анл.
05.04.2020 12:00 15 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
12.04.2020 09:00 16 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) анл.
17.04.2020 09:00 17 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
26.04.2020 09:00 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) анл.
03.05.2020 09:00 19 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) анл.
10.05.2020 09:00 20 кръг Д УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) анл.
17.05.2020 11:00 21 кръг Г Беломорец (Асеновград) анл.
24.05.2020 13:00 22 кръг Д Шампион (Стара Загора) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Шампион (Стара Загора) 11 5 1 5 33:34 16
6 Беломорец (Асеновград) 11 4 3 4 28:36 15
7 Кронос 2016 (Пловдив) 11 4 2 5 30:36 14
8 Шипка старс 2015 (Асеновград) 11 4 1 6 34:40 13
9 ФА Карлово (Карлово) 11 4 1 6 22:40 13

Кронос 2016 (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
22.09.2019 13:00 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 4:2
29.09.2019 09:00 3 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 3:2
06.10.2019 12:00 4 кръг Д Чавдар (Пловдив) 9:0
13.10.2019 12:00 5 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 4:2
20.10.2019 09:00 6 кръг Д Супер старс (Пловдив) анл.
09.11.2019 09:00 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5
17.11.2019 13:00 8 кръг Д Шампион (Стара Загора) 6:0
10.11.2019 12:00 9 кръг Г Велд (Пловдив) 4:0
17.11.2019 09:00 10 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 7:1
24.11.2019 11:00 11 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Берое (Стара Загора) 9 9 0 0 74:11 27
2 Локомотив 1926 (Пловдив) 10 8 1 1 44:9 25
3 Кронос 2016 (Пловдив) 9 7 0 2 39:20 21
4 Тракия 2004 (Пловдив) 9 5 0 4 31:33 15
5 Спартак 1947 (Пловдив) 9 5 0 4 31:24 15

Кронос 2016 (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 10:00 1 кръг Д Велд (Пловдив) 2:4
22.09.2019 11:00 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:4
29.09.2019 12:00 3 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) 2:7
06.10.2019 12:00 4 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:12
13.10.2019 10:00 5 кръг Г Пълдин (Пловдив) 0:11
20.10.2019 10:00 6 кръг Д Марица 1921 II (Пловдив) 3:1
09.11.2019 13:00 7 кръг Г Супер старс (Пловдив) 2:4
17.11.2019 11:00 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4
10.11.2019 13:00 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:4
22.03.2020 09:00 10 кръг Д Велд (Пловдив) анл.
29.03.2020 10:00 11 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) анл.
05.04.2020 09:00 12 кръг Г Пълдин (Пловдив) анл.
12.04.2020 11:00 13 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) анл.
17.04.2020 11:00 14 кръг Г Супер старс (Пловдив) анл.
26.04.2020 12:00 15 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
03.05.2020 11:00 16 кръг Г Марица 1921 II (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Шипка 2018 (Асеновград) 9 4 0 5 31:27 12
7 Велд (Пловдив) 9 3 1 5 24:42 10
8 Спартак 1947 (Пловдив) 9 2 1 6 16:34 7
9 Кронос 2016 (Пловдив) 9 1 0 8 14:51 3
10 Марица 1921 II (Пловдив) 9 0 0 9 10:67 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници