Караджата (Брадвари)

BGSupporters форум

Караджата (Брадвари)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 17:30 1 кръг Г Червена звезда (Дулово) 1:6
08.09.2019 16:30 2 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 1:4
14.09.2019 16:30 3 кръг Г Галактика (Черник) 0:3
22.09.2019 16:30 4 кръг Д Чернолик (Чернолик) 0:3
28.09.2019 16:30 5 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) 1:0
05.10.2019 15:30 6 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:2
12.10.2019 15:30 7 кръг Г Вихър (Любен) 0:3
20.10.2019 15:30 8 кръг Д Релакс (Овен) 4:1
02.11.2019 14:30 9 кръг Г Правда 1944 (Правда) 3:2
- 10 кръг
почива
17.11.2019 14:30 11 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 1:2
- 12 кръг Д Червена звезда (Дулово) -:-
- 13 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
- 14 кръг Д Галактика (Черник) -:-
- 15 кръг Г Чернолик (Чернолик) -:-
- 16 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) -:-
- 17 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 18 кръг Д Вихър (Любен) -:-
- 19 кръг Г Релакс (Овен) -:-
- 20 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Йълдъръм (Яребица) 10 5 0 5 24:19 15
7 Галактика (Черник) 10 3 1 6 11:21 10
8 Караджата (Брадвари) 10 3 0 7 11:26 9
9 Релакс (Овен) 9 1 1 7 8:21 4
10 Правда 1944 (Правда) 10 1 0 9 5:31 3

Караджата (Брадвари)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 16:00 1 кръг Г Червена звезда (Дулово) 1:6
08.09.2019 15:00 2 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 0:8
14.09.2019 15:00 3 кръг Г Галактика (Черник) 0:8
22.09.2019 15:00 4 кръг Д Чернолик (Чернолик) 2:6
28.09.2019 15:00 5 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) 2:1
05.10.2019 14:00 6 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0
12.10.2019 14:00 7 кръг Г Вихър (Любен) 3:1
20.10.2019 14:00 8 кръг Д Релакс (Овен) 0:3
02.11.2019 13:00 9 кръг Г Правда 1944 (Правда) 3:0
- 10 кръг
почива
17.11.2019 13:00 11 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 3:2
- 12 кръг Д Червена звезда (Дулово) -:-
- 13 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
- 14 кръг Д Галактика (Черник) -:-
- 15 кръг Г Чернолик (Чернолик) -:-
- 16 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) -:-
- 17 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 18 кръг Д Вихър (Любен) -:-
- 19 кръг Г Релакс (Овен) -:-
- 20 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Релакс (Овен) 9 5 1 3 19:15 16
4 Чернолик (Чернолик) 10 5 0 5 23:24 15
5 Караджата (Брадвари) 10 5 0 5 17:35 15
6 Вихър (Любен) 10 4 2 4 20:19 14
7 Червена звезда (Дулово) 10 4 1 5 20:22 13

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2013/2014 А ОФГ СС 3 място
2012/2013 А ОФГ СС 5 място
2011/2012 А ОФГ СЛ 10 място
2010/2011 А ОФГ СС 10 място
2009/2010 А ОФГ СС 12 място

Интернет страници

 » няма интернет страници