ФК Миньор (Перник)

BGSupporters форум

ФК Миньор (Перник)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Г Септември (Симитли) 3:2
21.08.2016 18:00 2 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:1
28.08.2016 18:00 3 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:0
31.08.2016 18:00 4 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:0
04.09.2016 17:00 5 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 3:3
11.09.2016 17:00 6 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 2:0
18.09.2016 17:00 7 кръг Г Чепинец (Велинград) 4:1
25.09.2016 17:00 8 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 0:0
02.10.2016 16:00 9 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 1:0
09.10.2016 16:00 10 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:1
16.10.2016 16:00 11 кръг Г Германея (Сапарева баня) 1:1
16.11.2016 14:00 12 кръг Д Беласица (Петрич) 0:1
23.11.2016 14:00 13 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:0
02.11.2016 14:00 14 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 3:2
09.11.2016 14:00 15 кръг Г Пирин (Разлог) 0:2
20.11.2016 14:00 16 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 0:1
27.11.2016 14:00 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:2
25.02.2017 14:00 18 кръг Д Септември (Симитли) 1:0
04.03.2017 15:00 19 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
11.03.2017 15:00 20 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
18.03.2017 15:00 21 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
22.03.2017 15:00 22 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
01.04.2017 17:00 23 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
05.04.2017 17:00 24 кръг Д Чепинец (Велинград) -:-
08.04.2017 17:00 25 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
15.04.2017 17:00 26 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
22.04.2017 17:00 27 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
29.04.2017 17:00 28 кръг Д Германея (Сапарева баня) -:-
06.05.2017 18:00 29 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
10.05.2017 18:00 30 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
13.05.2017 18:00 31 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
20.05.2017 18:00 32 кръг Д Пирин (Разлог) -:-
27.05.2017 18:00 33 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) -:-
03.06.2017 18:00 34 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Сливнишки герой (Сливница) 18 13 0 5 40:11 39
3 Беласица (Петрич) 18 11 5 2 27:12 38
4 ФК Миньор (Перник) 18 11 4 3 28:17 37
5 Пирин (Гоце Делчев) 18 10 3 5 32:15 33
6 Септември (Симитли) 18 9 6 3 28:17 33
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Перник / Финал
19.10.2016 16:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
28.07.2016 18:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
03.08.2016 10:30 - Г Славия 1913 (София) 1:3

ФК Миньор (Перник)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2016 17:00 1 кръг Г Атлетик 11 (София) 3:0
15.09.2016 17:00 2 кръг Д Академик 1947 (София) 1:1
22.09.2016 17:00 3 кръг Г БМ Спорт (София) 3:1
29.09.2016 17:00 4 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 11:0
06.10.2016 16:00 5 кръг Г Германея (Сапарева баня) 5:3
13.10.2016 16:00 6 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 4:1
- 7 кръг
почива
26.11.2016 14:00 8 кръг Г Металург 1957 (Перник) 5:1
05.11.2016 14:00 9 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 6:1
12.11.2016 14:00 10 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:2
19.11.2016 14:00 11 кръг Д Дружба (Мещица) 1:1
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
- 14 кръг Д БМ Спорт (София) -:-
- 15 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
- 16 кръг Д Германея (Сапарева баня) -:-
- 17 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
- 20 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 21 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 22 кръг Г Дружба (Мещица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сливнишки герой (Сливница) 8 6 0 2 17:8 18
2 ФК Миньор (Перник) 8 5 2 1 26:11 17
3 Дружба (Мещица) 8 5 1 2 24:5 16
4 БМ Спорт (София) 8 5 1 2 28:15 16
5 Академик 1947 (София) 8 4 3 1 28:6 15

ФК Миньор (Перник)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 11:30 1 кръг Г Левски (София) 0:6
- 2 кръг
почива
18.09.2016 11:30 3 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 3:1
21.09.2016 11:30 4 кръг Д ОФК Пирин (Благоевград) 4:1
25.09.2016 11:30 5 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:1
02.10.2016 11:30 6 кръг Д Витоша (Бистрица) 6:0
09.10.2016 11:00 7 кръг Г ЕСФА (София) 2:1
12.10.2016 11:30 8 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
16.10.2016 13:00 9 кръг Г ДИТ Спорт (София) 4:3
23.10.2016 11:30 10 кръг Д Левски-Раковски (София) 2:1
26.10.2016 11:30 11 кръг Г Локомотив 1929 (София) 4:4
30.10.2016 11:30 12 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 3:2
08.11.2016 11:30 13 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:2
15.11.2016 11:30 14 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) анл.
24.11.2016 11:30 15 кръг Д Септември (София) 1:2
27.11.2016 11:30 16 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:0
04.12.2016 11:30 17 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 5:4
- 18 кръг Д Левски (София) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 21 кръг Г ОФК Пирин (Благоевград) -:-
- 22 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 23 кръг Г Витоша (Бистрица) -:-
- 24 кръг Д ЕСФА (София) -:-
- 25 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 26 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
- 27 кръг Г Левски-Раковски (София) -:-
- 28 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 29 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 30 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 31 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
- 32 кръг Г Септември (София) -:-
- 33 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 34 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Септември (София) 15 10 3 2 36:11 33
4 Локомотив 1929 (София) 15 9 3 3 32:16 30
5 ФК Миньор (Перник) 15 9 2 4 37:31 29
6 Витоша (Бистрица) 15 9 2 4 29:35 29
7 Вихрен 1925 (Сандански) 15 7 4 4 35:23 25

ФК Миньор (Перник)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 10:30 1 кръг Д Ком 98 (Годеч) 6:1
24.09.2016 10:30 2 кръг Д Драгоман (Драгоман) 0:0
01.10.2016 10:30 3 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 5:0
08.10.2016 10:30 4 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:5
15.10.2016 10:30 5 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 6:1
22.10.2016 10:30 6 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:3
05.11.2016 10:30 7 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 5:2
- 8 кръг Г Ком 98 (Годеч) -:-
- 9 кръг Г Драгоман (Драгоман) -:-
- 10 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 11 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 12 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 13 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 14 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Струмска слава 1927 (Радомир) 7 5 2 0 32:8 17
2 Ком 98 (Годеч) 7 5 1 1 24:16 16
3 ФК Миньор (Перник) 7 4 1 2 25:12 13
4 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 7 4 0 3 17:12 12
5 Балкан 1929 (Ботевград) 7 3 2 2 15:10 11

ФК Миньор (Перник)

Деца: София - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
24.09.2016 12:00 2 кръг Д Спортист 2009 (Своге) анл.
01.10.2016 12:00 3 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 7:2
08.10.2016 12:00 4 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 5:0
15.10.2016 12:00 5 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 7:0
22.10.2016 12:00 6 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:2
05.11.2016 12:00 7 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 6:1
- 8 кръг
почива
- 9 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
- 10 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 11 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 12 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 13 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 14 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК Миньор (Перник) 5 4 0 1 26:5 12
2 Ботев 1937 (Ихтиман) 5 4 0 1 21:14 12
3 Балкан 1929 (Ботевград) 5 3 1 1 18:8 10
4 Струмска слава 1927 (Радомир) 5 2 0 3 11:18 6
5 Рилски спортист 2011 (Самоков) 5 1 1 3 11:27 4

ФК Миньор (Перник)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
30.10.2016 10:00 1-ви мач Г Черно море (Варна) 1:3
20.11.2016 11:00 реванш Д Черно море (Варна) 1:2

ФК Миньор (Перник)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
02.10.2016 14:30 1 кръг Д Интернационал (София) 8:0
09.10.2016 10:00 2 кръг Г Миньор 2014 (Бобов дол) 13:0
13.10.2016 14:30 3 кръг Д БМ Спорт (София) 10:0
16.10.2016 10:00 4 кръг Г Елит София (София) 6:0
23.10.2016 10:30 5 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 5:1
30.10.2016 13:30 6 кръг Г Левски-Раковски (София) 2:2
03.11.2016 12:00 7 кръг Д Олимпия ФК (София) 4:1
07.11.2016 13:30 8 кръг Г Лъвчетата (София) 0:2
14.11.2016 10:30 9 кръг Д Ферион (София) 2:1
20.11.2016 15:00 10 кръг Г София спорт (София) 5:0
27.11.2016 12:00 11 кръг Д Надежда (Доброславци) 12:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лъвчетата (София) 11 10 1 0 48:6 31
2 ФК Миньор (Перник) 11 9 1 1 67:7 28
3 Ферион (София) 11 9 0 2 34:9 27
4 Левски-Раковски (София) 11 8 1 2 40:11 25
5 София спорт (София) 11 6 1 4 20:11 19
Втора фаза / Първа група
- 1 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 2 кръг Д Национал (София) -:-
- 3 кръг Г Септември (София) -:-
- 4 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
- 5 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
- 6 кръг Г София спорт (София) -:-
- 7 кръг Д Ферион (София) -:-
- 8 кръг Г Левски-Раковски (София) -:-
- 9 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 10 кръг Г Левски (София) -:-
- 11 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Славия 1913 (София) - - - - -:- 0
1 София спорт (София) - - - - -:- 0
1 ФК Миньор (Перник) - - - - -:- 0
1 Ферион (София) - - - - -:- 0
1 ЦСКА (София) - - - - -:- 0

ФК Миньор (Перник)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
02.10.2016 13:00 1 кръг Д Лъвчетата (София) 4:1
07.10.2016 09:00 2 кръг Г Спортист 13 (София) 3:0
15.10.2016 13:00 3 кръг Д Победа 2013 (София) 6:0
23.10.2016 13:00 4 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:0
28.10.2016 09:00 5 кръг Д Витоша (Бистрица) 7:1
05.11.2016 09:00 6 кръг Г Славия 1913 (София) 0:4
14.11.2016 11:40 7 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:2
18.11.2016 10:00 8 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 8:0
26.11.2016 11:40 9 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 0:1
04.12.2016 13:00 10 кръг Г ЦСКА (София) 2:4
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Сливнишки герой (Сливница) 10 5 3 2 18:6 18
5 Пирин 2001 (Благоевград) 10 6 0 4 32:15 18
6 ФК Миньор (Перник) 10 5 1 4 31:13 16
7 Спортист 13 (София) 10 4 0 6 17:20 12
8 Лъвчетата (София) 10 3 1 6 13:30 10
Втора фаза / Първа група
- 1 кръг Г Септември (София) -:-
- 2 кръг Д Национал (София) -:-
- 3 кръг Г Левски (София) -:-
- 4 кръг Д Метал 2002 (Перник) -:-
- 5 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
- 6 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 7 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
- 8 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 9 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 10 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 11 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 12 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
- 13 кръг Д София спорт (София) -:-
- 14 кръг Г Левски-Раковски (София) -:-
- 15 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сливнишки герой (Сливница) - - - - -:- 0
1 София спорт (София) - - - - -:- 0
1 ФК Миньор (Перник) - - - - -:- 0
1 ЦСКА (София) - - - - -:- 0
1 Царско село 2015 (София) - - - - -:- 0

ФК Миньор (Перник)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
02.10.2016 09:00 1 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:4
06.10.2016 13:40 2 кръг Г Академик 1947 (София) 3:5
15.10.2016 09:00 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:1
23.10.2016 13:40 4 кръг Д Спортист 13 (София) 1:1
27.10.2016 11:20 5 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 3:0
05.11.2016 12:30 6 кръг Д Талант (София) 15:0
14.11.2016 11:20 7 кръг Г София спорт (София) 2:1
17.11.2016 12:30 8 кръг Д Елит София (София) 1:0
26.11.2016 09:00 9 кръг Г Левски-Раковски (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски-Раковски (София) 9 8 0 1 49:6 24
2 ФК Миньор (Перник) 9 6 1 2 32:12 19
3 Олимпия ФК (София) 9 5 2 2 48:11 17
4 Марек 1915 (Дупница) 9 5 1 3 35:14 16
5 Академик 1947 (София) 9 4 3 2 46:15 15
Втора фаза / Първа група
- 1 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
- 2 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 3 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 4 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 5 кръг Г Левски (София) -:-
- 6 кръг Д Национал (София) -:-
- 7 кръг Г Ком 98 (Годеч) -:-
- 8 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 9 кръг Г Левски-Раковски (София) -:-
- 10 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 11 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
- 12 кръг Г НСА (София) -:-
- 13 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Олимпия ФК (София) - - - - -:- 0
1 Славия 1913 (София) - - - - -:- 0
1 ФК Миньор (Перник) - - - - -:- 0
1 ЦСКА (София) - - - - -:- 0
1 Царско село 2015 (София) - - - - -:- 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 10.372 58
октомври 2016 12.980 46
септември 2016 15.232 35
август 2016 21.375 18
май 2016 11.860 41
април 2016 14.012 31
март 2016 13.124 34
ноември 2015 12.183 44
октомври 2015 14.333 32
август 2015 14.013 34
май 2015 13.948 33
април 2015 16.243 30
март 2015 13.457 35
декември 2014 14.059 36
октомври 2014 13.735 34
септември 2014 12.536 41
май 2014 11.580 55
април 2014 15.041 32
март 2014 10.109 49
ноември 2013 15.501 42
септември 2013 19.989 27
август 2013 19.599 34
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници