Марица 2003 (Маноле)

BGSupporters форум

Марица 2003 (Маноле)

"А" ОФГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
23.08.2015 18:00 1 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 1:1
29.08.2015 18:00 2 кръг Г Сокол 1996 (Марково) 4:1
05.09.2015 19:00 3 кръг Д Средногорец (Брезово) 4:2
13.09.2015 17:00 4 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:1
19.09.2015 17:00 5 кръг Д Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 1:2
26.09.2015 17:00 6 кръг Г Момино (Момино село) 3:1
03.10.2015 16:00 7 кръг Д Кричим (Кричим) 4:3
10.10.2015 16:00 8 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:2
17.10.2015 16:00 9 кръг Д Калояново (Калояново) 0:1
18.11.2015 14:30 10 кръг Д Вихър (Строево) 1:1
05.12.2015 14:30 11 кръг Г Тракия (Царимир) 3:2
07.11.2015 14:30 12 кръг Д Марица (Милево) 4:1
14.11.2015 14:30 13 кръг Г Вихър (Белозем) 1:2
21.11.2015 14:30 14 кръг Д Житница (Житница) 3:0
29.11.2015 14:30 15 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:2
27.02.2016 15:00 16 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 0:2
06.03.2016 15:00 17 кръг Д Сокол 1996 (Марково) 2:3
13.03.2016 15:00 18 кръг Г Средногорец (Брезово) 0:0
20.03.2016 15:00 19 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:2
27.03.2016 17:00 20 кръг Г Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 1:5
03.04.2016 17:00 21 кръг Д Момино (Момино село) 2:0
10.04.2016 17:00 22 кръг Г Кричим (Кричим) 1:2
17.04.2016 17:00 23 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4:1
24.04.2016 17:00 24 кръг Г Калояново (Калояново) 2:3
30.04.2016 17:00 25 кръг Г Вихър (Строево) 1:2
08.05.2016 18:00 26 кръг Д Тракия (Царимир) 4:0
11.05.2016 18:00 27 кръг Г Марица (Милево) 0:0
15.05.2016 18:00 28 кръг Д Вихър (Белозем) 1:3
21.05.2016 18:00 29 кръг Г Житница (Житница) 2:2
29.05.2016 18:00 30 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Асеновград) 30 19 2 9 65:35 59
5 Вихър (Белозем) 30 15 2 13 70:50 47
6 Марица 2003 (Маноле) 30 12 6 12 60:47 42
7 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 30 13 2 15 60:57 41
8 Сокол 1996 (Марково) 30 13 1 16 53:84 40
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
19.08.2015 19:00 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2

Марица 2003 II (Маноле)

"Б" ОФГ Пловдив - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2015 17:00 1 кръг Г Сокол (Буково) 0:1
07.10.2015 18:00 2 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 0:0
20.09.2015 17:00 3 кръг Г Вихър (Войводиново) 1:1
22.09.2015 17:00 4 кръг Д Караджалово 2011 (Караджалово) 6:0
27.09.2015 17:00 5 кръг Г Садово (Садово) 0:8
04.10.2015 16:00 6 кръг Д Марица 2006 (Градина) 0:0
10.12.2015 7 кръг Г Борислав 2009 II (Първомай) 0:3
14.10.2015 16:00 8 кръг Д Тракия 2012 (Бяла река) 3:0
18.10.2015 16:00 9 кръг Г Ботев (кв.Дебър, Първомай) 1:4
21.10.2015 18:30 10 кръг Д Марица (Ясно поле) 1:4
05.12.2015 14:30 11 кръг Г Светкавица (Манолско Конаре) 0:3
- 12 кръг
почива
15.11.2015 14:30 13 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 0:1
22.11.2015 14:30 14 кръг Г Ботев (Рогош) 0:6
29.11.2015 14:30 15 кръг Д Поповица (Поповица) 0:3
28.02.2016 15:00 16 кръг Д Сокол (Буково) 0:3
05.03.2016 15:00 17 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 0:3
13.03.2016 15:00 18 кръг Д Вихър (Войводиново) 0:3
19.03.2016 15:00 19 кръг Г Караджалово 2011 (Караджалово) 0:3
27.03.2016 15:00 20 кръг Д Садово (Садово) 0:3
02.04.2016 17:00 21 кръг Г Марица 2006 (Градина) 0:3
10.04.2016 17:00 22 кръг Д Борислав 2009 II (Първомай) анл.
16.04.2016 17:00 23 кръг Г Тракия 2012 (Бяла река) анл.
24.04.2016 17:00 24 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) 0:3
29.04.2016 17:00 25 кръг Г Марица (Ясно поле) 0:3
08.05.2016 18:00 26 кръг Д Светкавица (Манолско Конаре) 0:3
- 27 кръг
почива
18.05.2016 18:00 28 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 0:3
22.05.2016 18:00 29 кръг Д Ботев (Рогош) 0:3
29.05.2016 18:00 30 кръг Г Поповица (Поповица) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Ботев (Рогош) 28 11 4 13 56:61 37
12 Поповица (Поповица) 28 7 3 18 41:70 24
13 Тракия 2012 (Бяла река) 27 3 1 23 20:85 10
14 Борислав 2009 II (Първомай) 27 8 1 18 25:62 25
15 Марица 2003 II (Маноле) 26 2 3 21 12:70 9

Марица 2003 (Маноле)

ЮМВ "А": Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2015 10:30 1 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 2:3
27.09.2015 12:00 2 кръг Г СК Марица (Пловдив) 1:1
04.10.2015 10:30 3 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
10.10.2015 10:30 4 кръг Г Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 0:3
17.10.2015 10:30 5 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:1
23.10.2015 16:00 6 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 0:3
31.10.2015 10:30 7 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 1:0
04.11.2015 14:30 8 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
14.11.2015 10:30 9 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 0:3
27.03.2016 12:00 10 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 0:3
02.04.2016 10:30 11 кръг Д СК Марица (Пловдив) 0:3
09.04.2016 10:30 12 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
16.04.2016 10:30 13 кръг Д Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 14:0
23.04.2016 12:00 14 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
02.05.2016 10:30 15 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 2:3
07.05.2016 10:00 16 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 0:3
14.05.2016 10:30 17 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:4
21.05.2016 10:30 18 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Спартак-С 94 (Пловдив) 18 9 1 8 36:28 28
7 Родопа Смолян (Смолян) 18 7 2 9 27:32 23
8 Брестник 1948 (Пловдив) 18 4 2 12 26:32 14
9 Марица 2003 (Маноле) 18 3 1 14 24:44 10
10 Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 18 1 0 17 12:135 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ПД 12 място
2016/2017 А ОФГ ПД 9 място
2015/2016 А ОФГ ПД 6 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 1 място
2012/2013 А ОФГ ПД 10 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници