Лудогорец 1945 (Разград)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Учреден е на 27 юли 2000 г. като Разград 2000. Преди началото на сезон 2010/11 е преименуван на Лудогорец 1945 - наследявайки името и символите на бившия едноименен клуб, създаден през 1945 г.
 
Хроника: През лятото на 2002 г. към футболен клуб Разград 2000, който до този момент развива само детско-юношески футбол, се присъединява създаденият на 18 юни 2001 г. нов футболен клуб в града - Лудогорие, като вследствие на това в Разград 2000 е сформиран и мъжки футболен отбор. До състезателната 2009/10 г. клубът провежда домакинските си мачовете на стадион „Балканфарма”, след което се премества да играе на представителния градски стадион. На 25 юли 2010 г. Разград 2000 се преименува на Лудогорец 1945.

Клубни цветове: зелен и бял.

Прозвище: -

Адрес: гр. Разград 7200, ст. „Балканфарма”.
Телефон/факс: (+359) 899 141129 и 888 969619.
E-mail: fc_razgrad2000@mail.bg

Клубни върхове:
6 пъти шампион на България:
2011/12, 2012/13, 2013/14, 2014/15, 2015/16 и 2016/17 г.
два пъти носител на Националната купа:
по това време официалното й наименование е Купа на България - 2011/12 и 2013/14 г.
два пъти
носител на Суперкупата на България:
2012/13 и 2014/15 г.
осминафиналист в турнира за Лига Европа: 2013/14 г.

Лудогорец 1945 (Разград)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
06.09.2017 20:00 1 кръг Г Левски (София) -:- Диема спорт
22.07.2017 21:00 2 кръг Г ЦСКА (София) 1:0 Диема спорт
29.07.2017 21:00 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:- Диема спорт
05.08.2017 4 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
12.08.2017 5 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
19.08.2017 6 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
26.08.2017 7 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
09.09.2017 8 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
16.09.2017 9 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
23.09.2017 10 кръг Г Септември (София) -:-
30.09.2017 11 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
14.10.2017 12 кръг Г Черно море (Варна) -:-
21.10.2017 13 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
28.10.2017 14 кръг Д Левски (София) -:-
04.11.2017 15 кръг Д ЦСКА (София) -:-
18.11.2017 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
25.11.2017 17 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
29.11.2017 18 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
02.12.2017 19 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
09.12.2017 20 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
17.02.2018 21 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
24.02.2018 22 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
28.02.2018 23 кръг Д Септември (София) -:-
03.03.2018 24 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
10.03.2018 25 кръг Д Черно море (Варна) -:-
17.03.2018 26 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Септември (София) 2 1 0 1 1:2 3
5 Пирин (Благоевград) 2 1 0 1 1:1 3
6 Лудогорец 1945 (Разград) 1 1 0 0 1:0 3
7 Ботев (Пловдив) 2 1 0 1 3:3 3
8 Берое (Стара Загора) 2 0 2 0 1:1 2
Суперкупа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
09.08.2017 - Д Ботев (Пловдив) -:-
Шампионска лига
Дата Фаза Противник Рез.
Втори квалификационен кръг
12.07.2017 21:00 1-ви мач Г Жалгирис (Вилнюс, Литва, 1) 1:2 Диема спорт
19.07.2017 21:00 реванш Д Жалгирис (Вилнюс, Литва, 1) 4:1 Диема спорт
Трети квалификационен кръг
26.07.2017 20:00 1-ви мач Г Апоел (Беер Шева) -:- Диема спорт
02.08.2017 21:30 реванш Д Апоел (Беер Шева) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.06.2017 18:30 - Г Родопа Смолян (Смолян) 8:0
17.06.2017 11:00 - Г Евроколеж (Пловдив) 15:0
22.06.2017 20:00 - Д Габала (Габала, Азербайджан, 1) 2:0 Нова спорт
24.06.2017 19:00 - Д Зенит (Санкт Петербург, Русия, 1) 1:0 Диема спорт 2
26.06.2017 19:00 - Д Олимпиакос (Пирея, Гърция, 1) 1:1 Диема спорт
28.06.2017 19:00 - Д Университатя (Крайова, Румъния, 1) 1:0 Диема спорт
01.07.2017 19:00 - Д Динамо (Москва, Русия, 1) 1:3 Диема спорт
02.07.2017 19:00 - Д Ахмат (Грозни, Русия, 1) 2:0 Диема спорт
07.07.2017 18:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:1
07.07.2017 20:00 - Д Черноморец (Балчик) 4:3

Лудогорец 1945 II (Разград)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
23.07.2017 20:00 1 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:1
31.07.2017 18:30 2 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
05.08.2017 3 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
12.08.2017 4 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
19.08.2017 5 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
26.08.2017 6 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
09.09.2017 7 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
16.09.2017 8 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
23.09.2017 9 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
30.09.2017 10 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
14.10.2017 11 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
21.10.2017 12 кръг Д Ботев (Враца) -:-
28.10.2017 13 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
04.11.2017 14 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
18.11.2017 15 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
25.11.2017 16 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
02.12.2017 17 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
24.02.2018 18 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
03.03.2018 19 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
10.03.2018 20 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
17.03.2018 21 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
31.03.2018 22 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
07.04.2018 23 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
14.04.2018 24 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
18.04.2018 25 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
21.04.2018 26 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
28.04.2018 27 кръг Г Ботев (Враца) -:-
05.05.2018 28 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
12.05.2018 29 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
19.05.2018 30 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ботев (Враца) 1 1 0 0 2:1 3
3 Ботев (Гълъбово) 1 1 0 0 2:1 3
3 Лудогорец 1945 II (Разград) 1 1 0 0 2:1 3
6 Созопол (Созопол) 1 1 0 0 1:0 3
7 Локомотив (Горна Оряховица) 1 0 1 0 1:1 1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
30.06.2017 19:00 - Д Черноморец (Балчик) 1:0
05.07.2017 10:00 - Г Поморие (Поморие) 2:2
15.07.2017 18:00 - Г Марица 1921 (Пловдив) 0:1

Лудогорец 1945 (Разград)

Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
29.07.2017 17:00 - Г Мълния (Климент) -:-


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:06 сезона
"Б" група:01 сезон

Последните 10 сезона

2016/2017 Първа лига 1 място
2015/2016 "А" група 1 място
2014/2015 "А" група 1 място
2013/2014 "А" група 1 място
2012/2013 "А" група 1 място
2011/2012 "А" група 1 място
2010/2011 "Б" група 1 място
2009/2010 "В" група 2 място
2008/2009 "В" група 4 място
2007/2008 "В" група 6 място

Месечна ранглиста

Интернет страници